Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Ogłaszacie już gdzieś Heniutka? :)
  2. Fajny miał spacerek :) Oby jak najszybciej znalazł swojego ludzia do spacerów :)
  3. [quote name='leni356']Praga Południe, więc przeprawa przez most Poniatowskiego[/QUOTE] Uuuu to chyba juz łatwiej będzie do mamynabank dojechać w godzinach porannych ;)
  4. [quote name='mamanabank']No dobra, dobra, bez przesady, już możecie wracać![/QUOTE] Jestem jestem... po takiej ilości słodyczy chyba razem z Balbiną wybiorę się do SPA :D Szczylki są przesłodkie, a mama cudna. Oby udało im się trafić do idealnych domów...
  5. Tola, ja rozumiem, że u Jamora jest Ci super, ale zbieraj się już kochana do domu...
  6. [quote name='mamanabank']cudowne towarzystwo i codzienne polowanie na niedźwiedzia :-) fioła by u mnie dostała albo zamknęła się w sobie ;-)[/QUOTE] U Ciebie to ona odżywa ;) jedyne, przeciw czemu mogłaby lekko protestować to regularne skubanie:diabloti:
  7. [quote name='leni356'] Andzike, jak się przeprowadzę to możesz Nelę przywozić do mnie :)[/QUOTE] A przeprowadzasz się gdzieś bliżej mnie?? :D mamanabank - u Ciebie Nela mialaby cudowne towarzystwo, ale qrde, troche daleko ;)
  8. [quote name='leni356']Pani z Żyrardowa nieaktualna, adoptowała innego psa, choć twierdziła że będzie czekać na sterylkę Bajki[/QUOTE] Dzisas... uwielbiam takich "poważnych" ludzi... No to nadzieja w Ursusie ... :)
  9. [quote name='leni356']W Stanach da się wyżyć całkiem spoko, nie wiem może w PL też się to zmieni. W Stanach to normalne podróżować do pracy z psem i oddawać go do pobliskiego psiego przedszkola, a po pracy zabierać. Fajnie się socjalizują takie psiaki, bo często są oddawane już od szczeniaka jeśli ludzie pracują. To zawsze było moje marzenie: założyć coś takiego w Polsce, jednak muszę przyznać że w Stanach większość psów jest dużo spokojniejszych niż u nas, bo u nas - delikatnie mówiąc - zdarzają się różne.. Jak popatrzę na moje osiedle to mnie czasami ciarki przechodzą. Pewnie to wynika z wychowania..[/QUOTE] No właśnie oglądalam ostatnio program o psim przedszkolu :) Super sprawa - gdyby w Wawie, ktoś to zrobił z głową, mysle ze na jeden dzień w tygodniu wysyłałabym tam Nelke :) Ona się super socjalizuje w towarzystwie innych psów, od razu wstępuje w nią życie :)
  10. [quote name='mamanabank']Prawda, prawda. Balkonik ładnie zabezpieczyłaś.[/QUOTE] Balkonik jest też zabezpieczony z gory, tak, że Rudolf nie może wskoczyc na barierkę... Tzn. tak mi się wydawało przez całe lato - balkon był otwarty, na balkonie pelargonie (teraz już smutne zwłoki w doniczce;) ) więc Rudolf mial tam swój ogródek ;) Niestety wycwanił sie i w tym roku wskakuje na górną kratkę z parapetu:shake: więc dopóki nie wymyślę jak to zabezpieczyć bardziej,zabawy na balkonie są tylko pod czujnym nadzorem ;) Coś mi się nie wydaje, żeby siedem życ kota wystarczyło na upadek z dziesiątego piętra na beton...
  11. [quote name='mamanabank']Twoje zdjęcia są niesamowite, normalnie jak z hAmeryki :-)[/QUOTE] Niesamowitych to ja mam modeli :D
  12. [quote name='leni356']Andzike, założyłaś jakieś Doggie Day Care? :-D[/QUOTE] Qrde, powiem Ci, ze gdybym miala warunki i mogła z tego wyżyć nie wahałabym się ani chwili ;) Piatek mialam wolny, więc Mada przywiozla Czaputka w drodze do pracy - co będzie chłopak sam siedział w domu, jak może odwiedzić ciocie ;) A wczoraj moja mama i brat pracowali, więc Shibucha przyjechala pomęczyć Rudolfa ;)
  13. Jak tylko dostanę namiary na domek umówię się na następny weekend :)
  14. Heniutka widać :) Sluchajcie on musi do super domu trafic :)
  15. Nie no, chłopak wygląda coraz lepiej :D
  16. Jakoś tak mi się słodkiego zachciało... ;) ide po Torcik Wedlowski ;)
  17. Jeszcze może być Melasa :)
  18. Wkleiłam Łatkę na wątek ludzi szukających małego, łaciatego psiaka ;) wypisz, wymaluj Łatka :D Co prawda szukają już od końca lutego i nie wiem czy czegoś nie znaleźli, ale zobaczymy... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180698-rodzina-chAE-tna-na-A-aciatego-maA-ego-psa/page4[/url]
  19. Próbowałam ukradkiem, ale chciałam ja uchwycić z góry jak siedzi - wtedy byłby najlepszy efekt ;) Spoko, nic straconego, jeszcze się na nią zasadze :diabloti:
×
×
  • Create New...