-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Super masz psiaki :))) Nie mogę się napatrzeć na zdjęcia i filmiki :)
-
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
Andzike replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A gdzie obecnie przebywa Łazik ? U rodziny tej pani ?[/QUOTE] Ja zrozumialam, ze jest w Poznaniu ze swoją nową Panią :) i pewnie wkrótce ruszają razem do Belgii :) -
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
Andzike replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Willi, chłopaku, opanuj się !!!! Mam nadzieję, ze to tylko stres, ostatnio miał sporo zmian... :( -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi chłopak w serce zapadł... pewnie dlatego, że taki słodki szorściak jak moja Nela... -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Gustaw ślicznoto, czemu Ty jeszcze w schronisku??? -
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
Andzike replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Już dojechał do Poznania i był na długim spacerku z nową panią. Pani myślała że jest mniejszy :) Ale i tak pokochała :)[/QUOTE] Świetne wieści :) Bo jak tu nie pokochać Łazika... :) -
Super Fini wygląda :D a kot taki jak mój Rudolf :D
-
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
Andzike replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Pojechał??? :D -
O matko :((( Biedna sunia... strasznie mi przykro Lenko, nie doczekałaś domku..:(
-
Normalnie zdarza nam się poryczeć ze śmiechu jak je obserwujemy :) Czapi Rudolfa koooocha, wpatruje się w niego z mega uwielbieniem, kokosi się obok... Rudolf z zapałem poluje na ogon Czapiego;) cała trójka żyje super zgodnie, aż się wierzyć nie chce, że psy z kotem tak mogą.... Qrcze, boskie zwierzaki nam się trafiły;) i wszystkie schroniskowe... Trzeba by je do jakiejś reklamy wyslać promującej adoptowanie zwierząt ze schroniska...
-
Co się stało???? :(
-
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troche :) [URL=http://img98.imageshack.us/i/dsc0399640x480.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3928/dsc0399640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/dsc0398640x480.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8923/dsc0398640x480.jpg[/IMG][/URL] i z Pania :) [URL=http://img69.imageshack.us/i/dsc0400640x480.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8135/dsc0400640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/dsc0401640x480.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1954/dsc0401640x480.jpg[/IMG][/URL] -
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
I obiecane fotki przeslane dziś przez Elmową Pania :) [URL=http://img689.imageshack.us/i/dsc0394640x480.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1093/dsc0394640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img98.imageshack.us/i/dsc0395640x480.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7753/dsc0395640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img237.imageshack.us/i/dsc0397640x480.jpg/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2096/dsc0397640x480.jpg[/IMG][/URL] -
Cała trójka wydaje się być zadowolona z obecnej sytuacji ;) [URL=http://img704.imageshack.us/i/p1070291t.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/2857/p1070291t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/p1070284.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6470/p1070284.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1070248w.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8422/p1070248w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1070249k.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/814/p1070249k.jpg[/IMG][/URL]
-
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
Andzike replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Jutro ana666 zabiera Łazika z Katowic do Poznania, a tam już będzie czekać jego nowa pani.[/QUOTE] Cudnie :))) Bardzo się ciesze :D A Ty już pewnie w stresie ? ;) -
[quote name='mamanabank']Andzike, a jaki Ty masz śliczny banerek w podpisie :loveu:[/QUOTE] Mamanabank wiesz, że ja serce oddałam Łowiczowi ;) i nie mówię tu o dżemach i mleku ;)
-
Sporo jest kloników Nelki.. w schroniskach :( a Gustaw? [url]http://www.dogomania.pl/threads/179381-Gustaw-szorA-ciak-sA-odziak-spA-jrz-w-te-oczy-Mielec[/url]
-
[quote name='leni356'] Ucałuj dwie kudłate mordy ode mnie [/QUOTE] A Rulolf się ofukał ;) [URL=http://img237.imageshack.us/i/p1070245.jpg/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1434/p1070245.jpg[/IMG][/URL]
-
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Gdzieś musi być dom, w którym pokochają Gustawa... -
I jak, nadal żadnych wieści ?? Aikowo zabiera się do ogłaszania Timura, więc bardzo jest ciekawe czy to w którymś z jej ogłoszeń ktoś wypatrzył Mirę :)
-
I jeszcze trochę typowych domowych klimatów ;) w weekend porobię im zdjęcia na dworzu, teraz rano nie mam czasu a jak wracam to już ciemno... ;( [URL=http://img713.imageshack.us/i/p1070229q.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4599/p1070229q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/p1070235.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6237/p1070235.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/p1070243.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9378/p1070243.jpg[/IMG][/URL] Czaputek pozdrawia !!! :))) [URL=http://img59.imageshack.us/i/p1070242x.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/979/p1070242x.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='mamanabank']On jest genialny w demolkach, w pewnym sensie pogodziłam się z tym. W jego wydaniu to jest rodzaj buszowania, nie drapie drzwi, nie skacze po oknach tylko buszuje po stołach, półkach, lodówce, zlewie, kiblu. Włazi wszedzie tam, gdzie nie może wejść podczas naszej obecności. Niedawno zostawiłam kotlety na patelni i wyszłam po dzieci jak wróciłam nie pozostało mi nic innego jak usmażyć sadzone :-)[/QUOTE] On Cię po prostu motywuje do zachowania calkowitego porządku ;) zła mamanabank - zostawiła kotlety, więc psiak sie musial skusić ;) mnie do porządków motywuje Rudolf - nie mogę zostawić nic na wierzchu wychodząc - ładowarki, zapalniczki, zegarka bo zawsze okazują się super zabawką, która po kilku miesiącach znajduje gdzieś pod szafą czy pod łóżkiem... A dzwięk walenia kocią łapą w czajnik (jest "srebrny" więc pewnie coś mu się błyszczy;) ) o 3 w nocy - NIE DO ZAPOMNIENIA ;) dlatego na noc zawsze chowam czajnik do szafki ;) A Nela i Czapi są boscy... Chyba Czapiego nie oddam ... ale ciiii... Mada jeszcze nie wie :diabloti: kochaja się niesamowicie i są tak pocieszni, ze nie mogę się na nich napatrzeć :) Czapi uwielbia Rudolfa (nawet hmmm... bardzo) i cała trójka żyje sobie w super komitywie;) wogóle nie wyją, nie piszczą, nie szczekają w domu - idealne domowe psy ;) Tylko kłaki fruwaja ;) jedyny minus - powroty ze spacerów - nieważne jak byśmy je wycierały to i tak są mokre ;) no cóż - urok kudłaczy ;) aha... I zanim wezmę drugiego psa muszę sobie sprawić wykładzinę w całym pokoju zamiast paneli ;)
-
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Nieaktualne. Luna szuka domu![/QUOTE] Szkoda :( Ale znajdzie coś innego :) -
Ej, nie wysyłaj na priv ja też chetnie poczytam :D :D :D :D zdolniacha z tego Hyzka ;)
-
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Łowickie psiaki są najkochańsze ;) Dorównują im tylko brodnickie - wiem co mówię, bo przez jakiś czas mam dwa :D