Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Jeszcze trochę wytrzymaj Luneczko, już niedlugo Twój osobisty ludz cię będzie dopieszczał... :) PS. W ramach tego co Romka napisała na którymś watku, ze niedługo wszędzie będę widzieć Wasze psiaki - wczoraj w drodze na Pola spotkałam czarną jak smoła "siostrę" Luny :D Jedno oko miała brązowe, drugie takie jasniutko błękitne :) Cudna psina, tak ja Lunka !!!
  2. Macie nowe zdjęcia przystojniaka ?? :D
  3. Jak patrzę na jego zdjęcia to nie mogę się nie uśmiechac :D
  4. Domku, szukasz wlaśnie Toli !!!
  5. [quote name='PaulinaT']co zupełnie niezrozumiałe...[/QUOTE] Mnie też to dziwi... Taki cudny psiak...
  6. Już 20-ty :D :D :D Lunka ma coraz bliżej do domku :)
  7. Nelutku miziam wirtualnie za uchem...
  8. Co słychać u Tapczanika ? Wymiziany za uchem? Chcialam dziś zrobic zdjęcie tapczanikowej jamniczce dziadkow, ale dziadek mnie pogonił, że "nie będe jego psa w internecie ośmieszać" :D :D :D
  9. podeslalam Leonka na chyba trzy wątki szukające ON-kow, ale poki co bez rezultatu ... Domku, przybywaj !!! :)
  10. Mam nadzieje, ze argusiowa wybaczy, bo sama będzie dopiero późnym wieczorem na dogo :) Jest domek chętny z Katowic... oczywiście do sprawdzenia i pozostaje jeszcze kwestia transportu, ale Pani zrobiła na argusiowej dobre wrażenie przez telefon :D Trzymamy kciuki :) PS. Po takiej ilości ogłoszeń spodziewam się, ze jeszcze nie raz ktoś do argusiowej zadzwoni :D
  11. [quote name='Kaja10014']Jak się biega po lesie to czasem można dostać kijem w oko:evil_lol: Zdrowiej Paulo, zdrowiej![/QUOTE] O mamo;) To Wy tam sporty ekstremalne uprawiacie ;) Zdrówka Paula :)
  12. Qrcze, tak sobie marzę, żeby Kropka poszla do DS i żebym mogła Fiziule przywiezc po świętach do Wawy...
  13. Milcia, smigaj pod dom !!! :)
  14. Ale dziś była piekna pogoda... Heniutku, wygrzałeś się na słoneczku? :)
  15. [quote name='mamanabank']Przypominam o talonach SPA dla Balbiny :-)[/QUOTE] mamanabank nie działają banerki :(
  16. Aikowo się tu powinna pojawić :D Greta jest w jej typie ;)
  17. Oj... kolejne maleństwo... Podobna troche do Kropki, o której Ci pisalam :)
  18. Czapi pojechał do domu - dziś na "tymczasie" Shiba ;) Zabawy 10pieter ponad ziemia... [URL=http://img716.imageshack.us/i/p1090536m.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5788/p1090536m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/p1090552.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9895/p1090552.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/p1090564f.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1122/p1090564f.jpg[/IMG][/URL] Spadam stąd ;) [URL=http://img442.imageshack.us/i/p1090572.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9872/p1090572.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Kaja10014']Tak, na początku się bała ale później biegała naokoło i machała ogonkiem, nawet połozyła się na plecach, żeby ją drapać :)[/QUOTE] Kochane maleństwo... :) Oby jak najszybciej wyszla ze schroniska...
  20. Madallena wyslij fajne fotki i informacje o Kropce do [B]Kaja10014[/B] - porobi Kropce ogłoszenia :D :D :D Kaja, jesteś boska:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='mamanabank']Jeśli to Warszawa to już wiem kto pojedzie na wizytę [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][/QUOTE] Kto???? :roll: :D :D :D :D super, bardzo się cieszę, ze kolejny psiak pojechał do domu !!! :)))
  22. A teraz wszystkie odsypiaja:diabloti: Ale ja już wstałam i miziam Heniutka ;)
  23. Dokładnie 3.30 ;) ale w miłym towarzystwie...:diabloti:
  24. No wiesz weekend ;) a u Ciebie, która teraz :D? W sumie to dobrze, bo Heniutek jest obstawiony 24h ;)
×
×
  • Create New...