Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Zacytuję może samą siebie: a dokładnie Lipka Wielka. 17 zł to już chyba z karmą jeśli się nie mylę? A może cennik się zienił, nie mam pojęcia. Chyba że to wyższa cena, ponieważ w budynku mieszkalnym by mieszkał. Ja mam tam 3 sunie, na żadną nie mam stałych deklaracji, wszystko ciułam bazarkami... Co mogę jeszcze powiedzieć - psiaki dostają tam różnego rodzaju suchą karmę firmy Josera. Tak jak pisałam każdy boks ma swój osobisty wybieg + do tego ogrodzony już jest teren, więc psiaki wypuszczane są na zmianę na duży wybieg oraz dzień w dzień mają dłuuuugie spacery.
-
martka1982 - jeśli Szarik trafi do teriera, to jak tylko będę w hoteliku, to będę zawsze chłopaka odwiedzała i wieści donosiła ;) jest tam np. nasza bernardynka Figa, którą zabrałyśmy z przytuliska, w którym siedziała w małym kojcu. przeszła sterylkę, miała silne ropomacicze. Do siebie dochodziła w hoteliku. Początkowo była mega smutna, ciągle leżała na posłanku - zero życia w psie. Wczoraj minął miesiąc, jak Figa jest w terierze - to nie ten sam pies, teraz to wielka radosna sunia. chodzi na długie spacery z pracownikami hoteliku, zapoznaje się z innymi psami. Jeżdząc do naszych psiaków, często też zabieramy innych hotelowiczów na spacery, by porobić im zdjęcia, by poznać ich reakcję na obcych ludzi (nie tylko tych, którzy karmią i są na co dzień), by móc ciotkom z dogo, które nie mogą odwiedzić psa a na niego płacą, miały też wieści z innej ręki, a nie tylko od pracowników hotelu :) Jak chcesz, tu są wątki kilku psiaków przebywających w terierze: http://www.dogomania.pl/threads/211279-Nie-uda%C5%82o-si%C4%99-Bambu-szuka-nadal-domu!?p=18619753&viewfull=1#post18619753 http://www.dogomania.pl/threads/179053-Chory-Barnaba-blaga-o-pomoc!Brakuje-stalych-deklaracji-potrzebne-leki-specjal.karma.?p=18620026&viewfull=1#post18620026 http://www.dogomania.pl/threads/193066-Sonia-i-jej-tr%C3%B3jka-dzieciak%C3%B3w-prosza-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu!!i?p=18625936&viewfull=1#post18625936 moja podopieczna Diana: http://www.dogomania.pl/threads/215963-Wyrzucona-z-jad%C4%85cego-auta-amputacja-%C5%82apy-Diana-pilnie-szuka-DT-DS moja podopieczna Samba: http://www.dogomania.pl/threads/214887-Samba-prosi-o-wsparcie-na-karm%C4%99-i-sterylizacj%C4%99.?p=18290079&viewfull=1#post18290079
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Czapulku, właśnie poleciałeś razem z naszą Sambą do drugiej gazety - dzięki Kiwiątko :) może tym razem się uda i domek znajdziesz. -
Migotka wraz z Koma (z hoteliku) poleciała do gazety :)
-
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
Akrum replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie Komy poleciało wraz z naszą Migotką do gazety - teraz trzymać kciuki, by nie mieli "ważniejszych" rzeczy do wydrukowania :roll: -
nadal zero odzewu od Pana? eh, a tak się dziwił ludziom, którzy narobią nadzieję, a później nie odbierają telefonów i sami nie zadzwonią ,że rezygnują, a sam postąpił tak samo. szkoda słów na takich ludzi.
-
które zdjęcie proponujecie do gazety?
-
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Emma jak sobie Inka radzi ze śniegiem?? Chodzi dzielnie na spacerki, czy woli się wygrzewać w domu? -
Pati szalała dzisiaj co chwilę w śniegu. Jak wróciłam z pracy, to też się z nią i psiakami bawiłam, rzucałam śnieżki - ona jest szalona ;) taka mała pchła, a nie było jej zimno. Po pół godzinie poszłyśmy się ugrzać i wysuszyć, psiaki zjadły obiad, pospały trochę pod kocem :) Koło 20 stej znów poszłyśmy szaleć na snieg :) I niedawno znów byliśmy - akurat teściowa odśnieżała podwórko, bo znów dużo śniegu dopadało, więc Pati skakała przed nią i przed szuflą jak młody szczeniaczek :) Zaraz idziemy na ostatnie siu i spać. Fatalnie się dziś czuje. Tyle miałam zrobić, założyć nowy wątek dla szczylków, porobić pakieciki ogłoszeń... A teraz proszę o radę!!! Ciotki, macie może jakiś pomysł jak oduczyć Pati doskakiwania i ciągnięcia za nogawki i buty? To nie z agresji, tylko zabawa, ale potrafi mocno przy tymgryźć np. w rękę jak ją odciągam.
-
śliczne zdjęcia - jak zwykle zresztą jeśli chodzi o fotografa ;););) Migunia jest śliczna, a teraz jeszcze bardziej to widać :)
-
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
wow, ale super wieści :) gratuluje :) -
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
Akrum replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
potwierdzam, maila otrzymałam :) wyślę z tym zdjęciem i jeszcze jedno zdjęcie dodam, jak Koma stoi przy nogach człowieka, ludzie często chcą wiedziec, jak duży jest pies. -
Pewnie już ciocie o Kubusiu zapomniały, ale ja chłopaka kochanego nadal pamiętam i w poniedziałek z tej okazji z Izą (pańcią Kubusia) rozmawiałam :) Kubuś ma się super, śpi razem z jamniczką Zulą, to kochany pieszczoch, ale też zawadiaka. Jak mu się coś nie spodoba, to potrafi nawet ostrzegawczo ugryźć :roll: Na spacerach jak był spuszczany, to niestety podbiegał do ludzi i do nogawek doskakiwał :mad:, więc teraz już tylko na smyczy musi chodzić :) A w ogóle to Kubuś potrafi sobie drzwi otwierać - uwierzycie?? Taki niskopodłogowiec, a tak wysoko skacze do klamek :) Ogólnie domek jest z Kubusia zadowolony :loveu::loveu::loveu: mam też fotki, ale to już później wkleje, bo muszę najpierw zgrać :)
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']To zabieram :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: [B]I super :) pan Tobi się ucieszy :)[/B] Akrum - ja Hotelik Terier znam z opowieści :) [B]a ja znam osobiście :) mam tam 3 sunie umieszczone i co tydzień, dwa robimy z Pyrdką i ekipą nalot (nie zapowiedziany oczywiście) i przynajmniej wiem, za co płacę i że psiaki mają się super, a nawet lepiej :)[/B] Ehhh własnie się dowiedziałam, że nie zlaiczyłam jednego egzaminu ehhhh wrrrr - codziennie sobie powtarzam - jeszcze tylko do września i koniec z nauka!!![B] współczuje - ja nie nawidzę się uczyć i dlatego cieszę się, że od 3 lat mam już studia za sobą :)[/B] [B]zdasz poprawkę i będzie ok :)[/B] [/QUOTE] ------------- -
[URL]http://i1220.photobucket.com/albums/dd448/Trissylicious/IMG-20120214-00521.jpg[/URL] wow, aaaale duuuuuuża Julka ;););)
-
odwiedzam Migunię i przy okazji małą reklamę wkleję fajnego hoteliku, który na prawdę jest sprawdzony, psiaki mają tam dobrze, często naloty dogomaniaków, w tym także mnie - dlatego wiem, co piszę :smile: Boksy w ocieplonym i ogrzewanym budynku, każdy boks ma swój wybieg + duży wybieg + długie spacery z pracownikami hoteliku dzień w dzień. Hotelik został przeniesiony z Brzyścia pod Nowy Tomyśl.Ceny dla psiaków z dogomanii i organizacji zajmującą się adopcją zwierząt są niższe niż w cenniku. [URL="http://hotelterier.pl/"]HOTEL TERIER ZAPRASZA - wolne miejsca,sprawdzony i godny polecenia[/URL]
-
Jest tu dużo odwiedzających osób, więc chciałabym małą reklamę wkleić - ostatnio tyle afer na dogo z hotelikami, nie wiadomo gdzie psiaki umieszczać, dlatego chciałabym polecić Wam fajny hotelik, który na prawdę jest sprawdzony, psiaki mają tam dobrze, często naloty dogomaniaków, w tym także mnie - dlatego wiem, co piszę :smile: Boksy w ocieplonym i ogrzewanym budynku, każdy boks ma swój wybieg + duży wybieg + długie spacery z pracownikami hoteliku dzień w dzień. Hotelik został przeniesiony z Brzyścia pod Nowy Tomyśl.Ceny dla psiaków z dogomanii i organizacji zajmującą się adopcją zwierząt są niższe niż w cenniku. HOTEL TERIER ZAPRASZA - wolne miejsca,sprawdzony i godny polecenia widzę, że nawet już się hotelikiem zainteresowałyście :) zadzwońcie do hoteliku do p. Joasi, ceny dla dogomaniackich psów są niższe niż na stronie.
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Jest tu dużo odwiedzających osób, więc chciałabym małą reklamę wkleić - ostatnio tyle afer na dogo z hotelikami, nie wiadomo gdzie psiaki umieszczać, dlatego chciałabym polecić Wam fajny hotelik, który na prawdę jest sprawdzony, psiaki mają tam dobrze, często naloty dogomaniaków, w tym także mnie - dlatego wiem, co piszę :smile: Boksy w ocieplonym i ogrzewanym budynku, każdy boks ma swój wybieg + duży wybieg + długie spacery z pracownikami hoteliku dzień w dzień. Hotelik został przeniesiony z Brzyścia pod Nowy Tomyśl.Ceny dla psiaków z dogomanii i organizacji zajmującą się adopcją zwierząt są niższe niż w cenniku. [URL="http://hotelterier.pl/"]HOTEL TERIER ZAPRASZA - wolne miejsca,sprawdzony i godny polecenia[/URL] -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jest tu dużo odwiedzających osób, więc chciałabym małą reklamę wkleić - ostatnio tyle afer na dogo z hotelikami, nie wiadomo gdzie psiaki umieszczać, dlatego chciałabym polecić Wam fajny hotelik, który na prawdę jest sprawdzony, psiaki mają tam dobrze, często naloty dogomaniaków, w tym także mnie - dlatego wiem, co piszę :smile: Boksy w ocieplonym i ogrzewanym budynku, każdy boks ma swój wybieg + duży wybieg + długie spacery z pracownikami hoteliku dzień w dzień. Hotelik został przeniesiony z Brzyścia pod Nowy Tomyśl.Ceny dla psiaków z dogomanii i organizacji zajmującą się adopcją zwierząt są niższe niż w cenniku. [URL="http://hotelterier.pl/"]HOTEL TERIER ZAPRASZA - wolne miejsca,sprawdzony i godny polecenia[/URL] -
Jest tu dużo odwiedzających osób, więc chciałabym małą reklamę wkleić - ostatnio tyle afer na dogo z hotelikami, nie wiadomo gdzie psiaki umieszczać, dlatego chciałabym polecić Wam fajny hotelik, który na prawdę jest sprawdzony, psiaki mają tam dobrze, często naloty dogomaniaków, w tym także mnie - dlatego wiem, co piszę :smile: Boksy w ocieplonym i ogrzewanym budynku, każdy boks ma swój wybieg + duży wybieg + długie spacery z pracownikami hoteliku dzień w dzień. Hotelik został przeniesiony z Brzyścia pod Nowy Tomyśl.Ceny dla psiaków z dogomanii i organizacji zajmującą się adopcją zwierząt są niższe niż w cenniku. [URL="http://hotelterier.pl/"]HOTEL TERIER ZAPRASZA - wolne miejsca,sprawdzony i godny polecenia[/URL]
-
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
odwiedzam piękną Luizę :) Mam nadzieję, że jesteś już Penny zdrowa :) potrzebujesz może kasy na karmę? jak coś to wołaj. -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
ja też bym zabrała ;)