-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
To co Jagoda1 da się załatwić,jak myślisz,bo ja zawału dostanę zaraz,co chwilkę patrzę na tą zwiniętą kuleczkę czy jeszcze dycha.Zrobił mi wielkie rzadkie sr..... na dwa koce,wymieniłam,kocyki się piorą,a pokój musiałam wietrzyć taki sm...Nic dalej nie je,więc dobrze,że po kroplówkach,na razie one go odżywiają,jutro trzeba znowu i nie wiem jak to zrobię,bo dziś to mąż z córkami był,a ja szczyla sama obsługiwałam,a jutro z rana jestem sama.
-
Szczeniak jest już u mnie,ale może zostać tylko do piątku ze względów osobistych.Byliśmy dzisiaj u weta i jest gorzej,niż pisali.Niestety ja nie mam jak się zająć nim i nie mogę jeździć na kroplówki 2xdziennie.Czy ktoś pomoże?
-
Szczylek może zostać u mnie do piątku maks.Potem ze względów osobistych nie mogę się nim zająć,do tego piesek musi 2xdziennie jeździć na kroplówki,ja nie mam jak,szukamy nowego domku tymczasowego na gwałt.
-
Te minki same wyszły,nie przeze mnie wstawione,psiak niestety dodatkowo wymiotował już w domu. Mam do domu lek diarsanyl Trzeba podawać 2x dziennie po 1ml,czyli na pięć dni,dodatkowo pies powinien 2x dziennie dostawać kroplówkę,niestety nie wiem,czy podołam.Wieczorkiem mogłabym jeszcze jeździć sama,ale z rana nie mam jak z dzieckiem i psem na ręku.Na razie nie ma wyjścia,więc jeszcze nie wiem,jak to zrobię,ale jutro coś wykombinuję,ale co dalej?Kurcze,nie spodziewałam się,że będzie z nim aż tak źle.
-
Nie wiem,czy da się odczytać,więc przepisuję wszystko,co tam jest: _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Lecznica dla zwierząt Spółka cywilna Karta informacyjna wizyty Al.Wojska Polskiego 92 70-482 Szczecin Telefon:091-48-705-91 , 091-45-015-68 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Właściciel Zwierzę ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Fundacja SOS bokserom B/n Morowcza 77a Gatunek:pies 04-857 Warszawa Rasa: bokser Płeć:męska Wiek:tygodni:9 Lekarz prowadzący:Lekarz wet.Jacek Dąbrowski Oznakowanie: Maść:pręgowana Opis wizyty ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 07/11/2010 19:38:Badanie Opis wywiadu/badania: wychudzenie,odwodnienie,biegunka,zmiany skórne,prawdopodobnie grzybica,pies zabrany ze schroniska,test parvo-dodatni-45zł Stopień zmian:Duży Temperatura:38,5 stopnia C Rokowanie:ostrożne Leczenie Badanie kliniczne-pies Zastosowane leki: Ringer 500ml 1szt Catosal 0,3 ml Combivit a 100ml 0,3ml Betamox LA 0,3ml CYCLONAMINE 12,5% 2ml x 50amp.1 ampułka Duphalyte 0,1 op. DIARSANYL 10ML 1*szt Kwota:135,00 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
-
[B]Kapselku[/B] jak by ci ktoś psa odwiązał,to jestem pewna,że pies zostałby w tym samym miejscu lub poleciał za tobą.W końcu psiaki mają dobrego nosa. Moja staruszka miała 10 lat,chorowała prawie rok na białaczkę,raczysko ją zżerało,ale i tak chciała chodzić wszędzie ze mną.Raz poszłam do lekarza i ją przed przychodnią przywiązałam.Jak wyszłam po 20 minutach to pies bez smyczy i obroży siedział dalej przed przychodnią,a smycz z odpiętą obrożą wisiała tam,gdzie ją zaczepiłam.Może ktoś myślał,że głodzę psa i ją spóścił,a ona dalej grzecznie na mnie czekała.:placz::placz::placz::placz:Brakuje mi jej strasznie,choć mam już nowego rudzielca nie mniej kochanego.
-
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
tatankas replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Niestety dokładnie tak mogło być,szczyle jak ciągną cyca to właśnie takie różowe są cyce. -
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
tatankas replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Wtedy mogła być świeżo po szczeniakach,może dlatego zaróżowione!!! -
ageralion masz mój numer tel.W razie czego jak by dzisiaj nie wiadomo było,co z nim to jutro jestem: przed 10.00 rano w Szczecinie po ciuszki na bazarek około 12.00 w Myśliborzu,spędzę tam parę godzin,około 16.00 będziemy wracać przez Gryfino do Przecławia i przez Szczecin do domku do Polic. Między 12.00-16.00 mogłabym jechać po psiaka do Gorzowa.Więc przed 12.00 jak ktoś zadzwoni,żebym go odebrała,to pojadę.
-
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
tatankas replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
A co się przejmujesz,przecież jej dobrze u ciebie.Myślisz,że tam gdzie była było jej lepiej.Na pewno nie.Nie wyglądałaby tak,jak wygląda. -
Śliczna dziewucha i z tego co słyszę same zalety.