-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Qrczę, bardzo się cieszę, ze Puszek trafi do takiego domu :) zaraz obok bloku jest park - super tereny na spacery:) A Nelka też jest przekonana do tych Państwa bo dawała się głaskać i nawet wskoczyła na łózko kolo Pani !!! -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
No więc jestem:) Nowi własciciele Puszka to bardzo sympatyczne malzenstwo:) zasiedzialam sie u nich... godzine :D Puszka wypatrzyli na gumtree i od tej pory nie moga przestac o nim myslec ;) Maja nawet na pulpicie monitora jego zdjęcie !!! Puszek (zostanie Puszkiem:) bedzie mial kolezanke Emi bardzo do siebie podobna. Emi tez jest ze schroniska (Paluch) i jest juz u Panstwa 9 lat. Slepaczek z niej slodki:D Mowilam, ze nad Puszkiem trzeba bedzie troche popracowac, ze jest lekko wyautowany, ale Pani stwierdzila, ze to nie problem, bo z Emi tez przez to przechodzili. Pan pracuje jeden dzien i potem ma trzy dni wolne, wiec psiaki nie beda siedzialy cale dnie same. Cala rodzina juz sie nie moze doczekac Puszka, Panstwo tak jak pisalyscie koniecznie chca pojechac po niego sami, zeby od razu ich poznal. Chętni na wizyte poadopcyjna (ja tez :D ), znaja procedury wziecia psa ze schroniska itp. Obejrzalam serie zdjec Emi z dzialki, gdzie wyjedzaja na cieple weekendy:) Generalnie mysle, ze Puszek bedzie mial jak paczek w maśle :D aha - Emi ma tak piekna siersc, ze nie moglam sie na nia napatrzec - zazwyczaj starsze psy maja juz taka matowa, a Emi sie pieknie blyszczy, widac, ze Pani wie jak dbac o kudlacza :D i to chyba tyle :) -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Umówiłam się z Panią na 16.30 :) Oczywiście zaraz "po" zdam relacje ;) Trzymajcie kciuki za Puszka, zeby to był jego domek i za mnie, bo to moja pierwsza taka wizyta ;) ale sama taka przeszlam, wiec dam rade. Oczywiscie zabieram zabieram ze sobą dzielnego pomocnika - Nele :D -
I ostatnie ;) [URL=http://img138.imageshack.us/i/p1060844.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5471/p1060844.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img138/p1060844.jpg/1/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/p1060844.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/p1060845.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1645/p1060845.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img706/p1060845.jpg/1/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/p1060845.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] Na tym ostatnim to już jej ledwo widać, ale są :D Dzięki leni:*
-
Aaaaa !!! w koncu mi się udało :D Więc wklejam ciąg dalszy psów na Jaworkach - tam trochę wyżej, więc i snieg jest ;) [URL=http://img682.imageshack.us/i/p1060824.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/3171/p1060824.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img682/p1060824.jpg/1/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/p1060824.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img138.imageshack.us/i/p1060842.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3522/p1060842.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img138/p1060842.jpg/1/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/p1060842.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/p1060843.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4987/p1060843.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img683/p1060843.jpg/1/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/p1060843.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
Chudzinka z cmentarza w Brzezinach - JUŻ W NOWYM DOMU !
Andzike replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Przyłaczam się do apelu o fotki :) -
Leni a doszly do Ciebie juz buciki dla Nelly? :) Nasze psy za soba tesknia... Nela jak wychodzi na spacer to rozglada sie caly czas a jak ją pytam "Gdzie jest Czapi?" to az cała skacze... :( Czapi za Nela się tez rozglada. Ale już w sobote przywdziewamy kapcioszki i idziemy na wspolny spacer, bo nam psy z tesknoty uschna ;) Bardzo mi sie podoba pomysl z piknikiem nad rzeka !!! :D oczywiscie już teraz potwierdzamy naszą obecnośc ;) [URL="http://img705.imageshack.us/i/p1060822z.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/442/p1060822z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/p1060823r.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4125/p1060823r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img13/p1060823r.jpg/1/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/p1060823r.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img705/p1060822z.jpg/1/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/p1060822z.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img138.imageshack.us/i/p1060825.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8413/p1060825.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img138/p1060825.jpg/1/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/p1060825.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img138/p1060825.jpg/1/"][/URL]
-
Oby wybrance serca Mira tez przypadla do gustu :) Trzymam kciuki :D
-
A Psydoadopcji i profil na fb to niby nie Twoje ???? ;)
-
Ja też jeszcze raz dziękuje leni :) w imieniu swoim, Magdy, Neli i Czapiego :) I jak tylko stopnieją śniegi pokrywające Warszawe koniecznie musimy się spotkac na spacer ;) Mamanabank, Romka - zapraszamy do Warszawy :D
-
No cudna z nich parka :) Nawet nie przypuszczalysmy, ze az tak sie pokochaja :D teraz Nela jak wychodzi na spacer to rozglada się w poszukiwaniu Czapiego... Fajerwerkow na Sylwka sie nie bali, ale o 12 jak wyszlismy przed domek z szampanem to psy profilaktycznie zamknelismy w lazience. Wiecej strachu napedzily im (szczegolnie Neli) balony, ktore porozwieszalysmy w calym domku i ktore pekaly w najmniej odpowiednim momencie ;)
-
Ja używam zóltego Hiltona - silikonowego. Jest bardzo wydajny i co najwazniejsze - nawet jak koo jest w srodku to nie smierdzi ;) Poza tym ladnie wyglada w lazience - takie biale i niebieskie kamyczki :D
-
O qrcze suuuuuper wiesci :D bardzo sie cieszę, ze Zonka znalazła dom !!! :)
-
Wypad w gory udal sie swietnie :D Do Kroscienka dojechalismy bez problemow, przez caly pobyt mielismy wiosne - kapcioszki sie wogole nie przydaly :) Psy w pojedynke są boskie, ale razem - do zjedzenia :d pieknie sie razem bawili, biegali tak, ze z polowy stoku ich musialam sciagac ;) razem jedli z jednej miski, razem podchodzili do "konkursu groszka" (kto zje wiecej suchego - normalnie zadne z nich specjalnie nie przepada, ale rywalizacja wzmaga apetyt.;) Nela się przy Czapim bardzo "otworzyla" ale mezczyzn sie boi <wow> Jak tylko ktorys gwaltownie sie do niej schylal to uciekala... ale potem sie troche przyzwyczaila i sama przychodzila na glaski ;) Sasiedzi mieli tydzien spokoju, ale mam wrazenie, ze po powrocie Nela znow urzadza koncerty... musze ja od nowa przyzwyczaic, ze pancia wychodzi... Ale zawsze wraca :) Jak zgram na kompa to podesle kilka zdjec naszych kudlaczy - tu wielki uklon w strone leni, bo to w sumie dzieki niej Czapi i Nela sa teraz z nami :D
-
Nooo dobra ;) Przeczytałam wszystko od wczoraj - całe 735 stron :D Mogę liczyć na jakąs odznake ? ;) Jakoś się nigdy specjalnie bulwami nie zachwycałam, ale po tej lekturze jestem zakochana po uszy... Tak sporo po fakcie - bardzo mi przykro z powodu Belli (*) usmiałam się wczoraj niesamowicie jak oglądałam jej fotki, ale Zu jest BOSKA!!! Nigdy nie widziałam takiego malego prosiaczka, można ja jesc łyżkami :) a Pynia-Generał rządzi :) Ja mam póki co schroniskowego kocura i schroniskową łowiczankę Nelkę:) I niekiedy "na tymczasie" maltanke mamy ;) Na razie mówie pas, ale z przyjemnością będę tu zaglądać :) A o Neli i Rudolfie można poczytać o tu o http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-juA-w-domu Pozdrawiamy wszystkich poświątecznie :)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Nela jest ZEN ;) Jej nawet czapka Mikolaja na glowie nie przeszkadza ;) -
Super, super, super :D Tarchomin to co prawde ode mnie drugi koniec Warszawy, ale jak coś możemy wpadać z Nelą na wizytki poadopcyjne :D
-
Super wieści, to jeszcze mocniej trzymam kciuki !!! a gdzie Willy miałby mieszkać?
-
O mamo... W pierwszy dzien świąt nieopatrznie weszłam na wątek Pyni... Miałam tylko się rozejrzeć a zanim się zorientowalam, jest godz. 4.15 i dotarłam zaledwie do 535 strony... :D Jestem zachwycona i zakochana w bulwach :D Nie opowiadać co sie dzieje od 536 strony jak się jutro (w sensie dzis... ) podniosę to wracam do lektury :) Pozdrowienia dla wszystkich ode mnie oraz od mojego kocio-psiego towarzystwa ;)
-
Nelce zalozyłam wczoraj czapkę Mikołaja i przeszlam sie z nią po sąsiadach z pudełkiem Rafaello i życzeniami swiątecznymi (mieszkam w takim postgierkowcu, po mojej stronie klatki jest 6 mieszkan). Sąsiedzi byli w mega szoku, ale zdecydowanie pozytywnym :D Na kolacje wigilijna Nelka tez pojechala w czapce, czym wzbudzila szalona radosc rodziny ;) Ona to wogole jest taki osiolek, ze cokolwiek się przy niej nie robi to zawsze jest spokojniutka ;) Pod choinka na Nele czekalo więcej prezentów niż na mnie... :D :D :D no, ale co - trzeba się z tym pogodzic, w końcu to "najmłodsze" dziecko w rodzinie ;) Jeszcze tylko lenistwo jutro i... witajcie Pieniny :) Jedziemy moim samochodem z dwoma psami (drugi to nie raz wymieniany przeze mnie Czapi, który niestety ma chorobę lokomocyjna i troche miota w czasie jazdy, ale Magda zaopatrzyla sie w Cerine, więc mam nadzieje, ze jakos damy rade ;) Mada zakupila tez dla psow na wszelki wypadek proszki uspokajace, gdyby za bardzo się bały wystrzałow na Nowy Rok, ale wczoraj troche strzelali u mnie na osiedlu i Nela, jak to Nela - ZEN ;)
-
[quote name='Romka']Dlatego poprosiłam o telefon pozniej!Chcę,zeby to tej osobie zależało na Willim![/QUOTE] Willy zasługuje na najlepszy domek :D
-
[quote name='Romka']No to i ja cos dodam!Dzis ,podkreślam dziś,ktos zadzwonił do mnie w sprawie Willego!Wyglada to całkiem ok!Prosiłam o kontakt jutro po południu,jesli zadzwonią to sprobujemy dowiedzieć sie czegos wiecej![/QUOTE] O mamo!!! Trzymam kciuki, żeby jutro ten ktoś sie odezwal :) i żeby to była przemyslana decyzja a nie podjęta pod wplywem świątecznej chwili:roll:
-
[IMG]http://foto.onet.pl//gr584,cgwbk443s8gs,m3fbj,u.html#m3fbj[/IMG][IMG]http://foto.onet.pl//gr584,cgwbk443s8gs,m3fbj,u.html#m3fbj[/IMG]Wesołych Świąt :)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Kochana,widze ,ze juz wiesz co sie stało z moimi wigilijnymi pierogami!Opowiem pozostałym bo pierogi to był dopiero poczatek całego łańcuszka zdarzeń!Zamówiłam wegetariańskie pierogoi na wigilie,m.in ze szpinakiem i wieczorem przed karmieniem naszego Bryśka pojechałam je odebrac,nastepnie pojechałam po Grazynke i razem pojechałysmy do psiaka jak zawsze!Przed brama dałam Grazynce jego porcje pyszności na kolacje!Kiedy Grazynka powiedziała "o nawet pierogi sa" zamarlam...Brysiek wcinał moje pierogi wigilijne,które nieopacznie podalam Grazynce!A,że byly jeszcze cieplutkie to Bryskowi smakowały!JEDYNA POCIECHA:BRYSIEK TEŻ MIAŁ KOLACJE WIGILIJNĄ i zielone pierogi ze szpinakiem ładnie wygladały na białym śniegu.[/QUOTE] Hihihihiihi :) Usmiałam się :D jeszcze mu musisz karpika zawiezc ;)