[quote name='Romka']Tak Andzike małą Psotkę ,ktoś zostawił w lesie przywiązaną,wyszła na spacer i pan juz z nia nie wrócił.Dziewczyny wiedza kto był jej właścicielem.Biedna mała musi to wszystko pamiętać![/QUOTE]
Biedne maleństwo :( a ten kto ją zostawił też powinien byc przywiązany do drzewa !!!:angryy:
I nie sądzę, żeby ktoś drania odwiązał !!! :angryy: