-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Cudna sunieczka... Qrcze trzeba ją wyciągnąć z tego schronu jakoś...
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Może nie góry, ale ja się podziele miejscem gdzie wybieramy się na Majówkę - Bialowieża :) Byliśmy tam w zeszłym roku, ale w innym miejscu - wlaścicielka tego jest koleżanka mojej przyjaciółki z pracy i ona podeslała nam tą propozycje :D [URL]http://www.dworysko.info/noclegi_bialowieza/Dworek_Rousseau.html[/URL] Czujecie to??? Ponad 4tys, metrów działki??? :D :D :D Bardzo się przyda, mając na uwadze, ze jedziemy z trzema psami (dwa nieduże kudłacze i labradorka...) oraz z moim kocurem :) Jeszcze tylko 5 tygodni !!! :D -
Qrcze, Nela mieszka z kotem na co dzień i zupełnie jej nie przeszkadza... Ale niech tylko zobaczy jakiegoś kota na dworzu - szaleństwo !!! Kot na drzewo, a on obskakuje dookoła, dopóki się jej nie znudzi ;)
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Andzike czy, wiesz kto ,widział malutką?[/QUOTE] No właśnie jeszcze nie wiem... Rozmawiałam, polecilam wątek (net już działa...), ale nie mam odzewu... Za tydzień się widzimy na spacerze, to trochę pollobuję ;) Wiem, że Fizia miałaby tam idealnie... -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Słodkie karmelki z mamusią do domu!!! :) -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Rudolfik spadaj do domu![/QUOTE] I to szybko !!! -
Milusia, pędź szukać domku!!! :)
-
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Tapi do domu!!! -
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Tyle nowych rzeczy przed Tolą jeszcze do poznania :) -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Nie mów tego głośno, bo już i tak jest "na nas" że się psiaki gryzą :-)[/QUOTE] A dlaczego na was??? Bo rozpieszczacie ?? :D -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Fajnie by było gdyby Lunka spędziła święta już w nowym domu ... -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Greta do domu!!! -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga'] teraz wiesz Aniu dlaczego między innymi wybrałam jedną pozycję książkową ;-)[/QUOTE] Taaaa... przyznam, że wybranie tej pozycji mnie bardzo zaskoczylo ;) Ale teraz już wszystko jasne ;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziś był piękny dzień... szkoda, ze spędzony w pracy... ale już jestem i miziam Heniusia ;) -
Bianka, zasuwaj na pierwszą!!!
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisas, aż się serce kraje... Taki piękny pies... I taki biedny :( -
Mia jest prześliczna... Musi szybko znaleźć domek !
-
[quote name='Mantis'] I o to chodzi :lol: Strzeżcie się adopterzy ze stolicy :razz:[/QUOTE] Ciiii... bo wystraszysz ;) ja bardzo miła jestem ;) A jakiego mam milego psa ;)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jasza, a jak się zachowują futrzaki jak zostają same w domu? Bo z tego co pamiętam Reksio niespecjalnie za tym przepadał, a jak są dwa psy to się razem wspierają i nie nudzi im się tak bez ludzi :) -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']zobaczcie to jest fenomenalne, a się uśmiałam [url]http://www.youtube.com/watch?v=HlKYtLlvRlU&feature=related[/url][/QUOTE] Dobre :D a mówią, że kota nie da sie niczego nauczyć... ;) Ten motyw jak wskakują do miski na stół przerabiam codziennie ;) ale mam tylko jednego ;) I jeszcze mi przyszło do głowy że te kotki musza mieć baaardzo krótko przycięte pazurki jak tak skaczą z człowieka na człowieka ;) A myszka boska ;D W klimacie wesołych domowych klimatów - to też mam codziennie ;) [URL=http://img228.imageshack.us/i/356637bb1.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5796/356637bb1.jpg[/IMG][/URL] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniutku, miziam Cię za uszkiem na dobranoc :* -
[quote name='Mantis'] Noo tak :) A nawet uczestniczył :cool3: Kicuś jest Kasi, a Mantis powinna się wstydzić, że dziewczynkom nie zaufała i Kicusia chowała. A one w takiej komitywie.. <szok> :loveu:[/QUOTE] Wstydz się Mantis wstydz :D Przecież Ty masz w domu prawdziwe damy :D
-
[quote name='leni356']Andzike, założyłaś jakieś Doggie Day Care? :-D[/QUOTE] Dzis znów mialam Doogie Evening Care, bo mama z bratem do późna w pracy, wiec Shibe zgarnęlam do siebie :) To jak one się z Nelką bawią na dworzu to można paść ze śmiechu. Przewagę fizyczna ma Nela, ale Shiba nadrabia wigorem i entuzjazmem ;) Dziś jakaś Pani na spacerze zapytała sie mnie czy nie boję się "że to duże zrobi krzywdę temu malemu?" zgodnie z prawdą odpowiedziałam "nie -czasem boję się, ze to małe zrobi krzywdę temu dużemu" ;) :loveu::loveu::loveu:
-
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Tak,ale na początku wcale nie chciał wychodzić!A teraz proszę nawet warknąć umie w obronie swoich przywilejów![/QUOTE] Wasze sobotnie wyprawy do schroniska dzialaja cuda !!! -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Rudolfino biegusiem na pierwszą !!!!