[quote name='Romka']Zastanawiam się czy Milka jest juz w takim wieku ,ze mogłaby mieć zrobiona sterylizację.Wolałaby,zeby sterylizacja była w schronisku jest 100 % pewnośc,ze taki zabieg będzie miał miejsce.U nowego włściciela zawsze wymaga to wizyty poadopcyjnej![/QUOTE]
Jak trafi do Wawy to gwarantuje Wam wyegzekwowanie tego punktu umowy ;)