-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']o Gama cudnie !!!![/QUOTE] Też mi się podoba :) Tak miała na imię sunia z Emiru, która na dłuższy czas zawojowała moje serce... Ale Pani z Emira mi ją odradziła i w sumie jestem wdzięczna, bo teraz mam Nelkę;) A Lukrecja też cudnie !!! -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Sziba, Sonia, Dashia, Szila, Gama ;) -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dajcie jej Nela :) -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
A ja dziś dostałam smsa, że Lalka to cudowny, przyjacielski piesek, tylko płochliwy, ale w domu czuje się jak u siebie;) Dostałam też zaproszenie w odwiedziny i taką oto fotke :D [URL="http://img697.imageshack.us/i/07022010096.jpg/"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/858/07022010096.jpg[/IMG][/URL] Superowe ma wdzianko !!!:) i kaczuszkę też :D -
No ja też, po pracy od razu do domu, jak mam jakieś wyjście czy imprezę to Nelka pakuje plecak i jedzie do mamy i brata ;) Bo przecież nie będę dziecka w domu po nocy zostawiać ;) na szczęście Rudolfa wywozić nie musze ;)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']i coraz mądrzejsza...[/QUOTE] Taaa... ;) pomijając małe wpadki (zapatrzyła się na Goldena...;) to baaardzo mądry pies :D Bo łowicki :D -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Prawda? :)) Nieskromnie stwierdzam, że ona się robi coraz ładniejsza ;) [URL=http://img171.imageshack.us/i/p1060877w.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3262/p1060877w.jpg[/IMG][/URL] -
A Nelka ma teraz ciekawy tydzień :) Mój brat siedzi w domu i stwierdzil, ze nie ma sensu, zeby ona sama w domu, a on z Shiba w domu 2 przystanki dalej i postanowil przeprowadzić Nelke do siebie ;) Na to się nie zgodziłam, ale przed pracą podrzucam mu Nelę, a po pracy po nią jadę. Wszyscy zadowoleni - Nela ma Shibe, Shiba Nele, ja sie nie martwię, że wyje w domu a Rudolf może odpocząć;) Normalnie, jak z dzieckiem ;)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka'][URL]http://foto.onet.pl//oyrgt,woruw802cwoo,mmwhj,u.html#mmwu2[/URL]Pamietacie tego malucha :to Odi piesek ,którego nikt przez kilka zim nie chciał wpuścić na podwórko i marzł pod płotem na jednej z ulic Łowicza .Spotkałam go w niedzielę szedł na spacer ze swoim nowym opiekunem.Chłopiec i psiak byli szczęsliwi.Był tylko kilka dni w schronisku a teraz ma swój ciepły domek.[/QUOTE] To musi być fajne uczucie jak na ulicy spotykasz psa, którego znasz ze schroniska i który dzięki Twoim staraniom znalazł kochający domek :) -
Pamiętam go z przyjazdu po Nelke ;) Jeszcze wtedy był Atosem i był taki malutki bidulek w tej klatce... A teraz jest Pieprz i Wanilia ;)
-
Można spróbować, nawet jeśli włosy jej się od tego nie zrobią bardziej puszyste, to przy wizycie w schronisku wszystkie potencjalne pchły będą uciekać gdzie pieprz rośnie ;)
-
[quote name='mamanabank']O mamuniu, mam nadzieję, że Romka nie zużyła tego cuda na pchły, bo mówiła mi, ze tam była fajna odżywka do włosów w tych rzeczach... :-)[/QUOTE] Buhahahahahahaha ;) a może to i odzywka ... ;) ale jak wnosilyśmy to to coś wypadło i ktoraś powiedziala, ze to cudeńko na pchly ;) trzeba Aikowo zapytać, bo to jej sprawka ;)
-
Ja liczyłam przy rozkładaniu, wyszło mi ok.200-210kg suchej (cieżko było ogarnąc te Froliki;) + ok. 30 puszek, kołdra, kuweta, miska, jakieś cudo na pchły, szampony, Nelkowe szelki, przysmaki i to chyba wszystko ;)
-
[quote name='Romka']Mamanabank zapomniałas napisac ,ze w sobotę dostałysmy około 220 kg karmy dla psiakow i kotów od Aikowo i Andzike!Jesli dziewczyny mogłyby potwierdzic na watku skarpety ile przywiozły karmy to było by wszystko prawidłowo ustalone!Wpisz to na pierwszą stronę jesli mozesz![/QUOTE] Wow, az 220kg ?? :) Fajnie, ze udalo się tyle zebrać ;) rozpoczynamy kolejna zbiórkę :D
-
Miśka jest piękna :D Kociaki też ! :)
-
A w schronisku w Brodnicy czeka na swój domek klonik Nelki... [url]http://www.reksio.cdmedia.pl/?p=p_540&sName=lajka[/url]
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Miśka- Tymisia ;) I mam nadzieje, ze Leni ze swoimi kudłaczami też się zjawi :D -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Puszek jest boski, jak tylko Bozenka głaskala Nele, od razu podchodził i sam się domagał ;) Ja dostalam kilka soczystych buziaków ;) Prawdę mówiąc spodziewałam się czegoś innego, psa, który bedzie się bał gwałtownych ruchów, wyciągniętej ręki itp.. Gdzie tam :D Nie chce się wierzyć, ze w schronisku byl taki wycofany... Czy Puszek z Nelą "znali się" w schronisku? Bo tak się dziś zastanawiałysmy ...:) Puszek generalnie powarkuje na inne psy na spacerach (odgonił Neli pięknego kawalera;) i boi się ludzi ubranych na czarno i w kapturach... Widocznie ma jakieś złe wspomnienia:( oczko nadal łzawi, ale Bożenka aplikuje mu jakiś żel :) Byłam przy tym i Puszek grzecznie daje sobie zakraplać oczko bez żadnych problemów ;) Zaprosiłam Bożenkę na łowicki piknik nad rzeką, jak już bedzie ciepło - chętnie przyjedzie, jeśli nic jej nie stanie na przeszkodzie :D -
[quote name='leni356']Boski jest cały zwierzyniec :) I psiaki i kociaki. Nela - istna gwiazda.. Czy po sterylce wszystko się dobrze zagoiło?[/QUOTE] Tak, nie ma śladu, może występować w bikini ;)
-
Przedstawiam Wam jamniczkę moich dziadkow - Zuzke :) To jej debiut na dogo ;) [URL=http://img685.imageshack.us/i/p1060898.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1157/p1060898.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img297.imageshack.us/i/p1060900.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2417/p1060900.jpg[/IMG][/URL]
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
I Emi :) [U][URL="http://img341.imageshack.us/i/p1070197.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8974/p1070197.jpg[/IMG][/URL][/U] Bożenka, masz dwa super kudłacze !!! :) [URL="http://img708.imageshack.us/i/p1070196.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2244/p1070196.jpg[/IMG][/URL] -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
A teraz po domowemu :) [URL=http://img27.imageshack.us/i/p1070187vd.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2105/p1070187vd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/p1070190p.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5793/p1070190p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img294.imageshack.us/i/p1070194.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7067/p1070194.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/p1070198m.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3579/p1070198m.jpg[/IMG][/URL] -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Wlasnie wróciłam z odwiedzin u Bożenki, Puszka i Emi... Sluchajcie cioteczki, jeśli to jest wycofany pies, to musze zmienić swoją opinię na temat wycofanych psów :D :D :D Puszek jest przekochany, zalizałby człowieka na śmierc ;) W Bożenke wpatrzony jak w obrazek, na Nele trochę powarkiwał, ale to tylko po to, zeby pokazać kto tu rządzi :) A tak wyglądają wycofane łowickie psy na spacerze :D [URL=http://img15.imageshack.us/i/p1070156o.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7909/p1070156o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img297.imageshack.us/i/p1070101f.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5356/p1070101f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img508.imageshack.us/i/p1070099.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6600/p1070099.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/p1070035.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/804/p1070035.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1070033j.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7502/p1070033j.jpg[/IMG][/URL] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank'] Jak myślicie gdzie jest Romka? Siedzi przy tym, co przywiozłyście i ciągle liczy, a ja dzwonię do niej i przypominam: "tylko nie jedz, tylko pamiętaj nie jedz, bo to dla psów i kotów i do kuwety nie sikaj" :evil_lol:[/QUOTE] Hehehehehe :) Jak nas jeszcze kiedyś zaprosicie to przywieziemy coś specjalnie dla Romki, żeby się nie czuła pominięta ;) -
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Ja też mam nadzieję, ze jeszcze trochę Łowiczan do nas trafi :) Za tydzień idę na spacer z Elmą i jej nowymi właścicielami, a póki co mam jedno zdjęcie :) [URL=http://img210.imageshack.us/i/zdjcie011t.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/435/zdjcie011t.jpg[/IMG][/URL]