[quote name='Mantis'][B]rodzice[/B], przelew doleciał. Dafne dziękuje :loveu:
[B]Andzike[/B], nie uwierzę, póki nie zobaczę :evil_lol: Adres znasz :eviltong:
Dafne zapragnęła być blondynką? :roll: A może nie podobał jej się sposób malowania pokoju przez TZ?
Suma sumarum - pompon biały :smhair2:[/QUOTE]
Tylko pompon ? ;) Mój kot, po tym jak malowałam balkon na biało mial piekne szczebelki na jednym boku ;)
Oj kusisz Mantis, kusisz ;) jeszcze się u Ciebie z Nelą niespodziewanie zjawimy w jakiś wiosenny weekend ;)