-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Ja też z utęsknieniem czekam na wiosnę, na zieleń, na ciepełko...[/QUOTE] I ja! I ja!!! Marzą mi się wyjazdy na działke, spacery po lesie, w planach mam też wypad nad morze.... Niech już będzie ciepło... A Misiunia jest cudna :) Jak jej stosunki z TZ? Idzie ku lepszemu? :) -
[quote name='mortikia']Od tygodnia dzwoni do mnie dziwny mezczyzna, ktory za wszelka cene chce Joya, jak mowi, do pilnowania warsztatu i opowiada o tym, jak codziennie pali swieczke na gronie zmarlego psa. To jego numer 605-210-723 Jest nieprzyjemny i bardzo dziwny.[/QUOTE] Świat jest pełen dziwnych ludzi... ON-ków do oddania jest mnóstwo - dziwne, że az tak się na Joya uparł :/ Ale mortikia, nie wiem czy powinnas podawać cały nr tel - może wygwiazdkuj trzy środkowe cyfry, żeby się nikt nie przyczepił :/
-
[quote name='Finnigan']Jest szansa ze bedzie to pod koniec marca.[/QUOTE] No to czekamy z niecierpliwościa :D
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']widać że z niej mała księżniczka jest i jaki ma tron mięciutki... ;)[/QUOTE] Każda księżniczka zasługuje na swój mięciutki tron :D -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
No pięknie... cały dzień nikt Henia wirtualnie nie pomiział... Heniutku do góry !!!! :D -
Cudne psiaki !!! :)
-
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
cioteczki łowickie są w końcu mistrzyniami w przekupywaniu psów ;) -
Ktoś w końcu musi wypatrzec taka pięknote !!! :)
-
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Maluchy do domu !!!! ( i mamę ze sobą zabierzcie! :) ) -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Cudny zwyklaczek :) -
Cudna Pynka ;D coś tak na zimę dostala grubszego futerka czy ...?:diabloti: Dzieciorek też śliczny :)
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Cudna jest :D :D :D jak na nia patrzę, to widzę młodą, mniejszą Nelke ;) szczególnie na tym przedostatnim zdjęciu:loveu: -
[quote name='leni356'] Do pełni szczęścia tylko fotek jeszcze :multi:[/QUOTE] Się podpisuję :D
-
Super wieści :D :D :D ale Finni ma rozrywki :)
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Oh, jak tu się miłośnie zrobilo:loveu::loveu::loveu: My Was z Nelka też :iloveyou: -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Ulubione miejsce :D [URL=http://img101.imageshack.us/i/p1000353640x480.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7691/p1000353640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/p1000339640x480.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/949/p1000339640x480.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Cytując Panią Jole: Ma się wspaniale,opanowala fotel i okno,z kotami bezkolizyjnie,jest „żywym srebrem”[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie jakie cudo mieszka w Radości... :) [URL=http://img46.imageshack.us/i/p1000373640x480.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2914/p1000373640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img211.imageshack.us/i/p1000295640x480.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8265/p1000295640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/p1000309640x480.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4663/p1000309640x480.jpg[/IMG][/URL] -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Andzike, a może pokazałabyś te zdjęcia... wiesz komu...[/QUOTE] Taki mam zamiar:diabloti: -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie z "toalety" mnie powaliło :D :D :D