Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Podnosimy niunię i trzymamy kciuki,żeby było wszystko ok.
  2. Szczylek Alinki znalazł domek,więc parę groszy ode mnie przeleją dla Toffika,niech mu na zdrowie wyjdzie.
  3. [b]Malwi[/b] pieniążki ode mnie prześlij dla Trufelka-sashę: [SIZE=4][COLOR=Red][B]KONTO DO WPŁAT NA SASHĘ[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [B]Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa [/B] [U][B]nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000[/B][/U] nr konta w standardzie IBAN : PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 kod SWIFT: KRDBPLP [B] Z dopiskiem nick z dogo + dla Saschy [/B]
  4. Tofiku,zagladamy do ciebie.Trzymaj sie.
  5. Podnosimy sunie.Bedziemy zagladac.
  6. No super wiadomosci.powodzenia Szczylku.Jezeli nie wiadomo,co z pieniedzmi zrobic ode mnie,to dla Tofika lub Bonity przekazuje.
  7. I jak tam u Szczylka,na kosteczki doszło?
  8. Jestem także na wezwanie [b]Kapsel[/b],na razie tylko podnoszę,ale kto wie?Śliczny psiak,ale strasznie wychudzony.
  9. Już przelew poszedł,dzisiaj psiaczki powinny dostać na kosteczki i brakujące 10zł.Pozdrawiam i smacznego dla psiaków.
  10. Na pewno gdzieś jest osoba,która pokocha ich oboje i zabierze do domu,po prostu o nich jeszcze nie wie.
  11. Człowiek tyle pracy włoży w postawienie psa na nogi i doprowadzenie do normalności,a taka bestia weźmie psa i z powrotem wyniszczy,Ja tam bym wzięła młotek i waliła w łeb,póki by myśleć nie zaczęli.Kochana sunieczka.
  12. No to wyślę dziś pieniążki,brakujące 10zł i jeszcze 20zł na ogromne kostki dla Szczylka i jego towarzysza Bejka.Niech ze smakiem chrupią.Zdjęcia z kostkami poproszę tylko i wystarczy.No i czekam na nr.konta.,nie mam za bardzo czasu szukać we wszystkich postach,bo teraz muszę się zająć moją sunią.Jeszcze dziś wpadnę,to dobrze,żeby było konto,to od razu będę mogła pieniądze przesłać.Pozdrawiam.
  13. Ja też o Zeusku pamiętam,podnoszę faflaka.
  14. Kapselkowi z chęcią pomożemy,już napisałam w temacie szczyla,tylko musi odpisać. Dziś moja sunia miała sterylizację co ja przeżyłam za stres,już nigdy,teraz będę już tylko adoptować wysterylizowane,żebym nie musiała znów tego przechodzić,jestem codziennie,ale możemy z kapselkiem się nie skumać,ale do poniedziałku na pewno się dogadamy,co i jak i gdzie.
  15. Jestem na wezwanie,Monti mnie przysłał,ile potrzeba i gdzie przesłać? Sorki,że tak późno,ale od 2 dni w nerwach:angryy:,sunię swoją wysterylizowałam,nie miałam głowy do kompa.:shake: W deklaracje stałe niestety się nie mieszam,bo przy trójce dzieci mam masakrycznie dużo do zapamiętania:placz:,ale jednorazowo,jak ktoś mi przypomni to co miesiąc mogę dać.:cool3:
  16. Gratki za odważną i właściwą decyzję,na pewno dacie sobie radę. ps.Ja wciąż czekam na podpowiedź,komu pieniążki przesłać marta0731?
  17. Ja pamiętam ją jeszcze z fundacji,jak miała spuchnięty pyszczek na tle alergicznym.Teraz taka chudziutka jest.A Nanda jak pan ładnie utuczył. :)
  18. Ja czipowałam w Toz-ie w Szczecinie,za 60zł,mieli wprowadzić do bazy danych,ale nie wiem do jakiej,jak na razie jest tylko w bazie,gdzie ja ją umieściłam.Podobno jak trafi do naszego Szczecińskiego schroniska to na pewno będą mieli moje dane.Muszę kiedyś to sprawdzić.
  19. To co marta0731,miałam wpłacić cosik dla Montiego,obiecywałam i dotrzymam.Chyba,że ci nie potrzebne,to podpowiedz,dla jakiego,to tam prześle,żeby nie było,że rzucam słowa na wiatr.
  20. Ja już zagłosowałam.Powodzenia pani Alu. [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503[/url] [IMG]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503[/IMG]
  21. Boski,boski,boski,jak ja wam zazdroszczę,że mogliście go przyjąć.No i bardzo dziękujemy w imieniu Aragorna.Na pewno wam się też sam odwdzięczy swoją miłością.
  22. Jak czytam lub słyszę:oddaję,bo wyjeżdżam,usypiam bo wyjeżdżam to mnie szlag trafia.Jeszcze oddać ok,sama mam 4 koszatniczki od pana,który wie,że niedługo będzie wyjeżdżał i dał ogłoszenie,że odda wraz z klatką i innymi rzeczami,więc jak się chce to można.Ale takie dziadostwo,nie wiedzieli wcześniej ,że wyjeżdżają,nie mogli poszukać im domku.W dobie internetu.A w d**** mam takich ludzi,to nie są ludzie,to bestie.Oby im się noga podwinęła i tak jak Alinka napisała,niech wrócą do kraju z mnóstwem długów.
  23. Ja bym te bestie zatłukła na miejscu,po h** on brali psa,żeby go zmarnować.Takich ludzi to do gułagu od razu na tyle miesięcy,ile miesięcy psa tak trzymali,w takie same warunki.Trzymamy za ciebie kciuki Sepia.
×
×
  • Create New...