Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Nowi Państwo Joszi są przecudowni - bardzo miłe, ciepłe małżeństwo z muzyczną pasja :) zasiedziałam się u nich z godzine :) Obejrzałam zdjęcia Zuzi - suni, która odeszła od nich w lipcu i poznałam Izydora i Barnabe :D myśle, ze Joszi będzie miała jak pączek w maśle - domek z ogródkiem, spokojna okolica, Państwo na wyciągnięcie łapki ;) I koty do towarzystwa :D Mam tylko nadzieje, że Izydor zszedł już z drzewa, bo wychodząc Nela podbiegła do niego nieco zbyt entuzjastycznie i się koteczek przestraszył... Ale mam nadzieje, że o tym opowie nam juz nowa Pani Joszi, która zalogowała się już na dogo i której podałam wątek Joszi :) Pani Jolu, jest tu Pani ??? :)
  2. Cioteczki, moja Nelka od srody się meczy z biegunką... dawałam prochy, robiłam głodówkę, ale jak dzis pojawiła się kupa w krwi to w te pędy do weta... Okazuje się, ze przez te roztopy szaleją jakieś wirusy, coś jakby psia grypa żoładkowa :(( dostała antybiotyki i mam nadzieje, ze jej to przejdzie... Może do Misi też się taki paskudny wirus przybłakał?
  3. A ja dziś odwiedziłam dwie łowiczanki Psotkę (obecnie Elmę) i jej wspaniała Pańcie oraz Miskę i cudowne, ciepłe Ubocze :) szczegóły na wątkach (jak z tysiąca zrobionych zdjęć wybiorę te, ktore nadają się do wstawienia) :D
  4. Ufff odetchnełam :) przesyłam głaski dla Pako i mnóstwo rocznicowych pieszczot dla Karmelka :) I dla Agrafki też :)
  5. Fajowa jest :) Madallena, bo widzę że to Ty taka trochę benkowa jesteś - widziałaś to? [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=936060945[/URL] Piękna historia:)
  6. Anciaakh jak tam po wizycie u weta? Przesyłam dużo ciepłych myśli dla Pako i trzymam kciuki !!!:kciuki:
  7. Dzień dobry Gustawie :) Może dzisiaj wyjdziesz z budki?
  8. [quote name='anawa']To i ja się ujawnie a Henio niech sobie poczyta wzruszającą historię [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=936060945[/URL][/QUOTE] Ale się zryczałam z rana... ale pozytywnie :)
  9. Czyszczę aparat i znalazłam jeszcze pare zdjęc pięknoty ;) [URL=http://img191.imageshack.us/i/p1070525y.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7030/p1070525y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img200.imageshack.us/i/p1070526z.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3407/p1070526z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img214.imageshack.us/i/p1070547.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/601/p1070547.jpg[/IMG][/URL]
  10. Aparat juz spakowany do torebki, karta wyczyszczona a bateria naładowana ;) Jutro szykuje się ciekawy dzien ;) najpierw wizyta u Elmy, potem przedadopcyjna w Radości a potem spacerek z Ubocze i Misia :D Nelka padnie jak wróci do domu ;)
  11. Dziewczyny to są takie bóstwa, że kolejki się powinny ustawiać bez żadnej sesji :)
  12. [quote name='Ulka18']Powolutku znajdziemy dom dla Gustawa. Zaraz po pierwszych telefonach raczej telefonow nie ma.[/QUOTE] Czasem są... Ale pewność z jaką piszesz, ze domek się znajdzie bardzo mi się podoba :) Tak sobie po cichu marzę, ze może Gustaw trafi gdzieś w okolice Warszawy i będę go mogła odwiedzać... Nie mogę przestać o nim myślec :( Ale będę się cieszyć z każdego domku, nawet na drugim końcu Polski albo i poza granicami, byleby tylko był w nim szczęsliwy i kochany :)
  13. A ja mam nadzieję, ze nie bedzie musiała zamieniać i zostanie u Jaszy :) Poza tym - Jasza, pamiętam jak pisałas u mnie na wątku, ze Reksio nie lubi zostawać sam w domu. Nic mu tak w tym nie pomoże jak towarzystwo ;)
  14. [quote name='leni356']Bajka i Dafne będą miały strzyżenie, czesanie i sesję fotograficzną do miesięcznika Mój Pies :multi::multi: Malawaszko, wielkie dzięki za kontakt :loveu: Sesja jest [B]we wtorek w godzinach 15:00-19:00[/B] - musimy je dowieźć od Mantis ze Strzegowa na Białołękę - RATUUUUUUUUUUUUNKU transport potrzebny[/QUOTE] O qrde !!!! To dopiero się domy będą bić :D Tylko, żeby Daphne dojechała ... ja już nic nie wyskrobię :(((
  15. Ale jakoś się od wczoraj nie znalazł :(
  16. oooo :))) Miło widzieć Ubocze na wątku Nelki :D Z Nela juz dzis lepiej - nie bylo niespodzianki w nocy (ale na spacerze rzadzizna), po powrocie z pracy tez nie znalazłam nic w pokoju ;) ale na spacerze znów rzadzizna... własnie robie jej kleik ryżowy i marchwianke - jedyne dozwolone przez weta jedzenie... Musze jej coś dać bo kota mi zje ;) poza tym jakoś musze jej proszki dac ;) A jutro jak najbardziej aktualne - Nelka nie zachowuje się jakby jej coś było, na spacerze bawi się z psami, kota zaczepia, nos mokry... wiec spacer po Kabatach się odbędzie :D
  17. Slicznotka do domu !! :)
  18. Ja chyba też je Nelce odstawie. Chociaz to jedyny gryzak, który zajmuje ją na dłużej - reszta to 5 minut roboty ;)
  19. [quote name='AlfaLS']Trzymamy kciuki za pierwszą noc Misi w domu Jaszki:happy1::happy1::happy1:[/QUOTE] Ja też ! bedzie dobrze - musi byc :)
  20. [quote name='mamanabank']Może ma wrażliwy żołądek i coś jej nie służy? (gryzaki tak potrafią działać)[/QUOTE] Tyle, że zanim to się zaczęlo nie jadła nic czego nie jadłaby wcześniej i co jej wczesniej nie szkodziło... chyba, ze z prasowana kość, którą jadła dzień wcześniej cos było nie tak :( bo normalnie nie choruje po nich... ale Czapi tez jadl taka kość (a to pies, ktory po 5min. od zjedzenia kawałka kielbasy ma sensacje...) więc już sama nie wiem:( No nic - dziś głodówka, jutro kurczak z ryżem i marchewką i wet.
  21. To ile czasu Pascal się już męczy? Też się w domu załatwia?
  22. Super zabawy na śniegu :))) U Was nadal to tak wyglada?? bo w Wawie z pod śniegu wychodzą pamiątki po wszystkich psich spacerach...
  23. Hej, Do nowych (tak myśle, że to tylko formalność) opiekunów Joshi wybieram się w sobotę ok. 13. Państwo byli nawet troszkę zawiedzeni, ze dopiero w sobotę, ale Radość to nie moja strona Wawy, wiec w tygodniu cieżko mi się tam wybrac ;) Oczywiście jadę z Nelką :) Malwi, Missy, podeślijcie mi plis na pw numer telefonu do którejś z Was, tak, żebym od razu po wizycie mogła zdać relacje zanim dotrę do domu i wszystko opisze :) w sobote szykuje mi się dzień spacerów (poadopcyjny w Wilanowie, potem Joshi w Radości, a potem poadopcyjna na Kabatach) więc nie chce zebyscie za dlugo czekały na dobre, mam nadzieje wiesci :)
  24. Jasza, ten wątek czyta sie jak dobrą książkę :D A mąż się odbrazi, zobaczysz :)
  25. Niestety nie przechodzi :( chyba jutro pójdę do weta ... W nocy przebudził mnie wredny Rudolf, zapalam swiatlo w pokoju a tam niespodzianka... :( Rano wstaje - kolejna :( Po powrocie z pracy - jeszcze jedna, a na spacerze głównie robi kupę :( dałam jej rano kurczaka z podrobionym prochem, wstrzasnela az milo, ale pomóc nie pomoglo :( pomyślałam, ze trochę ja przegłodze, moze jutro bedzie lepiej... Zachowuje się normalnie, dziś poszalała z Shiba, noc mokry, ogon się kręci... no nie wiem co jej jest, bo nawet nie wygląda jakby się męczyła, wydaje się tylko trochę zawstydzona, jak sprzątam jej niespodzianki ;) Damesa ;)
×
×
  • Create New...