Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Witamy serdecznie na dogomanii i czekamy na wieści :)
  2. Sliczna, biedna sunia :(
  3. Mam nadzieje, że się uda - Nela, Shiba i tylko jeden zajączek (nadmieniam, ze Shiba ma cale pudelko takich zabawek, ale wiadomo, ze najlepsza zabawka to właśnie ta, która bawi się inny pies ;) [URL="http://w283.wrzuta.pl/film/1UtNiuDMRFD/20100115_mpeg4"][video]http://w283.wrzuta.pl/film/1UtNiuDMRFD/20100115_mpeg4[/video][/URL]
  4. Super wieści :D Sa jakieś szanse na zdjęcia pożegnalne i powitalne na wątku? ;)
  5. Pojechał ??? Już dzis ??? O matko jak się ciesze !!! :D za jakiś czas nawiedzę nowych Państwa Puszka z aparatem ;)
  6. Rudolf o poranku :) [URL=http://img5.imageshack.us/i/20100116002.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7527/20100116002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/20100116u.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4144/20100116u.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Romka']Juz widziałam jak wchodziłam na wątek Mozarta,moze jutro przeczytam dokładnie!Toż to psiurek podobny do mojej Romci nie mogłam nie wejść![/QUOTE] Mi on jakoś tak z pyszczka przypomina Nelke.. :( Biedne maleństwo :( Zdejmuje banerek Nory i wstawiam jego - póki co tylko tak mogę pomóc :(
  8. I bardzo dobrze :D Najfajniejsze są watki, które szybko przenoszą się do "już w nowym domu" i dopiero tam się rozkręcają :D
  9. Puszek jest boski !!!! Prawdziwy przystojniak !!!
  10. Ja nie chce sobie wyobrażać - chce to zobaczyć !!! :) Figa, czekamy na zdjęcia :)
  11. Romka jesteś niesamowita... Z innej beczki - z reszta fantów będziemy jednak nie w tą sobotę, ale za dwa tygodnie - tak nam się poukladało rodzinnie-osobiscie. Mam nadzieję, ze do tego czasu trochę więcej karmy wpadnie :D
  12. Szkoda :( Mam nadzieje, że znajdzie się lepszy dom....
  13. Pixel mniejszy, ale Golden posłuszniejszy :D
  14. Czekamy na wiesci, oby optymistyczne!!! :) Wymiziaj cała czwórkę !
  15. [quote name='Kaja10014']O tak, śniegu na drogach strasznie dużo, wczoraj wieczorem u nas na osiedlu, gdzie samochody jeżdżą nawet często, ubity śnieg miał ponad 30 cm, także nie daiwię się.:)[/QUOTE] No pięknie, a my z aikowo się do Was w sobote wybieramy... ;) Romka, będziemy tak jak ostatnio, aikowo się tylko zastanawia czy tym razem znów wziać Goldena czy "wsiowego yorka" Pixela ;)
  16. Cudnie, ze tak się wszystko ulozyło i za tydzień Puszek będzie już grzał tyleczek w ciepłym domku :)
  17. O tak :) Rudolf jest samcem alfa :D
  18. Cudowne wieści !!! Czy Nora już dojechala? :) Nowi Państwo będą przesyłać fotki ? :D
  19. To jeszcze ze trzy fotki - stare, łóżkowe szaleństwa z Shiba :D [URL=http://img14.imageshack.us/i/20090307001n.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7724/20090307001n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img14/20090307001n.jpg/1/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/20090307001n.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img686.imageshack.us/i/20090307002.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/4716/20090307002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img686/20090307002.jpg/1/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/20090307002.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img22.imageshack.us/i/20090718z.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8213/20090718z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img22/20090718z.jpg/1/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/20090718z.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/20090718001s.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6049/20090718001s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img36/20090718001s.jpg/1/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/20090718001s.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  20. Super wieści z domkiem na Nory :) Trzymam kciuki i czekam na szczególy :D
  21. a wczoraj wpadł do nas z wizytą Czapi :) [URL="http://img109.imageshack.us/i/p1060858o.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7054/p1060858o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img109/p1060858o.jpg/1/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/p1060858o.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] Zwierzyna nie była jednak zbytnio zainteresowana uczestniczeniem w rozmowie, więc się pospali :) [URL="http://img188.imageshack.us/i/p1060861m.jpg/"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3480/p1060861m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img188.imageshack.us/i/p1060862q.jpg/"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9057/p1060862q.jpg[/IMG][/URL]
  22. Nelka jest przepiękna !!! Domy powinny się o nią bic!!
  23. Super :) a tak wogole, to my z aikowo chyba też będziemy w ten weekend w Łowiczu;) mamy jeszcze trochę fantów ze zbiórki, które póki co trzymamy w piwnicy u aikowo szwagra, ale powoli kończy się miejsce... ;)
  24. Trzeba do niego zadzwonić i mu powiedziec :D
  25. [quote name='gonia66']NIe moge uwierzyc.....jestem w mega szoku:) Nory Rok...nowe zycie????MAm nadzieje ze przeszkolicie panstwo z dogomania, aby fotki byly jakies z domeczku:)[/QUOTE] Mówilam, ze koniecznie muszą się na dogomanii zalogować i zdawać nam relacje z fotkami z nowego, szczęsliwego życia Puszka :)
×
×
  • Create New...