Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='maciaszek']Ja też z utęsknieniem czekam na wiosnę, na zieleń, na ciepełko...[/QUOTE] I ja! I ja!!! Marzą mi się wyjazdy na działke, spacery po lesie, w planach mam też wypad nad morze.... Niech już będzie ciepło... A Misiunia jest cudna :) Jak jej stosunki z TZ? Idzie ku lepszemu? :)
  2. [quote name='mortikia']Od tygodnia dzwoni do mnie dziwny mezczyzna, ktory za wszelka cene chce Joya, jak mowi, do pilnowania warsztatu i opowiada o tym, jak codziennie pali swieczke na gronie zmarlego psa. To jego numer 605-210-723 Jest nieprzyjemny i bardzo dziwny.[/QUOTE] Świat jest pełen dziwnych ludzi... ON-ków do oddania jest mnóstwo - dziwne, że az tak się na Joya uparł :/ Ale mortikia, nie wiem czy powinnas podawać cały nr tel - może wygwiazdkuj trzy środkowe cyfry, żeby się nikt nie przyczepił :/
  3. [quote name='Finnigan']Jest szansa ze bedzie to pod koniec marca.[/QUOTE] No to czekamy z niecierpliwościa :D
  4. [quote name='Akrum']widać że z niej mała księżniczka jest i jaki ma tron mięciutki... ;)[/QUOTE] Każda księżniczka zasługuje na swój mięciutki tron :D
  5. No pięknie... cały dzień nikt Henia wirtualnie nie pomiział... Heniutku do góry !!!! :D
  6. Cudne psiaki !!! :)
  7. cioteczki łowickie są w końcu mistrzyniami w przekupywaniu psów ;)
  8. Ktoś w końcu musi wypatrzec taka pięknote !!! :)
  9. Maluchy do domu !!!! ( i mamę ze sobą zabierzcie! :) )
  10. Cudna Pynka ;D coś tak na zimę dostala grubszego futerka czy ...?:diabloti: Dzieciorek też śliczny :)
  11. Niezmiennie podtrzymuję - bulwy są boskie :) A co u Pyni Generała ? :)
  12. Cudna jest :D :D :D jak na nia patrzę, to widzę młodą, mniejszą Nelke ;) szczególnie na tym przedostatnim zdjęciu:loveu:
  13. [quote name='leni356'] Do pełni szczęścia tylko fotek jeszcze :multi:[/QUOTE] Się podpisuję :D
  14. No niestety, taka kolej losu :D Dawaj zdjęcia towarzystwa bo się stęsknilam :))))
  15. Super wieści :D :D :D ale Finni ma rozrywki :)
  16. Suuuper wieści... a o roszczeniowych kotach to coś mi wiadomo...:evil_lol: Miauu o trzeciej w nocy i uderzanie łapą w szafkę "daj jeść!!!"
  17. Oh, jak tu się miłośnie zrobilo:loveu::loveu::loveu: My Was z Nelka też :iloveyou:
  18. Ulubione miejsce :D [URL=http://img101.imageshack.us/i/p1000353640x480.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7691/p1000353640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/p1000339640x480.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/949/p1000339640x480.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Cytując Panią Jole: Ma się wspaniale,opanowala fotel i okno,z kotami bezkolizyjnie,jest „żywym srebrem”[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. Zobaczcie jakie cudo mieszka w Radości... :) [URL=http://img46.imageshack.us/i/p1000373640x480.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2914/p1000373640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img211.imageshack.us/i/p1000295640x480.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8265/p1000295640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/p1000309640x480.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4663/p1000309640x480.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='mamanabank']Andzike, a może pokazałabyś te zdjęcia... wiesz komu...[/QUOTE] Taki mam zamiar:diabloti:
  21. Zdjęcie z "toalety" mnie powaliło :D :D :D
×
×
  • Create New...