Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
jak się cieszę, że dzisiaj już środa :p już dzisiaj dziadeczek będzie bezpieczny :) Emma i Penny - jeszcze raz Wam dziękuję, że mogłyście po niego dzisiaj jechać. Wczoraj byłam u weta z moją tymczasowiczką i wetowi mówiłam, że się pojawimy z taki staruszkiem, ślepym, prawdopodobnie głuchym, że ma coś z łapami. Wet spytał, skąd my takie coraz to gorsze przypadki wyciągamy, że co chwilkę coś. I że co dalej z takimi np. staruszkami, bo przecież chyba nikt ich nie adoptuje? Był bardzo zdziwiony, jak mu powiedziałam, ze i na takie domki się znajdują. Że nasz poprzedni staruszek Prezes mimo że nie miał już 11 zębów, mimo iż chorą wątrobę miał, że już zaćma na oczy zachodziła, to po chyba dwóch tygodniach tymczasowania się u Emma53 pojechał do cudownego DS :loveu:
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
ale Dianka się wydaje malutka w stosunku do Arona. -
jutro około 10 tej Emma i Penny jadą po staruszka. dzwoniłam dzisiaj do przytuliska. staruszek nie chce jeść, no w sumie to się nie dziwie. dostaje suchą karmę, a jak on ma ją jeść, skoro ma ząbki w złym stanie? jutro jak już Emma i Penny oporządzą staruszka, wykapią i obetną zbędne kołtuny, to u weta się spotkamy. ja idąc z pracy kupię jeszcze puszki, by staruszek miał co jeść. postaramy się pobrać krew do badania, może uda się RTG jeszcze zrobić.
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
no proszę ile się dzieje u Nocki :) piękny pysio to od razu domki wydzwaniają :) -
i co, nikt nie zadzwonił z ogłoszeń?? nie napisał?? Kiwi - kuruj się kochana, kuruj :)
-
Pati nadal pełna energii, chyba ma jej w sobie coraz więcej :) Ale za to jak się wyszaleje na dworze, to potem śpi w domu słodko jak dzidziuś ;) w ogóle Pati uwielbia przesiadywać na dworze, więc jak jest ładna pogoda, to sobie siedzie jak długo chce :) oczywiście oszczekuje sąsiadów ;) koty moje pogoni czasami. Kochana mała pchła, której nikt nie kocha prócz mnie ;(
-
Bruno nadal w DT. Wczoraj napisała do Pyrdki Pani zainteresowana Brunem. Trzymajmy kciuki, może w końcu to TEN dom... coś chłopak szczęścia nie ma :(
-
dziękuję ślicznie :) Mimo że mamy to miejsce w hoteliku, BARDZO PROSZĘ o jakieś DT dla staruszka. Domowe warunki są o wiele lepsze dla takich dziadków niż hotelik. Gdybym nie miała takich "dzików" w domu, to sama bym go wzięła i ubolewam strasznie nad tym, że nie mogę. Wyrządziłabym mu krzywdę skazując go na życie z moimi "adhdowcami". A na dłuższą metę nie mam jak izolować, brak drzwi między pokojami.
-
Młody mops o imieniu MALINKA, szuka dobrego domku, na zawsze ;-)))
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
jestem już u Malinki :) słodka i cudowna :) trochę ogłoszeń jak jej zrobisz, to powinna szybko DS znaleźć :) -
spokojnie do południa można jechać, chyba od 9 tej. zadzwonię dzisiaj do Romana i dam znać, że przyjedziecie. szczepić wolałabym u naszego weta,bo wyjdzie taniej. no ale zobaczymy czy Roman już od rana coś ze staruszkiem zrobi czy nie. Pamiętajcie by zabrać od Romana książeczkę, niech tam wpisze odrobaczenie i odpchlenie. A... spytaj jeszcze przy okazji, czy dla mamusi i maluchów, co w sobotę zabierałyśmy - też ma książeczki, bo wiem że też je odrobaczali i coś Roman wspominał o książeczkach, a ja ze wszystkiego już w sobotę zapomniałam.
-
Emma, dogadaj się z Penny jak by Wam najlepiej pasowało, by jechać po chłopaka. Zawsze lepiej jakby ktoś z Tobą jechał, a ja niestety w pracy jestem. Potem byś Penny pomogła Emmie wykąpać i wyciąć co zbędne? Sama możesz nie dać rady, może znów panikować i kąsać. A po południu jak już wyschnie to do weta i wtedy ja już też bym była po pracy, to bym podeszła. Pobierzemy krew, zaszczepimy i wówczas by mógł jechać do hoteliku. Chociaż też wolałabym, żeby chłopak do DT trafił, no ale co zrobić jak tak mało tych domków chętnych do brania psiaków tymczasowo jest :(
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia - Nuri: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/labradorka-nuri---serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji-IDRCf3.html[/URL] 2. [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2028/labradorka-nuri--serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2028-big-1-1331625094.jpeg[/URL] 3. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/97786/Labradorka-Nuri-8211-serduszko-w-czekoladzie-DO-ADOPCJI/[/URL] 4. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Labradorka-Nuri-serduszko-w-czekoladzie-DO-ADOPCJI-W0QQAdIdZ362673211[/URL] 5. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Labradorka-Nuri-serduszko-w-czekoladzie-DO-ADOPCJI,60631[/URL] 6. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/97786/Labradorka-Nuri-8211-serduszko-w-czekoladzie-DO-ADOPCJI/[/URL] 7. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Labradorka-Nuri---serduszko-w-czekoladzie-DO-ADOPCJI-id38156.html[/URL] 8. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3862/name/oddam-do-adopcji-labradorka-nuri-serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji-warszawa.html[/URL] 9. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/50532.html[/URL] 10. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51061,Lw==.html[/URL] 11. [URL]http://warszawa.lento.pl/labradorka-nuri---serduszko-w-czekoladzie-,327876.html[/URL] 12. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2194697-labradorka-nuri-serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji/[/URL] 13. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/331324517/warszawa-Labradorka-Nuri-serduszko-w-czekoladzie-DO-ADOPCJI.html[/URL] 14. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/1_Labradory/23946_Labradorka_Nuri_serduszko_w_czekoladzie_DO_ADOPCJI_.html[/URL] 15. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/65413_Labradorka_Nuri_serduszko_w_czekoladzie_DO_ADOPCJI_.html[/URL] 16. [URL]http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/labradorka_nuri_%E2%80%93_serduszko_w_czekoladzie_do_adopcji,208291/[/URL] 17. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35648/labradorka-nuri-___-serduszko-w-czekoladzie_-do-adopcji_/[/URL] 18. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Labradorka-Nuri-%E2%80%93-serduszko-w-czekoladzie--DO-ADOPCJI-.html,197524[/URL] 19. [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5926/Labradorka_Nuri_%E2%80%93_serduszko_w_czekoladzie_DO_ADOPCJI.html[/URL] 20. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20773763_labradorka_nuri_serduszko_w_czekoladzie.html[/URL] 21. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art25829,labradorka-nuri-serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji-.html[/URL] 22. [URL]http://www.neeon.pl/203548-labradorka-nuri-8211-serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji.html[/URL] 23. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36973/[/URL] 24. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1662/labradorka-nuri--serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1662-big-2-1331629099.jpeg[/URL] 25. [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/labradorka-nuri-serduszko-w-czekoladzie-do,id73b4a5cd25717.html[/URL] 26. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/labradorka-nuri-serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji/45826[/URL] 27. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=105903&title=labradorka-nuri-serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji[/URL] 28. [URL]http://warszawa.swistek.pl/labradorka-nuri-serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji-_148659.html[/URL] 29. [URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,labradorka-nuri-%E2%80%93-serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji,0FOfuNgR9TDuA8OU97UiL,1350.html[/URL] 30. [URL]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-1149/labradorka-nuri--serduszko-w-czekoladzie-do-adopcji.html#http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/uploads/images/1149-big-1-1331629399.jpeg[/URL] Chyba wszędzie już zmieniłam numer kom. Dobrze Andzike, że się zorientowałaś, że mi podałyście zły numer w połowie robienia ogłoszeń, a nie jak już by wszystko było skończone :evil_lol: Trzymam kciuki za znalezienie nowego odpowiedzialnego i super fajnego domku :) -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
piły to mleko?? imion jeszcze nie mają. -
p. Kamilo - dziękujemy za wieści. ja jestem dzisiaj totalnie rozbita tą operacją, zmianą miejsca pobytu Gai... nie nadaje się do tego :( za bardzo przezywam, za dużo nerwów, stresów. W pracy prawie nic dziś nie zrobiłam, nie umialam się na niczym skoncentrować. Jak Gaja to wszystko przezywa?? zmiana miejsca pobytu, nowi ludzie??
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie będzie chciała wrócić do DT ;) -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
kochane kluski :) -
Dzisiaj dziadzio miał być w przytulisku odrobaczony. W środę Emma pojedzie po chłopaka. Cały czas myślę, żeby go gdzieś w domu umieścić, ale kurcze nie mam jak. Moje psiule go zamęczą, bo moje wszystkie młode 1-4 lat, pełne energii. Może choć na jeden dzień by był u mnie, by go porządnie wykąpać, obciąć filce, pójść do weta. Na pewno będzie trzeba pobrać krew, zbadać te oczka, sprawdzić łapki. Aż się tego boje. Ostatni nasz podopieczny staruszek też z tego przytuliska zabrany, Prezes - musiał mieć usunięte 11 zębów, były w fatalnym stanie. Zobaczymy, co będzie u tego dziadzia.
-
Gaja jednak do nas nie wraca, pojedzie do hoteliku Kamiron z p. Kamilą. Tam będzie mieszkała w domu. Operacja zniosła dobrze i już się zaczynała wybudzać. już nie będziemy miały okazji zobaczyć Gai :placz: ale najważniejsze, żeby miała dobrą opiekę, żeby postawiono ją na nogi. Będziemy dzwonić co kilka dni do p. Kamili, a mam nadzieję, że sama też na wątek będzie czasami zaglądała i jakieś zdjęcia umieszczała.
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/eea04cd9e11e257dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/b56b3c1a9ab9206fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/cf5dada74d4e1f38med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/6ffa0789ac9774eemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/62f59ce64b2b7b2amed.jpg[/IMG] -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/227aaf8abd3187c1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/50875266ca1b5433med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/83fa4cd7b864a212med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/b1e039fe36f0f522med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/51123e4a694720d1med.jpg[/IMG] -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/cec441a8a8314db5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/82b1ab940472773fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/b27f2449da8f63d3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/e927d3f5714f9718med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/2a3cdcd2aa31d245med.jpg[/IMG]