[quote name='mamanabank']Fizia się zmienia na wiosnę. Wczoraj zajęło mi 5min. w boksie, żeby wziąć ją pod pachę i wynieść z boksu, wiła się trochę na początku, ale gdy tylko załozyłyśmy jej obrożę i smycz bez problemu wyszła ze schroniska, poza nim w ogóle nie boi się ludzkiej ręki jest przytulaśna, pokazuje brzuszek, biega, skacze do reki z radości, umie chodzić ładnie na smyczy, jest łagodna dla psów, nie goni kotów, koncentruje się na człowieku, no pies bezproblemowy :-)
(miałam zdjęcia ale nie mam, jeden potwór mi skasował)[/QUOTE]
No pies idealny :D
Mamanabank, jaki potwór??? :D