Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Nasza Figa to fajne dziewucha jest, więc mam nadzieję że się dogadają :) Może wówczas się zupełnie zrelaksuje i w końcu zacznie nabierać trochę ciałka?? :roll:
  2. woj. wielkopolskie A tu linki: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT."]Pati[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221896-Gruba-Berta-brzydula-te%C5%BC-chce-by%C4%87-kochana."] Migotka [/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222229-Kolejna-wyrzucona-na-mr%C3%B3z-sunia.-Inka-szuka-DS.?p=18535478#post18535478"]Inka[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. heh, domyślam się, bo ja mając 4 psiaki, któryś psoci i chcę zawołać np. Kropka nie wolno, a to np. Pestka :) też mylę :)
  4. eh u nas akurat w DT mamy 3 piękne małe psiaki, począwszy od mojej Pati, po Inkę od Emma53 i Migotkę u Pyrdka... ale to tak daleko :shake:
  5. Potem Lilu wyjdzie na podwórko, zawoła Szarik i od razu wszystkie polecą, nie będzie problemu z zapamiętywaniem imion :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. A ja byłam w niedzielę w hoteliku i znow widziałam pięknego Baja :) Piękny pies z niego, zadbany i szczęśliwy :)
  7. wszystko dobrze :)
  8. ja nie wiem, czy czasami nie było mowy o tym, że sterylkowa skarbonka miała pokryć koszty sterylki dziewczyn, ale nikt ich chyba tam nie zgłosił, prawda?? a teraz akcja jest zawieszona...
  9. prawda?? cudowna i taaaaka kochana :)
  10. Pyrdka poszczuj jutro Juldana Migotką ;)
  11. hahaha słodzizna z niej :) Inka znów jest w gazecie, tym razem tej drugiej z całym tekstem, razem z Pati.
  12. ciocia, daj mi tekst z jakim Koma jest aktualnie ogłaszana, podeślę panienkę do naszej lokalnej gazety - raz do jednej, raz do drugiej i opisz mi (nie chcę mi się wątku przeglądać całego) jakiego domku panna szuka, bo w standardzie ogłoszenia w naszych lokalnych gazetach wychodzą z namiarami na mnie i na Pyrdkę, bo psiak hotelikowy zawsze jest ogłoszony z którymś psiakiem z naszych DT :)
  13. [video=youtube;nBmfM3j5hlk]http://www.youtube.com/watch?v=nBmfM3j5hlk&feature=youtu.be[/video] [video=youtube;taCGeFljwb0]http://www.youtube.com/watch?v=taCGeFljwb0&feature=youtu.be[/video] faktycznie na nagraniu to drobinka jest i jak słodko wygląda, jak merda do Ciebie ogonkiem :loveu::loveu::loveu:
  14. [IMG]http://images10.fotosik.pl/807/fdb0a238b09ce489med.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images10.fotosik.pl/807/2af6b85a28ed290bmed.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://images10.fotosik.pl/807/ab753c68480095f9med.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images10.fotosik.pl/807/1197840b40b41b27med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/807/87b1723d5cefcaa8med.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images10.fotosik.pl/807/8b41b94dd5f99ba8med.jpg[/IMG]
  19. Dwa tygodnie temu byliśmy w hoteliku i zupełnie zapomniałam, że przecież Koma była z nami na spacerku i że zdjęcia miała robione :) Koma to super sunia jest, cieszę się bardzo że Sonia i Bunia już w DS są (też miałam okazje je poznać :)), mam nadzieję, że i Koma za jakiś czas do DS swojego pojedzie, gdzie będzie szczęśliwa i kochana :) A tu zdjęcia: [IMG]http://images10.fotosik.pl/807/49a48ad6b48ff96dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/807/9762dbdc5e23d7b1med.jpg[/IMG]
  20. będzie dobrze ;) no może zastaniesz jakiś fotel nadgryziony, albo dywan poszarpany, kwiaty poprzewracane :evil_lol:
  21. ona ma śliczne to futerko, chociaż nie tak mięciutkie jak moja poprzednia tymczasowiczka Czili, no ale pięknie błyszczące :) co do łózka - no faktycznie, czasami się wyspać nie mogę, bo przecież pieski muszą mieć miejsce, więc ja leżę skulona :)
  22. [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/83fb2d8ef727b123.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/60e44610c2269410.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/5d382d0de3804fecmed.jpg[/IMG] tak już ma ładnie brzuszek zagojony :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/d65c6d17531b0dcamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/63c45c4c109dc7d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/2829539018d922d0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/f078ef4fc8e11c2dmed.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/60fbe2a783a899bamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/17a27812c12cb9d9med.jpg[/IMG] Pati szykuje się do skoku po pluszaka :evil_lol: [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/40f15bdf06bf558amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/57792a5973110fd3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/d3db30ad15c23436med.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/428027b4824e7a68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/ea10192258dc2540med.jpg[/IMG] mój kochany osiołek :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/78fdd3643da33f74med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/7249e2b58f5ff23amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/806/492fd4717abe44f5med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...