Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Finnigan']Tak! Tak! Tak! Wiedzialam ze nam sie uda :) zdalismy egzamin i tylko 8 punktow braklo do wyroznienia :) Dzis z Finim swietujemy :) Co do aparatu to bedzie dopiero w kwietniu :(((([/QUOTE] No wiecie co !!! :) Takie sukcesy i bez aparatu ??? :D Gratulacje !!!! :D
  2. [quote name='bahlsa']ja nie ogłaszałam Fizi, chyba Paula ją ogłaszała, może odnawia ogłoszenia?[/QUOTE] Jak nie Ty, to albo Paula albo Kaja... Jakby co to ja jeden pakiet ogłoszeń zamówilam - Kaja obiecala, ze poogłasza Madallenową Kropkę w sobotę, Fizia ogłoszenia ma, więc jak coś, to moge przeznaczyć dla innego potrzebującego :)
  3. [quote name='leni356']Byłam dziś u weta z futrzakami i dostałam ochrzan że mam obciąć Nel bo taka zarośnięta :icon_roc: Ucha jej nie mogli znaleźć :ices_bla:[/QUOTE] Hihihihihihi ;) do "skubanego psa" ją wyślij ;)
  4. [quote name='mamanabank']Andzike zaczekaj, zerknij do pierwszego postu, Fizia ma mnóstwo ogłoszeń od bahlsy[/QUOTE] Mamanabank, masz racje... Qrde, czemu nikt się nie odezwał z tych ogłoszeń :/
  5. [quote name='aikowo']niewinnie to one tylko wyglądaja....[/QUOTE] Tiaa... znam to ;) [URL=http://img714.imageshack.us/i/20100116002.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7527/20100116002.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='aikowo']No proszę mafia w całej okazałości :)[/QUOTE] Mafia??? dwa piękne grzeczniutkie kotecki ;)
  7. [quote name='Madallena']Ja tez bede wdzieczna. Odeslalabym Was do moich pgloszen, ale promocyjne zestawy sie skoczyly i zostaly tylko po 20 zl. No tak, utrzymanie 5ciu benkow to spora kwota :)[/QUOTE] W sensie dla Kropki też zamówić? :)
  8. Aikowo, ale masz teraz wesoło :D Fridek ja rozumiem, że Ty masz tam bosko, "swoja" dziewczyna, towarzystwo do mafii, pełna micha, rehabilitacja, ale czas się zbierać do domu... Komu Fridka?
  9. [quote name='Romka']Andzike ja nie odmówię,pozostałe dziewczyny tez!Ogłaszaj![/QUOTE] Ok, się robi Pani Kierownik :D
  10. [quote name='Romka']Jeszcze trochę w sobote juz wszystko będzie![/QUOTE] A póki co - Łatka do góry !!!
  11. Słuchajcie a może by wysłać Fizię tu? [quote name='agnieszka24']Do dziewczyn, których chłopaki zasiedziały się u Jamora! Tutaj macie link do bazarku ogłoszeniowego, [B]74 ogłoszenia za jedyne 10 zł!![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03[/URL] Może warto zafundować chłopakom taki zestaw ogłoszeń? A nuż znajdzie się jakiś chętny...[/QUOTE] Ja zasponsoruję :)
  12. [quote name='Romka']Andzike ,juz wiesz co powinnaś zrobic na spacerku!;)[/QUOTE] Wiem, wiem :D Już się nastawiałam, żeby użyć swojego daru przekonywania w ten weekend, ale jeszcze chwilę muszę poczekać :D
  13. [quote name='Romka']NO! Teraz tylko trzeba mieć zawsze przy sobie telefon bo to piękny pies i za chwilę bedzie miał domek![/QUOTE] Trzymamy mocno kciuki !!! :)
  14. Ale z Kropeczki gacek :D :D :D
  15. Jak jest cicho i spokojnie, to znaczy, że psy są smutne !!! A Wasze wizyty dają im dużo radości !
  16. No nie wierzę, ze ktoś mógłby o Lunce zapomnieć :)
  17. Ciekawa jestem czy Leon będzie odważniejszy jutro i da Wam się wziąć na spacer :)
  18. [quote name='Romka']Mnie tez podoba sie drugie!Juz znam całą historię naszej Toffinki,to bardzo smutna historia![/QUOTE] Zazwyczaj historie psów, które trafiły do schronów są smutne :(( pozostaje tylko nadzieja, że jak najszybciej rozpoczną swoją radosną historię :)
  19. Słuchajcie są takie bazarki ogłoszeniowe :D [quote name='agnieszka24']Do dziewczyn, których chłopaki zasiedziały się u Jamora! Tutaj macie link do bazarku ogłoszeniowego, [B]74 ogłoszenia za jedyne 10 zł!![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03[/URL] Może warto zafundować chłopakom taki zestaw ogłoszeń? A nuż znajdzie się jakiś chętny...[/QUOTE] Zafundować chłopakowi ? :)
  20. Nooo Paula :) teraz przynajmniej wiem jak wyglądasz ;)
  21. [quote name='Patiss']zabawa w chowanego?? :p[/QUOTE] Wcale mnie tu nie ma !!! :) cudności :)
  22. No nie !!! ;) zawsze jak mnie ktoś pyta to mówie, ze to jamnik szorstkowłosy rozmiar XXL albo wyżeł rozmiar XXS ;) z tym wyżlem to dlatego, ze Nelka ma dokładnie taki sam pysk jak poprzedni pies wlaścicieli Czapiego ;) śmiałyśmy się, ze jest jedną z pozostałości po wyprawach Freda po Polsce ;) Fred to był świetny pies ;) Przyszedł na któregoś spędzanego na dzialce u znajomego Sylwestra ogrzać się przy kominku i został ;) Jak trafil do Magdy i jej TZa to miał już jakieś 10lat, a z nimi spedził kolejnych kilka... Jak wlaściciele wyjezdzali to robilismy dyżury, kto mieszka / wychodzi z Fredem ;) był nieodłącznym towarzyszem imprez (szczególnie babskich;) i mega kombinatorem - potrafił złozyć polówke, odstawic krzesło podstawione pod drzwi kuchni, zrobić raban w śmieciach... po czym przystawić krzesło pod klamkę tak, że wyglądało jakby nigdy do kuchni nie zaglądał ;) Po koniec było z nim naprawdę bardzo zle, ledwo stał na łapach, robił pod siebie... Ale do końca była mega dumnym psem - nienawidził jak próbowalo mu się pomóc np. przy wchodzeniu po schodach... Śpij dobrze Fred [*]
  23. O mamo :D mam podpalanego petita szorstkowłosego :D :D :D
  24. Nela to jamniczek szorstkowlosy :D :D :D Tylko trochę wyrośnięty ;)
×
×
  • Create New...