Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='Poker']Bazarek również dla Pati.[url]http://www.dogomania.pl/threads/222313-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ps%C3%B3w-kot%C3%B3w-plecak-na-pomoc-psim-dziewczynkom.Do-08.02.g.22?p=18546355#post18546355[/url][/QUOTE] kochana ciociu Poker - jesteś niezastąpiona :) ślicznie Ci dziękuję za obecność i bazarek :) lecę zobaczyć i rozsyłać zaproszenia :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Czili miała farta, że trafiła na tak super domek :) Dzisiaj znów dostałam maila z DS Czili :) Wszystko w jak najlepszym porządku :) Rozkochała w sobie wszystkich :) Wcale się nie dziwię, u mnie też kto spotkał na swojej drodze Czili - zakochiwał się w niej po uszy :) -
Super życie, super pańcia - czego chcieć więcej?? zdjęć parówki doczekać się nie mogę :)
-
a jak panna Migotka w te mrozy na spacerki chodzi? ma jakiś kubraczek, czy nie jest jej zimno?
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[quote name='imperator']Figa nie ma się co przejmować, ma lepsze wyniki ode mnie :p Mówił jakie są normy dla zwierząt?[/QUOTE] tak, ale już nie pamiętam :oops: zresztą to można w necie wszystko sobie sprawdzić też :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
za szczepienia na wirusówki i p-ko wściekliźnie, ściągnięcie szwów, czipowanie i pobranie krwi zapłaciłam u weta 120 zł. za badania w laboratorium zapłaciłam: 50 zł razem 170 zł -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
mam wyniki Figi, chciałam zrobić skan w pracy i guzik z tego, skaner się zepsuł... W domu zrobię zdjęcia wyników, a póki co najważniejsze wyniki przepisuje: glukoza 78 mg/dl ALP 77 U/L ALT 35 U/L AST 48 U/L [SIZE=1]wet powiedział, że jest lekko podwyższony (norma to 1-45), ale póki co nic z tym nie trzeba robić, może być spowodowane burzą hormonów.[/SIZE] Mocznik 23 mg/dl Kreatynina 0.80 mg/dl Amylaza 693 U/L -
haha, za chwilkę i Julcia będzie musiała przejść na karmę light ;)
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Akrum replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że się znajdzie ten wymarzony domek :) Frędzielek (nie pamiętam imienia-miał frędzle na uchmantach ;)), też trochę u Ciebie posiedział :) O moją Pati też nie ma telefonów, a to przecież mała śliczna i kochana pchła jest. -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
hahaha dobre :) uśmiałam się :) ale fajny ten kolega Kory :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
ciocia Nata wróciła :multi: Dziękujemy kochana, jak tylko pieniążki wpłyną na konto - dam znać :) -
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']No właśnie też próbowałam edytować ale nie zdążyłam. Też pomyślałam , że to Akrum robiła badania (alem d....a;) ) :)[/QUOTE] hihi tak, chodziło o to, że Emma była u naszego weta z Inką, bo miała wielki brzuch i podejrzewałyśmy ciąże i wtedy trzeba by na gwałt robić aborcyjną :) A że wczoraj ja u weta tego byłam, to przypomniałam mu od razu, że jeśli by ktoś o taką sunie pytał, to jest u nas :) -
ooo witamy kochaną cioteczkę :) prawda, że Migotka jest śliczna? też tak uważam :) tylko przytulać i całować, a że ciałka dużo, to jest co przytulać przynajmniej :evil_lol: ciociu Nata - dziękujemy ślicznie - jesteś kochana :loveu::loveu::loveu:
-
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Emma ma kilka plakatów porozwieszać, Pyrdka rozwiesiła w sklepach , między innymi koło inter marche w cukierni. We wtorek jeśli się uda, to w gazecie naszej lokalnej jej ogłoszenie się ukaże. Chociaż tak sobie myślę, że gdyby właścicielowi zależało to jeśli to starsza osoba nie mająca komputera, to chociaż ręcznie kartki by mogła napisać i rozwiesić choć kilka na mieście, opis psa i nr telefonu. Zawsze jest sposób. Tylko że ona nawet obroży nie miała :shake: Ja obstawiam, że ktoś ją w tych rejonach wyrzucił i odjechał. Dlatego się trzymała tego miejsca, bo czekała na powrót pana/pani. -
hehe, no tak, przeliczając to na ilość zwierzaków, to faktycznie mało szkód :eviltong: chociaż i tak póki co jeszcze żadna psina tymczasowa nie pobiła rekordu zniszczeń, jaki dokonał na początku nasz Borek, a potem tymczasowy Łatek ;) Pestka jak ją przywieźliśmy, to ze zniszczeń jakich dokonała, to tylko rozwaliła swoje posłanko na samym początku, potem kubraczek jak była po sterylce i sama sobie szwy wyjęła w 4 dniu po zabiegu :razz::razz::razz: to kochana psinka i bardzo ułożona :loveu: Kropka też pogryzła tylko trochę posłanko Pestki, jaką dziurę w kocu wygryzła, no i zasikała wszystkie dywany, ale to nic w porównaniu z innymi tymczasowiczami :)
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Akrum replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
haha taką samą sytuację miałam z moją poprzednią tymczasowiczką Czili :) też budziła się w nocy prawie co godzinę, podbiegała do mojej twarzy, dała kilka buziaków i wracała na swoje miejsce, zakopywała się pod moją kołdrą i spałyśmy kolejną godzinę :) i tak co noc prawie robiła :) -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
odwiedzam piękną Nockę :) -
A więc tak: - buty moje i TZ poroznoszone po całym domu :roll: Borek potrafi otworzyć szafę taką przesuwaną, tam mamy buty, no więc mała skorzystała i powyciągała wszystkie buty - na szczęście tylko były poroznoszone. - niestety w tragiczny sposób zginął mój ulubiony paputek - został zagryziony i porozkładany na części pierwsze :mad::mad::mad: - śmiercią tragiczną przez zagryzienie i rozszarpanie zginął piękny misiek, który został podarowany przez moją koleżankę na najbliższy bazarek (właśnie na Pati) - aczkolwiek nie mogę zrozumieć jak go sobie ściągnęły z półki - no chyba że brał w tym procederze również udział któryś z moich kocurków. - 4 posikane dywany - jeden nawet w dwóch miejscach + jedno siku na podkład, ale to na bank Kropka, bo Pati woli robić obok podkładu :angryy: - przeryte całe łóżko :cool3: - wszystkie zabawki porozwalane po pokojach :lol: to by było chyba na tyle :mad::mad::loveu::loveu: Gdy wróciłam z pracy było pół godziny biegania po dworze, szaleństwa, skakanie za piłkami, gonitwy psiaków :) później chwilkę się poszliśmy ugrzać i znów na trochę na dwór. Na dworze Kropka w pewnym momencie doskoczyła do Pati z zębami, pyskowała na Pati - akurat rozmawiałam z Pyrdką i wszystko słyszała :) Skończyło się tylko na głośnej wymianie zdań - poszło o starą, sfatygowaną, już po przejściach - piłeczką, a raczej pozostałością po piłce. Ale to najlepsza zabawka Kropki jest :loveu: więc broniła swojej własności :)
-
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Hehe, Emma nie mów hop :) Moja Pati też była spokojna pierwsze dni, a teraz? :mad::mad::mad: Ale wracając do Inki - z jednej strony mam nadzieję, że właściciel się znajdzie, sunia jest zadbana, aż za bardzo odkarmiona, typowo pies domowy. Ale z drugiej strony - bez obroży, adresówki, brak plakatów na mieście i jeśli zgubiła by się w tamtej okolicy, to chyba sama wróciłaby do domu po zapachu, prawda? (nie było śniegu, więc zapach jak najbardziej by był). Popytałam trochę znajomych z okolicznego osiedla, czy ktoś może sunie kojarzy - niestety :shake: nikt takiego psa nie kojarzy. A może ktoś tu był przejazdem, u rodziny i podczas spaceru nawiała? Któż to wie... Pyrdka, rozwiesiłaś może plakaty w okolicach gimnazjum i w Inter-Marche? U jednego weta suczka była na badaniach i USG, więc ją widział - nikt się o takiego psiaka póki co nie pytał, bo wczoraj jeszcze z wetem na jej temat rozmawiałam. Przed chwilką pokazałam zdjęcie drugiemu wetowi tu blisko osiedla - nie kojarzy psiny, ale będzie pamiętał, że w razie co ona jest pod naszą opieką. -
jak się cieszę, że Dolarek z kostkami kręgosłupowymi ma wszystko w najlepszym porządku :) Teraz jeszcze muszą zagoić się ranki na łapach, przyjść wymaz zeskrobin, który mam nadzieję, że też będzie ok :) Najważniejsze, że Dolarek teraz w te mrozy nie siedzi w przytuliskowym kojcu i nie marznie, tylko sobie biega, szaleje na dworze, chodzi na spacery i co najważniejsze - śpi w ciepełku i na miękkim posłanku :loveu:
-
dobrze, że mała ma już swój wątek. może łatwiej będzie teraz jej pomóc, znów ściągniemy tu ciotki, moze znajdzie sie jakieś DT... jeśli jest mocno pogryziona, to powinna mieć teraz odpowiednią opiekę. Mam nadzieję, że wet ją widział i oczyścił chociaż rany, podał jakieś środki przeciwbólowe? chociaż pamiętając sytuację mojego tymczasowego Kubusia, który po pogryzieniu siedział trzy dni z na pół oderwanym, już prawie martwym uchem w kojcu, bez pomocy weta... to nic mnie nie zdziwi.
-
haha piękne zdjęcia :) Kruszynka mała widać, że ma się dobrze i w końcu w ciepełku i ominęły ją te mrozy teraz... Myszunia - cudo :loveu::loveu::loveu:
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Akrum replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
super, byle jak najdłużej Rambo dobrze się czuł :)