Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='leni356']Pani się na razie nie odezwała i jakoś mi się wydaje że to nie jest ten dom dla Mii[/QUOTE] Bedzie nastepny.... najlepszy!!! :D
  2. Słodka tofikowo-karmelowa rodzinka do domu!!!
  3. Trzymam kciuki za oswajanie lwicy :D
  4. Bardzo mi się tekst podoba :D Heniutek do domu, chlopaku !!! :D
  5. Nelusku, wiosna !!! Cieplejszy wieje wiatr ! Już niedługo halcia pewnie przyjedzie przyjedzie pomiziac Cie za uchem ;) A ja póki co - wirtualnie :*
  6. No właśnie, oby w tym wypadku piesek nie był tylko dodatkiem... Mia zasluguje na najlepszy domek ! :)
  7. [quote name='Mantis'][B]rodzice[/B], przelew doleciał. Dafne dziękuje :loveu: [B]Andzike[/B], nie uwierzę, póki nie zobaczę :evil_lol: Adres znasz :eviltong: Dafne zapragnęła być blondynką? :roll: A może nie podobał jej się sposób malowania pokoju przez TZ? Suma sumarum - pompon biały :smhair2:[/QUOTE] Tylko pompon ? ;) Mój kot, po tym jak malowałam balkon na biało mial piekne szczebelki na jednym boku ;) Oj kusisz Mantis, kusisz ;) jeszcze się u Ciebie z Nelą niespodziewanie zjawimy w jakiś wiosenny weekend ;)
  8. Dziewczyny, jak będzie dobry tekst do ogłoszeń + zdjęcia to zasponsoruję Nince ogloszenia :) [quote name='agnieszka24']Do dziewczyn, których chłopaki zasiedziały się u Jamora! Tutaj macie link do bazarku ogłoszeniowego, [B]74 ogłoszenia za jedyne 10 zł!![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03[/URL] Może warto zafundować chłopakom taki zestaw ogłoszeń? A nuż znajdzie się jakiś chętny...[/QUOTE]
  9. Rudolf sobota już jutro :D jeszcze tylko chwila !!! :D
  10. Slodka rodzinka zasuwa na pierwszą!!! :)
  11. Milusia, no wez... pokaż się domkowi ;) nie upieram się przy Warszawie, chociaż nie miałabym nic przeciwko:evil_lol:
  12. [quote name='jamor']ostatnio jak przyjechał do nas vet aby Gapcia obejrzec , to na wybiegu smigała ferajna tych małych, grzecznych. nie zamykałem bo zadne zagrozenie dla weterynarza. po 20 minutach jak wychodził zobaczyłem , j[B]ak wyłupek puszcza oko do Toli. Tola wybiegała na przeciw Pana weterynarza, stanęła przed nim ok 3m, szybkim ruchem podciągneła swoją bluzke pokazujac mu cycki[/B]. vet zadziwiony zatrzymał sie i wybałuszył gały. w tym czasie wyłupek od tyłu szybki atak i dziabas veta za buta. ten podskoczył jak oparzony a wszystkie psy w ryk i tarzały sie ze smiechu. takie gnoje :mad:[/QUOTE] No to się dziewczyna rozbrykała ;)
  13. Leonku już jutro sobota :D bądz dzielny, bo cioteczki na pewno będą Cię chciały przekupić :D
  14. A Greta ciuchutko drepta na pierwszą... ;)
  15. Tak sobie myśle, ze telefony się lada moment rozdzwonią po Tapiego :) Bo dobry Tapczan to podstawa w każdym domu !
  16. Heniutku, nie smutno Ci? A Wam cioteczki nie wstyd?? Tyle czasu i nikt Henia za uchem nie miział... To ja Cię teraz Heniuś za uszkiem miziam na dobranoc !!!! :D
  17. Tolek, pokaż się domkowi !!!
  18. Im więcej osób zobaczy Biankę, tym większe królewna ma szanse na dom :) A Szarotka się do tego przyczyni :) [quote name='Szarotka']Dobra zrobimy ogloszenia :):)[/QUOTE]
  19. Nie, no Pani nie mogła zapomnieć... Nikt, kto chociaż raz widział te oczy nie może ich zapomnieć ... :D
  20. Łaciatka pokaż się domkowi !!! :)
  21. Fizia, zasuwaj na pierwszą maleństwo !!! :)
  22. Fridek, traktorku miziam na dobranoc... ;) Do domu szefie mafii teresińskiej !!!!
×
×
  • Create New...