Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. no właśnie nikogo nie mogę znaleźć do przeprowadzenia wizyty p/a, więc póki co żyję w zawieszeniu i niewiedzy... jeśli będę miała z kim, to w sobotę sama pojadę już z Pati.
  2. tak, udało się :) tylko niestety póki co odzewu brak ani o Migotkę, ani o Komę nikt nie dzwoni :(
  3. no i super :) niech się sunia pakuje :) zadzwonię dzisiaj do hoteliku, że w piątek Gaja przyjeżdża :)
  4. na konto naszych pociech wpłynęły pieniążki od badmonique w kwocie 20 zł :) dziękujemy :)
  5. na konto Diany wpłynęły pieniążki od: bela51 z bazarku FONY: 50 zł ślicznie dziękujemy :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/hart-rose-bloemen-1.gif[/IMG] Zrobiłam również przelew za: [SIZE=2]hotelik + karma od 15.02. do 16.03.2012 r. (30 x 16 zł) = 480 zł[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] Tak więc na koncie Diany pozostało tylko [B][COLOR=red]378,10 zł[/COLOR][/B] :shake: a z ogłoszeń zero odzewu :-( [COLOR=red][/COLOR]
  6. [quote name='obraczus87']Dzięki Ciotka za szczerość :evil_lol:[/QUOTE] hihi, zawsze służę ;) a tak szczerze - jeśli wet dobry jak piszesz, to będzie wszystko ok :)
  7. przyszłam sprawdzić, czy już coś wiadomo.
  8. Lenka jak tam kolejna noc ci minęła? rano pewnie taniec radości na widok malagos odstawiłaś?
  9. Odwiedzam piękną pannę nockę :)
  10. obraczus87 - będzie dobrze, to tylko jedna noc przespana na podłodze razem z sunią :eviltong: ja przy mojej aktualnej tymczasowiczce - sterylkę miała robioną o 9 rano, więc ok 11 już w domu byłyśmy i cały dzień na ziemi przy niej przeleżałam i kocykami okrywałam i termoforek grzałam ;) na drugi dzień już śmigała sobie po domu :) przygotuj się na te oczyska wpatrzone w Ciebie z wyrzutem, na to że będzie pewnie dygotać przez kilka godzin, że może wymiotować po narkozie... ale to wszystko jest do przejścia :) będzie dobrze :) ciotka, przecież dzielna jesteś i Myszka też - dacie radę :) a ja trzymam kciuki :)
  11. tak młoda i już zaczątki ropomacicza?? co się ostatnio dzieje, że młodziutkie sunie, a już takie problemy mają? to już nie pierwsza sunia, o której słyszałam że w mlodym wieku, a ropomacicze dostała.
  12. jestem już i ja na wątku :) Sunia ma zaklepane miejsce od zaraz w hoteliku Terier w Lipce Wielkiej pod Nowym Tomyślem. Kto hoteliku nie zna napisze, że boksy są w ocieplanym i ogrzewanym budynku, opieka super, sama mam tam 3 sunie, w tym jedna po amputacji łapy. Hotelik jest ode mnie 11 km, więc często tam wpadamy w odwiedziny całą ekipą, więc i psiaki ciągle doglądamy :) Opieka jest super :) Teraz trzeba poszukać transportu, z Radlina do Nowego Tomyśla jest 130 km, więc 1,5 godziny jazdy - nie jest daleko :) Czy jest ktoś chętny, by podjąć się transportu?? Sunia musi być odrobaczona i zaszczepiona p-ko wściekliźnie i na wirusówki. Potrzebna będzie ksiażeczka i wszelki badania, rtg itd. wszystko co miała robione, podawane.
  13. CUDOWNE ZDJĘCIA PIĘKNEJ i NIEPOWTARZALNEJ NEGRY :):):) Dziękujemy ślicznie za wieści i foteczki :) Nacieszyłam oczka :)
  14. no i super, że zapoznanie przebiegło w porządeczku :) teraz Nocka musi szybko do DS wskoczyć, by mała Lenka mogła zamieszkać w domku i poznać uroki życia w DT u malagos :)
  15. no to super, że z łapinkami wszystko w porządeczku jest :)
  16. Wczoraj zrobiłam nowe ogłoszenia dla naszych psiaków, między innymi dla Pati. Dzisiaj miałam bardzo fajny telefon od Pana z Lubonia. Pati mieszkałaby z psiakiem z wygląda prawie jak sama Pati :):):) w domu z ogrodem. Wizyta pilnie do zrobienia i może pod koniec tygodnia lub w weekend Patynka moja kochana byłaby już w swoim DS??? Trzymajcie kciuki :) A tymczasem jutro najprawdopodobniej idziemy na szczepienia :)
  17. [quote name='malagos']Eh, jak się wraca z pracy juz prawie po ciemku, i do tego sypie śnieg z deszczem, i rodzina głodna - to nie zdąży się zrobić zdjątek tej ślicznotce. Ale, jest tu kto?.......[/QUOTE] jest, jest - caly czas jesteśmy ;)
  18. gdyby trafili od razu do naszego weta, sytuacja wyglądałaby dzisiaj inaczej. jednak jest jak jest i trzeba teraz pomóc maluchom i dać im dobry start :) Ktoś pytał tu o mamuśkę tych szczylków - mamusia zostanie u państwa na DT, jeśli się sytuacja unormuje i pies rezydent tak na prawdę zaakceptuje i zaprzyjaźni się z sunią, zostanie u państwa na DS. jeśli jednak pies pokaże "rogi" i wróci jego charakterrrek, wówczas będziemy i suni szukać nowego domku.
  19. [quote name='Maciek777']Widzę, że Samba może liczyć na specjalne względy:-) Niech ma coś od życia...[/QUOTE] w końcu to nasza ulubienica :loveu::loveu::loveu: Sambusiolek razem ze swoją nową miłością Czapim w gazecie Nasz Tydzień Fakty. Trzymać kciuki, może w końcu ktoś zadzwoni??
  20. Czapi to nawet z Sambą w gazecie razem są :) Widzieliście?? Tym razem w Nasz Tydzień Fakty :) Może tym razem będzie odzew...
  21. haha, zachowuje się na filmiku jak moja dawna kotka, która podczas rujki tak właśnie się tarzała... ;)
  22. no to wesoło musi być w boksie :)
  23. druga wpłata też już poszła, pomniejszona o 10 zł i dziękujemy za rabacik :)
  24. Mam nadzieję, że uda mi się osobiście poznać nowy domek Inki ;) póki co jeszcze się aż tak bardzo nie cieszę, niech najpierw państwo przyjadą i osobiście Inkę poznają, na żywo jest jeszcze piękniejsza :) jak już będzie w DS i się tam odnajdzie, to dopiero wtedy będę w pełni szczęśliwa :)
×
×
  • Create New...