Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Corso - zbieramy na karmę, weta i szukamy domu :)
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
przydreptałam na wątek :) -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Na konto Patusi wpłynęły pieniążki od: KRYSTYNA W. z Wrocławia (chyba z FB?) - 100 zł :loveu: ślicznie dziękujemy :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/284.gif[/IMG] czy możesz Pyrdka zrobić odpowiedni wpis na wydarzeniu Patusi na FB i podziękować Pani?? -
[quote name='furciaczek']Skany od weta: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-nDbfIBRZlos/T2jcNpkrYfI/AAAAAAAAKlA/LcIsZNMxDjA/s640/DSCN0001.JPG[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-ggJzXn5TQKU/T2jchny_qMI/AAAAAAAAKlo/D-m4-1_B6D4/s512/DSCN0002.JPG[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Mp5MGQdoZbA/T2jctbkvzOI/AAAAAAAAKlQ/cbizkIEFVtg/s640/DSCN0003.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-r1bTC9o6Hpg/T2jc4LbnrnI/AAAAAAAAKlY/TQBkJn44Jw0/s640/DSCN0005.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/--Cn8beokruI/T2jdLwXYuII/AAAAAAAAKlg/w55XkCRKku4/s640/DSCN0006.JPG[/url][/QUOTE] to są skany z pierwszej wizyty Dolara u weta, tak?? a teraz co wet powiedział? czy jest poprawa?? nadal te same leki musi przyjmować??
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Najprawdopodobniej w piątek pojedziemy z naszym staruszkiem Pikusiem do kardiologa do Poznania, więc i Patusie zabieramy ze sobą :) U mnie była Negra, która miała arytmię i była sterylizowana... nigdy nie chciałabym przeżywać drugi raz tego samego. Myślałam, że odejdzie z tego świata, ta doba po sterylce ciągnęła się w nieskończoność, siedzieliśmy z TZ przy niej na zmianę, a ona spała i spała i tak ciężko oddychała... dwa kolejne dni też nie były lepsze. Jednak to młoda sunia była, przezwyciężyła to wszystko i dziś jest szczęśliwą psiną w DS :) -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
zrobiłam przelew do hoteliku za pobyt Miszki i Daszki od 11.03 do 15.03. 6,25 za 1 szczyla za dobę (bez karmy) czyli 6,25 x 2 szczeniaki x 4 dni = 50 zł -
[quote name='Pyrdka']Bo wylądujesz u Joasi a ja będę musiała płacić[/QUOTE] no to by nie był zły pomysł, jeśli byś płaciła za mnie i mój zwierzyniec, to mogę zamieszkać u Joasi w tym domku na jednym pokoju. Niczego więcej do szczęście nie potrzebuje - moje psiule byłyby prze szczęśliwe z takich terenów do biegania :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
się ciesze, że Funia w rodzinie zostaje :) to przy okazji podeślij jakiegoś psiaka, bo mimo iż bazarek już dawno zakończony, pamiętam o Twoim pakieciku :)
-
hahaha fajne zdjęcie :) a ciotka to chyba zapomniała mi podesłać kocio do ogłaszania? pakiecik wykupiony już daaawno i cichosza...
-
hahaha klon Beti :)
-
zrobiłam szczylom ogłoszenia: 1. [url]http://tablica.pl/oferta/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji-IDTp5X.html[/url] 2. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/98749/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji/[/url] 3. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji,61125[/url] 4. [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji-W0QQAdIdZ364690395[/url] 5. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/98749/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji/[/url] 6. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji-id38604.html[/url] 7. [url]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/51140.html[/url] 8. [url]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2156/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2156-big-1-1332251295.jpeg[/url] 9. [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji/[/url] 10. [url]http://nowy-tomysl.lento.pl/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych,337228.html[/url] 11. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/413873731/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-Do-adopcji.html[/url] 12. [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3943/name/oddam-do-adopcji-2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji-nowy-tomysl.html[/url] 13. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1_Psy/34_Wielorasowe/24142_2_miesi_czne_szczeniaki_szukaj_nowych_dom_w_Do_adopcji_.html[/url] 14. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51599,Lw==.html[/url] 15. [url]http://poznan.olx.pl/item_page.php?Id=331315042&ts=1332275202[/url] 16. [url]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/65876_2_miesi_czne_szczeniaki_szukaj_nowych_dom_w_Do_adopcji_.html[/url] 17. [url]http://adpedia.pl/wielkopolskie/poznan/drobne/zwierzeta/ogloszenie/2_miesieczne_szczeniaki_szukaja_nowych_domow_do_adopcji,209680/[/url] 18. [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art25968,2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji-.html[/url] 19. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20791105_2_miesieczne_szczeniaki_szukaja_nowych.html[/url] 20. [url]http://poznan.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow,id9b8ef5ck25a28.html[/url] 21. [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/37296/[/url] 22. [url]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1794/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1794-big-1-1332276756.jpeg[/url] 23. [url]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-1219/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji.html#http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/uploads/images/1219-big-1-1332276827.jpeg[/url] 24. [url]http://poznań.swistek.pl/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji-_149952.html[/url] 25. [url]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji,0Cb95xpnkw79pO6b2133a,1350.html[/url] 26. [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow--Do-adopcji-.html,198096[/url] 27. [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=106252&title=2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji[/url] 28. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow-do-adopcji/46121[/url] 29. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35977/2-miesieczne-szczeniaki-szukaja-nowych-domow_-do-adopcji_/[/url] 30. [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6040/2_miesieczne_szczeniaki_szukaja_nowych_domow_Do_adopcji.html[/url]
-
Przytulisko w wielkopolsce - smutne oczy psiaków patrzące przez kraty.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
jaką ogromną radość nam sprawiłaś Jara zdjęciami szcześliwej Maszy :) ostatnio sobie o Was myślałam, ale jakoś ciągle czasu brakowało, a to zapomniałam napisać, a tu proszę - taka uczta dzisiaj dla oczu i serducha :) Masza jest śliczna, zupelnie inny pies i jakby kolor futerka zmieniła - trochę ciemniejsza jest?? ale ten usmiech na jej pycholu - cuuuudo :) -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Akrum replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Bambino, ale nie można w jeden dzień szczepić i sterylizować. Albo sterylka i po dwóch tygodniach od podania ostatniego antybiotyku szczepienie, albo najpierw szczepienie, a dopiero potem znów po dwóch tygodniach sterylka. Kurcze, dlugo się Mika otwiera na człowieka, ktoś musiał ją solidnie skrzywdzić, że teraz nie potrafi zaufać człowiekowi. -
koszty duże :( ale nie mamy innego wyjścia, musimy je zabrać, a przecież nie moga wrócić do przytuliska. perspektywy na BDT - żadne :( Mamusia to około 3 letnia mała sunia, bojąca się człowieka, ze strachu siusia, pokazuje zabki, ale nie gryzie. Będzie z niej super psina, tylko trzeba nad nią trochę popracowac, dać jej czas by na nowo zaufała człowiekowi.
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Akrum replied to tripti's topic in Już w nowym domu
dokopałam się do wątku Miki i Melby i chciałam spytać Kasiu co u Was? jak się miewa słodka Melbusia?? i jak się ma Mika? już jest odważniejsza i stała się "normalnym" psem??