Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
kolejne ogłoszenia od dziewczyn z e-beagle: [URL]http://tablica.pl/oferta/do-adopcji-wspanialy-pies-bruno-IDKRDz.html[/URL] [URL]http://www.zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=7278[/URL] [URL]http://www.ofertuje.pl/Zwierzeta/Psy/Do_adopcji_wspanialy_pies_BRUNO_9061.html[/URL] [URL]http://sloniu.pl/21/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/24599-Do_adopcji_wspanialy_pies_BRUNO.html[/URL] [URL]http://top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-Do_adopcji_wspanialy_pies_BRUNO-18-119-376686[/URL] [URL]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=27718&ti=MQ[/URL] niestety Pan nadal nie dzwoni... byli, obejrzeli psiaka i cisza... dziwne...
-
ja już się tych zdjęć doczekać nie mogę ;) Franek obszczekał Michała??? hahaha, dzielnie bronił swojej mamusi ;)
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
czyżby u Was też od nocy śnieg padał?? -
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
Akrum replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Maciek, nie do Pyrdki, tylko proszę do mnie, bo ja będę do gazety wysyłała :eviltong: -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
haha jaka Mysia jest słodziutka :) kochane maleństwo :) masz fajną tymczasowiczkę obraczus87 :) -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
no to będzie u Was jeszcze więcej ogonów i jeszcze weselej :) -
biedny Dolcio... tego pseudowłaściciela to bym .... szkoda nerwów. dobrze, że wszystko skończyło się tylko na warczeniu i że nie ugryzł.
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/813/8ffc043119fe381amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/897fde6c6b8ccf84med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/378bc022054c1293med.jpg[/IMG] mam duże uszyska :p [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/c1fa6402b2bae2abmed.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/813/68769793a22cdf53med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/813/fe6b223db7514b1emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/11f1ef3222635595med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/010ec6c4e78791aamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/4394fe1b98a289cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/c02771dc7d65a706med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/813/6d58a93161c579a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/f3e864455889e14cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/3929cb007d86d453med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/1b6514c0c240248cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/813/04d5ccfedbe9eca4med.jpg[/IMG]
-
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
Akrum replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
do jutra wieczorem musiałabym już mieć cały tekścik aktualny, bo ten niestety jak czytam, to jest też o Soni i Buni - więc już nieaktualny. A w czwartek rano wysyłam do gazety maila. -
odwiedzam piękną Korę i na prawdę nie mogę zrozumieć, dlaczego jeszcze swojego domku nie ma... jest taka śliczna przy okazji mały spamik: [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy"]SUPER BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI[/URL][/SIZE]
-
wpadam na wątek Szanci po długiej nieobecności i co widzę, Szancia do stolycy zawitała :) Szkoda, że odpowiedniego domku panna znaleźć nie może i zagrzać miejsca przy swoim człowieku... przy okazji mały spamik: [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy"]SUPER BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI[/URL][/SIZE]
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Akrum replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
wpadam w odwiedziny do pięknej Sziry, bo coś dawno mnie tutaj nie było :) pomysł z kamerką - super, też kiedyś nagrałam moje psiaki, tylko że u mnie było co oglądać, oj było ;) a ile się fajnych rzeczy dowiedziałam na temat mojego jednego psa, jak się potrafi wspinać na szafki ;) przy okazji mały spamik: [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy"]SUPER BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI[/URL][/SIZE] -
przepraszam za off, ale trochę tu ciotek jest, więc chciałam skorzystać z okazji, że już wątek odwiedzam i zaprosić na bazarek: [SIZE=4] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy"]SUPER BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI[/URL][/SIZE]
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
malagos - nie strasz, już się boję co ewentualnie na miejscu mogłabyś tam zastać... eh... coraz więcej takich sytuacji i skąd na pomoc dla tych biednych istot brać? ciocie, a jeszcze tak nieśmiało zaproszę na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy"]http://www.dogomania.pl/threads/223049-Bazarek-r%C4%99cznikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-bi%C5%BCuteryjny-na-nowotomyskie-biedy[/URL] -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
obraczus - no pewnie że chochlik, a Ty na biedną Myszkę zwalasz. Ja nie wiem, skąd i w jakiej ilości Ty te chochliki masz i po co je trzymasz w domku - tylko psocą i psocą ;););) Wylizała Ci buzie?? yeeah :) super, to wielki powód do świętowania :) -
Pyrdka, to już drugi raz, więc może to jednak nie przez zachłyśnięcie się czymś, tylko może trzeba się udać do pana doktora i zrobić badanie serducha.
-
wczoraj były 3 telefony o Pati, ale niestety żaden nie był odpowiedni. Pierwsza Pani co zadzwoniła, to od razu przez telefon jakoś mojego zaufania nie wzbudziła, a tekst przywieźcie, ale za swoje... nie,nie,nie... Druga Pani szukała małej suni dla cioci, która kilka dni temu pochowała swoją 15 letnią sunie. Wszystko fajnie brzmiało, ale Pani powiedziała że dlatego Pati, bo nie chcą szczeniaka z adhd, którego co chwilkę trzeba by wypuszczać na dwór i w domu zabawiać. Więc mówię Pani, że Pati ma około roku, ale to wulkan energii, że musi mieć dużo ruchu, zabaw, że Pati jest wszędzie, biega,szaleje, nie potrafi usiedzieć na miejscu, że nie nadaje się dla 65 letniej cioci :shake: A Pani na to, że one nie chcą szczeniaka, ale Pati już jest ok. Że by jeździła z ciocią na rowerze w koszyczku... Wytłumaczyłam po raz kolejny, że Pati to jeszcze dziecko i na prawdę nie nadaje się do domu gdzie jedyny człowiek to starsza Pani. Namawiałam na inną sunie,starszą lub psa - niestety nie. Trzeci telefon już Pyrdka miała o Pati - bardzo fajna kobietka, ale też starsza. Ale ta Pani powiedziała, że w takim razie będzie śledzić naszą gazetę i jak będzie jakaś sunia wiekowo starsza od Pati, to się do nas odezwie :) DOMKU ODPOWIEDNI DLA PATI - dlaczego nie dzwonisz???
-
wow, już 90 dkg schudła?? no proszę, za dwa tygodnie będzie miała więc talię osy :evil_lol: tak trzymaj mała :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
na bazarek ciocie serdecznie zapraszamy :) cel również na Diankę jest :) -
i ja również na bazarek serdecznie zapraszam - w końcu zbieramy na Sambulkę kochaną :)
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
Akrum replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo się cieszę, że się zdjęcia i filmik podobają :) Barni to na prawdę kochany psiak i mam nadzieję, że super domek znajdzie niebawem :)