Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
Akrum replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
tak, udało się :) tylko niestety póki co odzewu brak ani o Migotkę, ani o Komę nikt nie dzwoni :( -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
na konto naszych pociech wpłynęły pieniążki od badmonique w kwocie 20 zł :) dziękujemy :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
na konto Diany wpłynęły pieniążki od: bela51 z bazarku FONY: 50 zł ślicznie dziękujemy :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/hart-rose-bloemen-1.gif[/IMG] Zrobiłam również przelew za: [SIZE=2]hotelik + karma od 15.02. do 16.03.2012 r. (30 x 16 zł) = 480 zł[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] Tak więc na koncie Diany pozostało tylko [B][COLOR=red]378,10 zł[/COLOR][/B] :shake: a z ogłoszeń zero odzewu :-( [COLOR=red][/COLOR] -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Dzięki Ciotka za szczerość :evil_lol:[/QUOTE] hihi, zawsze służę ;) a tak szczerze - jeśli wet dobry jak piszesz, to będzie wszystko ok :) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki wielkie Agata :) -
przyszłam sprawdzić, czy już coś wiadomo.
-
MA DOMEK!! ruda mała Lenka - niezwylke przyjazna sunia
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Lenka jak tam kolejna noc ci minęła? rano pewnie taniec radości na widok malagos odstawiłaś? -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam piękną pannę nockę :) -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
obraczus87 - będzie dobrze, to tylko jedna noc przespana na podłodze razem z sunią :eviltong: ja przy mojej aktualnej tymczasowiczce - sterylkę miała robioną o 9 rano, więc ok 11 już w domu byłyśmy i cały dzień na ziemi przy niej przeleżałam i kocykami okrywałam i termoforek grzałam ;) na drugi dzień już śmigała sobie po domu :) przygotuj się na te oczyska wpatrzone w Ciebie z wyrzutem, na to że będzie pewnie dygotać przez kilka godzin, że może wymiotować po narkozie... ale to wszystko jest do przejścia :) będzie dobrze :) ciotka, przecież dzielna jesteś i Myszka też - dacie radę :) a ja trzymam kciuki :) -
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
tak młoda i już zaczątki ropomacicza?? co się ostatnio dzieje, że młodziutkie sunie, a już takie problemy mają? to już nie pierwsza sunia, o której słyszałam że w mlodym wieku, a ropomacicze dostała. -
jestem już i ja na wątku :) Sunia ma zaklepane miejsce od zaraz w hoteliku Terier w Lipce Wielkiej pod Nowym Tomyślem. Kto hoteliku nie zna napisze, że boksy są w ocieplanym i ogrzewanym budynku, opieka super, sama mam tam 3 sunie, w tym jedna po amputacji łapy. Hotelik jest ode mnie 11 km, więc często tam wpadamy w odwiedziny całą ekipą, więc i psiaki ciągle doglądamy :) Opieka jest super :) Teraz trzeba poszukać transportu, z Radlina do Nowego Tomyśla jest 130 km, więc 1,5 godziny jazdy - nie jest daleko :) Czy jest ktoś chętny, by podjąć się transportu?? Sunia musi być odrobaczona i zaszczepiona p-ko wściekliźnie i na wirusówki. Potrzebna będzie ksiażeczka i wszelki badania, rtg itd. wszystko co miała robione, podawane.
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
no i super, że zapoznanie przebiegło w porządeczku :) teraz Nocka musi szybko do DS wskoczyć, by mała Lenka mogła zamieszkać w domku i poznać uroki życia w DT u malagos :) -
MA DOMEK!! ruda mała Lenka - niezwylke przyjazna sunia
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
no to super, że z łapinkami wszystko w porządeczku jest :) -
Wczoraj zrobiłam nowe ogłoszenia dla naszych psiaków, między innymi dla Pati. Dzisiaj miałam bardzo fajny telefon od Pana z Lubonia. Pati mieszkałaby z psiakiem z wygląda prawie jak sama Pati :):):) w domu z ogrodem. Wizyta pilnie do zrobienia i może pod koniec tygodnia lub w weekend Patynka moja kochana byłaby już w swoim DS??? Trzymajcie kciuki :) A tymczasem jutro najprawdopodobniej idziemy na szczepienia :)
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Eh, jak się wraca z pracy juz prawie po ciemku, i do tego sypie śnieg z deszczem, i rodzina głodna - to nie zdąży się zrobić zdjątek tej ślicznotce. Ale, jest tu kto?.......[/QUOTE] jest, jest - caly czas jesteśmy ;) -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
gdyby trafili od razu do naszego weta, sytuacja wyglądałaby dzisiaj inaczej. jednak jest jak jest i trzeba teraz pomóc maluchom i dać im dobry start :) Ktoś pytał tu o mamuśkę tych szczylków - mamusia zostanie u państwa na DT, jeśli się sytuacja unormuje i pies rezydent tak na prawdę zaakceptuje i zaprzyjaźni się z sunią, zostanie u państwa na DS. jeśli jednak pies pokaże "rogi" i wróci jego charakterrrek, wówczas będziemy i suni szukać nowego domku. -
[quote name='Maciek777']Widzę, że Samba może liczyć na specjalne względy:-) Niech ma coś od życia...[/QUOTE] w końcu to nasza ulubienica :loveu::loveu::loveu: Sambusiolek razem ze swoją nową miłością Czapim w gazecie Nasz Tydzień Fakty. Trzymać kciuki, może w końcu ktoś zadzwoni??
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Czapi to nawet z Sambą w gazecie razem są :) Widzieliście?? Tym razem w Nasz Tydzień Fakty :) Może tym razem będzie odzew... -
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
haha, zachowuje się na filmiku jak moja dawna kotka, która podczas rujki tak właśnie się tarzała... ;) -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
no to wesoło musi być w boksie :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
druga wpłata też już poszła, pomniejszona o 10 zł i dziękujemy za rabacik :) -
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że uda mi się osobiście poznać nowy domek Inki ;) póki co jeszcze się aż tak bardzo nie cieszę, niech najpierw państwo przyjadą i osobiście Inkę poznają, na żywo jest jeszcze piękniejsza :) jak już będzie w DS i się tam odnajdzie, to dopiero wtedy będę w pełni szczęśliwa :)