Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. też mi się tak wydaje. Nie wiadomo jakie dzieciństwo miała... ale ona teraz jak dzieciak się zachowuje :) jak biegnie, to jakbym widziała szczeniaka jamnika - tak śmiesznie ciapowato tymi łapami przebiera ;) wczoraj się uczyłyśmy, że smakołyka pańcia może zabrać spod pyszczka i oddać. na początku warczała na mnie tak śmiesznie słodko, próbowała też kąsać, ale jak po kilku razach zrozumiała, że tak nie wolno, że jak będzie grzeczna to smaczka oddam, to przestała powarkiwać :) Pati na dworze uwielbia łapać mnie za nogawki, uczę jej że nie wolno, ale ona popatrzy na mnie tymi swoimi węgielkami czarnymi i dalej swoje... W końcu gdy powiem stanowczo: nie wolno - odpuszcza, ale po chwili gdy nie patrzę znów mnie napada ;)
  2. Maćku, Figa była jeszcze chudsza, jak była odebrana od tego gospodarza i przywieziona do przytuliska. tej facet jej nie karmił, gdy zwiała mu z kojca, to dopadła do kury i ją zagryzła by się najeść, dlatego gospodarz chciał ją zabić. potem to ropomacicze, stan zapalny, sterylka - to wszystko też miało wpływ. Wyniki ma bardzo dobre, więc wszystko z nią ok. Odrobaczana była, podaliście drugi raz tabletki na robale, które były z nią przywiezione?? Podawajcie jej 3 razy dziennie jedzonko - nabierze dziewczynka masy, spokojnie. Trochę czasu musi minąć. Byle by się nie rozpuściła i swoją masą później Nero nie dogoniła ;)
  3. http://img85.imageshack.us/img85/6363/p2070004b.jpg śliczny psinek i chyba bardzo młodziutki??
  4. i znów się uśmiałam do łez :) niedługo chyba z pracy zadzwonią do psychiatryka i mi miejsce zarezerwują, bo z coraz większym zdziwieniem na mnie patrzą ;) niby pracuje, siedzę nad dokumentami, piszę niby decyzje, a tu nagle wybucham głośnym śmiechem... ;) no co sobie mogą myśleć?? tylko że mi odbija i to coraz bardziej ;)
  5. Dianka biedna, nawet z łapki na łapkę prze-stąpnąć sobie nie może. Ale od piątku ma być ponoć coraz cieplej, znaczy mrozy mają odpuścić i jak już będzie około 0 stopni, to Dianka odbije sobie i na długi spacer pójdzie :)
  6. widać, że małymi kroczkami, a Myszka się otwiera i zaczyna Wam po mału ufać :)
  7. [quote name='obraczus87']Hehe założę się, że tego wrednego kochałabyś właśnie za wredote :)[/QUOTE] yhm... pewnie tak ;)
  8. [quote name='maja602']Ja chciałabym się wypowiedzieć co do tytułu wątku. Zawiera treści nieprawdziwe. Migotka nie jest gruba. Jest tylko dobrze odżywiona. Troszkę mniej jedzonka i troszę więcej ruchu a będzie miała figurę jak modelka. Po drugie ona nie jest "brzydula" jest bardzo ładnym pieskiem. To taka moja nieśmiała uwaga.[/QUOTE] hahaha :) Jako osoba, która widziała Migotkę jeszcze pół roku temu w przytulisku i teraz w DT - mogę potwierdzić, że jest zapasiona i gruba. Chociaż już i tak trochę schudła od momentu, gdy przyjechała do Pyrdki :) Migunia szybko się męczy, wystarczy chwila cieszenia i już jest cała zziajana. Co do tego, czy jest brzydka - to fakt, jest to nieprawda. Dla mnie Migotka jest śliczna, na żywo inaczej wygląda niż na zdjęciach - ma ciemniejszą sierść, śliczne ciemne oczka. I jak foka schudnie, to główka będzie proporcjonalna do ciałka, bo póki co łepek mały a całe ciałko duże ;)
  9. ja też myślałam, że po nasze dziewczyny, które mamy na BDT będzie masę telefonów, a tu cicho sza. A przecież chociażby moja Pati - piękna, mała, młoda, wysterylizowana i bardzo, bardzo kochana - czego chcieć więcej?? niestety ani jednego telefonu nie było :(
  10. wczoraj Pati miała uderzenie mega dużej dawki energii :) nie mogłam nad nią zapanować, by nie biegała, by nie skakała, by się nie wspinała... to jest szalona mała pchła :) Mówiłam wczoraj do TZ, że kocham ją bardzo... A on już mnie uprzedził i sam powiedział: ale wiesz przecież, że nie może z nami zostać, bo kolejne czekają :( Wiem... niestety wiem, że przyjdzie niedługo czas rozstania, który nie będzie łatwy. Ona tak jest we mnie wpatrzona, tak ufa... Z tymczasa na tymczas zamiast coraz łatwiej, to jest mi coraz trudniej wydawać te psiaki, może dlatego że tak super kochane pchełki do nas trafiają? następnym razem chce wrednego psa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. No i co Czapulku?? Już psię pogodziłeś ze stratą swoim klejnotów?? Biedak pewnie teraz w kołnierzu musi siedzieć... Samba do Czapiego?? Suuuper :) Ona potrzebuje towarzystwa, młodego i pięknego :) Tak samo Dianka nasza kochana i subtelna :)
  12. Bruno to fajny chłopak jest i zasługuje na najlepszy domek na świecie :)
  13. A jak Luna znosi takie mrozy?? Chętnie wychodzi na dwór?? A może w jakimś kubraku chodzi, co?? :cool3::cool3: Czy może ma w sobie tyle energii, którą spożytkowuje na spacerach i bieganiu, że wcale nie czuje tego zimna?
  14. i ja czekam na wieści od Henia..:roll:
  15. a ja chciałam zaprotestować :) bo Poker nosi cały czas w podpisie jeszcze Braszkę i jak wątek Perełki mi się zagubił, bo nie mogłam odnaleźć - myślałam, że wejdę sobie przez podpis Poker, a tu guzik... dopiero teraz po postach Poker doszłam i znów tu jestem :)
  16. kochana, ona ma szwy rozpuszczalne założone i to w taki sposób, że w ogóle ich nie widać. Nasz pan doktor super zszywa, że ja wczoraj w gabinecie jak byłam na kontroli z Pati, zastanawiałam się, czy w ogóle tam są jakieś szwy :) Ale w kubraczku oczywiście chodzi, chyba że śpi sobie jak już jestem w domu, wtedy jej ściągam i korzystam z okazji, by prać kubraki.
  17. tak, tak wiem o jaką chodzi :) Penny - a czy Ty temu Panu jeszcze coś pisałaś, czy mam dalej zająć się sprawą??
  18. Dianka dostanie pakiecik ogłoszeń od wykupiony przez ciocia [URL="http://www.dogomania.pl/members/87899-randall"][B]randall[/B][/URL] ślicznie dziękujemy kochanej cioci :)
  19. odwiedzam piękną nockę :) bidulka dzisiaj pości, ale przynajmniej będzie miała to już za sobą... moja Pati, do której też serdecznie ciocie zapraszam - link w podpisie ;););) w sobotę była sterylizowana i po zabiegu patrzyła na mnie z takim wyrzutem, że aż mi serce pękało... Ale w niedzielę i wczoraj już była radosna, wesoła i apetyt wrócił :)
  20. Ojej... ale sobie dziewczyna poszalała.
  21. hehe, to ja się modlę, by moja tymczasowiczka przestała sikać po dywanach, bym mogła wejść do pokoi i nie nadepnąć na mokry dywan, a TY z kolei się modlisz o to, by plamę zastać ;) hehehe dobre ;)
  22. [quote name='agnieszka32']Też tak myślę. A pisałyśmy, żeby mu nic nie dawać. ;) No trudno... teraz trzeba będzie poczekać przed ew. testami alergicznymi...[/QUOTE] Dolar dostał zastrzyk w dzień wyciągnięcia go ze schronu, bo oko było mega spuchnięte i zadziałać było trzeba :roll: Później już nic nie dostawał, zgodnie z Waszą prośbą.
  23. cioteczki zapraszam serdecznie na mój kolejny bazarek ogłoszeniowy, ewentualny dochód również z przeznaczeniem na Inkę. link: [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222479-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY%21-Do-29.02.2012-r.-do-godz.-21-00"]BAZAREK OGŁOSZENIOWY[/URL] [/SIZE]
×
×
  • Create New...