-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Jestem, jestem :) rozmawiałam z kandydatem na domek, przez telefon sprawia mile wrażenie, umówilismy się na jutro ok.15 :) I tak jade do dziadkow na Sadybe na obiad więc idealnie nam się zgrało :) Trzymajcie kciuki, odezwę się od razu po wizycie :D -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dobranoc dla łowickich psiaków!!! -
Super zdjęcia :D Moja Nelka też uwielbia snieg :D tylko w łapki zimno...
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny macie jakies plany na sobote "po schronisku" ? Bo przyjechałybyśmy z aikowo - mamy troche jedzonka dla psiaków :d -
Boże jakie cudenko...
-
Shiba ma zabawek mnóóooostwo ;) smieje się, ze moja mama kupuje jej na kilogramy w lumpeksach ;) ale ma swojego ukochanego gorylka, którego mama jej pakuje jak ją do mnie przywozi ;) Oczywiscie czesc zabawek juz stracila zywot i jest zastepowana nowymi ;) Nela specjalnie za zabawkami nie przepada - chyba, ze inne psy sa w poblizu to i owszem ;) woli wszelkiego rodzaju kości, uszy, bawole penisy itp ;)
-
[quote name='anciaahk']Andzike, moja sunie po wszystkim bezszelestnie. Czasem można się wystraszyć, bo odwracasz się, a Ona już jest :).[/QUOTE] Kot sunie bezszelestnie, ale lampe na ktorą wpada i drzwi i o które się obija już słychac ;)
-
[quote name='anciaahk'] Na noc już nauczyła mnie chować swoje zabawki, biżuterię. Ogólnie większych porządków nas nauczyła.[/QUOTE] O tak, tak ;) Rudolf wyleczył mnie z upodobania do roznego rodzaju pierdółek, słonikow, potpouri itp ;) Kosmetyki w lazience tez muszą stać w porzadku ;) Na blacie w kuchni też lepiej niczego nie zostawiać i zdecydowanie lepiej pozmywać gary na noc, bo przeciez odbijajacy sie w pokrywce księzyć może zafascynować kocurka na dłuuugie minuty ;) tiaa... koty zdecydowanie uczą porządku :D
-
Mój to spi przez caly dzien jak jestem w pracy, wiec w nocy ma ochote troche poszalec... odglos kota sunącego po panelach przez cała długość pokoju i przedpokoju o trzeciej w nocy - bezcenny... ;)
-
Zdjęcia cudne :D Ja tez kilka takich jak mój Rudolf "morduje" maltankę mamy :D Jak się na nich patrzy gdy urzadzaja walki w mieszkaniu to można odpuścić tv :D Co do zwirku to Rudolf tez dzielnie walczy - uwielbiam wchodzic rano do lazienki jeszcze na wpółprzytomna i nadeptywac bossą nogą na silikonowe kamyczki... czesto wynosi też ten zwirek na łapkach i znajduje go np. w łóżku.. Tak, tak wiem jak bardzo to niehigieniczne ;) Gorsze od rozsypanego zwirku są proby otwierania szuflad o 3 w nocy... Walczy z nimi z uporem godnym lepszej sprawy.. Po tym jak mi kiedys wyciagnal na srodek sypialni cala bieliznę przyinwestowalam w takie zabezpieczenia jak dla dzieci, ale to nie zmienilo jego uporu - nadal uwaza, ze nocna porą trzeba KONIECZNIE otworzyć szuflade... Ale co zrobić - i tak go uwielbiam :D
-
[quote name='Vini.']Ja mam pytanie. Czy te skarpetki: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=893296809[/URL] Spełniłyby rolę, żeby dla suni łapki szybko tak nie marzły? Bo obawiam się, że gdy kupię buciki to sunia mi zaprotestuje :([/QUOTE] Moim zdaniem dość srednio... zamoknąm nasiąkną sniegiem i suni bedzie w nich jeszcze zimniej... Pomyśl może o takich cienkich skarpetkach, ale nieprzemakajacych, coś w tym stylu, chociaz tu opisuja je jako buty... [URL]http://www.allegro.pl/item865714335_buty_dla_pociechy_srednie_chabczyk_24h.html[/URL]
-
[quote name='Vini.']Ja mam pytanie. Czy te skarpetki: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=893296809[/url] Spełniłyby rolę, żeby dla suni łapki szybko tak nie marzły? Bo obawiam się, że gdy kupię buciki to sunia mi zaprotestuje :([/QUOTE] Moim zdaniem dość srednio... zamoknąm nasiąkną sniegiem i suni bedzie w nich jeszcze zimniej... Pomyśl może o takich cienkich skarpetkach, ale nieprzemakajacych, coś w tym stylu, chociaz tu opisuja je jako buty... [url]http://www.allegro.pl/item865714335_buty_dla_pociechy_srednie_chabczyk_24h.html[/url]
-
Super szybka akcja :) oby takich więcej !!! :)
-
Dla wielbicielek Rudolfa - nie budzić do wiosny :D [URL=http://img62.imageshack.us/i/20091004001.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3243/20091004001.jpg[/IMG][/URL]
-
Nela - cud natury :-) I równie cudny ma domek :-)
Andzike replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Łazik jedzie. Jeśli wiecie że ktoś jedzie Wwa-Katowice pod koniec przyszłego tygodnia to dajcie znać[/QUOTE] Aaaaa !!! Cudnie !!! -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam dzis z Bozenka, cala sie rozplywa w zachwytach nad Puszkiem ;) mowi, ze zdecydowanie nie jest nieufnym, wycofanym psiakiem, merda ogonkiem, rozdaje calusy i uwielbia cala swoja nowa rodzine :D -
Aikowo, mamanabank obudzcie się ;) z tego co wiem to Mira jest dosyć spora, ale dziewczyny powiedzą Ci więcej...
-
Super, wszystkie trzy dziewczyny :D a Zu jak urosla!!! Cioteczki, widzialyscie to? czy to Misia-Norweżka? http://www.dogomania.pl/threads/104349-Misia-NorweA-ka-ma-nowa-RODZINE/page7 Widzialam Was na jej wątku dlatego tu wklejam korzystając z uprzejmości Pyni.. :(
-
[quote name='pinkmoon']czy to nie jest ta sunia? [IMG]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/foto/608/20100116/192018_estimala.jpg[/IMG] "Przemiła, nieduża (25cm), 2,5 letnia wysterylizowana suczka szuka domu. Jest nauczona czystości, dobrze dogaduje się z innym zwierzakami, na codzień ma na stanie 2 koty. Pies idealnie nadaje się jako towarzysz osoby starszej . Nie ma specjalnych wymagań, jest przyzwyczajona do mieszkania w bloku. Ja z przyczyn zawodowych i rodzinnych (częste wyjazdy) nie mogę poświęcić jej uwagi i troski. Suczka jest do adopcji od zaraz, ma pełne szczepienia i ksiązeczkę zdrowia. Bardzo chciałabym uniknąć oddania jej do schroniska, z którego została przygarnięta, dlatego szukam dla niej dobrego, ciepłego i pełnego miłości domu." [url]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/esti-pilnie-szuka-domu-ogl2237493.html[/url] Trzecie porzucenie...?[/QUOTE] O boshe... Oby nie... :( :( :(
-
Nela - cud natury :-) I równie cudny ma domek :-)
Andzike replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
żeby tak do każdego kudłaczka się domki ustawiały... Wiem, ze to OF, ale jak Łazik ? potencjalna wlascicielka zdecydowala się, mimo, ze nie jest jamnikiem? ;) -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Tak Andzike najlepszy!:lol:Teraz bierzemy sie za resztę małych staruszków w naszym schronisku i klonujemy p.Bożenkę!:lol:Ale za staruszki bierzemy się!:roll:[/QUOTE] Oj przydałoby się więcej p. Bożenek... -
Nela - cud natury :-) I równie cudny ma domek :-)
Andzike replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści, mi ta sunia też bardzo zapadła w serce, nawet chciałam ja przyjaciółce wcisnąc, ale się nie skusiła :( Jej strata ;) Do jakiego miasta pojechała Nela? :) -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzia_kuzik']Czyli Puszek znalazl domek?[/QUOTE] Znalazł najlepszy domek pod słońcem !!! :) -
Nelka ostatnio odbyła kilka krótkich podrózy komunikacją miejską (pokonało mnie odśnieżanie i odladzanie samochodu...) i jest grzeczniutka jak zwykle ;) muszę się co prawda zaopatrzyć w jakiś tani kaganiec, zanim się ktoś do mnie przyczepi, ale jestem z niej baaaaardzo dumna :D w piątek nocowała sama u mamy (w koncu musiałam wyjsc z domu bez niej ;) i moja mama stwierdzila, ze mój pies jest niezauważalny i bezproblemowy... tia... tylko po wielkiej ilosci ciemnych klaków w calym mieszkaniu, można się zorientować, ze Nela była w odwiedzinach ;) A dziś na spacerze pogoniła kota... ;) oczywiscie jak ja zawolalam to od razu przybiegła, ale ciekawa jestem jak będzie z Rudolfem na dzialce - czy jak będzie uciekal to ona za nim ???? :D
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
To ja pomogę :) Piękne kudłacze :) Bardzo się cieszę, ze mialam okazje Państwa poznać - Puszek ma wspaniały dom !!! :) [URL=http://img9.imageshack.us/i/puszekiemi.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2905/puszekiemi.jpg[/IMG][/URL]