Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
wow, jaki Nelson jest śliczny :loveu::loveu::loveu: teraz dopiero na zdjęciach gdy stoi i niedaleko jest człowiek, widać jaki on wysoki jest :crazyeye: kto by pomyślał, że z małej Nesi takie cudo wyrośnie :) -
[SIZE=4]CIOCIE KOCHANE Zapraszam serdecznie na [/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222479-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY%21-Do-29.02.2012-r.-do-godz.-21-00"]BAZAREK OGŁOSZENIOWY[/URL] [/SIZE] [SIZE=4]również z przeznaczeniem na Migotkę :lol:[/SIZE]
-
Braszka - tak trzymaj :) Dużo zdrówka i szczęścia dla ciebie i rodzinki twojej oraz jeszcze więcej odwagi :)
-
ciocie kochane, wiem że Bard już w DS i nie potrzebuje ogłoszeń, ale zostawię tutaj naszą reklamę :p link: [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222479-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY%21-Do-29.02.2012-r.-do-godz.-21-00"]BAZAREK OGŁOSZENIOWY[/URL] [/SIZE]
-
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
4 lata :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ????? no to nas nieźle ta babka zrobiła :shake::shake::shake: To miał być pół roczny kociak, kilka razy jak do mnie wydzwaniała, to pytałam ile kociak ma, zawsze mówiła pół roku, eh ludziska... Penny - oczywiście na sterylkę uzbieramy, ale na pewno nie chcesz zwrotu za szczepienia?? Czy wet Ci wystawił książeczkę dla Luizy? -
Tak jak wczoraj podejrzewałam, dotarła do nas karma Miguni :p Jestem bardzo ciekawa, czy będzie smakowała pannie Migotce.
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Akrum replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
przychodzę w odwiedziny do pięknej Sziry :) ale mała ma śliczne szeleczki - takie przyozdobione kwiatuszkami :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
a ja bym już na Waszym miejscu wstępnie puściła kilka ogłoszeń Nuri, może jakieś domki się już nią zainteresują, a jeśli komuś będzie na prawdę na niej zależało, to poczeka ten tydzień, dwa do sterylizacji. No chyba że Nuri dopiero za miesiąc będzie sterylizowana. Może i jeśli super fajny domek by się dla niej znalazł to i do sterylki by się dołożyli ;) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Konto Szarika wzbogaciło się o wpłaty: Pyrdka: 20 zł tula: 20 zł ślicznie dziękujemy :) -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
tak, Joasia zawozi psiaki na kastrację, to już musisz z nią pogadać o tej kwestii :) -
właśnie dostałam wieści z domu, że paczucha jakaś wielka do mnie kurierem przyjechała ;) więc pewnie Migotkowa karma :)
-
ostatnio coś krakvet się niesamowicie ociąga z realizacją zamówień i wysyłką.
-
na razie Migotka dostaje normalne żarełko: puszki animonda i pewnie kurczaczek z warzywami i ryżem, bo czekamy na kuriera z karmą Bosh Light i się zacznie odchudzanie :)
-
Miniaturowa Sisi spała na śniegu – teraz zamieszkała w Lublinie:)
Akrum replied to Tola's topic in Już w nowym domu
super że są wieści bezpośrednio z DS :) witamy na wątku i zapraszamy do częstego pisania :) a na zdjęcia czekamy z niecierpliwością :) -
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3][COLOR=darkred]ciocia Taks - jesteś kochana[/COLOR][/SIZE][/B] :):):) Właśnie zanotowałam wpływ na konto wpłaty na Inkę: Taks - 200 zł :crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::loveu: ogromnie, bardzo, bardzo mocno i ślicznie dziękuję :loveu: [IMG]http://joliscoeurs.j.o.pic.centerblog.net/2v142na5.gif[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Na koncie Dianki zaksięgowane zostały wpłaty: bazarek Akrum: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221622-ROZLICZAM.ZAKO%C5%83CZONY.-MINI-bazarek."]MINI bazarek na Sambę i Dianę[/URL]: 62 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]bazarek Akrum: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219040-ZAKO%C5%83CZONY%21-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-do-30.12.-zapraszam%21?p=18151196&viewfull=1#post18151196"]bazarek ogłoszeniowy - dodatkowe zamówienia[/URL] : 44 zł[/SIZE][/FONT] -
Sambusiu kochana, niestety wczoraj nie miałyśmy czas, by do ciebie do hoteliku przyjechać. Mam nadzieję, że cieczka już się skończyła i w przyszłym tygodniu będziemy mogły cię wysterylizować. Konto Sambusiolka naszego kochanego wzbogaciło się o następujące wpłaty: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]06.02.2012 r. Emma53: 20 zł Pyrdka: 20 zł bazarek Akrum: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221622-ROZLICZAM.ZAKO%C5%83CZONY.-MINI-bazarek."]MINI bazarek na Sambę i Dianę[/URL]: 62 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]bazarek Akrum: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219040-ZAKO%C5%83CZONY%21-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-do-30.12.-zapraszam%21?p=18151196&viewfull=1#post18151196"]bazarek ogłoszeniowy - dodatkowe zamówienia[/URL] : 44 zł[/SIZE][/FONT] ślicznie dziękuję, Samba ma tym sposobem na opłatę miesiączną pobytu w hoteliku i sterylizację :) [IMG]http://farahlafee.f.a.pic.centerblog.net/87d08b5f.gif[/IMG]
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
odwiedzam piękną Nuri :) chorobom mówimy a kysz!!! -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
szalki i obroża - dwie smycze i powinno być dobrze :) aczkolwiek, czy się załatwi na dworze? trudno powiedzieć, ze strachu nadal może nic nie zrobić. Może porozkładaj jej w pokoju podkłady, zwiń dywany - jeśli macie i niech posiedzi trochę sama w pokoju, może wtedy odważy się wyjść i zrobić co należy. -
Patka wczoraj miała apetyt, że hoho :) Wygłodzona przez sobotę, wczoraj dostała 4 razy jedzonko, ale małymi porcjami :) Dzisiaj w nocy znów spała obok mnie, pod kołderką :) Ona uwielbia się przytulać. To jedna z tych psinek, która wręcz uwielbia krem do rąk i krem do stóp :) Robi tak samo jak Pestka - tylko czekają aż położę się do łóżka i zaczyna się zlizywanie kremów ;) Przez to już śpię w skarpetkach, no ale dłonie... [SIZE=4]Pati ślicznie dziękuje cioci NataZG za pieniążki w kwocie 50 zł, które wpłynęły właśnie na konto :)[/SIZE] [IMG]http://farahlafee.f.a.pic.centerblog.net/8d3de392.gif[/IMG]
-
odwiedzam Maksia w ten kolejny mroźny dzień...
-
państwo wiedzą o Pepsi i Bambino mi pisała w sms, że gdyby państwo mieli większe mieszkanko, to wzięliby obie, ale niestety... Chociaż jak jakiś czas temu z Bambino rozmawiałam, to mówiła że tak jak na początku Pepsi i Cola były zżyte i chciała by trafiły do jednego domku, tak później już było widać, że dla jednej jak i drugiej ważniejszy jest człowiek i że wcale wspólnego domu znaleźć nie muszą.
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
ciotka, jak mogłaś nie przysłać mi zaproszenie na wątek swojej nowej tymczasowiczki, hm?? :mad::mad::mad: Martusiu, jak dobrze, że małą do siebie zabrałaś, mimo sprzeciwów TZ i teściów - wiem co mówię, czasami trzeba się postawić :lol: Myszka na prawdę śliczna i biedna, co ona musiała myśleć, jak cierpieć przyklejona do tych szyn,eh... najważniejsze, że ma to już za sobą, że jest bezpieczna, ma podawane leki. Wyjdzie z tego i będzie ok :) -
aaa i witamy ciocię Willma i Ryjonek u naszej grubej ale za to pięknej i kochanej Migotki :)
-
ciotka, uzupełnił proszę rozliczenie, bo brakuje do wpływów: spadek po Czili - 23 zł wpłata od Penny (sprzedaż filmów) - 12 zł Jak również na konto Migotki wpłynęły pieniążki od: NataZG - 50 zł ślicznie cioci dziękujemy :) [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2483/kwiaty123.gif[/IMG]