-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Musi się znaleźć :) -
A tak, żeby nie było za różowo, to Nela mi dzis troche choruje [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] pierwszy spacer o 5 rano, bardzo rzadka kupa, potem Mada mówiła, ze z nia to samo + wymioty, a po powrocie niespodzianka w pokoju [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Nie chciała jesc, ale przekonałam ja parówka z pokruszonym DiaDogiem w środku [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] pomogło i chyba juz jest ok... bo nawet groszki zjadła. Chyba, ze tak przezywa wyprowadzkę Czapiego, bo pojechali dziś do domu... Ale nos mokry, ogon lata jak na nia spojrzę, wiec bedzie dobrze [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Zastanawiam się czy by jej profilaktycznie nie odrobaczyc - dostała 3 razy po przyjechaniu ze schronu i wetka mówiła, zeby ze jakies 3 mies. powtorzyc.. To już czas....
-
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Ja Gucia mam od kilku tyg. na allegro. Fajnie, że są nowe fotki to je podostawiam.[/QUOTE] Allegro chyba też ma, ale linka nie znalazłam... Tyle ogłoszeń a domku niet :( -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']No to ja strzelam pakiecik;);) [B]cafeanimal, kupię psa, psiamania, pineska, ojej, przygarnij zwierzaka, pet world, adopcje psów, adopcja psa, morusek, gumtree, ale okazja [/B][/QUOTE] Jeszcze takie są ;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Poszedł przelew na Henia zgodnie z umową :) Trzymam kciuki za sprawne wyciągnięcie Heniutka za schroniska :) -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Musi przyjsc :) Każdy szorsciak zasługuje na super dom :) -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60'] A to na dobry poczatek:lol: alegratka.pl eoferty.pl kupiepsa e-zwierzak.pl giełdaogloszen przygarnijzwierzaka nasipupile kokosy.pl cafeanimal dwukropel.pl ofertka.pl[/QUOTE] Miał to... ale nie wiem czy jeszcze aktualne... Ktoś wie? -
U Bajeczki cisza? Pani się nie odezwała ? :(
-
[quote name='mamanabank']Cieszę się, że się spotkacie, Łowicz integruje Warszawę :-)[/QUOTE] Swięta prawda :D
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jasza, przeczytałam cały wątek i jestem Twoją wielką fanką! To niesamowite jak bardzo zaangażowałaś się, zeby umożliwić Misce nowe, lepsze życie!! Trzymam kciuki, żeby obaj Twoi mężczyzni pokochali Miśkę tak jak Ty, bo chyba nie jestem jedyna, która po cichutku liczy na to, ze to przy Tobie Misia znajdzie swoją przystań... A Pan Adam oczywiscie będzie ją często odwiedzał :D -
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
Andzike replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Leni, nowa Pani Łazika dołączy do nas na dogo? Czy ona wie ile Willy ma fanów, oczekujących na relacje i fotki? :D -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Jak tu Andzike hasać, jak się jest w takim miejscu smutnym, dookoła tylko rozdzierajace smutne poszczekiwania innych psiaków, to sie może nie chcieć wychodzić z budki....[/QUOTE] Właśnie o to mi chodzi majuska... Gustaw powinien mieć swój dom i swojego ludzia, który będzie z nim hasał... -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Dzis ktos telefonicznie pytał mnie o Lunę![/QUOTE] Oby się udało i oby Lunka pojechala to super domku!!! -
[quote name='Paula03']Dalej Nela i Puszek :)[/QUOTE] Jestem za ;) Mysle, ze Bozenka tez :)
-
Super fotki :D :D :D Ubocze "otwarcie" Misi to kwestia czasu i miłości a tego jak widać jej nie brakuje !!! W sobotę poznacie Nele - psa z depresja :diabloti:
-
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Nasze miasto jest małe wszyscy znaja wszystkich![/QUOTE] Ok, wszystko rozumiem :) to Lunka poczeka na sensownych kandydatów i super domek! -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ojej, nie wyspał się chłopak... powinien na słonku pohasać, a nie w budzie siedzieć... :( -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Wiesz Andzike wolałabym dalej szukać małej domku![/QUOTE] ale to wiesz cos wiecej? -
Ja nie pozwole, żeby Ubocze sami cieszyli się z Miski, więc w weekend idziemy razem na spacer ;)
-
Oj Rudolf to niewdzięczny jest ;) On to mi chyba do tej pory nie wybaczył, że zabrałam go z pieknego tymczasowego domu z wielkim ogrodem ;) I jakoś mi nie chce uwierzyć jak mówię, ze po kastracji, prosto z tego ogrodu trafiłby do schroniska...
-
anciaak ja też trzymam kciuki za Pako!! Bedzie dobrze - musi być !! A moze jakieś nowe fotki Karmelka i Agrafki?? ;) uwielbiam kocio / psie układy :D chwilowo mam jeszcze jednego psiaka i aktualny układ wygląda tak (mam nadzieję, ze Agrafka, Karmelek i odwiedzające cioteczki wybaczą to panoszenie się na wątku:) ) [URL="http://img202.imageshack.us/i/p1070291.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6982/p1070291.jpg[/IMG][/URL]
-
A Nelka na to "NIEMOŻLIWE" ;) ale ona to mało obiektywna jest ;)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zaproszono mnie to jestem :) Na razie mogę jednorazowo wplacić 20zł,ale postaram się co miesiąc wesprzec chłopaka groszem ;) Najważniejsze to wyciągnać go z tego schroniska !!! PS. Poproszę nr konta na pw :) -
Ubocze, co u Misi słychać ??? ;) Bo sama przyjadę przekonać się na własne oczy ;)
-
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
Andzike replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Łazik w końcu znalazł cudowny dom :) Świetna robota !!! :)