-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
A tu Nela wczoraj w drodze do Łowicza :D [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1060877.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8990/p1060877.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/p1060878.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9481/p1060878.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/p1060883.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2342/p1060883.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/p1060884.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8469/p1060884.jpg[/IMG][/URL]
-
Zdjęcie trochę rozmazane, ale jak widać Nela i Rudolf wcinają z jednej miski :) [URL="http://img705.imageshack.us/i/p1060870.jpg/"][URL=http://img705.imageshack.us/i/p1060870.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9427/p1060870.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
A ja chciałam w imieniu swoim, aikowo i naszych siersciuchów podziękować Romce i Mamienabank za wczorajszą gościne :) -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Zgadnijcie kto dzis jedzie odwiedzić Puszka??? :) Fotorelacja wieczorem :D -
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Wczoraj jak wracałam z Łowicza zadzwoniła do mnie Pani Elmy :) Dotarła na wątek, przeczytala go i była w wielkim szoku, ze tyle osob przyczyniło się do znalezienia Psotce domu i tyle osob interesuje się nia teraz! Pani jest bardzo wzruszona i prosiła, zeby przekazać, ze bardzo Wam dziękuje i jest pod wrażeniem :) A Elma super się aklimatyzuje w domu, pilnuje swoich Państwa, jest słodka, przekochana i Państwo nie wyobrażają sobie już bez niej życia :D -
Nela - cud natury :-) I równie cudny ma domek :-)
Andzike replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Cudna sunieczka :) -
Cudnie :) uwielbiam zdjęcia psiaków z nowych domów :D
-
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Aaaaa !!! I i ja Cię kojarze Camisiowa !!! chociaż cały przyjazd po Nelka zasnuwa mi jakaś mokra mgiełka ;) -
Dotarlam na wątek i baaaardzo, baaardzo się cieszę :D :D :D co prawda żaluje, ze nie poznalam Misi (a był taki plan, ze poznam ja nieco blizej w sobotę na trasie Lowicz - Warszawa...;) ) ale mam nadzieję, ze jeszcze nie wszystko stracone :) Po szelki oczywiście mogę podjechac :) Sama mam "strachulca" z łowickiego schroniska i po 3mies. Nelka nadal reaguje z baaardzo mocna rezerwa na pochylajacych się do niej gwałtownie ... mężczyzn ;) ale to już zupelnie inny pies niż ten, którego na siłe mamanabank wynosila ze schroniska :D
-
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
No dobra, to ja dzis nie dzwonie, co by Pani telefonami nie zasypywac :D ale odczekam ze 2 dni i napewno sprawdzę co u Psotki ;) -
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z nowymi wlaścicielami Elmy :D zachwyceni psiakiem :D :D :D na suchą karmę nie spojrzała, więc Pan pobiegł po puszeczkę dla sunieczki ;) Słychać, że już wpadli po uszy ;) Pani sie martwi, ze Psotka nie załatwila się na spacerze, ale to pewnie wszystko z emocji :D Umówiliśmy się na telefon w weekend - mieszkają bardzo blisko moich dziadków, ktorych odwiedzam przynajmniej raz w tygodniu, wiec na 100% bedziemy się widywac ;) To wogóle jest niezła sprawa - bo trase ode mnie do dziadków zaczynają wypełniać domki które sprawdzalam - najpierw Puszek, potem Lala, a teraz jeszcze Elma :D Cioteczki, czekam na kolejny punkt na mapie do sprawdzenia! :D -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Dziś jak jechałam sprawdzić domek dla Psotki przejeżdzałam obok Puszka... Gdyby nie to, ze czas gonił to wpadlabym w odwiedziny, ale stwierdziłam, ze jak wpadnę, to sie zasiedze, zagadam i nigdzie nie pojade :D ale co się odwlecze to nie uciecze - Puszka musze odwiedzić i basta :D -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Dostałam smsa od domu Lali, ze wszystko jest ok, sunia się aklimatyzuje i jest słodka :) -
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Kolejna udana wizyta przedadopcyjna :) Państwo przecudowni! Poprzednia sunia (jamniczka) odeszła od nich na początku stycznia, ale do konca o nia walczyli... Ponieważ byla z nimi 17lat (!!!!) teraz powstala po niej wielka pustka i postanowili adoptować pieska ze schroniska:) Wypatrzyli Psotkę i zapadla im w serce :) Panstwo sa na emeryturze, więc sunia nie zostawalaby sama w domu, poza tym letnie miesiące spedzaja na dzialce niedaleko Warszawy, gdzie Psotka mialaby do dyspozycji caly ogród :D Nie mieli pieska ze schroniska i sa w lekkim szoku jak to teraz działa (umowy, wizyty przed i po adopcyjne) ale pozytywnie. Opowiedziałam im wszystko co i jak, a obecność Nelki z tego samego schroniska też się przydala :D Państwo jutro ok. 15 powinni być w schronisku i zabiorą Psotkę (która najprawdopodobniej zostanie Elmą) do nowego, lepszego życia !!! :D -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz Puszek :) [URL=http://img683.imageshack.us/i/resizeimage180924564.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8729/resizeimage180924564.jpg[/IMG][/URL] -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia od Bożenki :) [IMG]http://www.dogomania.pl/[URL=http://img11.imageshack.us/i/resizeimage188515746.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7290/resizeimage188515746.jpg[/IMG][/URL][/IMG][URL=http://img11.imageshack.us/i/resizeimage188515746.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7290/resizeimage188515746.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/resizeimage188321126.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/2412/resizeimage188321126.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img11.imageshack.us/i/resizeimage188515746.jpg/"][/URL] -
[quote name='mamanabank'] Andzike czy podtrzymujesz propozycję zabrania jakiegoś psiaka od nas do Warszawy przy okazji, jak u nas będziecie, pytam awaryjnie i nie chodzi o Psotkę! To taka opcja dodatkowa, jeśli inne nam nie wypalą...[/QUOTE] Jasne, podtrzymuje - nie ma żadnego problemu, nie musicie szukać innych opcji :) Bedziemy najprawdopodobniej w sobote :)
-
Moje zwierzęta wcale nie spią w łóżku... ;) [URL=http://img692.imageshack.us/i/20100131009.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7625/20100131009.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img94.imageshack.us/i/20100131001.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1788/20100131001.jpg[/IMG][/URL]
-
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
A więc :) Rozmawiałam z Pania, umówiłam sie z nia na jutro, bo dziś nie bardzo się nadaje na wizyty... ;) Państwo nie mogą się juz Psotki doczekać, sa na emeryturze, więc sunia miałaby cały czas towarzystwo. Reszty dowiem się jutro, ale jestem dobrej mysli. Sa gotowi przyjechać po nią nawet w tygodniu !!! Mamanabank - pytałam o ten adres mailowy - to nie oni, więc możesz polecać innego pieska :) PS. Co sie dzieje z dogo??? szlag może czlowieka trafic :( -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła dziś do mnie Bożenka - zakochana w Puszku po uszy :)pięknie chodzi na smyczy, po schodach, spi na swoim posłanku a na spacerach powarkuje na psy zbliżające sie do jego "dziewczyn" :) Odwiedzę ich jak tylko zrobi się odrobinę cieplej, bo Bozenka powiedziala, ze koniecznie musze zobaczyć jak się zachowuje "wycofany", "niezsocjalizowany" pies ;) Niestety łzawi mu trochę to operowane oczko, ale dostaje kropelki :) Cudnie, ze Puszek trafił do takiego wspanialego domu... -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła dziś do mnie Bożenka - zakochana w Puszku po uszy :)pięknie chodzi na smyczy, po schodach, spi na swoim posłanku a na spacerach powarkuje na psy zbliżające sie do jego "dziewczyn" :) Odwiedzę ich jak tylko zrobi się odrobinę cieplej, bo Bozenka powiedziala, ze koniecznie musze zobaczyć jak się zachowuje "wycofany", "niezsocjalizowany" pies ;) Niestety łzawi mu trochę to operowane oczko, ale dostaje kropelki :) Cudnie, ze Puszek trafił do takiego wspanialego domu... -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Cudnie :D :D :D bardzo się ciesze :D jutro do nich zadzwonię i zapytam co i jak, a może i wpadnę bo i tak mam wizytę przedadopcyjną w pobliżu,w Wilanowie ;) A pańcio owszem całkiem przystojny :oops: -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
No więc :) domek odwiedzilam i bardzo mi sie podobał. Sympatyczny chlopak mniej jakies 25-30 lat i jego mama. Mieli mieszanca ON-ki z collie, ktora niestety odeszła w styczniu. Bardzo za nię tęsknią (przezyla z nimi 11lat) i gdy na allegro wypatrzyli Lale od razu się w niej zakochali ;) znają warunki umowy adopcyjnej (ONka tez była ze schroniska) i zgadzaja sie na sterylizacje. Maja jakiegos zaprzyjaznionego weta, który przez cale zycie ONki sie nia zajmował i teraz będzie zajmował się Lala ;) Generalnie jestem na tak - co prawda obydwoje pracuja i w ciagu dnia malenka musialaby siedziec sama, ale to jeden, jedyny minus tych kandydatów :) Nie wiem jak wyglada sytuacja na chwile obecna, ale ok.16 przesłalam im namiary na DT i mieli się jakoś kontaktować, zeby podjechać i obejrzec Lale na żywo :) Czy ktoś wie coś więcej ?? :D -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
No więc :) domek odwiedzilam i bardzo mi sie podobał. Sympatyczny chlopak mniej jakies 25-30 lat i jego mama. Mieli mieszanca ON-ki z collie, ktora niestety odeszła w styczniu. Bardzo za nię tęsknią (przezyla z nimi 11lat) i gdy na allegro wypatrzyli Lale od razu się w niej zakochali ;) znają warunki umowy adopcyjnej (ONka tez była ze schroniska) i zgadzaja sie na sterylizacje. Maja jakiegos zaprzyjaznionego weta, który przez cale zycie ONki sie nia zajmował i teraz będzie zajmował się Lala ;) Generalnie jestem na tak - co prawda obydwoje pracuja i w ciagu dnia malenka musialaby siedziec sama, ale to jeden, jedyny minus tych kandydatów :) Nie wiem jak wyglada sytuacja na chwile obecna, ale ok.16 przesłalam im namiary na DT i mieli się jakoś kontaktować, zeby podjechać i obejrzec Lale na żywo :) Czy ktoś wie coś więcej ?? :D -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
No ten Pan jest z Sadyby :) Znaczy Mokotów :) To ten 30letni mieszkający z mama :D