-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Cudna Kala ma dom!! Przeznaczeniu stało się zadość ;)))))
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Plakat pierwsza klasa - bardzo sugestywny! Trzymam kciuki za Kalę jutro :) Teraz musi być juz tylko lepiej! -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Hmm... na jakie info ode mnie??? :cool3: Idę na pw ;) -
Cudna Kala ma dom!! Przeznaczeniu stało się zadość ;)))))
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Piękny banerek, będę się z nim obnosić - w sumie Szira jest bezpieczna :( [SIZE=1][I]PS. Jak na wielbicielkę małych kudłaczków i nelkowatych to strasznie mi się labkowato w banerkach zrobiło... ;)[/I][/SIZE] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Wielbicieli czekoladki zapraszam do boguchwalskiej labki - tak pewnie wyglądałaby Nuri za parę miesięcy, gdyby w odpowiednim momencie nie wypatrzyła jej aikowo :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/223194-Labka-z-pseudo-koczowa%C5%82a-na-mrozie-odmro%C5%BCone-sutki-potrzebny-pilnie-tymczas[/url]!!! -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Trzeci post pod sobą, ale co tam... ;) Florentynka :cool3:- bo my tak z Dziką_Figą i aikowo debatowałyśmy czy może BARF by Nurkowi dobrze nie zrobił na te jej alergiczne problemy? Wypowiesz się jako specjalista w tej dziedzinie? ;) -
Cudna Kala ma dom!! Przeznaczeniu stało się zadość ;)))))
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
O matko jak bida :( Cudna jest... -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Ze [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221706-KONIEC%21Rozliczamy%21Skorupkowo-ostrrry-bazarro-dla-Nuri-w-BDT-do-11.02.g.20"]skorupkowego bazarku[/URL] uzbierało się już dla Nuri [B]270zł[/B] - bardzo, bardzo dziękujemy! :) Brakuje jeszcze jednej małej wpłaty, ale poza tym wszystko dotarło :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
No właśnie, ja też miałam takie wrażenie z tymi uszami - mamanabank, uczniu czarnoksiężnika - dzięki za potwierdzenie :) Ja też marzę, że Nuri wyglądała tak ślicznie i zdrowo jak sunia Klauzunki... -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Andzike replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale cudna babuleńka! :) -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Nie zapraszasz, to nas nie ma ;)[/QUOTE] No banerkiem po oczach świecę ;) Ani z Sziry pudel, ani sznup ale piękna jest obłędnie ;) -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Andzike chyba tęskni za naszymi dyskusjami, bo coś często o pudlach wspomina :lol:[/QUOTE] Ej, no bo ja teraz mam takie coś pudlowate na tymczasie i do tego z frędzlami na uszach, a Was tam nie ma ;) -
[quote name='majuska']Kacper się zmieści, ale prawdopodobnie nie będzie tam po prostu leżał i grzał czytającą mamusię:eviltong:[/QUOTE] Ano właśnie ;)
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Cudni są i rewelacyjnie do siebie pasują :) Warto było poczekać na taki dom, co nie ? :eviltong: -
[quote name='majuska']Nooo, to taka ciążowa lektura :) To korzystajcie ile wlezie teraz, bo ja już tak nie spędzam weekendów..muszę na to poczekać znowu parę lat :)[/QUOTE] Generalnie cały King jest bardzo ciążowy :D :D :D Taka relaksująca i odprężająca lektura ;) Muszę się nacieszyć takimi weekendami, bo potem może być cieżko... chociaż Kacper by się jeszcze zmieścił koło mnie ;)
-
[quote name='majuska']Ale ekipa grzewcza:evil_lol: Co czytasz Kinga??[/QUOTE] To był akurat "Worek Kości" :) Aikowo mi caly czas coś Kinga podsuwa ;)
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']To zwykle powoduje trzepanie uszami, i jak jest wyciek to lekki zapaszek ;).[/QUOTE] Nuri uszami nie trzepie... -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
"Pudli" ciąg dalszy :evil_lol: [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/541/42640038325532835764210.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9176/40903438325714169079410.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4544/39652838325591502425010.jpg[/IMG] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Hehehe, bardzo dobre podejście :) Najważniejsze, że wyniki masz książkowe :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']To, że się wydrapuje to doczytałam, ale czy nie ma stanu zapalnego w samym uchu w środku? Bo to tez częsty objaw alergii.[/QUOTE] [B]Mamanabank [/B]- wetka chyba zaglądała Nuri w uszy? (muszę się upewnić, bo byłyśmy z trzema psami i na 100% Nelka z Szirą miały grzebane w uszach, wydaje mi się, że Nuri też). -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nuri takie rany jak na uszach ma też na klatce piersiowej, brzuszku i w pachwinach, nie tylko uszko tak wydrapuje, ale ono jest najbardziej widoczne :( -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Cudne pieseczki na śniegu! Widać, że im się podoba! :) Florentynka, a Twoja "wetka" nie kręciła nosem, że mięsa nie jesz? -
ADELA, najgrubsza i najbrzydsza ! czy ma jeszcze szanse na dom ?
Andzike replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
Teraz to już nie żadna parówa :D Boska jest! :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jak się dorobimy córki to będzie Antonina, więc nie chce robić falstartu Antonim ;) Poza tym umówiliśmy się, że imię dla córki wybieram ja (i nie ma kompromisów - będzie Toska :D), a dla syna - Paweł :) Więc na razie stanęło na Kacprze ;) I zaczynam się do niego przyzwyczajać... No chyba, że usg za dwa tygodnie pokaże, że jednak to Tośka ;) Dziś zjadłam wielkie śniadanie i zaraz wybieram się na duży obiad ;) Poza witaminami Solgar, mam też brać dodatkowe żelazo, mam nadzieję, że za miesiąc wyniki będą lepsze :) Paweł wczoraj próbował mnie skusić wątróbką, ale sam zapach przyprawia mnie o mdłości nie mówiąc o konsystencji i specyficznym smaku - bleeee ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Chciałam zameldować, że dostałam dziś lekki opiernicz, bo od początku ciąży nic nie przytyłam :( Może i tyję między badaniami, ale potem widocznie gdzieś to gubię, bo co wizyta kontrolna to waga stoi w miejscu... Brzuch zaczyna odstawać, mały rozwija się dobrze, ale zaraz zabraknie mu miejsca... ;) Cel na najblizszy miesiąc - przytyć minimum 2kg... No i morfologię poprawić, bo strasznie mi zjechała od ostatniego badania, szczególne żelazo. Od jutra powinnam zajadać się wątróbką ze szpinakiem i kaszą gryczaną posypaną natką pietruszki, a na deser gorzką czekoladą z suszonymi morelami... -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Matko, jaka cudna sunia! :) Normalnie "wygładzona" wersja Nuri! :) Mam nadzieję, że nasze starania przyniosą efekt i Nuri za jakiś czas też będzie taka piękna, błyszcząca i bez ran :D