-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Foty zawsze mile widziane.
-
ALFA - 8 mies. CUDNA sunia BOKSERA - pojechała do Wrocławia :)
tatankas replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Mój rudzielec mieszka z nami na 63 m w mieszkaniu w bloku na 8 piętrze,wiem,że lepiej by jej nie było wcale w domku,(a mam trójkę dzieci i 4 koszatniczki jeszcze w domu).Nie skreślajcie mieszkań,z mieszkania na pewno nie wywalą na podwórze,jak piesek coś zbroi,nie wygonią do budy lub na łańcuch przed domem.Rozmawiaj z ludźmi,ile osób w domu,ale mieszkania broń boże nie skreślać. -
Kapselku wiem,ale ja się dzisiaj nie wyrobię ze wszystkim.Przez Rokiego jestem ze wszystkim w plecy,mam tyle prania i prasowania,że dzieciaki zaraz nie będą miały w czym chodzić,jak tego dzisiaj nie zrobię.Niby trzy dni był u nas,ale od niego nie odchodziłam,a obowiązki domowe poszły na bok.Czy ktoś mógłby choć parę ogłoszeń zrobić?Wszystko,co wiem na temat tych psiaków jest napisane. ;)Tak,Chica została adoptowana.
-
Lista do zaproszeń na bazarki nadziejka anica cancer43 Alla Chrzanowska Mika31 Cassi_ caryca26 juli88 Kefir Ziutka yolanovi blanka xd bric-a-brac Nicola Daniłowska aś86 Jasza korek221 annika pinczerka_i_Gizmo Monika89 jolam Paja Adriano M&S Aimez_moi amacariel Magolek Nova77 oska1983 kasiek0502 Martika@Aischa ciapuś yucca milla.j paula_t sharka MALWA radovan2 :: FiGa :: tobciu omi Marta72 bukowa terra b-b rodzice renatka_s cockermanka *zaba* Juldan Karilka arim Livka lula2010 Kama202 monika55 merryjanee pamela555 Bgra DarkWater KateBono anetaks4 motylek1007 katlis obiezyswiat75 milagros19853201 _Dunaj_ maarit GOSIEK1 Hope2 mgro Norel Marysia O. Panna Marple malwakacper asiuniab bahlsa bozenazwisniewa majowa Asiaczek Raczyna Cudak Ikusia halszka Secia Niemila Maruda666 Sonek666 kolejna kobietka Saththa perełka1 bietta bakusiowa Jasmine haliza keakea mdk8 mila-ada yoshi22 Hałabajówka bira Dabrowka Norkowa pinczerek2803 asikowska Mysza2 dziuniek Ghanima Tofikowa monika083 bakłażan kinga_kinga7 from_wonderland Caragh ranias koelka asiek.l-g ewelinajg Morusander Valeur248 Angelika2090 Maryna sonia1974 adibmama misiadg Ludwika:) jo ka psiakiGabi aida Finlora margoth137 paula91 justynka_92 dorcia2 BUDRYSEK marmosia rotek_ Advena Nette Macia Toska1 Figunia magdalenka & bona natie BORYSboxer magdyska25 zozolina _Aga_ Yoana Ewka90 Jo37 upadlyaniol86 Gufiona Lobaria 3 x mimiś edek moris1001 Myngey pumcia02 katarzyna09 Anemon danavas blackgerl doglady HELENA5 natalau99 agucha007 J_ulia phase stepelkaa arjuna Maria1957 Becia Lublin tatankas giselle4 Rudzia-Bianca Javena eski Maciek777 Olena84 Carrie i Tequila Dżdżowniś kejciu kakadu ania68 grazia_1979 kcd Gusiaczek MartynaP ocelot KasiaT Ryjonek Lili8522 WiosnaA Makila Incia daga31081980 jola_li Kryzia konisia AMELIA64 tiggi Martuchny saraisa Ginn Isabel Harley gluchypies joanka40 Pocahontas ania shirley gosiaczek1984 bluess Jagoda1 Beatkaa free kasienka001 Ava1989 Cavi Cantadorra Avilia karolinass barbarela WIGA dexterka Laraine Pani Profesor zuzlikowa iriska111 Mortes figbast ania91sc john_rambo_tymek GatoNegro22 marta1624 zebra12 danyww Natalia_C mama_Alfika devoner rutta JankaBezZiemii Robokalipsa cisowianka Doda_ kado Rubik Xibalba Havanka Sayumi wtatara beta ata Kasia.M psiamama1 Gabi79 Ewa Gałązka Crys iwna5702 divia_gg Kamila Proc ewunian AMIGA jazzi NikaEla dorcia01 sunnynight kejciu1 to kejciu Bambino marako Mama Muninki Ferox Angi kiyoshi haw5 kasia1971s polubek katia94 aniah Mylukier rugitus esza devoner SalmaHayek gabryjella Gosia7 blackgerl ataK
-
Szczylek boksiu odszedł na parvo.Był u mnie na tymczasie.Dziś znalezione następne szczyle,które u mnie byłyby aż do adopcji,niestety z wiadomych przyczyn nie mogę ich przygarnąć,pomóżcie nagłośnić sprawę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196216-A%C5%BC-trzy-szczeniaki-w-Polickim-Toz-ie-szukaj%C4%85-DT-lub-DS!!!Kociaki-i-inne-nasze-psiaki[/url].
-
Dziś znalezione następne szczyle,które u mnie byłyby aż do adopcji,niestety z wiadomych nam przyczyn nie mogę ich przygarnąć,pomóżcie nagłośnić sprawę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196216-A%C5%BC-trzy-szczeniaki-w-Polickim-Toz-ie-szukaj%C4%85-DT-lub-DS!!!Kociaki-i-inne-nasze-psiaki[/url].
-
Kolejne ulepszone dogo,kolejne posty wykasowane,spróbuję odtworzyć 2019,2020,2021 rok rozliczenia,bo poznikały,a więc: Zakupy 2019,faktury na 30 stronie w tym temacie: 29 kwiecień 2019-żwirek-99,60zł 29 kwiecień 2019-karma-631,40zł 24 kwiecień 2019-karma-207,60zł 11 kwiecień 2019-karma-383,40zł 7 kwiecień 2019-karma-594,80zł 31 marzec 2019-usługi weterynaryjne-757zł 7 marzec 2019-żwirek-99,60zł 7 marzec-karma-899,80zł 25 luty 2019-leczenie zachowawcze i sterylizacja kotów i psów-3000zł 12 luty 2019-usługa weterynaryjna-690zł 7 luty 2019-karma-451,80zł 6 marca 2019-karma-2547,20zł 30 stycznia 2019-usługa weterynaryjna,leczenie zachowawcze i sterylizacja psów i kotów-2350zł 12 stycznia 2019-karma-789,60zł 12 stycznia 2019-żwirek-99,60zł ------------------------------------------------------------------------------------------------- wydatki z 2019 roku,które nie objęło dofinansowanie z gminy= -13601,40zł bazarek tatankas +425zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349363-do-usunięcia/ bazarek tatankas +83zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349377-rozliczonyhand-madowo-tozowy-bazarek-na-toz-oddział-w-policach-do-01032019/ bazarek tatankas +325zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349959-zakończonyostatni-raz-w-sprzedazy-ponad-150-ciuszków-od-1złogółem-ponad-300-na-toz-oddział-w-policach-do-14062019/ bazarek tatankas +144zł https://www.dogomania.com/forum/topic/350142-zakończony-nowości-i-przeceny-na-bazarku-ciuszkowym-dla-toz-oddział-w-policach-do-12072019/ bazarek tatankas + 560zł https://www.dogomania.com/forum/topic/350778-zakończony-bazarek-hand-madowo-tozowy-na-zwierzaki-z-toz-oddział-w-policach-do-05122019/ bazarek tatankas +36zł https://www.dogomania.com/forum/topic/350779-do-usunięcia/ bazarek tatankas +487zł https://www.dogomania.com/forum/topic/351458-zakończony-ponad-150-ciuszków-po-raz-pierwszy-tu-wystawiam-na-zwierzaki-z-toz-oddział-w-policach-do-28032020/ bazarek tatankas +282zł https://www.dogomania.com/forum/topic/351938-zakończony30-70-przecen-i-nowości-zapraszam-na-bazarek-ciuszkowy-na-zwierzaki-z-toz-oddział-w-policach-do-15062020/ bazarek Nadziejki+103zł 103 zl wyslane Rozliczony! TOZ Police Dla Was Calem Sercem.Dobreduszki Zapraszam Roznosci do 28.06 bazarek Nadziejki +26zł 26 zl Rozliczony! Z Serca Dla TOZ Police Dobreduszki Zapraszam do 16.07; bazarek tatankas hand madowy + 385zł https://www.dogomania.com/forum/topic/352441-pakuję-hand-mady-drewniane-i-szydełkowe-na-potrzeby-zwierzakowe-z-toz-oddział-w-policach-do-02102020/ bazarek tatankas ciuszkowy +193zł https://www.dogomania.com/forum/topic/352412-rozliczam-bazarek-ciuszkowy-na-zwierzaki-z-toz-oddział-w-policach-do-02102020/ --------------------------------------------------------------------------------------------------- -10552,40zł Bazarki 2021 bazarek ciuszkowy +623zł https://www.dogomania.com/forum/topic/353565-rozliczam-zapraszam-na-bazarek-ciuszkowy-na-zwierzaki-z-toz-oddział-w-policach-do-20062021/
-
Stan konta marzec 2018 -3074,90zł Bazarek ozdoby wielkanocne marzec +223zł Bazarek ciuszkowy marzec +146zł Bazarek Hand madowy maj +124zł Bazarek ciuszkowy maj + 376zł ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Stan konta czerwiec 2018 -2205,90zł bazarek ciuszkowy czerwiec +97zł bazarek tozowo-hand madowy czerwiec +53zł bazarek ciuszkowy lipiec 2018 +176zł bazarek tobciu październik 2018 +275zł bazarek hand madowo tozowy październik 2018 +375zł bazarek ciuszkowy październik 2018 +284zł ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Stan konta październik 2018 -945,90zł bazarek z ozdobami choinkowymi tatankas listopad +227zł bazarek hand madowo tozowy +222zł bazarek ciuszkowy grudzień 2018 +322zł faktury od stycznia 2019 są tu: https://www.dogomania.com/forum/topic/84116-toz-oddział-w-policach-szczeniakipsiakikociaki-i-inne-nasze-zwierzaki/?page=30 12 stycznia 2019-żwirek-99,60zł 12 stycznia 2019-karma-789,60zł 30 stycznia 2019-usługa weterynaryjna,leczenie zachowawcze i sterylizacja psów i kotów-2350zł 7 luty 2019-karma-451,80zł 12 luty 2019-usługa weterynaryjna-690zł 25 luty 2019-leczenie zachowawcze i sterylizacja kotów i psów-3000zł bazarek szydełkowe wielkanocne luty 2019 +43zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349382-zakończonydodane-nowe-filcowe-i-szydełkowe-ozdoby-wielkanocne-na-toz-oddział-w-policach-do-01032019/ bazarek ciuszkowy luty 2019 +425zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349363-zakończonyponad-300-ciuszków-za-135-i-7zł-i-kilka-droższych-na-toz-oddział-w-policach-do-01032019/ bazarek hand madowo -tozowy +83zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349377-zakończonyhand-madowo-tozowy-bazarek-na-toz-oddział-w-policach-do-01032019/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Stan konta luty 2019 -7004,90zł 6 marca 2019-karma-2547,20zł 7 marzec-karma-899,80zł 7 marzec 2019-żwirek-99,60zł 31 marzec 2019-usługi weterynaryjne-757zł 7 kwiecień 2019-karma-594,80zł 11 kwiecień 2019-karma-383,40zł 24 kwiecień 2019-karma-207,60zł 29 kwiecień 2019-karma-631,40zł 29 kwiecień 2019-żwirek-99,60zł bazarek ciuszkowy czerwiec 2019 +325zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349959-zakończonyostatni-raz-w-sprzedazy-ponad-150-ciuszków-od-1złogółem-ponad-300-na-toz-oddział-w-policach-do-14062019/ bazarek ciuszkowy lipiec 2019 +144zł https://www.dogomania.com/forum/topic/350142-zakończony-nowości-i-przeceny-na-bazarku-ciuszkowym-dla-toz-oddział-w-policach-do-12072019/ bazarek ciuszkowy październik 2019 +228zł https://www.dogomania.com/forum/topic/350584-zakończony-bazarek-ciuszkowy-ponad-80-nowości-i-setka-wyprzedaży-na-zwierzaki-z-toz-oddział-w-policach-do-18102019/ bazarek ciuszkowy grudzień 2019 +36zł https://www.dogomania.com/forum/topic/350779-zakończony-99-ciuszków-od-1zł-i-tylko-kilka-droższych-na-zwierzaki-z-toz-oddział-w-policach-do-05122019/ bazarek tozowy grudzień 2019 +560zł https://www.dogomania.com/forum/topic/350778-zakończony-bazarek-hand-madowo-tozowy-na-zwierzaki-z-toz-oddział-w-policach-do-05122019/ bazarek ciuszkowy kwiecień 2020 +487zł https://www.dogomania.com/forum/topic/351458-zakończony-ponad-150-ciuszków-po-raz-pierwszy-tu-wystawiam-na-zwierzaki-z-toz-oddział-w-policach-do-28032020/ na kiermaszu internetowym kwiecień 2020 udało nam się też uzbierać +1310zł https://www.facebook.com/pg/tozkolo.police/photos/?tab=album&album_id=1655126091292745 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Stan konta kwiecień 2020 -10135,30zł bazarek tatankas czerwiec 2020 +282zł https://www.dogomania.com/forum/topic/351938-zakończony30-70-przecen-i-nowości-zapraszam-na-bazarek-ciuszkowy-na-zwierzaki-z-toz-oddział-w-policach-do-15062020/ bazarek nadziejkowy +103zł https://www.dogomania.com/forum/topic/352063-rozliczony-103-zl-wyslane-dziekuje-pieknie-obnizeczki-do-jutra-dla-was-toz-police-do-2806/ bazarek nadziejkowy +26zł https://www.dogomania.com/forum/topic/352153-26-zl-rozliczony-kolejne-talerzyki-zaklinacz-lwow-dolozylamdla-toz-police-wyczarowany-malunidobreduszki-zapraszam-do-16-07/ kiermasz internetowym kwiecień 2020 został przedłużony,udało nam się dozbierać kolejne +600zł https://www.facebook.com/pg/tozkolo.police/photos/?tab=album&album_id=1655126091292745
-
Osoby pragnące wspomóc akcję sterylizacji bezdomnych kotek,a także inne nasze działania(dokarmianie bezdomnych kotów i psów,leczenie ich i szukanie im domków)mogą dokonać wpłaty na konto TOZ-u Koła w Policach: LUKAS Bank S.A. 26 1940 1076 3025 4299 0000 0000 W każdym przelewie tytułem proszę podać,na jakiego zwierzaka mamy przekazać pieniążki,może to być konkretne zwierzę:-Podać jego imię,lub ogólnie napisać-na leczenie i wyżywienie zwierząt.
-
[B][SIZE=5]Zostały adoptowane lub odnaleźliśmy właścicieli! [URL]http://www.toz.police.pl/[/URL] trzeba wejść w adopcje/znalazły nowy dom. [/SIZE][/B][B]listopad 2010: [/B]Plamka adoptowana 03.11.2010-kot Bonifacy adoptowany 03.11.2010-kot Rudi adoptowany 11.11.2010-kot Dwie białe koteczki adoptowane 20.11.2010 Sarka adoptowana 23.11.2010-pies Czaruś adoptowany 30.11.2010-kot [B]grudzień 2010: [/B]Kicia adoptowana 05.12.2010-kot Luis adoptowany 19.12.2010-kot Batman adoptowany 29.12.2010-kot Pawełek adoptowany 30.12.2010-kot [B]styczeń 2011: [/B]Bianka adoptowana 05.01.2011-kot Dina adoptowana 06.01.2011-pies Lalunia adoptowana 08.01.2011-kot Szaruś adoptowany 08.01.2011-kot Drops adoptowany 08.01.2011-pies sunia wilczur z 5 szczeniakami 16.01.2011-przejął TOZ Szczecin Sunia z łańcucha ze szczeniakami-adopcja zagraniczna 19.01.2011 Daisy adoptowana 20.01.2011-pies Myszka adoptowana 26.01.2011-kot Krówka adoptowana 27.01.2011-kot Gabi adoptowana 27.01.2011-kot Gina adoptowana 29.01.2011-kot Bella adoptowana 29.01.2011-kot [B]luty 2011: [/B]Tosia adoptowana 03.02.2011-kot Gabrysia adoptowana 05.02.2011-kot Maksiu adoptowany 05.02.2011-pies Lusi adoptowana 08.02.2011-pies Gucio adoptowany 12.02.2011-kot Misiu adoptowany 26.02.2011-pies Badi-Zaadoptowany 14.02.11-kot [B]marzec 2011: [/B]szczeniak z klatki 1 adoptowany 03.03.2011-pies szczeniak z klatki 2 adoptowany 04.03.2011-pies Mika-ciężarna sunia-adopcja zagraniczna 08.03.2011 Wilczur spod drzwi-adopcja zagraniczna 08.03.2011 szczyl huski-Bazyl-adopcja 11.03.2011 kotka znaleziona na parkingu adoptowana 13.03.2011 Dosia-kotka Zaadoptowana 15.03.11 Różyczka adoptowana szczyl huski-sunia-adopcja 17.03.2011 Fruzia adoptowana 21.03.2011-kotka szczyl huski-pies biszkopt-adopcja 25.03.2011 szczyl huski-pies czekoladka-adopcja 29.03.2011 [B]kwiecień 2011: [/B]8 miesięczny Rafi adoptowany 03.04.2011-pies 4 miesięczna Rita adoptowana 10.04.2011-pies Fruzia adoptowana 21.04.2011-kotka Plamka adoptowana 22.04.2011-kotka Emma adoptowana 22.04.2011-kotka [B]maj 2011:[/B] suczka z postu 182-po szczepieniach i kastracji wyjechała na adopcję do Niemiec 11.05.2011 mini piesek-Foks-wyjechał na adopcję zagraniczną 11.05.2011 Timi-króliczek Zaadoptowany 31.05.11 [B]czerwiec 2011:[/B] 2 Kocięta przywiązane do drzewa na Wróblewskiego poszły do adopcji 08.05.2011 Błąkająca się suczka z Odrzańskiej,wysterylizowana pojechała na adopcję do Niemiec 06.05.2011 szczeniaczek od mix husky z wróblewskiego adoptowany 26.06.2011 Puma-kotka Zaadoptowana 08.06.11 Rita -suczka Zaadoptowana 24.06.11 [B]lipiec 2011:[/B] Kociak z lasu-zaadoptowany 08.07.2011 dwa kociaki,które znalezione były w tragicznym stanie wyleczone poszły do adopcji 09.07.2011 Pusia-sunia zaadoptowana 11.07.2011 Perełka-sunia zaadoptowana 11.07.2011 Xena-kotka zaadoptowana 19.07.2011 Filuś-kociak zaadoptowany 16.07.2011 Xara-kotka zaadoptowana 16.07.2011 Kocurek-kot zaadoptowany 16.07.2011 Funia-kotka zaadoptowana 13.07.2011 Zuzia-kotka czarno-biała zaadoptowana 11.07.2011 Filemonek-kotek zaadoptowany 11.07.2011 [B]sierpień 2011:[/B] Kinia-suczka zaadoptowana 09.08.2011 Czarnulka-kotka zaadoptowana 10.08.2011 Pusia-kotka zaadoptowana 22.08.2011 Maja-suczka zaadoptowana 11.08.2011 Bruno-pies zaadoptowany 06.08.2011 Perełka-kotka zaadoptowana 08.2011 Kimusia-kotka zaadoptowana 08.2011 Zuzia-kotka rudo-biała zaadoptowana 26.08.2011 [B]wrzesień 2011:[/B] Ptysia-suczka zaadoptowana 06.09.2011 szczeniaczek-suczka znaleziona w Jasienicy zaadoptowana 14.09.2011 Szaruś-kotek zaadoptowany 23.09.2011 Gabi-kotka zaadoptowana 19.09.2011 Figa-kotka zaadoptowana 16.09.2011 Marcysia-kotka zaadoptowana 16.09.2011 Loluś i Boluś-kociaki zaadoptowane 14.09.2011 koteczka-zaadoptowana 09.2011 [B]październik 2011:[/B] Coco-biała koteczka zaadoptowana 10.2011 Simba-kotek zaadoptowany 07.10.2011 Malwinka-suczka zaadoptowana 13.10.2011 Tiger-pies zaadoptowany 16.10.2011 Murzynek-kociak zaadoptowany 21.10.2011 Czarnulka-kotka zaadoptowana 28.10.2011 [B]Listopad 2011:[/B] Dejzi-suczka zaadoptowana 14.11.2011 Kacperek-kociak zaadoptowany 12.11.2011 Stokrotka-kotka zaadoptowana 08.11.2011 Lusia-kotka zaadoptowana 08.11.2011 Pusia-kotka zaadoptowana 02.11.2011 Frutuś-kociak Zaadoptowany 17.11.11 Pszczółka-kotka Zaadoptowana 18.11.11 Benio -psiak Zaadoptowany 25.11.11 Niebieski -kociak Zaadoptowany 26.11.11 Pysia -kotka Zaadoptowana 26.11.11[B] Grudzień 2011: [/B]Bąbel-pies Zaadoptowany Spinka-suczka Zaadoptowana Śnieżek-kociak Zaadoptowany 28.12.11 Strzałek-kociak Zaadoptowany 20.12.11 Pysia-sunia Zaadoptowana 09.12.11 Axel-kociak Zaadoptowany 07.12.11 Puszek-kociak Zaadoptowany 01.12.11 [B]Styczeń 2012: [/B] Strzała-kotka Zaadoptowana 15.01.12 Psotka -kotka Zaadoptowana 01.12
-
strony,na których można znaleźć nasze zwierzaki: http://tablica.pl/ trzeba aktywować http://www.anonse.pl/ http://www.eoferty.com.pl/ trzeba aktywować http://www.cafeanimal.pl/ http://www.najpewniej.pl/ http://www.adopcjapsa.pl/ http://naszezwierzaki.info/ http://www.morusek.pl/ http://www.darmobranie.pl/ http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ http://www.tusprzedaj.pl/ http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/ trzeba aktywować http://e-zwierzak.pl/pl/ trzeba aktywować http://www.lento.pl/ http://zwierzaki.nasza-lista.com/ trzeba aktywować http://www.sellit.pl/ http://tlenek.pl/ http://www.i-bazar.pl/ http://www.szybko-sprzedam.pl/ http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ http://www.azbazar.pl/ http://zakurzone.pl/object.index.go http://wszystkotujest.pl/ http://www.1001ogloszen.pl/index.php?modules=pages http://www.bezrodowodu.pl/ http://www.pupil.com.pl/ http://www.kokosy.pl/ trzeba aktywować http://www.cwirek.pl http://www.wywerna.pl/ trzeba aktywować http://sloniu.pl/ trzeba aktywować http://www.swistek.pl http://www.petsy.pl trzeba aktywować http://freecf.pl/ trzeba aktywować http://ale.gratka.pl/ http://www.rozglos.net/ http://ogloszenia.e-gratka.info/ http://www.123info.pl http://www.neeon.pl http://www.zwierzaki.a4z.pl http://www.szarik.pl http://www.offer.pl/index.php http://oglosili.pl/index.php http://owi.pl/ http://ogloszenia.com/zachodniopomorskie/oferty http://mamoferte.pl/ http://www.24on.pl/index.php http://www.n2m.pl/ http://www.ofertuje.pl/ http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ http://www.zachodniopomorskatablica.pl/ http://www.ogloszenia-zachodniopomorskie.pl/ http://adpedia.pl/ http://www.adin.pl/ http://www.blyskawica.info/index.php http://ogloszenia.drobne.pl/index.php http://www.24polska.pl/ http://www.orbo.pl/Darmowe-og%C5%82oszenia http://adsy.pl/ogloszenia/67_Szczecin/ http://www.ogloszeniagratis.pl/ http://petsy.pl/ogloszenia/11_Zachodniopomorskie/ http://www.polgratka.pl/ http://www.afisze.pl/ http://szukajzwierzaka.pl/ http://www.drobny.com.pl/index.php http://www.wstawaj.pl/ http://tygodniowe.pl/ http://www.grosik24.pl/pl http://www.adpillar.pl/
-
Do adopcji wciąż mamy wiele zwierzaków!!! Wątki naszych zwierzaków: ONek Tołdi: http://www.dogomania.pl/threads/224246-Wychudzony-na-maxa-Onkowaty-Tołdi-potrzebuje-pomocy!!!-Zbieramy-deklaracje-na-hotel!! Dobek Rubi: http://www.dogomania.pl/threads/221893-RUBI-Dobermanek-!!!PROSIMY-O-PILNE-WPŁATY-NA-TRANSPORT-DLA-RUBIEGO-!!! Siostra Miśka: http://www.dogomania.pl/threads/221717-Kolejna-wycieńczona-suka-porzucona-w-Policach.-Siostra-miśka Inwalida Kubuś: http://www.dogomania.pl/threads/221383-Malutki-inwalida-Kubuś-szukam-domu-stałego Max z Jasienicy: http://www.dogomania.pl/threads/221427-Max-z-Jasienicy-w-tragicznym-stanie-odebrany-interwencyjnie-potrzebuje-pomocy!! Misiek: http://www.dogomania.pl/threads/216223-Misiek-już-BEZPIECZNY-!!!!!W-hoteliku-w-Szczecinku-pomóż-mu-zaufać-człowiekowi!!! Dino: http://www.dogomania.pl/threads/216716-Własciciele-Dino-sie-odnależli! Bezimienna(Za TM): http://www.dogomania.pl/threads/217489-Pomoc-przyszła-za-późno-4-miesięczna-sunia-za-TM-( Draka: http://www.dogomania.pl/threads/216205-Półroczna-Draka-podrzucona-w-Policach-teraz-w-DT-szuka-DS Skup szczeniaków: http://www.dogomania.pl/threads/216685-HYCEL-SKUPUJE-SZCZENIAKI-Szczecin-Police Husky: http://www.dogomania.pl/threads/203220-4-szczeniaki-Hasky-mają-wspaniałe-domki-) Adi-amstaff z Polic: http://www.dogomania.pl/forum/threads/183462-Adi-powtórka-z-rozrywki-SZUKA-DS-(-brakuje-100-zł Tessi-Onka:http://www.dogomania.pl/forum/threads/226741-Piękna-Onka-już-we-własnym-domku-ale-wciąż-potrzebuje-pomocy!!! Sara vel Puma-amstaffka z Polic:http://www.dogomania.pl/forum/threads/223607-Sara-vel-Puma-plowa-amstaffka-zniszczona-smutna-bezdomna Dizel-Onek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/227992-DIZEL-roczny-ONek-wyrwany-z-rąk-oprawcy-szuka-wsparcia-na-hotel-i-leczenie!!! Dolar-ślepy jamnik :http://www.dogomania.pl/forum/threads/227997-PILNY-DT-lub-DS-!!!DOLAR-roczny-jamniczek-szorstkowłosy-już-nigdy-nie-będzie-widział! Dziunia-starsza suczka: http://www.dogomania.pl/forum/threads/229682-Strasznie-zaniedbana-mała-sunia-znaleziona-w-środku-lasu-potrzeba-DT-i-na-leczenie .
-
Rozliczenia rok 2013,2014,2015,2016,2017: Stan konta z 26.04.2013 -784,72zł bazarek tatankas 30.05.2013 +255zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/243245-ZAKO%C5%83CZONY!!!2-w-1-bazarek-ciuszk%C3%B3w-dzieci%C4%99cych-oraz-ksi%C4%85%C5%BCkowo-tozowy-do-20-05-2013 bazarek tatankas 03.06.2013 +450zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/243634-ZAKO%C5%83CZONY-%21%21%21Fanty-psie-kocie-tozowe-ksi%C4%85%C5%BCki-bi%C5%BCuteria-na-Toz-Police-do-03-06-2013 Bazarek tobciu 03.06.2013 +650zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/242899-ROZLICZONY-BAZAREK-POLICKI-Do-03-06-13-19-godz Bazarek tobciu 19.06.2013 +445zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/244554-POLICKI-BAZAREK-Zapraszamy-!-Do-02-07-13-21-godz-(czasu-dogo)?p=20986872#post20986872 ______________________________________________________________________________________________ Stan konta +1015,28zł Faktury za rok 2013 są tu na FB: https://www.facebook.com/tozkolo.police/media_set?set=a.568290566556748.1073741830.100001274306336&type=3 Dotacja z gminy na naszą działalność to 20 tys zł.Niektórym wydawałoby się,że to ogromna kwota dlatego też w końcu znalazłyśmy czas,by pokazać wam,że to wcale nie jest prawdą.Gdyby podzielić tą kwotę na 12 miesięcy,wyjdzie niecałe 1667zł na miesiąc,a teraz przedstawiamy nasze wydatki: STYCZEŃ-łącznie faktur na kwotę 5.015,30zł-1667zł z dotacji=brak 3348,30zł LUTY-łącznie faktur na kwotę 2.811,81zł-1667zł z dotacji=brak 1144,81zł MARZEC-łącznie faktur na kwotę 5.244,93zł-1667zł z dotacji=brak 3577,93zł KWIECIEŃ-łącznie faktur na kwotę 2.551,06zł-1667zł z dotacji=brak 884,06zł MAJ-łącznie faktur na kwotę 2.057,47zł-1667zł z dotacji=brak 390,47zł _________________________________________________________________________________________________ Stan konta z dnia 19.06.2013 -8330,29 bazarek figurkowy tatankas 03.09.2013 +205zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/246824-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21FIGURKI-PSIE-na-takiego-psa-mo%C5%BCe-pozwoli%C4%87-sobie-ka%C5%BCdy-na-TOZ-POLICE bazarek tobciu 19.09.2013 + 335zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/245635-POLICKI-BAZAREK-Zapraszam!-Do-31-08-13-21-godzina?p=21117232#post21117232 bazarek tobciu 03.11.2013 +395zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/247801-ROZLICZONY-Toz-Police-bazarek-%21-Do-03-11-13-18-godz bazarek tatankas 02.10.2013 +723zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/247607-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-Fanty-tozowe-ksi%C4%85%C5%BCki-i-ciuszki-na-Toz-Police-do-28-10-2013 bazarek tatankas 13.12.2013 +415zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/249534-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-Fanty-tozowe-i-inne-na-Toz-Police-i-boksia-KINGA-do-18-01-2014 bazarek tobciu 28.02.2014 +520zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/250325-Bazarek-dla-podopiecznych-TOZ-Police-ZAPRASZAMY!-Do-12-02-14-18-59 bazarek tatankas Masa książek 17.03.2014 +196zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/251174-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-MASA-KSI%C4%84%C5%BBEK-HISTORYCZNYCH-i-inne-na-Toz-Police-i-d%C5%82ug-po-KINGu bazarek tatankas wielkanocny 25.03.2014 +200zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/251997-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21Wielkanocny-ozdobi-ciebie-i-dom-srebro-ozdobne-jajka-na-TOZ-do-14-04 bazarek z perfumami tatankas 02.04.2014 +510zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/252163-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21Perfumy-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-na-Toz-Police-do-14-04-2014 ______________________________________________________________________________ Stan konta z dnia 30.04.2014 -4831,29 bazarek książkowy tatankas maj 2014 +100zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/252745-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-ksi%C4%85%C5%BCki-historyczne-przygodowe-i-inne-do-12-05-2014 bazarek tozowy tatankas maj 2014 +453zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/252743-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-Fanty-tozowe-figurki-psie-i-inne-na-Toz-Police-do-12-05-2014 bazarek ciuszkowy tatankas maj 2014 +50zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/252733-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-ciuchy-damskie-m%C4%99skie-i-dzieci%C4%99ce-wszystko-od-Z%C5%81OT%C3%93WKI-do-12-05-2014 bazarek książkowy tatankas czerwiec 2014 +113zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/253381-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-ksi%C4%85%C5%BCki-kocie-historyczne-i-inne-na-boksia-Kinga-i-Toz-Police-do-23-06 bazarek tobciu lipiec 2014 +285zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/253858-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZONY-Bazarek-Toz-Police bazarek tatankas książkowy sierpień 2014 +100zł http://www.dogomania.com/forum/topic/139875-zako%C5%84czony-35-nowych-tytu%C5%82%C3%B3w-bazarek-ksi%C4%85%C5%BCkowy-na-toz-police-i-boksia-kinga-do-0408/ bazarek tobciu listopad 2014 +170zł http://www.dogomania.com/forum/topic/143765-zako%C5%84czony-rozliczony-bazarek-dla-toz-police/?p=15878660 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- bazarek tatankas książkowy wrzesień 2014 +200zł http://www.dogomania.com/forum/topic/142964-zako%C5%84czonyksi%C4%85%C5%BCki-polsko-i-niemieckoj%C4%99zyczne-dla-dzieci-i-doros%C5%82ych-na-toz-police-i-boksia-kinga-do-17102014/ bazarek tatankas tozowy listopad 2014 +281zł http://www.dogomania.com/forum/topic/143594-zako%C5%84czony-bazarek-z-fantami-tozowymipsimi-i-kocimi-na-toz-police-do-20112014/ bazarek tatankas listopad 2014 +167zł http://www.dogomania.com/forum/topic/143490-zako%C5%84czony-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-dzieci-i-doros%C5%82ychtorebki-na-prezent-i-kartki-na-toz-police-i-boksia-kinga-do-20112014/ bazarek tatankas tozowy styczeń 2015 +352zł http://www.dogomania.com/forum/topic/144528-zako%C5%84czony-bazarek-z-kalendarzami-i-innymi-fantami-tozowymipsimikocimibi%C5%BCuteria-i-inne-na-toz-police-do-08012015/ bazarek buty i inne tatankas styczeń 2015 +251zł http://www.dogomania.com/forum/topic/144299-zako%C5%84czonybutytorebkiwe%C5%82naciuchyksi%C4%85%C5%BCki-na-toz-police-i-boksia-kinga-do-30122014/ --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Stan konta na dzień 15.01.2015 -2309,29zł Zakup karmy dla chorych kotów (zdjęcie faktury strona 30,post nr 585) -307,40zł http://www.dogomania.com/forum/topic/84116-toz-oddzia%C5%82-w-policach-szczeniakipsiakikociaki-i-inne-nasze-zwierzaki/page-30 Zakup karmy dla kotów(zdjęcie faktury strona 30,post nr 586) -260zł http://www.dogomania.com/forum/topic/84116-toz-oddzia%C5%82-w-policach-szczeniakipsiakikociaki-i-inne-nasze-zwierzaki/page-30 paliwo na wyjazd do wetów i interwencji(zdjęcie faktury strona 30,post 588) -50,04zł http://www.dogomania.com/forum/topic/84116-toz-oddzia%C5%82-w-policach-szczeniakipsiakikociaki-i-inne-nasze-zwierzaki/page-30 Z trzech bazarków tatankas uzbierało się +38zł na zwierzaki z toz Police: http://www.dogomania.com/forum/topic/145627-zako%C5%84czony-buty-i-ciuchy-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-26022015/ z tego 10zł http://www.dogomania.com/forum/topic/145562-zako%C5%84czony-na-boksie-z-fundacji-sos-bokserom-i-toz-police-do-26022015/ z tego 16zł http://www.dogomania.com/forum/topic/145307-zako%C5%84czony-ksi%C4%85%C5%BCki-kt-4z%C5%82-na-boksie-z-fundacji-sos-bokserom-i-toz-police-do-12022015/ z tego 12zł Bazarek tobciu 31.03.2015 +332zł+17zł dosłane http://www.dogomania.com/forum/topic/145610-koniec-rozliczam-bazarek-dla-toz-police-i-trzech-su%C5%84-do-2103151900-g/ bazarek ciuszkowy tatankas kwiecień +91zł http://www.dogomania.com/forum/topic/146036-zako%C5%84czonyciuchyksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-od-2z%C5%82kt-4z%C5%82-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-12042015/ bazarek tozowy tatankas kwiecień +357zł http://www.dogomania.com/forum/topic/146057-zako%C5%84czonyfanty-tozowepsiekociebi%C5%BCuteria-i-inne-na-toz-police-do-12042015/ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Stan konta na dzień 30.04.2015 -2091,73zł Zakup karmy dla zwierzaków przebywających pod naszą opieką oraz wolno żyjących kotów z naszego miasta w kwietniu 2015 roku: 23.04.2015-na kwotę -350zł 14.04.2015-na kwotę -199,20zł 23.04.2015-na kwotę -152,64zł 30.04.2015-na kwotę -186,38zł zdjęcia faktur na stronie 31,post #608 -http://www.dogomania.com/forum/topic/84116-toz-oddzia%C5%82-w-policach-szczeniakipsiakikociaki-i-inne-nasze-zwierzaki/page-31 Bazarek ciuszkowy tatankas czerwiec +147zł http://www.dogomania.com/forum/topic/146572-zako%C5%84czony-nowe-na-dogo-ciuszkiksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-16052015/ Bazarek tozowy tatankas czerwiec + 286zł http://www.dogomania.com/forum/topic/146612-zako%C5%84czony-monety-do-kolekcjibi%C5%BCuteriafanty-psiekocietozowe-na-toz-police-do-16052015/ Zakup karmy i żwirku dla zwierzaków przebywających pod naszą opieką oraz wolno żyjących kotów z naszego miasta w lipcu/sierpniu 2015 roku: 21.06.2015-99,80zł-Fermony dla kotów w siedzibie 30.07.2015-260zł-karma dla kotów w siedzibie 04.08.2015-437,50zł karma dla kotów wolno żyjących na terenie Polic 04.08.2015-125zł-Żwirek dla kotów w siedzibie zdjęcia faktur na stronie 31,post #618 http://www.dogomania.com/forum/topic/84116-toz-oddzia%C5%82-w-policach-szczeniakipsiakikociaki-i-inne-nasze-zwierzaki/page-31 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Stan konta na dzień 24.08.2015 -3469,25zł 08.09.2015 bazarek wyprzedażowy +24zł http://www.dogomania.com/forum/topic/148198-zako%C5%84czony-wyprzeda%C5%BC-ciuchy-max-6z%C5%82-i-ksi%C4%85%C5%BCki-max-3z%C5%82-na-zwierzaki-z-toz-police-do-01092015/ 09.09.2015 bazarek tozowy +330zł http://www.dogomania.com/forum/topic/148195-zako%C5%84czony-fanty-tozowepsiebi%C5%BCuteria-i-inne-na-zwierzaki-z-toz-police-do-01092015/ 10.09.2015 bazarek ciuchy dla młodego +101zł http://www.dogomania.com/forum/topic/148222-zako%C5%84czony-ciuchy-dla-m%C5%82odego-i-dla-m%C5%82odej-na-sterylizacje-kotek-z-toz-oddzia%C5%82-w-policach-do-01092015/ 30.09.2015 bazarek wyprzedażowy +126zł http://www.dogomania.com/forum/topic/148604-zako%C5%84czony-wyprzeda%C5%BCowy-ile-zaproponujesz-za-tyle-kupujesz-na-zwierzaki-z-toz-police-do-28092015/?p=16362073 07.10.2015 bazarek tozowy +326zł http://www.dogomania.com/forum/topic/148643-zako%C5%84czony-bazarek-tozowyco%C5%9B-dla-psakotafigurki-psiestare-i-zagraniczne-monety-na-tozp-police-do-28092015/ Zakupy karma 05.08.2015-159,95zł Zakupy karma 05.08.2015-115,80zł zakupy żwirek 07.10.2015 -29,98zł Zakupy karma dla kotów 16.10.2015 -372,05zł zdjęcia faktur na stronie 32,post 630 http://www.dogomania.com/forum/topic/84116-toz-oddzia%C5%82-w-policach-szczeniakipsiakikociaki-i-inne-nasze-zwierzaki/page-32 23.10.2015 bazarek ciuszkowy +417zł http://www.dogomania.com/forum/topic/333358-zako%C5%84czonyzapraszam-na-bazarek-z-ciuszkami-dzieci%C4%99cymi-i-dla-doros%C5%82ych-na-toz-police-do-15102015/ 30.10.2015 bazarek tobciu +200zł http://www.dogomania.com/forum/topic/333431-rozliczony-bazarek-dla-toz-police-do-181015-19g/?p=16571609 ____________________________________________________________________________________________________ Stan konta na dzień 10.11.2015 -2623,03zł 11.11.2015 bazarek wyprzedażowy +245zł http://www.dogomania.com/forum/topic/333595-zako%C5%84czonywyprzeda%C5%BCowy-334-pozycje-ile-zaproponujesz-za-tyle-kupujesz-na-zwierzaki-z-toz-police-do-10112015/ 12.11.2015 bazarek tozowy +623zł http://www.dogomania.com/forum/topic/333594-zako%C5%84czonyzapraszam-na-bazarek-tozowo-ciuszkowyco%C5%9B-dla-psakota-troch%C4%99-ciuszk%C3%B3w-na-toz-police-do-10112015/ 2x10kg karma sucha dla kotów Sanabelle-231,60zł Puszki dla kota 250szt-437,50zł 25szt po 2zł-50zł zdjęcia faktur na stronie 32,post 636 http://www.dogomania.com/forum/topic/84116-toz-oddzia%C5%82-w-policach-szczeniakipsiakikociaki-i-inne-nasze-zwierzaki/page-32 ______________________________________________________________________________________________________ Stan konta na dzień 13.11.2015 -2474,13zł Paliwo 21.11.2015 -29,98zł Środki czystości 21.11.2015 -36,29zł Żwirek dla kotów 18.11.2015 -149,90zł Karma dla wolno żyjących kotów 16.11.2015 -5,97zł Karty telefoniczne 02.11.2015 -60zł zdjęcia faktur na stronie 33,post 642 http://www.dogomania.com/forum/topic/84116-toz-oddzia%C5%82-w-policach-szczeniakipsiakikociaki-i-inne-nasze-zwierzaki/page-33 bazarek tozowy grudzień 2015 +662zł http://www.dogomania.com/forum/topic/333837-zako%C5%84czony-zapraszam-wiele-nowo%C5%9Bci-na-bazarek-tozowo-ciuszkowyco%C5%9B-dla-psakota-troch%C4%99-ciuszk%C3%B3w-na-toz-police-do-07122015/?p=16634275 bazarek wyprzedażowy grudzień 2015 +231zł http://www.dogomania.com/forum/topic/333840-zako%C5%84czony-wyprzeda%C5%BCowy-344-pozycje-ile-zaproponujesz-za-tyle-kupujesz-na-zwierzaki-z-toz-police-do-07122015/ Paliwo transport 15.12.2015 -50,15zł ,strona 33 ,post 647 http://www.dogomania.com/forum/topic/84116-toz-oddzia%C5%82-w-policach-szczeniakipsiakikociaki-i-inne-nasze-zwierzaki/page-33 bazarek tobciu grudzień 2015 +252,30zł http://www.dogomania.com/forum/topic/334021-rozliczony-bazarek-dla-toz-police-zapraszamy-do-17-12-2015-godz-20/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Stan konta na dzień 15.12.2015 -1661,12zł Nowe dogo,strony powariowały,nie ma numerów postów,kolejne rozliczenia: 16.12.2015-wizyta z Fryderykiem u weta w Szczecinie -25zł 28.12.2015-dojazd do weta w Szczecinie z Mili -20zł Tabletki witaminowe dla kotów-108,80zł Karma dla psów i kotów-67,71zł Karma dla kotów-82,17zł Karma dla kotów-114,80zł faktury na stronie 27 : ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Stan konta na dzień 01.01.2016 -2079,60zł bazarek wyprzedażowy luty 2016 +77zł bazarek tozowy luty 2016 +506zł Bazarek hand-madowo tozowy marzec 2016 +503zł Bazarek wyprzedażowy kwiecień 2016 +161zł Bazarek hand madowo-tozowy 2 kwiecień 2016 +245zł Bazarek Wyprzedażowy 15 maj 2016 +164zł Bazarek Tozowy 31 maj 2016 +208zł -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -215,60zł Faktury na stronie 28: 07.04.2016-karma dla kotów -619,50zł 13.04.2016-żwirek dla kotów -149,90zł 14.04.2016-karma i żwirek dla kotów -860,10zł 06.05.2016-karma dla kotów-950zł Stan konta na dzień 01.06.2016 -2795,10zł bazarek Tozowy czerwiec 2016 +166zł bazarek ciuszkowy czerwiec 2016 +435zł bazarek ciuszkowy lipiec +254zł bazarek tozowy lipiec +250zł ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -1690,10zł No i jak zwykle te ciężkie sprawy,czyli wydatki: Dokarmianie psów wiejskich-karma sucha dla psów-300zł Sucha karma dla kotów wolnożyjących-1200zł Żwirek dla kotów-245zł Puszki dla psów-215zł Karma mokra dla psów-329zł Karma dla kotów-120,08zł Karma i smaki dla kotów i psów-106,12zł Sterylizacja suki,która została adoptowana z Polic,rodziła co cieczkę-250zł Zdjęcia faktur tu: Stan konta na dzień 09.08.2016 -4455,30zł bazarek tozowy wrzesień +366zł bazarek ciuszkowy wrzesień +395zł bazarek ciuszkowy listopad +435zł bazarek hand-madowo tozowy listopad +296zł bazarek grudniowy tobciu 2016 +285zł bazarek grudniowy tozowy tatankas +280zł bazarek grudniowy ciuszkowy tatankas +330zł -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Stan konta grudzień 2016 -2068,30zł Faktury grudzień,styczeń strona 29: grudzień 2016:żwirek dla kotów -520zł Karma sucha dla wolno żyjących kotów 17.01.2017 -1500zł Karma sucha i mokra dla kotów w siedzibie - 650zł Żwirek dla kotów 17.01.2017 -234zł Karma 13.03.2017 -727,60zł ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -5699,90zł Rok 2017 bazarek Hand Madowo tozowy luty tatankas +21zł bazarek ciuszkowy luty tatankas +233zł bazarek wielkanocny marzec +110zł bazarek tozowy marzec +232zł bazarek ciuszkowy marzec +327zł Bazarek ciuszkowy maj +388zł Bazarek hand-madowo tozowy czerwiec +143zł Barzarek lipiec tobciu +205zł ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Stan konta październik 2017 -4040,90zł Bazarek hand-madowo tozowy wrzesień +315zł Bazarek ciuszkowy wrzesień +174zł Bazarek ciuszkowy grudzień + 236zł Bazarek Hand-Madowo Tozowy grudzień + 241zł ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
Rozliczenia rok 2010,2011,2012: Leczenie,kastracja i wyżywienie Lakiego -203zł (16.12.2010)Z bazarku:http://www.dogomania.pl/threads/197185-ZAKONCZONY-Bizuteria-cos-dla-domu-i-inne-roznosci-dla-zwierzakow-z-Polic/page7 +203zł Transport suczki+2 półroczne sunie do Szczecina -20zł Transport suczki+5 szczeniaków do Szczecina- -20zł Z bazarku:http://www.dogomania.pl/threads/200376-DO-USUNIĘCIA-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzaków-do-30.01.2011 +38zł Z bazarku:http://www.dogomania.pl/threads/201451-ZAKOŃCZONY-Biżu-do-domu-na-boksię-LILI-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierzów +2zł _____________________________________________________________________ Byłyśmy na zero :) WSZYSTKIE KOCIAKI W NASZEJ SIEDZIBIE MIAŁY GRZYBICĘ.Aby zapewnić im jak najlepszą opiekę i leczenie dziewczyny pojechały do Niemiec po tabletki.Koszt tabletek -112zł Potrzebne były jeszcze szczepionki na grzybicę dla kotów.Koszt szczepionek -250zł Transporty kotów i psów w ostatnim tygodniu wyniosły -100zł sterylizacja aborcyjna suczki ze śmietniska -250zł wykonana operacja bezdomnej kotki z ropniem-100zł21.02.2011-Sunia wysoko w ciąży z padaczką-sterylizacja+uśpienie szczeniaków-370zł ______________________________________________________________________ Stan konta to - 1182zł Z bazarku +48zł http://www.dogomania.pl/threads/202667-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAMY-Na-operację-boksi-LILI-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierzów/page5 Z bazarku +148zł http://www.dogomania.pl/threads/202817-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAMY-Super-ciuchy-i-inne-rzeczy-nowe-na-Polickie-zwierzaki/page4 ________________________________________________________________________ Stan konta to -986zł zawsze to lepiej mieć dług trzy cyfrowy,niż cztero-dziękujemy kupującym :) Kolejne wydatki to szczepienie i odrobaczenie psiaka,który został przejęty przez Toz Szczecin i pojechał na adopcję zagraniczną:-60zł Odrobaczanie szczeniaków mix husky-20zł Transport szczyli -40zł Szczepienie trzech psiaków Husky -90zł Szampon dla szczeniaków -11zł Transport zwierząt -50zł ________________________________________________________________________ Stan konta to -1257zł Z bazarku +79zł http://www.dogomania.pl/threads/204131-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAMY-ciuch-filmy-bajki-książki-i-inne-Na-Polickie-zwierzaki Z bazarku +214zł http://www.dogomania.pl/threads/203624-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAMY-książki-srebro-biżuteria-ciuchy-i-inne-Na-Polickie-zwierzaki Operacja i zdjęcia łapki kotka -440zł i to jeszcze nie koniec niestety :( Sekcja zwłok zagłodzonego i otrutego psiaka-sprawa na policji -250zł ______________________________________________________________________________ Stan konta z 06.04.2011 -1654zł Z bazarku +122zł http://www.dogomania.pl/threads/204642-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAMY-101-RZECZY-ciuch-filmy-bajki-książki-Na-Polickie-zwierzaki?p=16546579#post16546579 __________________________________________________________________________________________ Stan konta z 08.04.2011 -1532zł Z bazarku +88,70zł http://www.dogomania.pl/threads/205549-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAMY-PONAD-130-POZYCJI-Na-Polickie-zwierzaki Z bazarku +458,10zł http://www.dogomania.pl/threads/205448-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAMY-od-pań-ze-szpitala-na-Arkońskiej-na-Polickie-zwierzaki Z bazarku +185zł http://www.dogomania.pl/threads/206517-DZIŚ-O-22.00-KONIEC!!!-ZAPRASZAM-CENY-SPADAJĄ-Na-Polickie-zwierzaki Z bazarku +336,95zł http://www.dogomania.pl/threads/207571-ZAKOŃCZONY-ADRENALINOWY-ZAWRÓT-GŁOWY-dla-Ciebie-dziecka-psa-na-Polickie-zwierzaki _______________________________________________________________________ Stan konta z 02.06.2011 -463,25zł W końcu się dziś 17.06.2011 doprosiłam o wydatki,które poniesione zostały w tym roku.Dostałam rozliczenie: Wydatki od stycznia na żwirek dla kotów:14szt x 42,50= -595zł Jedzenie na bieżąco trzeba kupować,ale spokojnie około -600zł kastracja królika -100zł Sterylizacja suki z Odrzańskiej(wyjechała na adopcję do Niemiec) -300zł Testy na grzybicę(kotka z Jasienicy z zarośniętym noskiem) -60zł szczepienia Foksia,który wyjechał na adopcję do Niemiec: wścieklizna -20zł pozostały komplet szczepień -40zł Zeskrobiny na grzybicę(małe kotki z lasu) -60zł Zeskrobiny na grzybicę(kotka Perełka) -60zł _______________________________________________________________________ Stan konta z 17.06.2011 -2298.25 Z bazarku +175,30zł http://www.dogomania.pl/threads/208407-ZAKOŃCZONY!-NOWY-ADRENALINOWY-zawrót-głowy-na-Polickie-zwierzaki z bazarku +68,80zł http://www.dogomania.pl/threads/209481-ZAKOŃCZONY-WSZYSTKO-W-OPCJI-KUP-TERAZ-na-Polickie-zwierzaki z bazarku +226zł http://www.dogomania.pl/threads/210437-ZAKOŃCZONY-na-Polickie-zwierzaki-do-11.07 z bazarku +88zł http://www.dogomania.pl/threads/211154-ZAKOŃCZONY-Wszystko-i-nic-na-30-kociaków-pod-naszą-opieką-do-18.07 z bazarku +359,20zł http://www.dogomania.pl/threads/211425-ZAKOŃCZONY-PONAD-200-POZYCJI-na-30-kociaków-pod-naszą-opieką-do-01.08 z bazarku +241,90zł http://www.dogomania.pl/threads/213675-Zakończony-rozliczam!Srebro-biżu-sztuczna-ciuch-dla-Ciebie-dla-psiaka-i-kociaka-12.09 Z bazarku +231,70zł http://www.dogomania.pl/threads/214698-ZAKOŃCZONY!!!-SZAŁ-ZAKUPÓW-na-TOZ-Policki-do-03.10 Interwencje samochodem-na paliwo wrzesień -50zł Żwirek dla kotów wrzesień,październik 30x10kg-299,70zł _______________________________________________________________________ Stan konta z 20.10.2011 -1257,05 Z bazarku +60,30zł http://www.dogomania.pl/threads/216933-ZAKOŃCZONY!!!-ZAPRASZAM-MEGA-OBNIŻKA-WSZYSTKIEGO-Nakarm-Polickie-zwierzakii!!!/page4 Sunia Husky-dowóz na sterylizację aborcyjną -30zł Żwirek dla kotów listopad,grudzień 30x10kg -299,70zł Szczepienia Dino -60zł Z bazarku +165,90zł http://www.dogomania.pl/threads/215999-ZAKOŃCZONY!!!-Nakarm-Polickie-psiaki-i-kociaki-TOZ-Policki-do-24.10 Z bazarku +131zł http://www.dogomania.pl/threads/216666-ZAKOŃCZONY!!!-na-boksie-asty-i-zwykłe-kundelki/page1 Interwencje samochodem-na paliwo Listopad -100zł Z bazarku +35,90zł http://www.dogomania.pl/threads/218601-Zakończony!!!Na-boksie-asty-i-zwykłe-kundelki-część-2-do-05.12/page5 Sterylizacja trzech bezdomnych,ciężarnych suk 3x-270zł=-810zł Z bazarku +423,10zł http://www.dogomania.pl/threads/218597-Zakończony!!!233-rzeczy-NAJNOWSZE-NA-KOŃCU-po-trochu-TOZ-POLICE-do-05.12 Spadek po Miśku z Polic +110zł ____________________________________________________________________________________ Stan konta z 19.12.2011 -1630,55zł Z bazarku +305,45zł http://www.dogomania.pl/threads/220401-ZAKOŃCZONY!!!MINI-1zł-MAX-25zł-kup-teraz-na-TOZ-Police-do-16.01 ___________________________________________________________________________ Stan konta z 14.02.2012 -1325,10zł Z bazarku +245,30zł http://www.dogomania.pl/threads/221449-Zakończony-rozliczony-czekamy-na-potwierdzenia-odbioru-paczek Z bazarku ogłoszeniowego +62zł http://www.dogomania.pl/threads/222758-ZAKOŃCZONY!!!-30-ogłoszeń-za-5zł-na-Boksie-Asty-i-zwykłe-kundelki-do-27.02/page9 Z bazarku +137,30zł http://www.dogomania.pl/threads/222702-ZAKOŃCZONY!!!-SUPER-OBNIŻKI-kup-teraz-na-TOZ-Police-do-27.02 Z bazarku książkowego +154,60zł http://www.dogomania.pl/threads/222737-ZAKOŃCZONY!!!-Książki-i-płyty-dla-zwierzaka-już-od-piątaka-na-toz-police-do-27.02/page6 Z bazarku książkowego +88,70zł http://www.dogomania.pl/threads/224150-Koniec-Rozliczamy!Książki-i-płyty-dla-zwierzaka-już-od-piątaka-na-toz-police-do-12.03/page4 Żwirek dla kotów styczeń,luty 30x10kg -299,70zł Interwencje samochodem-na paliwo luty -100zł __________________________________________________________________________________________________________________________ Stan konta z 23.03.2012 -1036,90zł Żwirek dla kotów marzec,kwiecień 30x10kg -299,70zł Z bazarku 260 pozycji +297,20zł http://www.dogomania...do-19.03/page10 Interwencje samochodem-na paliwo marzec -50zł Z bazarku ogłoszeniowego +112zł http://www.dogomania...do-26.03/page11 Z bazarku książkowego +37zł http://www.dogomania...3zł!!!-do-19-03 Interwencje samochodem-na paliwo kwiecień -100zł Z bazarku aga_w +201zł http://www.dogomania...72#post18947572 bazarek ogłoszeniowy tatankas +100zł http://www.dogomania...NAS-I-KUDLATAJA Żwirek dla kotów maj 30x10kg -299,70zł Interwencje samochodem-na paliwo maj -200zł Żwirek dla kotów maj 30x10kg -299,70zł Żwirek dla kotów czerwiec 30x10kg -299,70zł Żwirek dla kotów czerwiec 30x10kg -299,70zł bazarek ogłoszeniowy tatankas +100zł http://www.dogomania...-i-ludwy/page11 _______________________________________________________________________________________________________________________ Stan konta z 04.07.2012 -2038,20zł bazarek ogłoszeniowy tatankas +510zł http://www.dogomania...OCIAKI-I-PSIAKI Żwirek dla kotów lipiec 30x10kg -299,70zł Żwirek dla kotów lipiec 30x10kg -299,70zł Żwirek dla kotów sierpień 30x10kg -299,70zł Żwirek dla kotów wrzesień 30x10kg -299,70zł Żwirek dla kotów wrzesień 30x10kg -299,70zł Interwencje samochodem-na paliwo lipiec,sierpień -50zł bazarek tobciu +740zł http://www.dogomania...TOZ-Police-(1%2 bazarek tobciu +1040zł http://www.dogomania...-21-(dogo-time) bazarek monetowy 1 tatankas +115,41zł http://www.dogomania...0-09-2012/page4 bazarek monetowy 2 tatankas +17zł http://www.dogomania...e-do-24-09-2012 _______________________________________________________________________________________________________________________ Stan konta z 10.09.2012 -1164,29zł bazarek różności tatankas +123,40zł http://www.dogomania...licach-do-24-09 bazarek tobciu +630zł http://www.dogomania...-23-09-12-19-00 bazarek monetowy III edycja tatankas +68zł http://www.dogomania...i-do-08-10-2012 bazarek książkowy tatankas +714,20zł http://www.dogomania...i-do-08-10-2012 bazarek książkowy 2 tatankas +615,20zł http://www.dogomania...erzaki-do-19-11 faktury: 05.07.2012-40zł 27.07.2012-65zł 27.07.2012-11,50zł 03.08.2012-23zł 20.07.2012-309,96zł 17.08.2012-43,19zł 17.08.2012-32,77zł 14.08.2012-40,88zł 31.08.2012-76,33zł 18.08.2012-35,39zł 06.09.2012-30,00zł 11.09.2012-144,00zł 12.09.2012-183,99zł 13.09.2012-38,71zł 14.09.2012-16,45zł 18.09.2012-84,00zł 15.09.2012-32,50zł 15.09.2012-100,31zł 15.09.2012-593,00zł 15.09.2012-254,70zł 18.09.2012-15,00zł 18.09.2012-56,85zł 18.09.2012-105,00zł 19.09.2012-453zł 21.09.2012-30,01zł 24.09.2012-59,00zł 24.09.2012-84,00zł 24.09.2012-30,01zł 28.09.2012-530zł 28.09.2012-20,01zł 28.09.2012-45,35zł 28.09.2012-44,40zł 29.09.2012-46,65zł 30.09.2012-280,00zł 30.09.2012-134,00zł 04.10.2012-200zł 03.10.2012-103,81zł 09.10.2012-30,07zł Dodałam część faktur na FB do wglądu: http://www.facebook....74306336&type=3 ,które nie poszły jeszcze do naszej księgowej i podliczyłam miesiącami: LIPIEC-505,66zł(tylko część faktur) SIERPIEŃ-840,96zł(również tylko część faktur) WRZESIEŃ-2978,38zł(kilka faktur jeszcze nie otrzymałyśmy) PAŹDZIERNIK-333,88zł(a to dopiero początek) ___________________________________________________________________________________________________ Stan konta z 30.11.2012 -4302,37zł bazarek akcesoria tozowe i psie +364,35zł http://www.dogomania...-do-26-11/page8 Bazarek tobciu +270zł+35,10zł http://www.dogomania...6-11-12-19-godz bazarek tatankas fanty psie i tozowe +241,55zł http://www.dogomania...e-do-10-grudnia bazarek tatankas fanty kocie i tozowe +68zł http://www.dogomania...h-do-10-12-2012 bazarek kalendarzowy tatankas +75zł http://www.dogomania...i-do-21-01-2013 bazarek książkowy 2 +259,75zł http://www.dogomania...i-do-21-01-2013 bazarek tobciu dla Toz Police +450zł http://www.dogomania...(22-czasu-dogo) bazarek tatankas +340zł http://www.dogomania...tozowe-do-11-02 bazarek biżuteryjny tatankas +56zł http://www.dogomania...Police-do-18-03 bazarek tozowo-fantowy tatankas +540,35zł http://www.dogomania...h-do-18-03-2013 bazarek tozowy tobciu +513zł http://www.dogomania...92#post20601392 bazarek tozowo-książkowo-biżuteryjny tatankas +304,55zł http://www.dogomania...Police-do-15-04 _____________________________________________________________________________________________ Dalsze rozliczenia w poście #2
-
Mi również było miło.Przekazałam wszystkie dokumenty z leczenia psiaka i rachunki Marcie,dobrze by było,żeby jakiś kompetentny lekarz obejrzał jego leczenie i się na ten temat wypowiedział.Może następnym razem będziemy wiedziały,co więcej można zrobić. Pieniążki dla Treworka(50zł) i Lusi(596,3zł) zostały przelane,będą na koncie w piątek lub w poniedziałek.Już prosiłam dziewczyny,żeby potwierdziły tu na wątku,jak pieniądze dojdą.Żeby przesłać pieniądze dla Bruna(45zł) muszę mieć nr.konta,którego jeszcze nie otrzymałam.Czekam.
-
Wszyscy bychcieli otrzymać od razu psiaka wychowanego bez problemów,niestety nie ma takich psów.
-
TOFIK bardzo chory BORDOG -POJECHAŁ DO DOMU !!!!!!!!
tatankas replied to Benia-b's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniao']o kurczę a teraz? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196154-Wszystko-dla-kobitki-ciuszki-buty-bielizna-biżu-na-2-bordogi-do-17.11[/URL][/QUOTE] Teraz ok,szkoda,że taka maleńka jesteś.Tym razem nic dla mnie,może innym razem pomogę. -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
tatankas replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Nasz boksio Rocky przegrał z parvo,wpłatę od Kajuszy mam przesłać na Bruna,na pewno się przydadzą pieniądze.Proszę na pw numer konta,na które mam przesłać.[b]Będzie 45zł dla Bruna od Kajuszy i Rockiego.[/b] -
Ale zawsze będą pytania,czy może coś jeszcze mogłyśmy zrobić,może surowica była zbyt dużym obciążeniem i bez by się udało,może źle się wkułam z kroplówką,może za mało dostał kroplówki.Pytania,na które nigdy nie otrzymam odpowiedzi. No nic,zajmijmy się Lusią i szkrabami.Mam do przekazania dla Lusi pieniążki po Rockym,mogę otrzymać numer konta,na które przesłać pieniądze.
-
Wydatki: 135zł-wizyta u weta,test na parvo 30zł-kroplówka i witaminy 8,7zł-strzykawki i siemię lniane 20zł-podanie surowicy i kroplówka 50zł-utylizacja Razem wydane 243,7zł Wpłaty: 200zł-tatankas-dogo,BF,Nieoficjalne forum o bokserach 50zł-Koelka-dogo 30zł-Emila S.-BFT 50zł-Piotr-BFT 200zł-dosia-BF,BFT,dogo,Nieoficjalne forum o bokserach 100zł-Ella_777-dogo 80zł-MAJAFE-BF 50zł-Jagoda-dogo 45zł-Kajusza-dogo 50zł-Enigma79-dogo-doszły dziś o godzinie 13.00 80zł-PAPCI-BFT-doszły dziś o godzinie 12.00 Razem uzbierane:935zł Czyli 935-243,7=691,3 Od Kajuszy 45zł idzie na Bruna. Od Enigma79 50zł idzie na Treworka. Reszta pieniędzy,czyli 596,3zł idzie dla Lusi i jej szczeniaczków. To całe rozliczenie,jeżeli wszystko się zgadza,to proszę o potwierdzenie,po południu będę robić przelewy,w tytule do przelewu wpiszę od Rokiego Balboa i jego darczyńców dla Lusi i jej dzieciaczków.Czy tak może być?