Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Halcia, jeżeli dałoby Nele wyciągnąć to ja Wam finansowo trochę pomogę... a tak myśle, ze jakby do Jamora trafiła, to świat by się dla niej otworzył...
  2. Proponuje Leona - jednego z podopiecznych mamynabank - swatki na tym wątku ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/179871-LEON-owczarek-Leon-psi-zawodowiec[/url]
  3. A Kapsel ma jakieś ogłoszenia czy jeszcze go nie ogłaszacie?
  4. W sumie jak błąkala się z cieczką to nie wiadomo czy jej ktoś nie dopadl :/
  5. [quote name='Romka']Martwi mnie troche ,ze o Tolke nikt nie pyta,choc jak pisze Andzike u Jamora ma jak u Pana Boga za piecem.[/QUOTE] Mnie też to martwi i bardzo dziwi... Tyle ogłoszeń i nikt nie chce takiej pięknej dziewczyny??
  6. Tylko, żeby jak najszybciej znalazl się "ludz" co mu zapewni dobry domek ...
  7. [quote name='Paula03']Tyle w schronisku jest spraw, że się w głowie nie mieści. Chociaż w tę sobotę tylko kilka boksów nie wyszło![/QUOTE] Dziewczyny jesteście niesamowite !!! Lepiej zorganizowane niż większość państwowych urzędów :D Oczywiście pomijając urzędy zarządzane przez dogomaniaczki ;)
  8. A mi się wydawalo, ze wlaśnie szczeniaki trzeba od poczatku przyzwyczajać do człowieka i socjalizować!!! żeby człowiek kojarzył im się z czymś przyjemnym...
  9. Pamiętamy, zaglądamy i czekamy na koniec marca :)
  10. [quote name='Romka']Tak, Rudolfa odwiązałysmy z Grazynka w lesie,był przywiązany łancuchem do pasnika dla zwierzat![/QUOTE] :angryy::angryy::angryy: czasem mi wstyd, że jestem człowiekiem !!! :angryy:
  11. [quote name='Szarotka']A nie mozna Neli wyciagnac ??[/QUOTE] Tylko gdzie? Jedyną osobą, której Nela ufa jest halcia... :(
  12. Boshe... aż mi się łzy w oczach zakręciły :((( on jest taki piękny... i taki smutny :(
  13. [quote name='Romka']Dobrze ,ze nie na psy a w psy idż na całość -ja jestem za![/QUOTE] Ja też :D a klient na lato będzie obciachany na krótko, ale ja widzę oczami wyobraźni te klaki wychodzące przy pomocy trymera... ;)
  14. [quote name='Romka']A tak na wszelki wypadek schowała sie Fizia gdy weszłam do boksu.[/QUOTE] Aaaa!!!!:shake: taki pieseczek nie powinien być w budzie !!!! ona musi do domu!!! na kanapę!!! na kolanka!!! :shake:
  15. Mamanabank, wpadnij do mnie jutro ;) Mam dla Ciebie klienta :D [URL=http://img227.imageshack.us/i/p1060789.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4671/p1060789.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Romka']Nelcia jako pies skubany wygląda ślicznie.Mamanabank ma talent,który sie marnuje![/QUOTE] Dokładnie !!! Taki talent nie powinien się marnować ;)
  17. :))) Pisałam u Mufka, że Mufkopodobnego psa też u siebie widzialam:diabloti:
  18. [quote name='Romka']Tak Andzike małą Psotkę ,ktoś zostawił w lesie przywiązaną,wyszła na spacer i pan juz z nia nie wrócił.Dziewczyny wiedza kto był jej właścicielem.Biedna mała musi to wszystko pamiętać![/QUOTE] Biedne maleństwo :( a ten kto ją zostawił też powinien byc przywiązany do drzewa !!!:angryy: I nie sądzę, żeby ktoś drania odwiązał !!! :angryy:
  19. [quote name='kaskadaffik']Wszystko dobrze, Gustawo żywotny, do miziania podchodził :)[/QUOTE] Super wieści :) zostal wymiziany porządnie ? :)
  20. Misiunia jest prześliczna :)
  21. [quote name='leni356']Mia już u Małgosi w hoteliku :multi: Gosia ma problem z netem, jak się pojawi to napisze więcej. Podobno cudniasta :loveu:[/QUOTE] O mamo :D :D :D ale Wy ekspresowo działacie :D super wieści :D
  22. [quote name='mamanabank']Nic, czekamy... najważniejsze, że Tola ma się dobrze.[/QUOTE] U Jamora ma jak u Pana Boga za piecem :)
  23. Spoko, Pixel i Negra czekają aż się cieplej ;) A Nelka za 3-4mies. wpadnie na odświeżenie koloru ;)
×
×
  • Create New...