-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
tatankas replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Szczylek Alinki znalazł domek,więc parę groszy ode mnie przeleją dla Toffika,niech mu na zdrowie wyjdzie. -
[b]Malwi[/b] pieniążki ode mnie prześlij dla Trufelka-sashę: [SIZE=4][COLOR=Red][B]KONTO DO WPŁAT NA SASHĘ[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [B]Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa [/B] [U][B]nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000[/B][/U] nr konta w standardzie IBAN : PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 kod SWIFT: KRDBPLP [B] Z dopiskiem nick z dogo + dla Saschy [/B]
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
tatankas replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Tofiku,zagladamy do ciebie.Trzymaj sie. -
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
tatankas replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Podnosimy sunie.Bedziemy zagladac. -
No super wiadomosci.powodzenia Szczylku.Jezeli nie wiadomo,co z pieniedzmi zrobic ode mnie,to dla Tofika lub Bonity przekazuje.
-
I jak tam u Szczylka,na kosteczki doszło?
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
tatankas replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Jestem także na wezwanie [b]Kapsel[/b],na razie tylko podnoszę,ale kto wie?Śliczny psiak,ale strasznie wychudzony. -
Już przelew poszedł,dzisiaj psiaczki powinny dostać na kosteczki i brakujące 10zł.Pozdrawiam i smacznego dla psiaków.
-
Fundacja Boksery w Potrzebie- Lady w nowym domu i Dino za TM[']
tatankas replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
Na pewno gdzieś jest osoba,która pokocha ich oboje i zabierze do domu,po prostu o nich jeszcze nie wie. -
No to wyślę dziś pieniążki,brakujące 10zł i jeszcze 20zł na ogromne kostki dla Szczylka i jego towarzysza Bejka.Niech ze smakiem chrupią.Zdjęcia z kostkami poproszę tylko i wystarczy.No i czekam na nr.konta.,nie mam za bardzo czasu szukać we wszystkich postach,bo teraz muszę się zająć moją sunią.Jeszcze dziś wpadnę,to dobrze,żeby było konto,to od razu będę mogła pieniądze przesłać.Pozdrawiam.
-
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
tatankas replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Ja też o Zeusku pamiętam,podnoszę faflaka. -
Kapselkowi z chęcią pomożemy,już napisałam w temacie szczyla,tylko musi odpisać. Dziś moja sunia miała sterylizację co ja przeżyłam za stres,już nigdy,teraz będę już tylko adoptować wysterylizowane,żebym nie musiała znów tego przechodzić,jestem codziennie,ale możemy z kapselkiem się nie skumać,ale do poniedziałku na pewno się dogadamy,co i jak i gdzie.
-
Jestem na wezwanie,Monti mnie przysłał,ile potrzeba i gdzie przesłać? Sorki,że tak późno,ale od 2 dni w nerwach:angryy:,sunię swoją wysterylizowałam,nie miałam głowy do kompa.:shake: W deklaracje stałe niestety się nie mieszam,bo przy trójce dzieci mam masakrycznie dużo do zapamiętania:placz:,ale jednorazowo,jak ktoś mi przypomni to co miesiąc mogę dać.:cool3:
-
Ja czipowałam w Toz-ie w Szczecinie,za 60zł,mieli wprowadzić do bazy danych,ale nie wiem do jakiej,jak na razie jest tylko w bazie,gdzie ja ją umieściłam.Podobno jak trafi do naszego Szczecińskiego schroniska to na pewno będą mieli moje dane.Muszę kiedyś to sprawdzić.
-
Ja już zagłosowałam.Powodzenia pani Alu. [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503[/url] [IMG]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503[/IMG]
-
Fundacja Boksery w Potrzebie- żółty, misiowaty Aragorn ma dom!
tatankas replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
Boski,boski,boski,jak ja wam zazdroszczę,że mogliście go przyjąć.No i bardzo dziękujemy w imieniu Aragorna.Na pewno wam się też sam odwdzięczy swoją miłością. -
Fundacja Boksery w Potrzebie- Lady w nowym domu i Dino za TM[']
tatankas replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
Jak czytam lub słyszę:oddaję,bo wyjeżdżam,usypiam bo wyjeżdżam to mnie szlag trafia.Jeszcze oddać ok,sama mam 4 koszatniczki od pana,który wie,że niedługo będzie wyjeżdżał i dał ogłoszenie,że odda wraz z klatką i innymi rzeczami,więc jak się chce to można.Ale takie dziadostwo,nie wiedzieli wcześniej ,że wyjeżdżają,nie mogli poszukać im domku.W dobie internetu.A w d**** mam takich ludzi,to nie są ludzie,to bestie.Oby im się noga podwinęła i tak jak Alinka napisała,niech wrócą do kraju z mnóstwem długów.