-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Witamy serdecznie na dogomanii i czekamy na wieści :) -
Sliczna, biedna sunia :(
-
Mam nadzieje, że się uda - Nela, Shiba i tylko jeden zajączek (nadmieniam, ze Shiba ma cale pudelko takich zabawek, ale wiadomo, ze najlepsza zabawka to właśnie ta, która bawi się inny pies ;) [URL="http://w283.wrzuta.pl/film/1UtNiuDMRFD/20100115_mpeg4"][video]http://w283.wrzuta.pl/film/1UtNiuDMRFD/20100115_mpeg4[/video][/URL]
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Super wieści :D Sa jakieś szanse na zdjęcia pożegnalne i powitalne na wątku? ;) -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Pojechał ??? Już dzis ??? O matko jak się ciesze !!! :D za jakiś czas nawiedzę nowych Państwa Puszka z aparatem ;) -
Rudolf o poranku :) [URL=http://img5.imageshack.us/i/20100116002.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7527/20100116002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/20100116u.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4144/20100116u.jpg[/IMG][/URL]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Juz widziałam jak wchodziłam na wątek Mozarta,moze jutro przeczytam dokładnie!Toż to psiurek podobny do mojej Romci nie mogłam nie wejść![/QUOTE] Mi on jakoś tak z pyszczka przypomina Nelke.. :( Biedne maleństwo :( Zdejmuje banerek Nory i wstawiam jego - póki co tylko tak mogę pomóc :( -
Nela - cud natury :-) I równie cudny ma domek :-)
Andzike replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
I bardzo dobrze :D Najfajniejsze są watki, które szybko przenoszą się do "już w nowym domu" i dopiero tam się rozkręcają :D -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Puszek jest boski !!!! Prawdziwy przystojniak !!! -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Ja nie chce sobie wyobrażać - chce to zobaczyć !!! :) Figa, czekamy na zdjęcia :) -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Romka jesteś niesamowita... Z innej beczki - z reszta fantów będziemy jednak nie w tą sobotę, ale za dwa tygodnie - tak nam się poukladało rodzinnie-osobiscie. Mam nadzieję, ze do tego czasu trochę więcej karmy wpadnie :D -
Szkoda :( Mam nadzieje, że znajdzie się lepszy dom....
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Pixel mniejszy, ale Golden posłuszniejszy :D -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja10014']O tak, śniegu na drogach strasznie dużo, wczoraj wieczorem u nas na osiedlu, gdzie samochody jeżdżą nawet często, ubity śnieg miał ponad 30 cm, także nie daiwię się.:)[/QUOTE] No pięknie, a my z aikowo się do Was w sobote wybieramy... ;) Romka, będziemy tak jak ostatnio, aikowo się tylko zastanawia czy tym razem znów wziać Goldena czy "wsiowego yorka" Pixela ;) -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Cudnie, ze tak się wszystko ulozyło i za tydzień Puszek będzie już grzał tyleczek w ciepłym domku :) -
O tak :) Rudolf jest samcem alfa :D
-
Cudowne wieści !!! Czy Nora już dojechala? :) Nowi Państwo będą przesyłać fotki ? :D
-
To jeszcze ze trzy fotki - stare, łóżkowe szaleństwa z Shiba :D [URL=http://img14.imageshack.us/i/20090307001n.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7724/20090307001n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img14/20090307001n.jpg/1/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/20090307001n.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img686.imageshack.us/i/20090307002.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/4716/20090307002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img686/20090307002.jpg/1/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/20090307002.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img22.imageshack.us/i/20090718z.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8213/20090718z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img22/20090718z.jpg/1/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/20090718z.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/20090718001s.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6049/20090718001s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img36/20090718001s.jpg/1/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/20090718001s.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
Super wieści z domkiem na Nory :) Trzymam kciuki i czekam na szczególy :D
-
a wczoraj wpadł do nas z wizytą Czapi :) [URL="http://img109.imageshack.us/i/p1060858o.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7054/p1060858o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img109/p1060858o.jpg/1/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/p1060858o.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] Zwierzyna nie była jednak zbytnio zainteresowana uczestniczeniem w rozmowie, więc się pospali :) [URL="http://img188.imageshack.us/i/p1060861m.jpg/"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3480/p1060861m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img188.imageshack.us/i/p1060862q.jpg/"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9057/p1060862q.jpg[/IMG][/URL]
-
Nela - cud natury :-) I równie cudny ma domek :-)
Andzike replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Nelka jest przepiękna !!! Domy powinny się o nią bic!! -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Super :) a tak wogole, to my z aikowo chyba też będziemy w ten weekend w Łowiczu;) mamy jeszcze trochę fantów ze zbiórki, które póki co trzymamy w piwnicy u aikowo szwagra, ale powoli kończy się miejsce... ;) -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Trzeba do niego zadzwonić i mu powiedziec :D -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']NIe moge uwierzyc.....jestem w mega szoku:) Nory Rok...nowe zycie????MAm nadzieje ze przeszkolicie panstwo z dogomania, aby fotki byly jakies z domeczku:)[/QUOTE] Mówilam, ze koniecznie muszą się na dogomanii zalogować i zdawać nam relacje z fotkami z nowego, szczęsliwego życia Puszka :)