Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. No więc tak :D Podobno zaraz po moim wyjsciu Nela pisnela pare razy, ale potem cała trójka zaladowala się Madzie do lóżka ;) Mada pracuje od 12, więc jeszcze przed pracą z psiakami wyszła. Ja z duszą na ramieniu i sercem w gardle byłam w domu ok. 18 ... i... spokój ;) wchodzilam na klatkę razem z sąsiadka, w domu zupelna cisza, dopiero jak zaczełam otwierać drzwi usłyszałam tętent kocio-psich łap ;) Na spacerze spotkalam miłą sąsiadkę z przeciwka, bardzo była zdziwona, że mam dwa psy, bo w ciągu dnia nic nie było słychac :D:D:D Po różnokolorowych kłakach na łóżku wnioskuję, ze całe towarzystwo spędziło dzień spiąc ;) teraz wyganiane na spacerze, najedzone ("konkurs groszka!!!") leżą każde na swoim posłanku ;)
  2. O mamo !!! Super :D wysylam smsa do Aikowo :D
  3. Co słychać u Gustawa? Nikt się psiną nie interesuje ? :(
  4. [quote name='leni356']Z reguły psy lepiej znoszą pozostawanie w domu jak są w parze, jakoś się wzajemnie wspierają (przynajmniej tak mówią behawioryści). Dobrze że z tego dzieci nie będzie :-D[/QUOTE] Oby się wzajemnie wspierali, a nie nakręcali, kto głośniej tęskni ;) No na szczęscie nie będzie, chociaz na 100% byłyby urocze ;) Jutro w pracy będę siedziec jak na szpilkach tak jak pierwszego samotnego dnia Neli i Rudolfa w domu ;)
  5. A Rudolf ma na ten temat swoje zdanie ;) [URL=http://img251.imageshack.us/i/20100131016.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5667/20100131016.jpg[/IMG][/URL]
  6. I znów będą wspólne spacery ;) ale tym razem po uszy w śniegu ;) [URL=http://img697.imageshack.us/i/ap1060808.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2729/ap1060808.jpg[/IMG][/URL]
  7. Mi się już po tygodniu w górach za Czapulkiem tęskniło ;) Zastanawiam się czy jak Czapi będzie w domu, to Nelka też będzie rozpaczać gdy wyjde do pracy (bo niestety, ale czasem podobno jeszcze placze... :( ) Oby tylko nie rozpaczali razem ;)
  8. Na razie mam tylko jedną fotkę przesłaną komórka od Elmowej Pani, ale czekam na więcej :D [URL=http://img46.imageshack.us/i/zdjcie013vr.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9564/zdjcie013vr.jpg[/IMG][/URL]
  9. My z Aikowo powolutku zbieramy na kolejną wizyte ;) na razie idzie opornie, ale zrobie zmasowana akcje "Jajeczka dla pieseczka" za miesiąc i myślę, ze przed Świętami Wielkanocnymi zjawimy się z nową dostawą ;)
  10. A do Neli i Rudolfa wprowadza się na jakiś czas... Czapi ;) Magda ma remont łazienki i obydwoje pobędą trochę u nas :D Zapowiada się wesoły okres ;)
  11. Do spacerku jeszcze nie doszlo... ale ... co się odwlecze to nie uciecze :D Rozmawiałam dziś z Pania Elmy i zarówno ona, jak i jej mąż są wielkim szoku, ze mają takiego psa idealnego :))) Elma jest kochana, słodka, miziasta i uwielbia swoich państwa. Pięknie chodzi na spacerki, pilnuje się, wraca przywołana i szaleje w śniegu:) Poznała juz całą okolicę i ma swoich kumpli do spacerów ;) Nawiasem mowiąc w dwóch klatkach tego bloku, w którym Elma mieszka jest 5 psiaków ze schroniska - to tylko dowodzi, ze to blok dobrych ludzi :) w łóżku nie śpi (pewnie jeszcze ;) ), ma swoje legowisko obok :) Generalnie wszyscy zachwycenie, Elmowi Państwo, Elma i ja też :) Pani ma mi przesłać fotki na maila, jak tylko dostanę od razu wrzucę :) A w następną sobotę (w poprzednią ja nie mogłam, w najbliższa Państwo Elmy) odwiedziny i fotorelacja gwarantowana :)
  12. Wow !!! Z tylomo ogłoszeniami to Luna na 100% znajdzie dom :) Tylko czekać, aż się telefon rozdzwoni :) I oby maleńka jak najszybciej uporała się z biegunkę... Biedna suńka...
  13. [quote name='mamanabank']bardzo bardzo słodziutka, a jakie ma ciekawe gryzaki... hmm...[/QUOTE] :D ostatnio jej ulubionym gryzakiem jest Shiba ;) dzis bylismy u dziadka na urodzinach, więc były wszystkie trzy psy - każda dostała swojejgo gryzaka, identyczne kości, ale i tak się wymieniały - w końcu najfajniejsza jest kość rozmemłana przez ta drugą ;)
  14. Golden to tylko imię - pies jest "bardziej niż w typie" leonbergera, więc wyobraź sobie jego zdziwienia jak mu Pako podskoczył ;)
  15. Serio??? Naprawdę idziemy już spać?? [URL=http://img716.imageshack.us/i/p1060733.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5223/p1060733.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1060734i.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7373/p1060734i.jpg[/IMG][/URL]
  16. Nelka po palmami ;) [URL=http://img651.imageshack.us/i/p1060702.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8539/p1060702.jpg[/IMG][/URL] Sierściuchy mówią dobranoc ;) [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1060722k.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4287/p1060722k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/p1060742.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4265/p1060742.jpg[/IMG][/URL]
  17. Cioteczki... nie wiem czemu, ale dopiero dziś dotarłam na wątek Pako odważniaka, który ostatnio sterroryzował nawet wielkiego Goldena :D Bo mialam szczęscie poznać Pako osobiście, jego cudowną Pańcię i Romkę też :D Co jak co, ale Pako ma swój charakterek ;) i tak sobie myślę, że lepszego domku niż u "Romek dwoch" nie mógł znaleźć ;) PS. Tak wogóle to super się czyta ten wątek, bo pokazuje początki "mafii łowickiej" (oczywiście w dobrym znaczeniu:) ) - grupy zapalonych do pomocy psiakom babeczek, dzięki którym mnóstwo czworołapów trafilo do nowych domków :D Pozdrowienia od łowicko-warszawkiej Nelki :D
  18. [quote name='Figafiga']dla was ciotki łowickie i nie łowickie [B][COLOR=Magenta][URL="http://paczekdlaciebie.pl/6449"]http://www.paczekdlaciebie.pl/6449[/URL][/COLOR][/B][/QUOTE] Nie łowicka ciotka dziękuje ;) coś czuje, ze to jutro będzie number one na facebooku ;)
  19. Boshe, jaka cudna sunia !!! A te oczy !!! Boskie ! :)
  20. [quote name='Romka'][url]http://www.dogomania.pl/threads/179381-Gustaw-szorA-ciak-sA-odziak-spA-jrz-w-te-oczy-Mielec?p=14083345#post14083345[/url] Andzike koniecznie zajrzyj!Koniecznie![/QUOTE] Zajrzalam i rozczulił mnie totalnie... Mam nadzieję, że szybko znajdzie się amator szorsciaków, który pokocha Gustawa, tak jak ja Nelke :)
  21. Gustaw jest cudny !!! ma pyszczek jak moja Nelka :) uwielbiam takie szorsciaki :D na 100%, przy tylu ogloszeniach znajdzie się amator Gustawa :) będę do niego zaglądać :D
  22. Wow!!! Figafiga, jestem pod wrażeniem :D
  23. Tak, mi też się bardzo podoba :)
  24. Cuuuudny jest :D Boski kudlacz !!!
×
×
  • Create New...