Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Romka']Andzike ,Figa jesli nie ma u Ciebie miejsca mozemy rozładowac karme jak zwykle u mnie!Co Ty na to ,chyba,ze masz inny pomysł?[/QUOTE] Jak dla mnie możemy podjechać do Ciebie Romka, rozpakować fanty i potem do Figi :)
  2. Już po wizycie :) wypadla pozytywnie :D Fridek, pakuj miseczki, jutro jedziesz ze mną do Warszawy :)
  3. Golden już dwa razy był w Łowiczu, teraz czas na Pixela ;)
  4. [quote name='leni356']Może się niedługo przestanie dąsać :) Przekup parówką ;) W wannie wygląda jak męczennik :D[/QUOTE] Przekupilam kurczakiem ;) Dla Shiby to normalka - jest kąpana regularnie, ale Nela patrzyla na mnie jakbym jej wielką krzywdę robila ;)
  5. Wypuść nas z tej lazienki, bo zgłosimy Cie do TOZu!!!! [URL=http://img96.imageshack.us/i/p1080530l.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2366/p1080530l.jpg[/IMG][/URL]
  6. Rudolfowi kąpiel darowałam, ale bardzo był zainteresowany ;) [URL=http://img9.imageshack.us/i/p1080525u.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3700/p1080525u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img9.imageshack.us/i/p1080526sg.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3888/p1080526sg.jpg[/IMG][/URL] He, he, he;) [URL=http://img24.imageshack.us/i/p1080527r.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9907/p1080527r.jpg[/IMG][/URL]
  7. Dziś odbyło się wielkie kąpanie psów ;) Zdjęc Shiby nie wklejam, bo mokra traci cały swój urok - wygląda jak szczur ;) Za to Nelka już mnie chyba nie kocha ;) [URL=http://img215.imageshack.us/i/p1080524.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8283/p1080524.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/p1080523.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5852/p1080523.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1080529.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9002/p1080529.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/p1080528.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5659/p1080528.jpg[/IMG][/URL]
  8. To może tylko to gdzieś rozładujemy i pójdziemy na spacer ? Nie chcemy klopotu robic, a przy takiej ilosci siersci zawsze klopot jest :) A psiory to Nelka i wsiowy jork Aikowo - Pixel ;)
  9. [quote name='Romka']Andzike jesteś nieoceniona,dziekujemy Ci za wszystko co robisz dla naszych zwierzat![/QUOTE] Ja się tylko odwdzięczam za Nelkę :D
  10. [quote name='Figafiga']Andzike spotykamy się u mnie, więc serdecznie Was zapraszam ;-)[/QUOTE] Super, już sie nie moge doczekać :D ale wiesz, ze my przyjezdzamy ze zwierzyńcem ? ;)
  11. Mała ta Misia, zmieści się coś jeszcze ... ;)
  12. Jaszka, no nie mogę... Jak Ty to opisujesz to mi się mokro w oczach robi... I jeszcze ten wiersz... Bardzo się cieszę, że u Misi wszystko ok !!!
  13. Dotarłaś bez problemów ? :) Niech tylko Joszinka trochę się podtuczy, niech jej odrosną kudełki na pyszczku i sierść zacznie pięknie lśnic to bedzie z niej prawdziwa Miss Szorsciaków ;)
  14. Chwilowa ilość zwierząt na stanie - 3 sztuki - w tym jeden bandzior z błyskiem w oku ;) [URL="http://img94.imageshack.us/i/p1080518b.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7500/p1080518b.jpg[/IMG][/URL] I dwie bardzo grzeczne dziewczynki :) [URL="http://img42.imageshack.us/i/p1080520t.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4615/p1080520t.jpg[/IMG][/URL] EDIT: cholercia, ten dywanik był kiedyś koloru Shiby... WTF ??? :roll:
  15. A to moje ulubione zdjęcie :) Joszinko dużo szczęscia i radości :) Jestem pewna, ze znalazłaś swoją szczęsliwa przystan :) Pani Jolu, Panie Adamie - jesteście wspanialymi ludzmi i bardzo się cieszę, że Joszka trafiła do Was :) [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1080514u.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1263/p1080514u.jpg[/IMG][/URL] I to już koniec na dzisiaj - można się zachwycać :D :D :D
  16. Joszi zachowywala się jakby to od zawsze był jej dom - merdala ogonkiem, dreptała po pokoju i w ogóle nie było po niej widać stresu :) [URL=http://img218.imageshack.us/i/p1080503.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/757/p1080503.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img246.imageshack.us/i/p1080509.jpg/][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/267/p1080509.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img402.imageshack.us/i/p1080510f.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5457/p1080510f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img237.imageshack.us/i/p1080511v.jpg/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/8838/p1080511v.jpg[/IMG][/URL]
  17. A to już pierwsze chwile w nowym domku ... Izydor się ofukal i wycofal do drugiego pokoju, Barnaba z wlasciwym dla siebie stoicyzmem uznal przybycie Joszi do swojego domu za rzecz calkowicie normalna :) [URL=http://img51.imageshack.us/i/p1080474c.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4127/p1080474c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img684.imageshack.us/i/p1080479y.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5833/p1080479y.jpg[/IMG][/URL] Tutaj z Barnabą - Joszi bardzo szybko załapala, gdzie może dostać jakiś smaczny kąsek ;) [URL=http://img684.imageshack.us/i/p1080505u.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1980/p1080505u.jpg[/IMG][/URL]
  18. Podreptala po gabinecie merdając ogonkiem :) [URL=http://img692.imageshack.us/i/p1080416.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1814/p1080416.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/p1080450i.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3897/p1080450i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img401.imageshack.us/i/p1080382w.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7754/p1080382w.jpg[/IMG][/URL]
  19. Pomimo tych nie calkiem przyjemnych przeżyć Joszinka byla bardzo dzielna i w nagrodę dostala smakołyki :) [URL=http://img186.imageshack.us/i/p1080354.jpg/][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/1770/p1080354.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1080356c.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/798/p1080356c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/p1080362e.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4903/p1080362e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img294.imageshack.us/i/p1080363m.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3672/p1080363m.jpg[/IMG][/URL]
  20. W końcu... Kiedyś oszaleje przez to dogo... No to jedziemy dalej ;) ale zanim dojechaliśmy do domku, zahaczylysmy o weterynarza :) Joszi została osłuchana, opukana, obejrzana itp ;) Weterynarz stwierdzila, ze ma podrażnione oczy i skóre w nienajlepszym stanie. Została też odrobaczona i zakropiona Frontlinem i oczyszczono jej gruczoły... Przy obcinaniu pazurkow polała się niestety krew - młoda pani weterynarz coś się za bardzo nie ogarnela :( Ale cytując nowego Pana Joszki "gdzieś musi zdobywać doświadczenie..." ;) [URL="http://img689.imageshack.us/i/p1080305.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2623/p1080305.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img32.imageshack.us/i/p1080307t.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7673/p1080307t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img716.imageshack.us/i/p1080311.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3518/p1080311.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img14.imageshack.us/i/p1080323g.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6937/p1080323g.jpg[/IMG][/URL]
  21. Jeeeestem :)))) Joszinka juz w domku :) Odebrałyśmy ją z Panią Jola z dworca (dziękuję Paulina, bardzo było miło Cię poznać :) i ruszyłyśmy w drogę do nowego domku Joszki :) Na początek parę zdjęc jeszcze z dworca - Joszka była troche przestraszona, ale potem chyba zrozumiała, ze zaczyna się dla niej nowe lepsze życie :D Joszka od razu zostala przebrana w nowe odblaskowe szeleczki :) [URL=http://img176.imageshack.us/i/p1080278.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3378/p1080278.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/p1080282c.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/337/p1080282c.jpg[/IMG][/URL] zwóccie uwagę - na górze odbywa się podpisanie umowy adopcyjnej ;) [URL=http://img237.imageshack.us/i/p1080283.jpg/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2500/p1080283.jpg[/IMG][/URL] W samochodzie była bardzo grzeczniutka, siedziała Pani na kolanach i rozgladała się wokoło :)
  22. Boski jest :D :D :D a pierwsze zdjęcie - WYMIATA!!! :D
  23. Tak już dzisiaj o 17.10 z niecierpliwościa będę dreptać po dworcu :D ale nie sama :D Pani Jola już się nie może doczekać nowego domownika, więc Joszi odbierzemy razem, pojedziemy do weta a potem do nowego, szczęsliwego domku :D :D :D To już za 7 godzin!!! :D
  24. Jaszeńka, martw się...:glaszcze: dzięki Tobie, Adamowi i wielu dobrym Duszom Misia z przestraszonego dzikuska zmieniła się w psa merdającego ogonkiem :) serce rośnie jak się czyta ten wątek... :D
×
×
  • Create New...