Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='obraczus87']Wyobraźcie sobie, że kiedy w końcu udało mi sie namówić teściów na sterylkę Dejciora... ba! Nawet umówiłam zabieg... to Deja dostała cieczkę... a zabieg miał byc w marcu, żeby było taniej... :roll: ehh... mało tego, Tina też ma cieczkę.. i niestety od godziny 5 rano, aż do momentu mojego wyjścia do pracy - ciągle wyje... jak Tina zaczyna wyć, to i Deja.. jak Tina i Deja - to i Myszka... dom wariatów :cool1:[/QUOTE] współczuje Ci kochana, ale na pocieszenie - jeszcze tylko kilkanaście dni i będziesz mieć spokój ;););) a psy Wam się pod dom nie schodzą?
  2. jeszcze nie rozmawiałam z Joasią na temat szczeniaków i mamuśki, bo miałam nadzieję, że to wszystko się inaczej potoczy, że szczyle znajdą DT, a mamusia wyląduje u mnie. Niestety póki co nie mogę mamusi zabrać do siebie, więc albo wróci do przytuliskowego kojca, albo pozostaje hotelik, tylko za co?? Mamusia powinna iść do DT, gdzie przebywałaby blisko człowieka, by się na niego otworzyć, by nauczyć się życia w rodzinie, w domu.
  3. A bo ja kochliwa baba jestem :) zawsze powtarzam, że bardziej kocham zwierzęta niż ludzi :evil_lol:
  4. już niedługo Pikuś zamieszka w domowych warunkach, gdzie jeśli dogada się z suczkami Stonki, to będzie z nimi po domu mógł chodzić. Pyrdka na 100% zaklepałaś to miejsce??
  5. hehe kto by pomyślał, że szybciej znajdzie DS od Noculki :) Powodzenia mała :)
  6. Jaka piękna się Nocka zrobiła :) I już nie ma tego strachu w oczach :) W tych szeleczkach pieknie się prezentuje :) A ze świniakiem w pyszczku - bosko :)
  7. [quote name='Andzike']Akrum, wiesz, że zrobiłaś dobrze :) Dzięki temu Pati ma nowe szczęsliwe życie :) To teraz przerwa?[/QUOTE] ja już miałam kolejną sunie w kolejce na tymczas, mamusię z mojego podpisu (Psia rodzinka), ale niestety TZ i teściowa stanowczo zabronili mi przynosić kolejnych psich bid, bo parkiet i dywany i spokój sa dla nich ważniejsze :(:(:(
  8. Emma, jak pojedziemy z Pikusiem, to chciałabym, żeby Pati tez jechała do weta. I wtedy EKG by się zrobiło Pikusiowi i Pati :) Pani leczy swoją sunie u dr Dąbrowskiego,mieszka w okolicy ul. Bukowskiej.
  9. super :) dwie szczęśliwe mordki :)
  10. Kiwi - znów się pobeczałam... Wiesz to była psinka, którą pokochałam taką miłością, jak moje psy... Tak jak nie potrafiłabym wydać Kropki, bo ją kocham nad życie, tak kochałam Pati... eh... jestem rozbita...
  11. [quote name='andegawenka']Bo teraz tylko hodowle mogą ogłaszać, może to wpisuje się automatycznie, lub jest taki przymus...[/QUOTE] nie kochana, wystarczy kliknąć, że bez rodowodu i już :) wiem co mówię, bo sama też ogłaszam psiaki :)
  12. Ludzie, którzy zgodzili się tymczasowo przetrzymać naszą psią rodzinkę, wczoraj zadzwonili do Pyrdki i powiedzieli, że mamy na dniach zabierać psy, bo trzeba po nich non stop sprzątać, bo dużo srrr.... Pilnie musimy rodzinkę stamtąd zabrać :shake::shake::shake:
  13. super, że wieści są co jakiś czas. ciotka Szarotka widzę, że mocno się z Heniem zżyła, bo nadal jego banerek w podpisie nosi :)
  14. Andzike, wysłałam Ci na maila zapytanie w sprawie Nuri, które przyszło do mnie na maila.
  15. Penny, skontaktuj się z Nadią, bo wiem, że miała porobić fajne domowe fotki i podrukować plakaty, może mogłaby więcej zrobić i od razu na Nowy Tomyśl by się wypuściło.
  16. cudownie się patrzy na zdjęcia zadowolonej i szczęśliwej suni :)
  17. Niestety sterylizacja się dzisiaj nie odbyła, ponieważ lek.wet. jeszcze raz przebadał Patusie i stweirdził że ma najprawdopodobniej wade wrodzoną serducha (stąd to pokasływanie) i on się sterylki nie podejmie w takim stanie. Najpierw trzeba by porządnie zdiagnozować serducho. Tak więc Pati została dzisiaj zaszczepiona. Rozmawiałyśmy już z przyszlym DS Pati i mimo tego, iż Pani usłyszała od Pyrdki, że Patusia ma słabe serduszko i wadę, Pani powiedziała, że to nic, że i tak chce Pati adoptować. W czwartek lub piątek pojedziemy z naszym innym podopiecznym do Poznania do kliniki, dlatego Patusię również zabierzemy, niech ją tam dobrze przebadają. Odwiedzimy też przyszły DS Pati.
  18. tęsknię za ta małą pchłą... :-( tak pusto bez niej w domu... właśnie przeglądałam jej zdjęcia i znów się pobeczałam jak dziecko :shake: ale wiem, że jest szczęśliwa i to najważniejsze ;)
  19. Penny była w sobotę w hoteliku, to może coś więcej napisze o Pikusiu. W czwartek lub piątek pojedziemy do weta do Poznania i dopiero potem zaczniemy chłopaka ogłaszać, muszę wiedzieć, w jakim stanie jest jego serducho.
  20. [quote name='Pyrdka']Fibi szaleje? Taka z niej była wypłoszka, nie wychodziła z budy. Rodzeństwo ją zdominowało.[/QUOTE] hahaha być widziała co dzisiaj robiła u mnie rano, o 6:30 jak zaczęła biegać po pokojach, taka mała pchła a tyle energii w sobie miała :) a w nocy jak spała wtulona w moją szyje, to co jakiś czas jak wracałyśmy z łazienki po wyniesieniu Fibi tam na siusiu na podkład ;) kładla się znów, wtulała w moją szyję i lizała mnie po szyi :) taka slodziutka mała pchełka :)
  21. [IMG]http://images10.fotosik.pl/1076/75888ce4531f7754med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1076/ff07a84549df663dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1076/f3e855fe591944a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1076/5c33fdd2c7e9ce53med.jpg[/IMG]
  22. fajnie, że maluchy są koło człowieka :) nadal nikt w ich sprawie nie dzwonił :( kurcze, myślałam, że po ogłoszeniach znajdą szybko nowe domki, tym bardziej że wyświetleń jest bardzo dużo.
×
×
  • Create New...