Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Wyobraźcie sobie, że kiedy w końcu udało mi sie namówić teściów na sterylkę Dejciora... ba! Nawet umówiłam zabieg... to Deja dostała cieczkę... a zabieg miał byc w marcu, żeby było taniej... :roll: ehh... mało tego, Tina też ma cieczkę.. i niestety od godziny 5 rano, aż do momentu mojego wyjścia do pracy - ciągle wyje... jak Tina zaczyna wyć, to i Deja.. jak Tina i Deja - to i Myszka... dom wariatów :cool1:[/QUOTE] współczuje Ci kochana, ale na pocieszenie - jeszcze tylko kilkanaście dni i będziesz mieć spokój ;););) a psy Wam się pod dom nie schodzą? -
jeszcze nie rozmawiałam z Joasią na temat szczeniaków i mamuśki, bo miałam nadzieję, że to wszystko się inaczej potoczy, że szczyle znajdą DT, a mamusia wyląduje u mnie. Niestety póki co nie mogę mamusi zabrać do siebie, więc albo wróci do przytuliskowego kojca, albo pozostaje hotelik, tylko za co?? Mamusia powinna iść do DT, gdzie przebywałaby blisko człowieka, by się na niego otworzyć, by nauczyć się życia w rodzinie, w domu.
-
MA DOMEK!! ruda mała Lenka - niezwylke przyjazna sunia
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
hehe kto by pomyślał, że szybciej znajdzie DS od Noculki :) Powodzenia mała :) -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jaka piękna się Nocka zrobiła :) I już nie ma tego strachu w oczach :) W tych szeleczkach pieknie się prezentuje :) A ze świniakiem w pyszczku - bosko :) -
[quote name='Andzike']Akrum, wiesz, że zrobiłaś dobrze :) Dzięki temu Pati ma nowe szczęsliwe życie :) To teraz przerwa?[/QUOTE] ja już miałam kolejną sunie w kolejce na tymczas, mamusię z mojego podpisu (Psia rodzinka), ale niestety TZ i teściowa stanowczo zabronili mi przynosić kolejnych psich bid, bo parkiet i dywany i spokój sa dla nich ważniejsze :(:(:(
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Emma, jak pojedziemy z Pikusiem, to chciałabym, żeby Pati tez jechała do weta. I wtedy EKG by się zrobiło Pikusiowi i Pati :) Pani leczy swoją sunie u dr Dąbrowskiego,mieszka w okolicy ul. Bukowskiej. -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
ok, wielkie dzięki za pomoc :) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Akrum replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
przydreptałam i tutaj :) -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
super :) dwie szczęśliwe mordki :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Bo teraz tylko hodowle mogą ogłaszać, może to wpisuje się automatycznie, lub jest taki przymus...[/QUOTE] nie kochana, wystarczy kliknąć, że bez rodowodu i już :) wiem co mówię, bo sama też ogłaszam psiaki :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
super, że wieści są co jakiś czas. ciotka Szarotka widzę, że mocno się z Heniem zżyła, bo nadal jego banerek w podpisie nosi :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Andzike, wysłałam Ci na maila zapytanie w sprawie Nuri, które przyszło do mnie na maila. -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Penny, skontaktuj się z Nadią, bo wiem, że miała porobić fajne domowe fotki i podrukować plakaty, może mogłaby więcej zrobić i od razu na Nowy Tomyśl by się wypuściło. -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Niestety sterylizacja się dzisiaj nie odbyła, ponieważ lek.wet. jeszcze raz przebadał Patusie i stweirdził że ma najprawdopodobniej wade wrodzoną serducha (stąd to pokasływanie) i on się sterylki nie podejmie w takim stanie. Najpierw trzeba by porządnie zdiagnozować serducho. Tak więc Pati została dzisiaj zaszczepiona. Rozmawiałyśmy już z przyszlym DS Pati i mimo tego, iż Pani usłyszała od Pyrdki, że Patusia ma słabe serduszko i wadę, Pani powiedziała, że to nic, że i tak chce Pati adoptować. W czwartek lub piątek pojedziemy z naszym innym podopiecznym do Poznania do kliniki, dlatego Patusię również zabierzemy, niech ją tam dobrze przebadają. Odwiedzimy też przyszły DS Pati. -
[quote name='Pyrdka']Fibi szaleje? Taka z niej była wypłoszka, nie wychodziła z budy. Rodzeństwo ją zdominowało.[/QUOTE] hahaha być widziała co dzisiaj robiła u mnie rano, o 6:30 jak zaczęła biegać po pokojach, taka mała pchła a tyle energii w sobie miała :) a w nocy jak spała wtulona w moją szyje, to co jakiś czas jak wracałyśmy z łazienki po wyniesieniu Fibi tam na siusiu na podkład ;) kładla się znów, wtulała w moją szyję i lizała mnie po szyi :) taka slodziutka mała pchełka :)
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
fajnie, że maluchy są koło człowieka :) nadal nikt w ich sprawie nie dzwonił :( kurcze, myślałam, że po ogłoszeniach znajdą szybko nowe domki, tym bardziej że wyświetleń jest bardzo dużo.