Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Trzymamy kciuki za Sonię,bidulka taka chudziutka!!!
  2. No to czekamy na wieści,jak tylko się będzie kończył zapasik to daj znać,zresztą będziemy obserwować,co się dzieje,więc będziemy wiedzieć co i jak.Pozdrawiamy i silnej woli życzymy,wiem jak ciężko tym naszym boksiom czegoś odmówić,szczególnie,jak te maślane oczka zrobią.
  3. Pamiętamy o tobie Monti,do skarpetki dorzucimy się 25,26.Zdrowiej i bądź grzeczny,żeby ciocie mogły być z ciebie dumne!!! A ty Martusiu naprawdę nie masz się czego wstydzić,dałaś psiakowi domek,ja mogę jedynie finansowo pomagać od czasu do czasu,ale robię to z wielką przyjemnością,pewnie jak mi dzieci podrosną i będę miała więcej miejsca w domku,to też założę u siebie domek tymczasowy,ale wiem,że nie będę mogła wszystkiego pokrywać sama,po to właśnie jest dogo,byśmy miały wsparcie i sobie pomagały.Jak ja potrzebowałam pomocy dla Kołtunka,też ją otrzymałam,więc jak mogę nie pomóc,jak ktoś inny pomagał mi.
  4. [quote name='Wredotka4']Jak mogę zarejestrować psa w tej bazie? ;) http://www.idpet.info/language/index.php?nrmenu=1&lan=pol Nie ma tam nr.czipa ani mojego bulwwinka ani psiaka ze schroniska,którego mam. Ja też w tej bazie chciałam zarejestrować i tez nie wiem jak?
  5. Nie wiem,gdzie mogę się jeszcze czegoś dowiedzieć,więc pytam tu.Mam psa zachipowanego,już został zgłoszony do safe-animal.eu i do europetnet. Chciałam też ją zarejestrować w PETBase,niestety nie otrzymałam od nich kodu(darmowy za wystawienie opinii o lecznicy) potrzebnego do rejestracji,zapłaciłam za kod przelewem na konto,tego kodu też nie otrzymałam.Próbowałam się z nimi skontaktować przez maila i telefonicznie.I nic.10zł to niedużo,ale chodzi o uczciwość,zostałam po prostu okradziona przez nich i chciałabym coś z tym zrobić.Macie jakieś pomysły?Czekam na wiadomości.
  6. On jest taki cudowny,z ta cegłówką w Sopocie zdjęcie bomba,trzymam kciuki,by znalazł dobry domek.Sama z chęcią bym go wzięła,niestety u nas brak już miejsc.(na 60m-ja,mąż,trzy córki,boksiowa panienka i 4 koszatniczki).
  7. Zmiana kolosalna,lepiej trafić nie mógł.Wielkie brawa i ukłony dla Germaine.
  8. Dla Gera [*].Śpij spokojnie.A tobie martusiu dziękuję w imieniu Gera za te szczęśliwe ostatnie chwile,za to,że go kochałaś i przytulałaś do samego końca.Wiem,jakie to ważne.Trzymaj się.
  9. Też już jestem na zaproszenie marty0731.Jak wiadomo będzie ile potrzeba na utrzymanie i będzie skarbnik to też się dołożę,ale po 25 września dopiero.Teraz zapisuję i będę obserwować.Trzymam kciuki,by go szybko dziewczyny z tego schronu zabrały.
  10. Boże jak ten pies musiał cierpieć i to przez tyle lat,że wcześniej nikt na to nie zwrócił uwagi.Człowiek jest czasami gorszy od zwierzęcia a i tak mówiąc to ubliżam zwierzakom.
  11. Dzięki [B]Kapselku [/B]za zaproszenie,przeczytałam od początku do końca i całą lekturę ryczałam.Też miałam ostatnio swój wątek z 10 letnim psem(nie bokserkiem,którego znalazłam pod swoim blokiem) i też wszystko skończyło się super,jest niedrogi DT,który po miesiącu ma zdecydować,czy nie wezmą psa na DS.Cały czas trzymamy za niego kciuki,a u Was taki domek stały od razu,wielkie:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: szczególnie dla Ciebie Marto.Na pewno będą to niezapomniane dla Gero czy dni,czy tygodnie,czy miesiące a oby lata. W tym miesiącu niestety finansowo nie podołam,bo mój Kołtunek wycisnął ze mnie wszystkie soki,ale jak będzie potrzeba to w następnym jak najbardziej.No i oczywiście jak będzie pomoc w czymś potrzebna to piszcie.Będę na zawołanie.
  12. [quote name='basti'] Nie ma co się przejmować, ludzie od zawsze są zawistni. Znam kilka osób, które korzystają z pomocy opieki społ., mają po kilkoro dzieci, żeby mieć lepsze profity nie biorą ślubu, ale najgorsze jest to, że kasa, którą biorą nie idzie do potomstwa tylko na wódeczkę i imprezki na przykład. A dzieciaki biegają po ulicy zapuszczone. Tatanka natomiast dba o swoje dzieci i chwała jej za to. Nawet jeśli coś pokombinuje, to pieniądze nie idą na nie wiadomo co, tylko właśnie na dzieci. A i w tych czasach kasy nigdy za dużo. Zwłaszcza, gdy ma się tak liczną rodzinę :)[/FONT][/QUOTE] I to właśnie jest dla mnie najważniejsze,że ludzie ,którzy mnie znają nigdy nie powiedzą na mnie złego słowa.A najgorsze,że nie mogę wszystkich z forum Polickiego poznać,by im udowodnić,że to co tamta dziewucha napisała jest kłamstwem. Gratki Sylwia!!! Co do zdjęć moich to spokojnie możesz wstawiać,ja się nie wstydzę kim jestem i jaka jestem.
  13. Dzięki dziewczyny za miłe słowa,ale tacy ludzie potrafią innych zniechęcić do działania w takich spawach.Na szczęście jestem upartym Skorpionem i nie tak łatwo mnie zniechęcić,a klientka ma już wroga do grobowej deski,niech ja się tylko dowiem kto to taki. Co do mojej sytuacji to wcale nie jest taka zła,ale jak można coś dostać to każdy by skorzystał,może tylko głupi nie.Zrobili reformę szkolnictwa taką,że dla dwóch córek,które poszły do 1 i 3 klasy na książki i wyprawki do szkoły wydałam 900zł.A zwracają 100zł-śmieszne.Chcą,żeby dzieci się więcej rodziło a leki coraz droższe a dzieciaki chorują,trzeba je ubrać i wyżywić.A co oni robią -dają marne 1000zł,które raptem na wózek,łóżeczko i coś tam jeszcze wystarczy i przez następne 18 lat radź sobie sam i się dziwią,że ludzie więcej dzieci nie chcą.A te marne 400zł wychowawczego to na przysłowiowe "waciki" dla dzieciaków nie starczy.Gdyby nie to,że nie muszę pracować to nie wiem co bym z dziećmi miała zrobić,masz trójkę to wiecznie któraś coś a na mamę nie mogę liczyć,teściową straciłam dwa lata temu,ojca nie mam a teściu pracuje,jutro do kina idziemy i muszę z 2 letnim dzieckiem iść bo nie mam komu zostawić.Także będę kombinować ile wlezie,bo to nie ja państwo ale państwo mnie okrada.
  14. Dziękujemy wszystkim za wasze rady i pomoc finansową,dziękuję basit za znalezienie domku,tak to jej rodzinka,to ona znalazła psiakowi domek i to dla niej dużo braw.:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: Bardzo miło się pracuje na tym forum,aż miło tu wchodzić,niestety na naszym forum Polickim to nie dość,że nie ma żadnych chętnych do pomocy,to jeszcze naskakują do ciebie,mnie samą spotkał niemiły incydent.Dziewczyna napisała mi ,że to niewielkie koszta utrzymać takiego psa i żebym sama go wzięła.Jak jej odpowiedziałam,że ja nie mogę go wziąć bo mam psa w domu,troje dzieci i 4 koszatniczki,że pomagam w inny sposób,a jej zarzuciłam,że to ona nic nie robi,nie chce pomóc,więc po co w ogóle się udziela-To na póblicznym forum zaczęła wyciągać moje prywatne sprawy,że dostaje dodatek do mieszkania,że dzieci mają obiady ze stołówki,na to to ja nie mam a na psa pieniądze daję.Kurcze myślałam,że mnie szlag trafi.Napisałam jej,żeby wzięła się za robotę,(bo ona nie dostała dodatków,ale ja jak miałam jedno dziecko to też nic nie dostawałam)ja dorabiam sobie pilnowaniem dziecka koleżanki,chałupnictwem i sprzedarzą kosmetyków.Jak bym czekała na to co mi mąż do domu przyniesie to dużo mniej bym miała.Powiedziałam,że jak chce na te sprawy rozmawiać to niech pisze w wiadomościach prywatnych oraz niech mi się na Pw przedstawi,żebym wiedziała z kim pisze,nawet zaprosiłam ją do siebie do domu ale już się nie odezwała.Także nasze miasto jest do du...Ludzie w większości chcieliby dostawać ale,żeby coś dać od siebie to już nie i jeszcze krytykują tych co dają. TAK WIĘC JESZCZE RAZ OGROMNE BRAWA DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW I DLA CIEBIE NIEZASTĄPIONA DOGOMANIO!!!:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
  15. Na pewno spróbujemy przy następnym zawarciu umowy dodać inne hotele. Co do psiaka to mam dobre wiadomości.Właśnie pani prezes z Sylwią-basti jest u psiaka.Znalazły mu DT na miesiąc czasu za 100zł,który po tym czasie może się stanie domem stałym. Więc na razie na dom tymczasowy mamy: 20zł od mojej przyjaciółki Beaty K. 50zł ja dam zaraz po pierwszym brakuje 30zł na konto Towarzystwa wpłynęło z moich obliczeń 315zł,wydane zostało już 161zł na leczenie skóry,szmponik i coś tam jeszcze-basti wszystko szczegółowo opisze jak wróci.Resztę przekażemy na dalsze leczenie skóry,dobrą suchą karmę i kurczaczki świeże bo tak nam doradził wet,zanim dojdzie do siebie musi jeść gotowane by trochę przytył.Miejmy nadzieję i trzymajmy kciuki by po miesiącu DT stał się DS.Na razie na Kajtka wstrzymujemy wpłaty pieniędzy,chyba że do mnie na dom tymczasowy a brakuje jeszcze tylko 30zł.
  16. Już zaznaczyłam,dzięki dziewczyny za podpowiedzi.
  17. Dokładnie tak-pieniądze wpłacone na konto będą na ewentualne leczenie,żywienie lub na hotel w Sierakowie,niestety na żaden inny.Dlatego pieniądze na dom tymczasowy przekazuję osobiście pani prezes.Jeżeli ktoś chciałby też pokryć utrzymanie psiaka w DT mogę podać swoje konto a basti od pani prezes się dowie kto ile i napisze,żeby nie było,że nie doszły. Ja mam konto internetowe Inteligo w PKO,więc od razu jak wpłyną pieniądze to będę wiedziała,potwierdzają mi smsem. nr konta podam na PW. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
  18. Poszło też 100zł ode mnie-tatankas Zaraz po pierwszym też dodam cosik na DT bez rachunku,więc prosto do rąk pani prezes.Mam też już 20zł od mojej przyjaciółki Beaty K.,którą też chwyciła historia Kajtusia,bo widziała go na żywo u nas pod blokiem.Tak więc na razie bezpieczny.
  19. Teraz najważniejsze,by trafił do domu,a nie do klatki-nie ważne jak dobrego hoteliku.Musi mieć styczność z człowiekiem 24h/dobę a to mu możemy jak na razie zapewnić,więc najlepsze takie wyjście.A jak wszystkie wiemy cuda się zdarzają,więc może uda się w tym czasie znaleźć domek stały.
  20. No w końcu jestem,cały wątek przeczytałam,choć jeszcze na brudach siedzę nie rozpakowanych,z naszą panią prezes też już rozmawiałam.Sprawa ma się tak,że psa jednak wolałybyśmy zostawić u siebie w pobliżu,na domek tymczasowy najwyżej ja dam całą kwotę,bo rachunku nie dostaniemy.Co do innych hoteli to u nas też odpada bo rachunku z innych hoteli nie przyjmą.Ja już nigdzie nie wyjeżdżam,więc w razie czego transport w okolicach Polic i Szczecina już mamy,dziś już za późno ale jutro skontaktuję się z basti(sylwią) i będziemy uzgadniać co i jak.Ja tego psiaka zgarnęłam z ulicy i czuję się za niego w 100% odpowiedzialna i zrobię wszystko,by nie trafił na ulicę z powrotem,cieszę się ,że mam tak ogromne wsparcie u dogomaniaków i w TOZ Koło w Policach.Dzięki ci basti,że tak dokładnie i żetelnie zastępowałaś mnie w moich obowiązkach.Jutro napiszę więcej,sprawdzę z panią prezes przelewy na konto cudownego [B]Kajtusia[/B]. Ps.Już uzbierałam parę deklaracji jednorazowych od swoich znajomych,jak tylko otrzymam pieniążki na psiaka to też dam znać.
  21. [quote name='Dogo07']Na pierwszych zdjęciach to faktycznie wyglądał na dużego psiaka, a tutaj taki mizerniak niewielki. I chyba wychudzony bardzo :(. A jak on do ludzi ? No i kto tam będzie pilnował, żeby po tygodniu psiak trafił z tego hotelu do tego hotelu koło Gromu, a nie do schronu w Szczecinie ?[/QUOTE] Tak jak pisałam wcześniej,pies około 14-16kg,porządny spaniel około 20kg waży.Jest nieduży i bardzo wychudzony,przez te kołtuny tego nie widać.Co najmniej 4-6kg powinien więcej ważyć. Co do ludzi to się ich boi,ale agresji żadnej.W lecznicy tarmosiłam go na stole,podnosiłam,przestawiałam,lekarka obmacała całego,zaglądnęła do mordki i kompletnie żadnej reakcji.Brałam go na szelki bo spryciarz jeżeli chodzi o ucieczki,szelki też bez problemu mu założyłam i zapięłam. Obowiązki nad psem przejmie pani prezes Toz "koło" w Policach na czas mojej nieobecności.Tel. jej: Joanna:517-910-923 Stwierdziłyśmy z panią Asią,że jednak pieska przywiezie do Szczecina na pielęgnacje,u nas salony nowo otworzone i nie wiadomo,czy panie będą umiały się obchodzić z tak zapuszczonym psem.Pani Asia skontaktuje się z Toz-em w Szczecinie,jak będzie z psem jechać.Nie będzie mnie do 28.08. ale będę o wszystkim wiedziała,co się dzieje,a w razie jakiś problemów finansowych może znajdę gdzieś bank i mogę przelew zrobić jak będzie potrzeba.Jak nie to pieniądze prześlę po powrocie.Jestem pod tel.Ada:502-350-461
  22. To tak to wygląda,że obowiązki nad psem przejmie pani prezes Toz "koło" w Policach na czas mojej nieobecności.Tel.na ogłoszenia może być jej: Joanna:517-910-923 Pani Joasia stwierdziła,że przejdzie się po salonach fryzjerskich u nas w Policach z prośbą o wolontariat w formie strzyżenia psiaków lub chociaż rabat dla towarzystwa jakiś,my w zamian oferujemy reklamę zakładu na naszej stronce www oraz na naszej klasie,na koncie TOZ,może coś z tego wyjdzie,koszty paliwa pani zwrócę jak wrócę,a w sumie dojazd do Szczecina i z powrotem to już połowa usługi.Jak go ostrzygą to podjedzie do Toz-u do Szczecina jakieś zdjęcia porobić lub inna wolontariuszka mu ładne zrobi i prześlemy,ale to już będzie trzeba uzgadniać z panią Joanną. Boże jak ja bez kompa tydzień wytrzymam.Mam nadzieję,że do mojego powrotu nic się staruszkowi nie stanie.
  23. Witam ponownie.No i całe szczęście,że ma wyniki ok,teraz szukamy domku.Jak już mówiłam,wyniki pokryła pani prezes Toz-u,więc moje 100zł dalej do wykorzystania,może na kolejne 10 dni hotelu,jak ktoś się zadeklaruje prowadzić sprawę i podać konto to mogę przesłać od ręki.W następnym miesiącu też cosik dla niego wykombinuję,plis dziewczyny-która się sprawą zajmie.Niestety ja muszę jechać,mój mąż ma tydzień w roku wolnego i nie ma zamiaru go stracić przez "jakiegoś kundla".Niestety nie pała miłością do zwierząt tak bardzo jak ja.Wyjeżdżam jutro z rana,więc jeszcze dziś wieczorem będę na kompie.
  24. Ja już rozmawiałam z panią prezes i jak znajdzie się coś tańszego to z chęcią skorzystamy,oby tylko nam rachunek wystawili.Tylko u nas wtedy byłby problem z doglądaniem psa,musiałyby się dziewczyny ze Szczecina pofatygować. Nie mogę napisać na pana z hotelu nic złego,my po prostu nie mamy wyboru,musimy z nim współpracować,więc same rozumiecie.Zostawiam bez komentarza.
  25. Niestety takich luksusów jak kąpiel psa czy strzyżenie nie jest dostępne.Źle tam pies nie ma bo miska pełna i własny boks,ale nie ma mowy o jakiś spacerkach na kawałku trawy,opieka polega tam tylko na podaniu żarcia i to wszystko.Pies wyłapany przez hycla,więc 2 tygodnie kwarantanny pokrywa gmina,potem za hotel będzie płacił Toz.Rozmawiałam z właścicielem hotelu to prosto z mostu powiedział,że jak z polecenia gminy weterynarz przyjedzie psa oglądnąć to na pewno zostanie uśpiony,bo takich psów jak on nie chcą przyjmować do schroniska,schronisko przyjmuje chętnie tylko psy zdrowe,młode lub rasowe.On po prostu do schroniska już nie trafi jak go nie przejmiemy.
×
×
  • Create New...