Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. przydreptałam na wątek :)
  2. Na konto Patusi wpłynęły pieniążki od: KRYSTYNA W. z Wrocławia (chyba z FB?) - 100 zł :loveu: ślicznie dziękujemy :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/284.gif[/IMG] czy możesz Pyrdka zrobić odpowiedni wpis na wydarzeniu Patusi na FB i podziękować Pani??
  3. ja niestety nie mogę zrobić. w pracy nie za bardzo mogę tam wchodzić, a w domu mi się zawiesza laptop jak tylko na FB wejdę...
  4. [quote name='furciaczek']Skany od weta: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-nDbfIBRZlos/T2jcNpkrYfI/AAAAAAAAKlA/LcIsZNMxDjA/s640/DSCN0001.JPG[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-ggJzXn5TQKU/T2jchny_qMI/AAAAAAAAKlo/D-m4-1_B6D4/s512/DSCN0002.JPG[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Mp5MGQdoZbA/T2jctbkvzOI/AAAAAAAAKlQ/cbizkIEFVtg/s640/DSCN0003.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-r1bTC9o6Hpg/T2jc4LbnrnI/AAAAAAAAKlY/TQBkJn44Jw0/s640/DSCN0005.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/--Cn8beokruI/T2jdLwXYuII/AAAAAAAAKlg/w55XkCRKku4/s640/DSCN0006.JPG[/url][/QUOTE] to są skany z pierwszej wizyty Dolara u weta, tak?? a teraz co wet powiedział? czy jest poprawa?? nadal te same leki musi przyjmować??
  5. Najprawdopodobniej w piątek pojedziemy z naszym staruszkiem Pikusiem do kardiologa do Poznania, więc i Patusie zabieramy ze sobą :) U mnie była Negra, która miała arytmię i była sterylizowana... nigdy nie chciałabym przeżywać drugi raz tego samego. Myślałam, że odejdzie z tego świata, ta doba po sterylce ciągnęła się w nieskończoność, siedzieliśmy z TZ przy niej na zmianę, a ona spała i spała i tak ciężko oddychała... dwa kolejne dni też nie były lepsze. Jednak to młoda sunia była, przezwyciężyła to wszystko i dziś jest szczęśliwą psiną w DS :)
  6. hm... a ja w to wątpię, bo nie wiele osób jest chętnych na adopcję 13-15 letnich psich staruszków, na dodatek niewidomych i chorych :shake:
  7. zrobiłam przelew do hoteliku za pobyt Miszki i Daszki od 11.03 do 15.03. 6,25 za 1 szczyla za dobę (bez karmy) czyli 6,25 x 2 szczeniaki x 4 dni = 50 zł
  8. jej... Pikuś jest taaaaki piękny :loveu: Pikusia konto wzbogaciło się o pieniążki od: Skarpety im. Talcott - 120 zł (z czego do zwrotu jest 25%) Emma53 - 20 zł ślicznie dziękuję
  9. [quote name='Pyrdka']Bo wylądujesz u Joasi a ja będę musiała płacić[/QUOTE] no to by nie był zły pomysł, jeśli byś płaciła za mnie i mój zwierzyniec, to mogę zamieszkać u Joasi w tym domku na jednym pokoju. Niczego więcej do szczęście nie potrzebuje - moje psiule byłyby prze szczęśliwe z takich terenów do biegania :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. o mateńko, jakie wieści :) trzymam kciuki za powodzenie akcji "DOM" :)
  11. się ciesze, że Funia w rodzinie zostaje :) to przy okazji podeślij jakiegoś psiaka, bo mimo iż bazarek już dawno zakończony, pamiętam o Twoim pakieciku :)
  12. [quote name='Pyrdka']Ale gdzie znaleźć ten dt?[/QUOTE] :(:(:( wiesz, że bym chciała... serce mi pęka na myśl, że ona czeka a ja nie mogę jej zabrać :(:(:(
  13. hahaha fajne zdjęcie :) a ciotka to chyba zapomniała mi podesłać kocio do ogłaszania? pakiecik wykupiony już daaawno i cichosza...
  14. na tablica.pl bardzo dużo wyświetleń, więc zaciskamy kciuki, by telefony się rozdzwoniły...
  15. hahaha klon Beti :)
  16. o matko, jakie cudowne wieści :multi::multi::multi:
  17. dostałam maila od DS Pati :):):) [QUOTE]Witam Pati zaklimatyzowała się z nami od momentu wejscia do samochodu przytulaliśmy ją teraz jest z nami i na maxa się zaakceptowała wogule nie piszczy i nie tęskni bawi sie jest przekochana kuma baze obydwa psy uczą sięod siebie wszystko gra Tomasz[/QUOTE]
  18. zrobiłam szczylom ogłoszenia: 1. [url]http://tablica.pl/oferta/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji-IDTp5X.html[/url] 2. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/98749/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji/[/url] 3. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji,61125[/url] 4. [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji-W0QQAdIdZ364690395[/url] 5. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/98749/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji/[/url] 6. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji-id38604.html[/url] 7. [url]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/51140.html[/url] 8. [url]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2156/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2156-big-1-1332251295.jpeg[/url] 9. [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji/[/url] 10. [url]http://nowy-tomysl.lento.pl/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych,337228.html[/url] 11. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/413873731/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji.html[/url] 12. [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3943/name/oddam-do-adopcji-2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji-nowy-tomysl.html[/url] 13. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1_Psy/34_Wielorasowe/24142_2_miesi_czne_szczeniaki_szukaj_nowych_dom_w_Do_adopcji_.html[/url] 14. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51599,Lw==.html[/url] 15. [url]http://poznan.olx.pl/item_page.php?Id=331315042&ts=1332275202[/url] 16. [url]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/65876_2_miesi_czne_szczeniaki_szukaj_nowych_dom_w_Do_adopcji_.html[/url] 17. [url]http://adpedia.pl/wielkopolskie/poznan/drobne/zwierzeta/ogloszenie/2_miesieczne_szczeniaki_szukaja_nowych_domow_do_adopcji,209680/[/url] 18. [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art25968,2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji-.html[/url] 19. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20791105_2_miesieczne_szczeniaki_szukaja_nowych.html[/url] 20. [url]http://poznan.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow,id9b8ef5ck25a28.html[/url] 21. [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/37296/[/url] 22. [url]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1794/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1794-big-1-1332276756.jpeg[/url] 23. [url]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-1219/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji.html#http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/uploads/images/1219-big-1-1332276827.jpeg[/url] 24. [url]http://poznań.swistek.pl/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji-_149952.html[/url] 25. [url]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji,0Cb95xpnkw79pO6b2133a,1350.html[/url] 26. [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow--Do-adopcji-.html,198096[/url] 27. [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=106252&title=2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji[/url] 28. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji/46121[/url] 29. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35977/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow_-do-adopcji_/[/url] 30. [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6040/2_miesieczne_szczeniaki_szukaja_nowych_domow_Do_adopcji.html[/url]
  19. jaką ogromną radość nam sprawiłaś Jara zdjęciami szcześliwej Maszy :) ostatnio sobie o Was myślałam, ale jakoś ciągle czasu brakowało, a to zapomniałam napisać, a tu proszę - taka uczta dzisiaj dla oczu i serducha :) Masza jest śliczna, zupelnie inny pies i jakby kolor futerka zmieniła - trochę ciemniejsza jest?? ale ten usmiech na jej pycholu - cuuuudo :)
  20. Bambino, ale nie można w jeden dzień szczepić i sterylizować. Albo sterylka i po dwóch tygodniach od podania ostatniego antybiotyku szczepienie, albo najpierw szczepienie, a dopiero potem znów po dwóch tygodniach sterylka. Kurcze, dlugo się Mika otwiera na człowieka, ktoś musiał ją solidnie skrzywdzić, że teraz nie potrafi zaufać człowiekowi.
  21. koszty duże :( ale nie mamy innego wyjścia, musimy je zabrać, a przecież nie moga wrócić do przytuliska. perspektywy na BDT - żadne :( Mamusia to około 3 letnia mała sunia, bojąca się człowieka, ze strachu siusia, pokazuje zabki, ale nie gryzie. Będzie z niej super psina, tylko trzeba nad nią trochę popracowac, dać jej czas by na nowo zaufała człowiekowi.
  22. dokopałam się do wątku Miki i Melby i chciałam spytać Kasiu co u Was? jak się miewa słodka Melbusia?? i jak się ma Mika? już jest odważniejsza i stała się "normalnym" psem??
  23. ale tu się cicho zrobiło na wątku Szarika :roll:
×
×
  • Create New...