Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Serce rośnie, że Bajeczka tak dobrze trafiła :D A jak Dafne znosi brak koleżanki ?
  2. Hyziek, wracaj do zdrowia... Dobrze, ze od razu do weta pojechaliście, ja ze cztery dni liczyłam, az Neli przejdzie, ale jak mi się zalatwiła w domu z krwią, to w 5 min. byłam w samochodzie do lekarza...
  3. [quote name='Madallena']same dobre wieści :) Fiziulec trzymaj kciuki! Dzisiaj jadę na przedadopcyjna dla Kropki! razem z Kropka :) bo muszę zobaczyć, czy dogada się z ratlerką ;) czyli jest jak chciałam, żeby było. Drugi pies w domu. A i ogródek ma :) kika, wstrzymaj sie do wieczora z ogloszeniami. Przez telefon rodzina wydawala sie byc super, wiec moze to jest to ;)[/QUOTE] Aaaaa :D Trzymam kciuki !!!! :)
  4. [quote name='Mantis'][B]Andzike[/B], prorocze słowa :) Dziś miał być wielki dzień. Bajka miała mieć gości. Rodzinka zobaczyła zdjęcie Bajeczki w Moim Psie i chciała Bajkę poznać, ale tak się zauroczyli małą damą, że synek nie chciał do domu bez Bajki wracać. No i pojechała :-( :loveu: Rodzinkę ma wspaniałą. Już za nią tęsknię. Buu.[/QUOTE] Suuuper :) Nie płacz Mantis, zaraz Ci kolejnego kudłacza leni podeśle ;) A Bajeczkę bedziemy odwiedzać, robić zdjęcia, wyciągać na spacer, wpraszać się na kawę itp... ;)
  5. Wysłalam informację do Zuzi :) Mam nadzieję, że ktoś wypatrzy maleńką... :)
  6. No to czekamy na info od Romki :)
  7. [quote name='Paula03']Ja też się martwię, że odeszły...[/QUOTE] No wlaśnie, jak przeczytałam, ze są tylko trzy, to wlaśnie to mi przyszło do głowy :(
  8. I koniecznie jakiś kontakt :D zdjęcia wezmę z wątku :)
  9. [quote name='Paula03']Chyba znalazły domki![/QUOTE] Ooooo, szybciutko :D
  10. [quote name='mamanabank']Fizia się zmienia na wiosnę. Wczoraj zajęło mi 5min. w boksie, żeby wziąć ją pod pachę i wynieść z boksu, wiła się trochę na początku, ale gdy tylko załozyłyśmy jej obrożę i smycz bez problemu wyszła ze schroniska, poza nim w ogóle nie boi się ludzkiej ręki jest przytulaśna, pokazuje brzuszek, biega, skacze do reki z radości, umie chodzić ładnie na smyczy, jest łagodna dla psów, nie goni kotów, koncentruje się na człowieku, no pies bezproblemowy :-) (miałam zdjęcia ale nie mam, jeden potwór mi skasował)[/QUOTE] No pies idealny :D Mamanabank, jaki potwór??? :D
  11. [quote name='Kaja10014']Z Toffi zostały 2 pieski i suczka :)[/QUOTE] A reszta? :(
  12. [quote name='Kaja10014']W schronisku chyba tez? :cool3:[/QUOTE] W schronisku nie, bo przyjezdzam zawsze z Nelą i nie chce jej wozić tam, żeby nie pomyślała, ze odwiozłam ją z powrotem :( Więc pewnie wylądujemy u Romki albo mamynabank (zależy, kto nas tym razem przygarnie... ;) Mam nadzieję, że pogoda w końcu będzie piękna i pójdziemy nad rzekę z psiurami :D Liczę, że się przyłaczycie :D
  13. [quote name='Paula03']Andzike, a ja nie wiem jak ty wyglądasz... Musimy się kiedyś spotkać!!![/QUOTE] Na wątki Nelki, Romka wrzucila "pasujące do konwencji";) zdjęcia jak zabieram Nelę ze schroniska ;) Ale jakby co to 10-go kwietnia będę w Łowiczu ... ;)
  14. [quote name='mamanabank']Nasza p.wet powiedziałą wczoraj, że ma na oku chałupkę dla Łatki :-)[/QUOTE] Aaaaa !!!! Oby :D Trzymam kciuki :D :D :D
  15. [quote name='leni356']Może czymś się zatruł?[/QUOTE] Qrde, Czapi wczoraj też :/ cholerny wirus... :(
  16. A może na wiosnę ktoś się w Bajeczce zakocha? :D
  17. Komu, komu, maleńką Łatkę do domu????
  18. A może na wiosnę ktoś się w Tolku zakocha? :D
  19. Nie wierzę... nikt nie chce Tapczana do domu???
  20. Leon szykuj się :D sobota już jest... ;)
  21. A może na wiosnę ktoś się w Toli zakocha? :D
  22. Rudolf sobotni poranek nadchodzi... Be prepared... ;)
  23. Dafne, dziewczynko do domu!!!! ja wiem,ze u Mantis fajnie, ale wez sie ogarnij ;)
  24. A może na wiosnę ktoś się w Neli zakocha? :D
×
×
  • Create New...