Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. A kiedy?I o której?Musiałaby w plany lekcji dziewczyn zobaczyć czy dam radę,choć nie wiem,czy nie lepiej kogoś ze Szczecina wziąć,bo ja do Szczecina mam prawie 20km.
  2. Piszę drugi raz,bo pierwszy post zaginął w akcji.Czy w niedzielę przytulisko czynne.Jadę prawdopodobnie z rodzinką do laguny,w drodze powrotnej moglibyśmy sunię zabrać ze sobą.
  3. Czy w niedzielę mają tam czynne,prawdopodobnie jadę z rodzinką do Laguny i jak będziemy wracać,to mogę zabrać ją.
  4. Trafiło się psiakowi niebo.Znając bokseromaniaków,to już pewnie nie mogą się doczekać,aż psiak do łóżeczka wskoczy!!!
  5. Coś mi się nie tak skopiowało,pisałam już na innym wątku,że cioteczka [b]Kapselkowa[/b] niezawodna i niezastąpiona.
  6. [B]Bazarek wystawiony[/B] dla boksio-astki i jej maluchów: [URL="http://www.dogomania.../195889"]http://www.dogomania.pl/threads/195889[/URL] Sunia pod opieką Fundacji sos bokserom
  7. [B]Bazarek wystawiony[/B] dla boksio-astki i jej maluchów: [URL="http://www.dogomania.195889"]http://www.dogomania.pl/threads/195889[/URL]
  8. [quote name='Agnezia']Ja się nie znam, weterynarz tak ocenił ;)[/QUOTE] Porównuję do tej swojej,jej dał 6 tygodni wet,teraz mamy jeszcze mniejszą kluchę,bo 5 tygodniową,ale jest u państwa,którzy ją znaleźli.;)
  9. No z [b]Kapsel[/b] nie można się kłócić.Trzymamy
  10. Cudeńko boksiowe,ile ja bym dała,żeby mieć taką w domu,ale jak na razie muszę poczekać.Jeszcze trochę.
  11. Znalazła pani w krzakach pod śmietnikiem,zawiadomiła TOZ nasz,a pani prezes mnie,jak odbierałam sunię,to pani płakała,jak takie cudo można wyrzucić.Sama całymi dniami pracuje,więc się nie mogła zaopiekować.Ma wspaniały domek już,a ja co tydzień relacje i zdjęcia.Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.
  12. [B]andegawenka[/B] nie ujęłabym tego lepiej.Nie rozumiem,jak można się takich słodkości z domu pozbyć.Miałam ostatnio jedno takie na tymczasie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/334/2b39de54fe243c55med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/354/55424a33130ddfe7med.jpg[/IMG][/URL] Jak musiałam po trzech dniach oddać do nowego domku,to brzuch mnie bolał ze strachu cały dzień. [B]Agnezja[/B] nie dałabym im więcej niż 6 tygodni.
  13. Pewnie tak,z tego co widzę to [b]Germaine[/b] między innymi zajmuje się suczką,więc na konto fundacji z dopiskiem dla Lusi i jej szczeniaczków.
  14. Jeszcze wszyscy śpią,kurcze,że ja tak nie mogę.[B]ageralion [/B]jak będziesz już miała opisy i zdjęcia,to napisz,bo nie wiem czy wszystko ok wyszło.
  15. Kochana,przesłałam ci już wszystko na pw,wolałam dzisiaj zrobić po nocy wszystko,bo nie wiem co moje dziewczyny wymyślą jutro:crazyeye:,zawsze jest tak,że jak coś muszę zrobić,to coś zbroją i nie mogę:shake:.Idę spać,bo padam na pysk hihi.Dobranoc i do dzisiaj.Mam nadzieję,że pomogłam i będą chętni na fanty:evil_lol:.Banerek pobieram.
  16. [b]ageralion[/b] Zdjęcia na pocztę(to musisz maila podać swojego),czy na pw dogomanii(mogę od razy linki zdjęć z fotosika podać,żebyś tylko sobie wstawiła na forum do bazarku).Jak ci lepiej będzie?
  17. Ja weszłąm dopiero,jak piesek domek już ma,ale cieszę się razem z wami i oby więcej takich domków.A Pablo rzeczywiście boski.Niech mu się ułoży w nowym domku.
  18. Faktycznie,wychudzona na maxa,szczeniaczki wyciągnęły,co mogły,bezdomność nie pomogła.
  19. Jutro do południa się postaram wszystko załatwić,bo dziś już nie dam rady.
  20. :cool3:No to w takim razie boksia bierze siostra:cool3:
  21. W piątek 12 listopada zajęć nie będzie,jakiś guru szkolenia przyjeżdża,czy coś takiego,seminaria jakieś w Szczecinie.Więc dopiero 19.11.2010 byśmy się spotkały.
  22. [quote name='ageralion']Rozmawialam dzisiaj z opiekunka Soni (astki znalezionej kolo Polic). Na poczatku przyszlego tygodnia, podjedziemy do TOZu zalatwic formalnosci. Sonia jest bardzo posluszna i karna. Niestety bardzo boi sie wyjchodzic na spacer. Idzie wtedy przyklejona do scian budynkow albo do nogi opiekuna. Ogon podwiniety pod dupka, straszny widok :( Jest cala pokryta strupkami, ktore wygladaja jak od pogryzienia przez psy. Wszedzie je ma od czubka nosa po dupinke. Niepokojaca jest jej reakcja na inne psy, gdy widzi jakiegos na horyzoncie wpada w szal. Nawet odglosy psa siasiadki schodzacego po schodach powoduja ten stan :( Mysle, ze sunia bedzie wymagala pracy, a narazie porzycze im kaganiec po Azance. Narazie malenka strasznie duzo sika, prawdopodobnie spowodowane jest to stresem ale jesli nie minie przez najblizsze 2 tygodnie, zbadamy jej pecherz. Do ludzi jest idealna i zaczela jesc (wczesniej nawet nie tknela). Dostaje gotowane jedzonko :) Misek tez sie na poczatku bardzo bala :( Co ona musiala przejsc :placz:[/QUOTE] Marto przekaż pani,że zorganizowałam szkolenia dla psów w Policach,szkolenie odbywa się raz lub dwa razy w tygodniu(łącznie 8 godzin miesięcznie).Prowadzone przez panią Dianę z Psiej Farmy.Pani Diana oferuje dla psiaków adoptowanych miesiąc szkolenia gratis,jak się spodoba to następne szkolenie 200zł miesięcznie.Polecam,sama chodzę tam ze swoją,bo ona też boi się i ludzi i szczekania psów,choć teraz już o wiele mniej,ale ja z nią już kilka miesięcy pracuję.Jak reaguje agresywnie na psy,to po prostu kaganiec musi mieć na zajęciach i będzie ok.Zapraszam,w piątek są następne zajęcia godz. 18.00 na polance za szkołą podstawową nr 8. w Policach oczywiście. Moja na początku bała się tylu rzeczy,że zajęłoby mi wymienianie pół dnia.W dobrym domku szybko dojdzie do siebie.
  23. To ja bym mu powiedziała,że siostra bardzo by chciała,ale ktoś tam jej nie pozwala,on by jej chciał na złość zrobić,pokazać jej,że on jej by pozwolił.Faceci to przekory są.Może podstępem.
×
×
  • Create New...