Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. TZ jest w domu, właśnie przed chwilką do mnie pisał sms, że Pati szaleje na dworze :) od nocy pada u nas śnieg cały czas, więc już trochę tego śniegu napadało :) Ponoć widać tylko długie wystające ponad śnieg uszyska :)
  2. kolejne ogłoszenia od dziewczyn z e-beagle: [URL]http://tablica.pl/oferta/do-adopcji-wspanialy-pies-bruno-IDKRDz.html[/URL] [URL]http://www.zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=7278[/URL] [URL]http://www.ofertuje.pl/Zwierzeta/Psy/Do_adopcji_wspanialy_pies_BRUNO_9061.html[/URL] [URL]http://sloniu.pl/21/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/24599-Do_adopcji_wspanialy_pies_BRUNO.html[/URL] [URL]http://top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-Do_adopcji_wspanialy_pies_BRUNO-18-119-376686[/URL] [URL]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=27718&ti=MQ[/URL] niestety Pan nadal nie dzwoni... byli, obejrzeli psiaka i cisza... dziwne...
  3. ja już się tych zdjęć doczekać nie mogę ;) Franek obszczekał Michała??? hahaha, dzielnie bronił swojej mamusi ;)
  4. czyżby u Was też od nocy śnieg padał??
  5. Maciek, nie do Pyrdki, tylko proszę do mnie, bo ja będę do gazety wysyłała :eviltong:
  6. haha jaka Mysia jest słodziutka :) kochane maleństwo :) masz fajną tymczasowiczkę obraczus87 :)
  7. no to będzie u Was jeszcze więcej ogonów i jeszcze weselej :)
  8. o ile cioteczek zawitało i zdjęcia podziwiało :) Fajnie, że jesteście tutaj - dziękujemy :) Poker - Perełkę Twoją poleciłam do dwóch domków, które do mnie dzwoniły i pamiętam cały czas o kochanej niuni :) a jak w razie co z dojazdem by było w nasze rejony??
  9. biedny Dolcio... tego pseudowłaściciela to bym .... szkoda nerwów. dobrze, że wszystko skończyło się tylko na warczeniu i że nie ugryzł.
  10. [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/8ffc043119fe381amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/897fde6c6b8ccf84med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/378bc022054c1293med.jpg[/IMG] mam duże uszyska :p [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/c1fa6402b2bae2abmed.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/813/68769793a22cdf53med.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/fe6b223db7514b1emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/11f1ef3222635595med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/010ec6c4e78791aamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/4394fe1b98a289cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/c02771dc7d65a706med.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/6d58a93161c579a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/f3e864455889e14cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/3929cb007d86d453med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/1b6514c0c240248cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/04d5ccfedbe9eca4med.jpg[/IMG]
  13. do jutra wieczorem musiałabym już mieć cały tekścik aktualny, bo ten niestety jak czytam, to jest też o Soni i Buni - więc już nieaktualny. A w czwartek rano wysyłam do gazety maila.
  14. odwiedzam piękną Korę i na prawdę nie mogę zrozumieć, dlaczego jeszcze swojego domku nie ma... jest taka śliczna przy okazji mały spamik: [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy"]SUPER BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI[/URL][/SIZE]
  15. wpadam na wątek Szanci po długiej nieobecności i co widzę, Szancia do stolycy zawitała :) Szkoda, że odpowiedniego domku panna znaleźć nie może i zagrzać miejsca przy swoim człowieku... przy okazji mały spamik: [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy"]SUPER BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI[/URL][/SIZE]
  16. wpadam w odwiedziny do pięknej Sziry, bo coś dawno mnie tutaj nie było :) pomysł z kamerką - super, też kiedyś nagrałam moje psiaki, tylko że u mnie było co oglądać, oj było ;) a ile się fajnych rzeczy dowiedziałam na temat mojego jednego psa, jak się potrafi wspinać na szafki ;) przy okazji mały spamik: [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy"]SUPER BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI[/URL][/SIZE]
  17. przepraszam za off, ale trochę tu ciotek jest, więc chciałam skorzystać z okazji, że już wątek odwiedzam i zaprosić na bazarek: [SIZE=4] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy"]SUPER BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI[/URL][/SIZE]
  18. malagos - nie strasz, już się boję co ewentualnie na miejscu mogłabyś tam zastać... eh... coraz więcej takich sytuacji i skąd na pomoc dla tych biednych istot brać? ciocie, a jeszcze tak nieśmiało zaproszę na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy"]http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy[/URL]
  19. obraczus - no pewnie że chochlik, a Ty na biedną Myszkę zwalasz. Ja nie wiem, skąd i w jakiej ilości Ty te chochliki masz i po co je trzymasz w domku - tylko psocą i psocą ;););) Wylizała Ci buzie?? yeeah :) super, to wielki powód do świętowania :)
  20. Pyrdka, to już drugi raz, więc może to jednak nie przez zachłyśnięcie się czymś, tylko może trzeba się udać do pana doktora i zrobić badanie serducha.
  21. wczoraj były 3 telefony o Pati, ale niestety żaden nie był odpowiedni. Pierwsza Pani co zadzwoniła, to od razu przez telefon jakoś mojego zaufania nie wzbudziła, a tekst przywieźcie, ale za swoje... nie,nie,nie... Druga Pani szukała małej suni dla cioci, która kilka dni temu pochowała swoją 15 letnią sunie. Wszystko fajnie brzmiało, ale Pani powiedziała że dlatego Pati, bo nie chcą szczeniaka z adhd, którego co chwilkę trzeba by wypuszczać na dwór i w domu zabawiać. Więc mówię Pani, że Pati ma około roku, ale to wulkan energii, że musi mieć dużo ruchu, zabaw, że Pati jest wszędzie, biega,szaleje, nie potrafi usiedzieć na miejscu, że nie nadaje się dla 65 letniej cioci :shake: A Pani na to, że one nie chcą szczeniaka, ale Pati już jest ok. Że by jeździła z ciocią na rowerze w koszyczku... Wytłumaczyłam po raz kolejny, że Pati to jeszcze dziecko i na prawdę nie nadaje się do domu gdzie jedyny człowiek to starsza Pani. Namawiałam na inną sunie,starszą lub psa - niestety nie. Trzeci telefon już Pyrdka miała o Pati - bardzo fajna kobietka, ale też starsza. Ale ta Pani powiedziała, że w takim razie będzie śledzić naszą gazetę i jak będzie jakaś sunia wiekowo starsza od Pati, to się do nas odezwie :) DOMKU ODPOWIEDNI DLA PATI - dlaczego nie dzwonisz???
  22. wow, już 90 dkg schudła?? no proszę, za dwa tygodnie będzie miała więc talię osy :evil_lol: tak trzymaj mała :)
  23. na bazarek ciocie serdecznie zapraszamy :) cel również na Diankę jest :)
  24. i ja również na bazarek serdecznie zapraszam - w końcu zbieramy na Sambulkę kochaną :)
  25. Bardzo się cieszę, że się zdjęcia i filmik podobają :) Barni to na prawdę kochany psiak i mam nadzieję, że super domek znajdzie niebawem :)
×
×
  • Create New...