Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
próbuje mu jeszcze cały czas szukać jakiegoś DT. karmelcia niestety zapsiona, zresztą pisała, że ma umowę ze spanielowymi ciotkami, że jak jednego wyda to kolejny spaniel przychodzi na to miejsce. ulv zapsiona. u LILUtosi dużo psiaków, też młodych, a on potrzebuje spokoju, więc nawet do niej nie dzwonię. kto jeszcze bierze na DT takie staruszki?? Pikuś potrzebuje spokoju i człowieka obok...
-
[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, dajcie znać jak będziecie wybierać się do Poznania, dobrze? dobrze, jak nie zapomnę, to dam znać :) bo ja sklerotyczka jestem :) [quote name='kajak']Biedny Pikulinek, dziewczyny gdzie jedziecie do weta w Poznaniu? bo ja szukam dobrego specjalisty szczególnie okulisty ostatnio byliśmy u dr Dąbrowskiego, ale tam u suni chodziło o kości. O dobrego okulistę muszę spytać koleżankę, bo ona często ze swoim mastifem jeździła, ale to chyba pod Wrocław jechała. Dobrze, że kupki były i że krwi w moczu już nie ma :) Krew mogła się pojawić, bo jednak kilka dni Pikuś na dworze nocował, zimno w nocy jeszcze było, przeziębił sobie pęcherz no i skutkiem tego było zapalenie pęcherza = krew w moczu.
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w dniach od 02.03. do 16.03.2012 r. wpłynęły pieniążki od: tula - 20 zł Pyrdka - 20 zł pietrucha204 - 10 zł za II Lida - 20 zł Agata.Sonia - 90 zł za I.II i III OLENA84 - 10 zł za III Akrum - 20 zł za IV ślicznie dziękuję w imieniu Szarika :loveu: -
O tak, Sambusia uwielbia być na dworze, biegać, chodzić na spacerki i co najważniejsze, by miała obok siebie człowieka, ktory pogłaska, przytuli i podrapka za uszkiem :) Zdjęcia nie oddają cudownego charakteru Sambusi. Szkoda, wielka szkoda, że nikt się nią nie interesuje.
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
widze, że żadna z ciotek jeszcze nic nie pisze, więc może ja uchylę rąbka tajemnicy, że mamy jeden chętny domek na Patysie. Pani już ma sunie w domu, która musi być na specjalnej karmi wet. Panią spotkałysmy w lecznicy w Poznaniu. I od słowa do słowa się zgadałyśmy, z Pyrdką wymieniły telefonami. Zdjęcia przesłane, Pani bardzo zainteresowana Patunią. Ale powiedziałysmy, że nie dostanie Patuni wczesniej, zanim jej nie wysterylizujemy. Tak więc Pani cierpliwie czeka, a w międzyczasie pojedziemy na wizytę przedadopcyjną. -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
hihi,małe grube kulki :) i jakie radosne i zabawne :) mnóstwo energii mają :) muszę w końcu załozyć wątek naszym kolejnym szczylką, które czekają w kojcu zewnętrznym na jakieś ciepłe schronienie w DT. Pyrdka, nie zapomnij o paragonie za puszeczki ;) -
Wyniki krwi: w przybliżeniu w częściach: za badanie krwi zapłaciłyśmy: wet powiedział, że wyniki jak na takiego staruszka są na prawdę zaskakująco dobre. najpierw zalecił jak już Emma wyżej pisala podawanie przez 10-15 dni Furagine. jeśli krew po 5 dniach nadal się będzie pojawiała w siusiach, to zastosujemy antybiotyk. później antybiotyk bedzie tez podany na zapalenie dziąseł. na serducho na razie nic nie dostał, bo trzeba zrobić EKG, a u nas niestety w mieście nikt sprzętu nie ma :( więc trzeba wygospodarować trochę czasu i pojechać do Poznania.
-
Nadia, jakbyś miała chwilkę czasu, to możesz wkleić, bądź wysłać mi na maila [email][email protected][/email] zdjęcia Samby, które zrobiłaś i mi pokazywałaś w niedzielę? ona tak ślicznie tam wyglądała :)
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Patusia maleńka jest :) Emma, skoro wet wyraził zgodę na sterylkę małej Patuni to nie ma co czekać :) Będzie dobrze - musi być :) Słodkie to zdjęcie, gdzie jak zwykle Cwaniak i Stonia na jednym posłanku leżą z tymczasowiczką :loveu: -
zrobiłam rozliczenie na tyle, na ile umiałam wyciągnąć z ogólnych wpłat to, co było na Lalę :) rozesłałam PW do osób, które są na dogo a płaciły na Lalę, że poszła do DS i że dziękujemy za wpłaty :) Osoby, które są z forum niebieskiego, niestety chyba nie mam tam konta, więc do tych osób nie dotarłam.
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
suche powinno jeszcze być, w końcu dużą pakę dostały :) -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
właśnie dostałam info, że maluszkom zostały już tylko 3 puszki jedzonka. trzeba znów zrobić zapas... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Akrum replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8897.jpg[/URL] jakby prądem rażona, tyle kłaków i tak sterczą :evil_lol: cudowna kocica się z niej zrobiła :) i cieszę się, że z psami rozejm zapadł :) -
Zgodnie z ustaleniami jakie prowadziłam z Merys, plakacik z Bambu promujący psi tydzień u nas w mieście :) Oczywiscie plakaty z opisami psiaków też będą, ale na razie Bambu promuje całą akcję :) [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8968/plakatsc.jpg[/IMG]
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
no i po radości z nowego domku dla Noculka... ale ja wiem, że on gdzieś istnieje i niedługo się odezwie :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Akrum replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
piękne zdjęcia, kropiaste się cudownie prezentują :) ale powaliła mnie kocica: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3642.jpg[/URL] cudownie odrosła, taka puchata się zrobiła, piękna :loveu: -
Wczoraj była u nas moja mama. Pati pokazała na cą ją stać :cool3: darła się na Kropkę co chwilkę, nie pozwalała by Kropka w ogóle do pokoju weszła. Bork i Pestka mogły spokojnie z nami siedzieć, ale Kropki nie wpuszczała... coś się panny dogadać ze sobą nie mogą. To Kropka się rzuca na Pati, to znów Pati na Kropkę :mad: Na weekend piękną pogodę zapowiadają, mam nadzieję, że uda nam się chociaż jeden dzień do lasu wyjechać. Może na kilkugodzinnym spacerze w końcu Pati wyładuje swoją energię :p:p:p
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
konto Patysi wzbogaciła wpłata od: Penny - 20 zł ślicznie dziękuję w imieniu Patysi :loveu::loveu::loveu: -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
konto Diany wzbogaciło się o: 20 zł - Penny ślicznie dziękuje :loveu: -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Emma, pisz jak na spowiedzi - co u Patysi?? :) jak się czuje, już kaszelek minął?? prosimy o nowe fotki, bo wiem, że masz :) -
wpłynęły pieniążki od: Penny - 20 zł ślicznie dziękuję :loveu::loveu::loveu:
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
wklejam potwierdzenie zapłaty za szczepienia - 100 zł (35 zł, które również widnieje na potwierdzeniu, to za szczepienia mojej tymczasowiczki). [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3750/p1180513a.jpg[/IMG]