-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Rudolf zasuwaj do domu !!! -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ogłaszacie już gdzieś Heniutka? :) -
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Fajny miał spacerek :) Oby jak najszybciej znalazł swojego ludzia do spacerów :) -
[quote name='leni356']Praga Południe, więc przeprawa przez most Poniatowskiego[/QUOTE] Uuuu to chyba juz łatwiej będzie do mamynabank dojechać w godzinach porannych ;)
-
Hop hop Łateczko :)
-
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']No dobra, dobra, bez przesady, już możecie wracać![/QUOTE] Jestem jestem... po takiej ilości słodyczy chyba razem z Balbiną wybiorę się do SPA :D Szczylki są przesłodkie, a mama cudna. Oby udało im się trafić do idealnych domów... -
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Tola, ja rozumiem, że u Jamora jest Ci super, ale zbieraj się już kochana do domu... -
[quote name='mamanabank']cudowne towarzystwo i codzienne polowanie na niedźwiedzia :-) fioła by u mnie dostała albo zamknęła się w sobie ;-)[/QUOTE] U Ciebie to ona odżywa ;) jedyne, przeciw czemu mogłaby lekko protestować to regularne skubanie:diabloti:
-
[quote name='leni356'] Andzike, jak się przeprowadzę to możesz Nelę przywozić do mnie :)[/QUOTE] A przeprowadzasz się gdzieś bliżej mnie?? :D mamanabank - u Ciebie Nela mialaby cudowne towarzystwo, ale qrde, troche daleko ;)
-
[quote name='leni356']Pani z Żyrardowa nieaktualna, adoptowała innego psa, choć twierdziła że będzie czekać na sterylkę Bajki[/QUOTE] Dzisas... uwielbiam takich "poważnych" ludzi... No to nadzieja w Ursusie ... :)
-
[quote name='leni356']W Stanach da się wyżyć całkiem spoko, nie wiem może w PL też się to zmieni. W Stanach to normalne podróżować do pracy z psem i oddawać go do pobliskiego psiego przedszkola, a po pracy zabierać. Fajnie się socjalizują takie psiaki, bo często są oddawane już od szczeniaka jeśli ludzie pracują. To zawsze było moje marzenie: założyć coś takiego w Polsce, jednak muszę przyznać że w Stanach większość psów jest dużo spokojniejszych niż u nas, bo u nas - delikatnie mówiąc - zdarzają się różne.. Jak popatrzę na moje osiedle to mnie czasami ciarki przechodzą. Pewnie to wynika z wychowania..[/QUOTE] No właśnie oglądalam ostatnio program o psim przedszkolu :) Super sprawa - gdyby w Wawie, ktoś to zrobił z głową, mysle ze na jeden dzień w tygodniu wysyłałabym tam Nelke :) Ona się super socjalizuje w towarzystwie innych psów, od razu wstępuje w nią życie :)
-
[quote name='mamanabank']Prawda, prawda. Balkonik ładnie zabezpieczyłaś.[/QUOTE] Balkonik jest też zabezpieczony z gory, tak, że Rudolf nie może wskoczyc na barierkę... Tzn. tak mi się wydawało przez całe lato - balkon był otwarty, na balkonie pelargonie (teraz już smutne zwłoki w doniczce;) ) więc Rudolf mial tam swój ogródek ;) Niestety wycwanił sie i w tym roku wskakuje na górną kratkę z parapetu:shake: więc dopóki nie wymyślę jak to zabezpieczyć bardziej,zabawy na balkonie są tylko pod czujnym nadzorem ;) Coś mi się nie wydaje, żeby siedem życ kota wystarczyło na upadek z dziesiątego piętra na beton...
-
[quote name='mamanabank']Twoje zdjęcia są niesamowite, normalnie jak z hAmeryki :-)[/QUOTE] Niesamowitych to ja mam modeli :D
-
[quote name='leni356']Andzike, założyłaś jakieś Doggie Day Care? :-D[/QUOTE] Qrde, powiem Ci, ze gdybym miala warunki i mogła z tego wyżyć nie wahałabym się ani chwili ;) Piatek mialam wolny, więc Mada przywiozla Czaputka w drodze do pracy - co będzie chłopak sam siedział w domu, jak może odwiedzić ciocie ;) A wczoraj moja mama i brat pracowali, więc Shibucha przyjechala pomęczyć Rudolfa ;)
-
Jak tylko dostanę namiary na domek umówię się na następny weekend :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniutka widać :) Sluchajcie on musi do super domu trafic :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Madallena wyczyść PW :D -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nie no, chłopak wygląda coraz lepiej :D -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Jakoś tak mi się słodkiego zachciało... ;) ide po Torcik Wedlowski ;) -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Jeszcze może być Melasa :) -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Albo Karmela :) -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
jakie cudne szczylki !!! -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Piękny jest :) -
Wkleiłam Łatkę na wątek ludzi szukających małego, łaciatego psiaka ;) wypisz, wymaluj Łatka :D Co prawda szukają już od końca lutego i nie wiem czy czegoś nie znaleźli, ale zobaczymy... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180698-rodzina-chAE-tna-na-A-aciatego-maA-ego-psa/page4[/url]
-
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Próbowałam ukradkiem, ale chciałam ja uchwycić z góry jak siedzi - wtedy byłby najlepszy efekt ;) Spoko, nic straconego, jeszcze się na nią zasadze :diabloti: