Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/1edf160e2707cd3cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/1d300e36e8a6248emed.jpg[/IMG] ok, na razie tyle, później jeszcze wkleję kolejne, które się zgrywają :)
  2. [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/1b46bd450c326f1fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/2f612bef8dc4493fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/0a1806ad7970c635med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/c87cc6472524ccbbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/6b70e64b365c72a4med.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/8ed419cf3d9d5830med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/fd41c855fa8aa3b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/8a5f3281a9d3f2a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/83f4e6b2a9d13ffemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/3c5d59c974e3ba69med.jpg[/IMG]
  4. pierwsza porcja zdjęć :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/67f3aaed3cea65damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/beaedf71151553e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/c022d18ff3ae74b0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/4ad7c920d9a619b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/801/c2def2bd8ed5e562med.jpg[/IMG]
  5. Cześć ciocie :) Byłam dzisiaj w hoteliku, na spacer długi wraz z naszą szaloną Sambą poszedł ze mną i imperatorem Bambu :) Chłopak ma w sobie mnóstwo energii, nawet patykiem się bawił :) Siłę w sobie chłopak ma, nie powiem ;) A jak wyczuł, że w mojej kieszeni smaczki są, to już był cały mój :) A jak się ładnie uśmiechał za to do nas :) Piękny i zadbany :) Zdjęcia oczywiście mamy i filmik, ale to za chwilkę, bo w domu net mam bardzo wolny, a dopiero zaczynam zgrywanie.
  6. Kochane ciocie, byłam dzisiaj w hoteliku i na spacer ze mną i imperatorem załapał się również Barni :) Cudowny psiak z niego i mimo swojego wieku, bardzo skory do zabawy, biegania, siłę też ma jeszcze całkiem całkiem ;) Fajny misiek, piękne futerko ma. Na spacerku super. Aż trudno uwierzyć, że nikt tak cudownego psa nie chce adoptować. Będą fotki, ale się aktualnie zgrywają :)
  7. Takie domki jak dla Prezesa, Tinki, Czili, Lorki itd... mile widziane dla kolejnych naszych podopiecznych :p:p:p
  8. jak dobrze, że wszystko u Was ok :) najlepszego domku czas poszukać dla panienki :)
  9. jak się cieszę z postępów Myszki :) otwiera się panna i zaczyna Wam ufać :) a jak karma? puszki smakują??
  10. cudowny ten filmik :) Luna taka śliczna, zaokrąglone boczki, radość w oczach, bawi się - nawet nie wiecie ile radości mi sprawiliście tym filmikiem :) dziękuję :)
  11. eh... biedna Luizka. najważniejsze że jest bezpieczna, że jest pod Twoją opieką. Jeśli chodzi o karmę - ona je suchą czy puszki??
  12. ja też uwielbiam patrzeć na ogień i słuchać odgłosu strzelających drewienek, zapach jaki się z kominka wydostaje - cudo :) Kropka za to przyspiesza jak się w kominku pali i szybko obok przebiega, chyba nie lubi za bardzo takiego widoku. no nic, czas na ostatnie siusianko na dwór wyjść i wymrozić dupska i pod ciepłą pierzynkę wskoczyć :)
  13. właśnie sobie czasami Beti z okna obserwuję, moje tylko na siu wyskoczą jak mróz jest (no prócz Pestki, bo ta uwielbia śnieg), a Beti dzielnie maszeruje po podwórku - odporna baba jest :)
  14. heh, ja w weekend to sporadycznie wpadam na dogo, czasu brakuje ;) ale na wątek Nocki zajrzałam i pochwalić chciałam piękną Nockę za takie postępy no i oczywiście malagos, za cierpliwe szycie kaftaniku :)
  15. niestety domek się nie odezwał, nie odbieral telefonów i wizyty nie było. Ale jest jeszcze jeden zainteresowany Pan również z Poznania. Zobaczymy jak z nim wyjdzie.
  16. jakie cudowne wieści i powiało bardzo mocno optymizmem :) Winter, Sako - trzymam kciuki i powodzenia :)
  17. Hehe, ona niestety już umiała szczekać na ludzi przechodzących za płotem, Borek nie musiał jej tego uczyć :) Dzisiaj była u nas w odwiedzinach moja mama - Pati na początku ją obszczekała, a potem cały czas koło mamy siedziała i się przytulała jakby znała ją od zawsze :) Dzisiaj też zmieniłam dywany, bo tamte już całe zasikane, ciekawe czy na świeże, na których nie będzie czuła zapachu swoich siuśków też nasika zołza mała. Odkurzacza się nie boi, wręcz towarzyszyła mi przy sprzątaniu :) A najbardziej się uśmiałam, jak rozpaliłam w kominku, a ta usiadła i przez dobre 15 minut wpatrzona w ogień siedziała :)
  18. Aniu dziękuję, że i tutaj się odezwałaś :)
  19. Pyrdka - a czemu ogłaszałaś Migunię na Łódź?? Migunia u mnie na tablicy ma 95 wejść, dwa pobrania telefonu i nic, nikt nie zadzwonił. PILNIE potrzebne nowe zdjęcia ;)
  20. [quote name='Emma53']Cichutko, bo cichutko. Nikt po ogłoszeniu w gazecie nie zadzwonił, nikt jej nie szuka :shake:. Wierzyć mi się nie chce to taki wspaniały psiaczek nie robiący żadnego kłopotu. Cichutki, nie narzucający się. Wystarczy tylko, że wyjdzie trzy razy dziennie się załatwić i dostanie miskę jedzonka. Bardzo lubi być mizana, wtedy przytula się kudłatą, milutką mordką. Sierść jej jest miękka i puszysta, przyjemnie ja dotykać, i te oczy tak parzą na człowieka z takim oddaniem, aż serce się ściska. Dzisiaj po raz pierwszy usłyszałam jak szczeka, byłyśmy na ogrodzie i[B] Tinka[/B] obszczekała przechodnia przy bramie. Odważyła się po 10 dniach pobytu u mnie. Myślę, że w przyszłym tygodniu można ją sterylizować i zacząć ogłaszać. Oby znalazł się najlepszy domek na świecie. [/QUOTE] Emma, jeśli się uda to Inka będzie w poniedziałek znów w gazecie, ale innej. Po moją Pati też nikt nie zadzwonił :( A co to Inka zmieniła imię na Tinka??? hihihi
  21. Sambuś - jutro na spacerek wspólny pójdziemy :):):) już się doczekać nie mogę :) znów będziesz świrować i się cieszyć na nas :)
  22. no proszę, a ja tyle razy się rozglądałam jak byłam na deptaku, że może Krysię gdzieś zobaczę i nic... nie miałam jeszcze tej okazji ;) Ale najważniejsze, że dziewczyna w swoim domku dupcię grzeje i szczęśliwa jest :)
  23. Tak, tak jutro w odwiedziny znów jedziemy do hoteliku :) Barniego i Bambu wygłaszczemy :) to fajne chłopaki są :)
  24. spoko, na razie jak są dobre, to możesz mieć - niech służą :)
×
×
  • Create New...