Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Wybieramy się w Pieniny do Krościenka nad Dunajcem :) A czapkę Mikołaja już Nelce nabyłam - wyglada tak słodko, ze można ja jesc łyzkami ;) Jak się ogarnę z pakowaniem prezentów to podeśle fotke :) Dziewczyny, wszystkiego naj z okazji Swiąt, dużo rodzinnego ciepła, jak najwiekszej ilości adopcji i jak najmniejszej ilości nowych psiaków w schronisku!!! Do życzeń oczywiście dołaczają się Nela i Rudolf :D
  2. @ szajbus - zobaczyłam zdjęcie Stefana w banerku i wygląda tak jak moja Nela :D (tez w banerku, ale od 1,5 miesiąca u mnie - z łowickiego schroniska). Niestety nie mogę wejsc na wątek Stefana, wyswietla się główna strona dogo :( Jak można mu pomóc ??? Do domu go nie wezmę (pies i kot) ale może pomóc w opłacie dt czy coś???
  3. Super są obydwoje :D i idealnie do siebie pasują !!! :D
  4. Uwielbiam czytać takie szczęsliwie zakończone historie :D Ja mam schroniskowego kota i psa (podobno schroniskowe liczą się x2:evil_lol:) i chcialabym byc dt ale 9h dziennie spedzam w pracy:( (a znajomi z pracy i tak uważają mnie za dewotę :D pewnie przez to, że otwarcie twierdzę, że wolę psy od większości ludzi:D) Teraz w swięta postaram się przekonać moją babcię to bycia DT - dziadkowie od maja do listopada siedzą na działce w domku z ogródkiem, a moja babcia ma super podejscie do psów (wszystkie nasze rodzinne uważają ja za guru - jak tylko się spotykamy to pańcie są nieważne - babcia jest najważniejsza bo zawsze ukradkiem dokarmia zwierzynę w kuchni ;) Malo tego, na dzialce dokarmia kilka kotów, jeża, sikorki i wyadoptowala 3 psy, ktore przyplataly się do niej na spacerze ;) więc jakby się udalo to dam znać :D
  5. Ja mialam 12 lat "prawie" jamniczkę, którą w kontrolowany sposób dopuścilismy z rasowym jamnikiem (to było z 9 lat temu i pokutowala opinia,że suka "musi" mieć szczeniaki). Jedna sunia trafiła do moich dziadków i przezyła z nimi 13 szczęsliwych grubych:evil_lol: lat. Zawsze spędzalismy wakacje na dzialce, a ponieważ ja jedzilam konno i nawet uczyłam dzieci jezdzic, czasem zabierałam obydwie sunie do stajni niedaleko działki. Nigdy nie zdarzylo się tak, zeby sunie wróciły do domu nie wysmarowane końskim lajnem od góry do dołu ;) i to nieważne jak bardzo ich pilnowalam :D żwacze wolowe przypominają ten "zapaszek" ;)
  6. [quote name='Agucha']:loveu:Przecudny szorsciak :loveu: Wytrwalosci zycze i postepow w szkoleniu. Bede tu zagladac w poszukiwaniu newsow :cool3:[/QUOTE] Serdecznie witamy na wątku mojego kocio-psiego towarzystwa :) Dzis rozmawialam z sasiadem z klatki - fama o tym, ze Nela jest ze schroniska, ze taka biedna itp juz sie rozniosla i na moje pytanie czy pies bardzo w ciągu dnia piszczy stwierdzil, ze może troche, ale jemu to nie przeszkadza ;) jutro przejde sie po sąsiadach z zyczeniami świątecznymi i z Nelą w czapce Mikolaja ;) a co - trzeba sie jakoś zabezpieczyć przed ew. pismem do administracji ;)
  7. Po lekturze dogo (koooooopalnia wiedzy!!!) zakupilam dziś Nelce żwacze wołowe... Matko i córko, co za smród.... !!!;) Ale Nela z blogim usmiechem pochłonela zwacza w 30sec ;) nawet kot byl zafascynowany i tarzał się mrucząc rozkosznie w okolicy tego smrodku ;) Reszta zwaczy leży na balkonie - nie jestem w stanie trzymać tego w domu ;) Przymierzam się też do bawolich penisow - bardzo reklamowane i podobno zajmują psa na jakis czas :D Jeszcze tylko jutro na 2h do pracy, świeta i w niedziele wyjeżdzamy z Nelą w góry :D Rudolf zostaje w domu (mama się do mnie przeprowadza ze swoją maltanką) chociaz moi przyjaciele nadal mnie przekonują, ze powinnam go wziąc... Niestety, Rudolf nie przepada za podróża samochodem - jak jezdzimy na działke to w szelkach jest przypięty z tyłu a i tak przez cala godzinną podroż daje koncert :( obawiam się, ze 8h w samochodzie by nie zniosl :( Trochę mi smutno, ze nie jedzie ze mną, ale wiem, ze towarzystwo Shiby przez cały tydzien zrekompensuje mu rozłąke ;) Bo pomimo tego, ze to z Nelą mieszka - Shiba jest nadal jego ukochanym psem :D
  8. Cudna sunia !!! Serce rośnie jak się patrzy jak pies się zmienia wśród kochających ludzi :)
  9. Bardzo się ciesze, ze sunia spędzi świeta w nowym, kochającym domku !!!:multi::multi::multi:
  10. Widzę, że Łowicz talentami stoi :D
  11. [quote name='Figafiga']o kurde nie wczytał się post...pisałam o niej ale już nadrabiam [/QUOTE] Noooo :) To rozumiem :) Zołzunia do domu!!!
  12. [quote name='Agucha'][SIZE=1]Łaski nie robi...taki jest wymóg Umowy Adopcyjnej[/QUOTE] No tak, tak :))) ja też odbierałam Nelke bez sterylki (mogłam tydzien poczekać, ale wiedzialam, ze jest tak smutna w schronisku, ze przez ten tydzien nie moglabym spać, wiedząc, ze ona tam tkwi...) Miałam chwile grozy po pierwszej wizycie u weta (szczegóły [url]http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-juA-w-domu/page4[/url] ) ale na szczęscie okazało się, ze nie ma problemu...
  13. PS. Bardzo Cię miło widzieć anciaahk na wątku Neli :D Serdecznie zapraszamy częsciej :)
  14. [quote name='anciaahk']Słodkie to Twoje kocio-psie towarzystwo. Najbardziej rozbroiło mnie spanie kotka z psem. Mam nadzieję, że i ja się kiedyś tego doczekam ;).[/QUOTE] Doczekasz się :) chociaż tak jak pisałam wcześniej moj kot jest niezwykly - mam wrażenie, ze mam w domu dwa psy, tylko jeden nie potrzebuje spacerów :D
  15. Dzis kolejna karma trafiła do aikowo :D szykujcie sie cioteczki, szykujcie na naszą wizytę w styczniu:evil_lol:
  16. [quote name='aikowo']hejka:) jestem:) trzeci piesek nie przejdzie:( ale rozsnuje wici, porozmawiam z jedna pania.... nie zapeszam:) ale to dopiero po swietach[/QUOTE] Ajeczka, popytaj :) Skoro Goldusiowi trafil sie taki wspanialy dom to i dla Miry jest nadzieja :D
  17. [quote name='Figafiga']Podnoszę Zołzinkę, kochaną włochatą suczkę!!![/QUOTE] Tak bez wierszyka???:evil_lol:
  18. [quote name='Figafiga']Wilk jest piękny Wilk jest boski potrzebuje ludzkiej troski kto przytuli, kto pokocha Wilk to wielka jest RADOCHA[/QUOTE] Figa, szalejesz :D
  19. Hallo !!! Hallo!!! czekamy na wieści i koniecznie fotki :D
  20. A jakieś wieści z nowych domków? :D
  21. Aikowo ma już dwa skarby, ale myśle, ze taka dama to byłoby TO :D mały OT: dziewczyny, podziwiam Was... odkąd jestem na dogo (niedługo) w nocy śnia mi się psy, dziś rano obudzilam się przerażona, ze nie pojechalam rano nakarmić biednych psów stróżujących gdzieś na pustkowiu... (efekt czytania dogo wczoraj do 1 w nocy... ;) mam nadzieję, ze z czasem sie uodpornie i będe mogła pomóc bardziej niż tylko czytając wątki psich bid i czasem wpłacając parę groszy... :(
  22. Kurcze, stwierdziłam, ze sie cofne i poczytam co u Kapselka, a na poprzedniej stronie znalazlam swój wpis :( Bidulko, tak mało cioteczek do Ciebie zagląda ... :(
  23. [quote name='Lilmo']Kurcze, nie ma chłopak szczęścia :( Zupełnie nie rozumiem dlaczego :([/QUOTE] Ja też nie wiem czemu... cudo, a nie pies... cioteczki nie czytałam ostatnich stron, ale może trzeba jakoś pomoc - karmę wyslać, pieniądze gdzie wpłacic (hotelik?dt)? domku mu zapewnic nie mogę (schroniskowy pies i kot) ale serce mi się kraje jak patrze na to cudo za kratami...
  24. [quote name='anciaahk'] A która jest z odkłaczaczem? Bo też czytałam gdzieś, ale nie wiem, jakiej firmy? [/QUOTE] Ja mu kupuje Purine dla kastratów + Purine z odkłaczaczem (na wagę), mieszam mu to razem i wcina jak głupi... Lepsza jest Purina Proplan, ale droższa :( ostatnio skuszona mega promocją kupilam mu kilka paczek whiskasa suchego i kot... przepadl... tylko whiskas jest cacy - to potwierdza głosy, ktore słyszalam, ze coś tam dodają do tych karm, ze kot aż sie cały podnieca jak widzi fioletowe opakowanie... ;) ale wymieszalam mu wszystko razem i wcina :) jakby co to zapraszam na wątek swojej kocio-psiej schroniskowej pary - są rewelacyjnym przykladem jak mogą się pies z kotem pokochać :d [url]http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-juA-w-domu[/url]
  25. [quote name='leni356']No właśnie :evil_lol:[/QUOTE] No to jak nic - jutro wyprawa po kapotke... ale może bez kaptura:evil_lol:
×
×
  • Create New...