Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Fibi jest kochaniutka, wczoraj jak ją zamykałam w łazience, to płakala, więc cały czas nosiłam ją na raczkach ze sobą :) w nocy oczywiście spała ze mną pod kocykiem :) siusiała na podkład, kupacza robiła chyba co 2 godziny :) apetyt ma duży :) Dzisiaj już o 7 rano pojechała do Poznania, gdzie już szaleje w DT :) Alicja napisała mi, że po południu uda się z małą jeszcze do swoich wetek na przegląd – ciekawe, jak się mała zachowywała :) Ogólnie na szczyle i mamusie już wydałyśmy: puszki + sucha karma - 50 zł szczepienia mamy i szylków - 110 zł podkłady dla Fibi (przekazane do DT) - 26,97 puszki - 23 zł sucha karma dla Fibi - 13,35 zł RAZEM: 223,32 zł :( a jutro znów trzeba kupić i dostarczyć nowe jedzonko dla mamuśki i małych :shake:
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak się maluszki czują. Pyrdka, widziałaś się wczoraj z Nadią, co mówiła o maluchach?? -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
a tu kolejne maluszki szukające DT/DS i ich mamusia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224795-Mamusia-i-jej-dzieciaki-szukaj%C4%85-DT-DS.-Najmniejsza-Fibi-ju%C5%BC-w-BDT-%29?p=18849075#post18849075"]http://www.dogomania.pl/threads/224795-Mamusia-i-jej-dzieciaki-szukaj%C4%85-DT-DS.-Najmniejsza-Fibi-ju%C5%BC-w-BDT-%29?p=18849075#post18849075[/URL] -
[IMG]http://images10.fotosik.pl/1071/ea87106d92a5d9d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1071/d4b4f91affbd7174med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1071/35afb97a8c7f14dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1071/36895e99f7438e7dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1071/e102eab39b3d26eamed.jpg[/IMG]
-
malutka Fibi (sobotni dzień i noc spędza u mnie :)): [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/631156ee8b756efbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/407563cfdb3b122cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/fd8a8ba7af6c4135med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/f0bf20428e8ebb9cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/63744990821b25a3med.jpg[/IMG]
-
dziewuszka: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/dae94ef90d85d6f1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/6f27f5cab3dc0a2amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/f83ae9878862ec1bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/38d4d8634a7bb570med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/f69c70efe4173739med.jpg[/IMG]
-
chłopak - największy z rodzeństwa: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/f5c2918e2b3685cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/0e1fc57eee5d9da6med.jpg[/IMG] dziewuszka - średnia: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/76bbbd811c243624med.jpg[/IMG] najmniejsza z miotu - Fibi: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/d6f52597e4e0f7d2med.jpg[/IMG] mamusia już u weta: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/12569520e233e18dmed.jpg[/IMG]
-
a to już zdjęcia z dzisiejszego wyjazdu do lecznicy w celu zaszczepienia mamusi i małych pchełek :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/829242581f84f0ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/96dbc6f2af31f389med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/fb18df7628bb1982med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/f53bd9be51af2e2bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/b4c1aa68dca05d3bmed.jpg[/IMG]
-
zdjęcia jeszcze z przytuliska: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/383bda83a40598bemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/c94c67e67cfa4572med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/93f56f971358a397med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/86be24f8f7ad5439med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1070/b5adff122a10bec2med.jpg[/IMG]
-
[SIZE=4][B]- ROZLICZENIE-[/B][/SIZE] [B]Wpływy:[/B] Magda (za zrobienie ogłoszeń) - 12 zł ------------------------------------ Penny - 80 zł AGA35 (za robienie ogłoszeń) - 120 zł ------------------------------------ Penny - 80 zł ------------------------------------ Akrum (bazarek ogłoszeniowy) - 332 zł ------------------------------------ Penny - 50 zł bazarek ewy gonzales - 85 zł bazarek ewy gonzales - 30 bazarek Juldan (ciuchowisko) - 75 zł bazarek ogłoszeniowy - Penny - 25 zł -------------------- Magda (z Poznania) - 36 zł (za robienie ogłoszeń) -------------------- 01.08.2012 r. bazarek Akrum ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229093-ZAKOŃCZONY-rozliczam-LETNI-BAZAREK-MISZ-MASZ[/URL]) 64,50 zł bazarek Akrum ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229431-LETNI-BAZAREK-MISZ-MASZ-cz-II-Do-24-7-12-r-g-23-00):[/URL] 42,50 zł -------------------- bazarek Waderci: 90 zł bazarek Pyrdka: 27,50 zł -------------------- 03.09.2012 r. Romka - 160 zł (za robienie ogłoszeń) -------------------- 04.09.2012 r. MYSIA_ - 7 zł (za robienie ogłoszeń) -------------------- 12.09.2012 r. obraczus87 - 15 zł (za robienie ogłoszeń) -------------------- 17.09.2012 r. Pyrdka ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231119-Lenkowy-Bazarek-do-05-09-2012-godz-21-00"]bazarek[/URL]) - 100 zł Akrum ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231049-LETNI-BAZAREK-MISZ-MASZ-do-03-09-12-g-23-00?p=19555874#post19555874"]bazarek[/URL]) - 157 zł --------------------- 19.09.2012 r. sylwija (za robienie ogłoszeń) - 32 zł --------------------- Razem: 1620,50 zł [B]Wydatki:[/B] puszki + sucha karma - 50 zł szczepienia mamy i szylków - 110 zł podkłady dla Fibi (przekazane do DT) - 26,97 puszki - 23 zł sucha karma dla Fibi - 13,35 zł -------------------------------------- karma (puszki + suche) - 32,60 zł -------------------------------------- na weta i podkłady (przelane do Alicji, tymczasowej opiekunki Fibi) - 50 zł -------------------------------------- opłata za hoteli od 23.03 do 22.04.2012 r. = 720 zł opłata za hotelik od 23.04 do 05.05.2012 r. (za Korka i Flikę) - 156 zł opłata za hotelik od 23.04 do 22.05.2012 r. (za Lenkę) - 360 zł opłata za hotelik od 23.05. do 19.06.2012 r. (za Lenkę) - 252 zł RAZEM: 1793,92 zł [SIZE=4] [B] RAZEM w skarpecie rodzinki : [/B][/SIZE][SIZE=4][B]1620,50 zł - 1793,92 = - [U]173,42 zł [/U][/B][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] 3 tygodnie temu do przytuliska trafiła mamusia i jej 4 szczeniaki. Mamusia przez rok była bezdomna, dokarmiana przez jednych, przeganiana przez drugich, czasami rzucano w nią kamieniami, czasami dostała kopniaka :angryy: Jeden raz już się oszczeniła, szczylki zostały rozdane, mamuśka nadal biegała po wsi. W końcu gdy kolejny raz się oszczeniła, pewna Pani, która sunie głównie dokarmiała, zadzwoniła do przytuliska, by sunie odłowiono. Sunia po podanym sedalinie w końcu zasnęła i udało się ją przewieźć do przytuliskowego kojca wraz z maluchami. Jeden szczylek poszedł do adopcji prosto z przytuliska - mam nadzieję, że dobrze trafił. Kolejne 3 wraz z mamusią zabrałyśmy z Emma53 w sobotę 10.03.2012 r. i zostały umieszczone w tymczasowym kojcu u pewnych ludzi, gdzie mogą zostać niestety jeszcze tylko tydzień. Szczyle to dwie sunie i chłopak. Szczeniaczki zostały już podwójnie odrobaczone i dzisiaj (17.03.2012 r.) zaszczepione pierwszy raz. Mamusia również podwójnie odrobaczona i dzisiaj zaszczepiona p-ko wściekliźnie i na wirusówki. Aktualnie jedna najmniejsza sunia dostała na imię Fibi i jutro jedzie do BDT do Poznania :loveu: Pilnie szukamy DT lub DS dla suńki i jej braciszka oraz dla mamusi. Mamusia musi na nowo zaufać ludziom, ze strachu potrafi pokazać ząbki, jednak nie gryzie, tylko straszy ;). Kontakt: Agnieszka (Akrum): [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub 664-021-169 Małgosia (Pyrdka): [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub 692-496-657 [/SIZE][/FONT][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
super, że już jesteś z powrotem :) a w ogóle Myszunia chciała z Wami wracać do domu?? ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
i ja kciuki trzymam mocno :) widzę, ile jest wejść na ogłoszenia - chyba Nuri bije rekordy, nawet przebiła szczeniaki, które ogłaszałam :) -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Emma, Ty wiesz, że tymczasowiczów trzeba oddawać. A DS, który na Pati czeka, jeśli tylko dogadają się z psią rezydentką, to będzie super domkiem dla Patusi :) -
Wczorajsze ogłoszenia przyniosły Pati szczęści :) Pati pojechała dzisiaj do swojego nowego domku. Zamieszkala w Poznaniu póki co w bloku, ale niedlugo przeprowadzi się do domu z ogrodem. Domek taki jak chciałam - dzieci w wieku szkolnym i drugi pies do towarzystwa, który wygląda jak Pati, tylko lekko masywniejszy jest. Pati od razu chłopaka polubiła, bawiły się jak szalone :) Niedawno miałam telefon z DS, że wszystko dobrze, Patusia chodzi cały czas po domu z merdającym ogonkiem, w ogóle nie piszczy za nami, jest radosna, bawi się zabawkami z dziewczynkami :) Ma tam dużo wrażeń i nie ma czasu się nudzić i tęsknić. Dostała od nas kocyk, na którym czasami spała, dostała dwa swoje pluszaki. Również dalam trochę karmy, którą Pati zjadała u mnie, ale DS gotuje swojemu psiakowi :) W ogóle psinek piekny, zadbany, lśniące futerko :) ma 1,5 roku, więc energia Pati + energia jej nowego brata - hm.. ciekawe, czy państwo to wytrzymają :evil_lol: Bardzo przeżywam oddanie Pati do DS. 3 godziny teraz beczałam za nią. I nadal jak to wszystko teraz piszę, to łzy już kulają się w oczach. Tak bardzo ją pokochałam... Ale wiedziałam, że musi iść do DS i zacząć żyć na własny rachunek... Moja mała kochana pchła...
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
właśnie patrzyłam na tablica.pl ktoś zrobił też ogłoszenie Diance i wpisał, że posiada rodowód :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobre :) -
Kolejne ogłoszenia zrobiłam dla mojej kochanej pchełki :) 1. [url]http://tablica.pl/oferta/drobniutka-i-kochana-pati-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDStbz.html[/url] 2. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/98208/Drobniutka-i-kochana-Pati-szuka-nowego-domu-Do-adopcji/[/url] 3. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Drobniutka-i-kochana-Pati-szuka-nowego-domu-Do-adopcji,60894[/url] 4. [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Drobniutka-i-kochana-Pati-szuka-nowego-domu-Do-adopcji-W0QQAdIdZ363649704[/url] 5. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/98208/Drobniutka-i-kochana-Pati-szuka-nowego-domu-Do-adopcji/[/url] 6. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Drobniutka-i-kochana-Pati-szuka-nowego-domu-Do-adopcji-id38381.html[/url] 7. [url]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2089/drobniutka-i-kochana-pati-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2089-big-1-1331903970.jpeg[/url] 8. [url]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/50866.html[/url] 9. [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2197991-drobniutka-i-kochana-pati-szuka-nowego-domu-do-adopcji/[/url] 10. [url]http://nowy-tomysl.lento.pl/drobniutka-i-kochana-pati-szuka-nowego-domu-,333110.html[/url] 11. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1849353023/poznan-Drobniutka-i-kochana-Pati-szuka-nowego-domu-Do-adopcji.html[/url] 12. [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3899/name/oddam-do-adopcji-drobniutka-i-kochana-pati-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html[/url] 13. [url]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/65643_Drobniutka_i_kochana_Pati_szuka_nowego_domu_Do_adopcji_.html[/url] 14. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51279,Lw==.html[/url] 15. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1_Psy/34_Wielorasowe/24037_Drobniutka_i_kochana_Pati_szuka_nowego_domu_Do_adopcji_.html[/url] 16. [url]http://adpedia.pl/wielkopolskie/poznan/drobne/zwierzeta/ogloszenie/drobniutka_i_kochana_pati_szuka_nowego_domu_do_adopcji,208943/[/url] 17. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/45958[/url] 18. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20781675_drobniutka_i_kochana_pati_szuka_nowego.html[/url] 19. [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Drobniutka-i-kochana-Pati-szuka-nowego-domu--Do-adopcji-.html,197797[/url] 20. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/drobniutka-i-kochana-pati-szuka-nowego-domu-do-adopcji/45958[/url] 21. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35792/drobniutka-i-kochana-pati-szuka-nowego-domu_-do-adopcji_/[/url] 22. [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5988/Drobniutka_i_kochana_Pati_szuka_nowego_domu_Do_adopcji.html[/url] na razie tyle. niech w końcu ten telefon zadzwoni... niech fajny domek sie pojawi na horyzoncie...