-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
[quote name='Finnigan']Tak! Tak! Tak! Wiedzialam ze nam sie uda :) zdalismy egzamin i tylko 8 punktow braklo do wyroznienia :) Dzis z Finim swietujemy :) Co do aparatu to bedzie dopiero w kwietniu :(((([/QUOTE] No wiecie co !!! :) Takie sukcesy i bez aparatu ??? :D Gratulacje !!!! :D
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='bahlsa']ja nie ogłaszałam Fizi, chyba Paula ją ogłaszała, może odnawia ogłoszenia?[/QUOTE] Jak nie Ty, to albo Paula albo Kaja... Jakby co to ja jeden pakiet ogłoszeń zamówilam - Kaja obiecala, ze poogłasza Madallenową Kropkę w sobotę, Fizia ogłoszenia ma, więc jak coś, to moge przeznaczyć dla innego potrzebującego :) -
[quote name='leni356']Byłam dziś u weta z futrzakami i dostałam ochrzan że mam obciąć Nel bo taka zarośnięta :icon_roc: Ucha jej nie mogli znaleźć :ices_bla:[/QUOTE] Hihihihihihi ;) do "skubanego psa" ją wyślij ;)
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Andzike zaczekaj, zerknij do pierwszego postu, Fizia ma mnóstwo ogłoszeń od bahlsy[/QUOTE] Mamanabank, masz racje... Qrde, czemu nikt się nie odezwał z tych ogłoszeń :/ -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Ja tez bede wdzieczna. Odeslalabym Was do moich pgloszen, ale promocyjne zestawy sie skoczyly i zostaly tylko po 20 zl. No tak, utrzymanie 5ciu benkow to spora kwota :)[/QUOTE] W sensie dla Kropki też zamówić? :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Andzike ja nie odmówię,pozostałe dziewczyny tez!Ogłaszaj![/QUOTE] Ok, się robi Pani Kierownik :D -
[quote name='Romka']Jeszcze trochę w sobote juz wszystko będzie![/QUOTE] A póki co - Łatka do góry !!!
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie a może by wysłać Fizię tu? [quote name='agnieszka24']Do dziewczyn, których chłopaki zasiedziały się u Jamora! Tutaj macie link do bazarku ogłoszeniowego, [B]74 ogłoszenia za jedyne 10 zł!![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03[/URL] Może warto zafundować chłopakom taki zestaw ogłoszeń? A nuż znajdzie się jakiś chętny...[/QUOTE] Ja zasponsoruję :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Andzike ,juz wiesz co powinnaś zrobic na spacerku!;)[/QUOTE] Wiem, wiem :D Już się nastawiałam, żeby użyć swojego daru przekonywania w ten weekend, ale jeszcze chwilę muszę poczekać :D -
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']NO! Teraz tylko trzeba mieć zawsze przy sobie telefon bo to piękny pies i za chwilę bedzie miał domek![/QUOTE] Trzymamy mocno kciuki !!! :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ale z Kropeczki gacek :D :D :D -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Jak jest cicho i spokojnie, to znaczy, że psy są smutne !!! A Wasze wizyty dają im dużo radości ! -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
No nie wierzę, ze ktoś mógłby o Lunce zapomnieć :) -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Królowa lwica do domu !!! -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciekawa jestem czy Leon będzie odważniejszy jutro i da Wam się wziąć na spacer :) -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Mnie tez podoba sie drugie!Juz znam całą historię naszej Toffinki,to bardzo smutna historia![/QUOTE] Zazwyczaj historie psów, które trafiły do schronów są smutne :(( pozostaje tylko nadzieja, że jak najszybciej rozpoczną swoją radosną historię :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie są takie bazarki ogłoszeniowe :D [quote name='agnieszka24']Do dziewczyn, których chłopaki zasiedziały się u Jamora! Tutaj macie link do bazarku ogłoszeniowego, [B]74 ogłoszenia za jedyne 10 zł!![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03[/URL] Może warto zafundować chłopakom taki zestaw ogłoszeń? A nuż znajdzie się jakiś chętny...[/QUOTE] Zafundować chłopakowi ? :) -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Nooo Paula :) teraz przynajmniej wiem jak wyglądasz ;) -
[quote name='Patiss']zabawa w chowanego?? :p[/QUOTE] Wcale mnie tu nie ma !!! :) cudności :)
-
No nie !!! ;) zawsze jak mnie ktoś pyta to mówie, ze to jamnik szorstkowłosy rozmiar XXL albo wyżeł rozmiar XXS ;) z tym wyżlem to dlatego, ze Nelka ma dokładnie taki sam pysk jak poprzedni pies wlaścicieli Czapiego ;) śmiałyśmy się, ze jest jedną z pozostałości po wyprawach Freda po Polsce ;) Fred to był świetny pies ;) Przyszedł na któregoś spędzanego na dzialce u znajomego Sylwestra ogrzać się przy kominku i został ;) Jak trafil do Magdy i jej TZa to miał już jakieś 10lat, a z nimi spedził kolejnych kilka... Jak wlaściciele wyjezdzali to robilismy dyżury, kto mieszka / wychodzi z Fredem ;) był nieodłącznym towarzyszem imprez (szczególnie babskich;) i mega kombinatorem - potrafił złozyć polówke, odstawic krzesło podstawione pod drzwi kuchni, zrobić raban w śmieciach... po czym przystawić krzesło pod klamkę tak, że wyglądało jakby nigdy do kuchni nie zaglądał ;) Po koniec było z nim naprawdę bardzo zle, ledwo stał na łapach, robił pod siebie... Ale do końca była mega dumnym psem - nienawidził jak próbowalo mu się pomóc np. przy wchodzeniu po schodach... Śpij dobrze Fred [*]
-
O mamo :D mam podpalanego petita szorstkowłosego :D :D :D
-
Nela to jamniczek szorstkowlosy :D :D :D Tylko trochę wyrośnięty ;)