Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/971/82c5c18ed4589ef8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/75217725945f1b6bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/72688ed2ceea15f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/6c23f875a3d6ec97med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/551a404cbe904ac9med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/971/9e630e543c1ab910med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/d4011920552a0c49med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/62d0c2d400b39d87med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/896691c404d0d3f6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/7857deac31926410med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/971/4abc02f8f0eba612med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/c6eff9ba68fd6d49med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/9992c73886bdcb0fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/5521b8dbbe7061efmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/70db818e37e90793med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/971/f6ab26bfed5fe910med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/f1d2793845a92973med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/7bcb7245e9957221med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/ecf9be3e5fd14549med.jpg[/IMG] przyłapana na kopaniu dziury: [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/a402394535321ebbmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/971/5d31fd05923e4f81med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/7684ef2c2358348fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/ce9f023a5ae7d50fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/e9f49ecf9ed389e7med.jpg[/IMG] zapasy :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/6599e55713b153a0med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/971/7d385ba469ef5ec9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/043889aea15de295med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/f18c6932272bdd0fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/db3bfb7d45d279fbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/6cbd9866a5e722d4med.jpg[/IMG]
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
no proszę, widzę że już Patysia się zadomowiła i zakumplowała :) żadnych oznak choroby nie ma?? super, bardzo się cieszę :) -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
ok, w takim razie czekamy do piątku, czy się Pani ponownie odezwie :) -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
napisałam do Pianki o przydzielenie drugiego postu na rozliczenia :) -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]na konto Patysi wpłynęły pierwsze pieniążki od: ANIA J I GRUPA PODAJ ŁAPĘ - 50 zł ślicznie dziękujemy w imieniu naszym i Patysi :loveu:[/SIZE] [/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/hart-goud-bloemen-1.gif[/IMG] póki co Patysia jest na minusie, bo przelałam do kkasiiiar - 150 zł za transport. a w skarbonce mieliśmy tylko to 50 zł :roll: muszę napisać do moda o przydzielenie jednego z pierwszych postów na prowadzenie rozliczenia :) -
na prawdę nie ma za co :) to była sama przyjemność poznać Kasetkę, wygłaskać :) Co do stosunku Kasetki do nas - hm... gdy podeszłam do niej sama, to stała i widać że przyjemność dawało jej drapanie za uszkami, po grzbiecie, ale sama raczej nie podchodziła po to, tak jakby nie była nauczona takiego "miziakowania". Ale trzeba przyznać, że jak na to, że widziała mnie pierwszy raz, to nie czuła jakiegoś lęku przede mną, nie bała się, nie uciekała, nie czuła się też "nieswojo".
-
nie ma za co :) oglądałam i wstawiałam od razu :) Lalcia wymłodniała jeszcze bardziej :) szkoda, że nikt panny nie chce adoptować... zasluguje na wspaniały dom, tak długo na niego czekała w kojcu i teraz w hoteliku... z tego co się dowiedziałam, póki co w Glinnie nie ma aktualnie żadnych nowych astów.
-
MA DOMEK!! ruda mała Lenka - niezwylke przyjazna sunia
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
przychodzę w odwiedziny do Lenki małej :) widze, że sterylka się szykuje :) przynajmniej panna bedzie miała to już za sobą :) -
W sobotę byłam z psiakami w parku, najpierw poszła Pati z Kropką - szalały na górce piaskowej aż się kurzyło :) miałam aparat, ale znów albo sam tyłeczek się zalapał na zdjęcia, albo czarna plama rozmazana... mój aparat nie łapie tak skocznej Patki :) W niedzielę za to poszliśmy do parku większą ekipą, Patka, Kropka, Pestka, Bork i Beti od imperatora :) Pati dzielnie maszerowała na smyczy prowadzona przez Anię od imperator, chociaż jak tylko się oddalałam, albo przeszłam na drugą stronę, to piszczała że hoho :) Za to już w parku było bardzo wesoło :) Na górce piaskowej najpierw Beti szalała z Borkiem, później Pati uciekała przed Beti, to znów Beti uprawiała zapasy z Borkiem a Pati podgryzała łapy Borkowi :) Pestka, jak to Pestka - zajeła się swoim ulubionym zajęciem, najpierw biegala za kijami, a potem kopała dziury w piachu :) Kropka to trochę z Pestką ganiała, to znów za Pati i Borkiem :) A na końcu Kropka wytarzała się w gówienku i po powrocie do domu była kapiel :) Ogólnie psiaki wyszalaly się, wybiegały i potem już w domu spały jak zabite :) Borkowi od 3 dni odbija, zapomniał że już od ponad dwóch lat nie ma jajek i próbuje "ujeżdżać" biedną Pati. Nie wiem co to ma znaczyć... hm... Jeśli chodzi o telefony, maile - zero. zainteresowanie adopcją Pati zerowe :(
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
ooo. to nie wiedziałam ;) -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
ja moim daję suchą karme wymieszaną np. z jogurtem naturalnym lub rosołkiem lub białym serkiem i wtedy wcinają :) może tak spróbuj - no chyba, że już i tego probowałaś :) -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
najważniejsze, żeby był lagodny w stosunku do dzieci i do niufki :) jesli się Pani nie rozmyśli, to powinna w piątek zadzwonić do mnie. -
Lala coś miała z oczami, bo jeśli nie mylę niczego, to miała operacje na te oczka robioną? chyba, że już mi się coś kręci ;)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Akrum replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
no wlasnie tak wczoraj podpytywalam Maćka jak tam budowa kojca ;) -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani, która jeździ ze swoją Nowofundlandką do naszego weta. Pani rok temu pochowała psa, który był towarzyszem niufki. Dlatego w rezultacie rozmowy z wetem, dostała do mnie numer :) Piesek ma być mały, radosny,młody, ma się dogadać z jej niufką i co najważniejsze - ma być łagodny do dzieci, bo takowe mieszkają w domu. nowofunlandka mieszka w dużej budzie, ale nie w kojcu ani nie na łańcuchu. biega cały dzień sobie po podwórku i kiedy chce, idzie spać do budy. piesek również wiosnę, lato i jesień mieszkałby w dużej budzie, Pani by takową zakupiła. również cały dzień biegałby po dworze, a zimą zabrany by był albo do domu, albo do pomieszczenia gospodarczego. Dlaczego Pani nie chce pieska typowo do domu? bo poprzedni psiak mieszkał w domu i bardzo się męczył, gdyż państwo jak rano wychodzą do pracy, tak wracają dopiero późnym popołudniem. Co mogą dać psiakowi: dobre jedzonko, miłość, zabawy z dziećmi, towarzystwo nowofunladnki, solidną budę. Pomyślałam o Czapim, ale... nie wiem sama, czy takiego domku byście sobie życzyli dla Czapiego. Pani ma do mnie dzwonić w piątek, bo mówiłam że musze sprawę skonsultować z osobami odpowiedzialnymi za Czapiego. Jeśli wyrazicie zgodę na taki domek, to wówczas w weekend Pani podjechałaby z nami do hoteliku w ogóle Czapiego zobaczyć. -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
yhm... zdjęcia robiłam ja :eviltong::eviltong::eviltong: ale aparatem imperatora :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lyLzmgE4lOU/T1SVLpaiOsI/AAAAAAAAAGg/TXeT4Bq385g/s640/lala%2520014.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hFoFxMkdI-w/T1SVKA_1SjI/AAAAAAAAAGY/hHBMmvJqT4o/s640/lala%2520009.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pHbdn8thOh4/T1SVIiN-hRI/AAAAAAAAAGQ/c6dbSnmJNcE/s640/lala%2520008.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4hrUUKgHUh0/T1SVRmYFoiI/AAAAAAAAAHA/a8r7due5AQE/s640/lala%2520043.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-w9fzszp-0iI/T1SVPz72IhI/AAAAAAAAAG4/OOBSmRwq4Qk/s640/lala%2520038.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7p2nIyriHIU/T1SVOVfWjEI/AAAAAAAAAGw/xkGqyyheMoQ/s640/lala%2520023.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PjXMbpJZq1o/T1SVNcfcyUI/AAAAAAAAAGo/gKZyzK1tKiw/s640/lala%2520019.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-keFQtmWU4pA/T1SVcUSRTxI/AAAAAAAAAHo/zujW1vGlc68/s640/lala%2520068.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BvFltCSUNZg/T1SVamPrw5I/AAAAAAAAAHg/KIB-DZ_J1To/s640/lala%2520052.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-w_jlyWrM1WA/T1SVYrAmRJI/AAAAAAAAAHY/DqLW3ZBGQKc/s640/lala%2520051.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uXSXXjAPAmk/T1SVUzWTQfI/AAAAAAAAAHQ/RkAONF03A1c/s640/lala%2520048.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7AEV9mg7fJI/T1SVTGO9WpI/AAAAAAAAAHI/1ZcsO8mBT6s/s640/lala%2520044.jpg[/IMG]