kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
w domku stalym, ze schronu -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
i co Bianko? odbiór już ustalony? -
hehe będę jutro na szybko w schronie może zajdę do nich,jak zdążę robiłam ostatnio ogłoszenia,kilka dni temu ale pozmieniam te imiona, masz rację ale już nie dziś, idę zaraz spać :)
-
one wiedzą podświadomie ;) ale teraz może już być zamieszanie za duże.. jak uważasz czyli Ty chcesz, by młodszy był Nugat, a ja chcę, by starszy był Czaczi a jak to zamienić? w 1 poście i w każdym następnym?
-
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
pamietalam koncowke 056 i nic wiecej :) daj jutro znac -
ja tez wzrokowo :) mi się imię bardzie Czaczi podobało, a wolę z nich dwóćh tego łąsego na pieszczoty i chciałąm, by on był czaczi, a Ty juz w ogłoszeniach nazwałąś go nugat i juz tak zostalo :) ale czaczi tez lata wkolo budy :) dzis i w sobote stal przy kracie. dopiero po chwili w sobote poszedl do budy i mnie olał. a dzis przy kracie ciut sie uchylał od reki, nie lizał mnie, nie nadstawiał się jakoś maniacko a nugat żywiołowy nie jest, on chodzi pomału, nie biega. po tym wybiegu sobie chodzi spokojnie. teraz tylko jego opiekun mówił mi,że czasem jest niedobry dla psó, ale ja tego nigdy nie widziałam. i na pewno nie on to ucho odgryzł tak, nugat 1, a czaczi 2
-
a nawet umiem czasem siedzieć: [URL=http://img101.imageshack.us/i/1009461.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1327/1009461.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img46.imageshack.us/i/1009469.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5656/1009469.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/1009470.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7273/1009470.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
w 1 poscie 2 fotki nowe i tutaj lecimy: [URL=http://img33.imageshack.us/i/1009452q.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6149/1009452q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img98.imageshack.us/i/1009453.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4496/1009453.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/1009454.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9119/1009454.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
na odwrót mi też się mylą! sprawdzam w 1 poście. tam też dałąm fotki Dogo sama je nazywałaś :D
-
i teraz drugi: [URL=http://img641.imageshack.us/i/1009532.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9836/1009532.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://img175.imageshack.us/i/1009721.jpg/][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1381/1009721.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/1009731.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2927/1009731.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img688.imageshack.us/i/1009733.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6933/1009733.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/1009734.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9126/1009734.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://img293.imageshack.us/i/1009397.jpg/][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3637/1009397.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img693.imageshack.us/i/1009407.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/1951/1009407.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
fotki w 2 poscie prawie takie same, bo on wciaz tak stal
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
dałąm przed chwilą do 1 i 2 posta -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Bianka podałąm przez linoblau nr tek do chłopaka od zwierzaków. czy dostałaś? zgubiłam Twój nr kom, podaj mi na pm, jak możesz :) wszystkich 7 świnek nie dadzą, bo właściciel chce leczyć te mniej chore i sprzedać. nie ma się, co dziwić. bardziej chore to te, co mają łyse placki wkoło oczu, tam nie da się Imaverolem smarować -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
świnki wszystkie na raz mogą nie być do odbioru. to się wyjaśni w czw dopiero. właściciel wszystkich nie chce oddać, bo może część zdąży wyleczyć i sprzedać świnki, jakie się da, trafią na dt, a dt już będzie sobie sam im ds szukał, więć Blood i agaton85 tam się potem zgłąszajcie. wszystko będę pisać na bieżąco niech najpierw świnki zostaną odebrane przez dt -
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
jak będę nastęonym razem t wyczeszę rufiego. już mam pozwolenie po czesaniu mopa :) i fotki porobię łądniutkie wtedy :) -
boks naszegoszakala w remoncie. już na ściankach ma kafelki, a zamiast betonowej posadzki będzie kostka
-
Astra w czwartek pakuje manatki i jedzie do hotelu z ramienia Fundacji Akity w Potrzebie :) teraz jest tylko z jedną sunią w boksie, obie się łąszą bardzo do ludzia. ale na obcego pana dziś Astra szczeknęła, przestała się do mnie łąsić i na niego szczeknęła 2 razy. ja znana, on obcy, ja babka, on chłopina...
-
miałąm dziś konkretny tel o psiaka, do domu z ogodem,, w naszym woj. do towarzystwa dla młodero rodesiana z adopcji ale byłam w schronie i pies został wydany wczoraj sprawdzone na 100% cieszyć się, oby dobrze trafił :)
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Buli wydany ze schroniska pewne na 100%. cieszymy się :) zmienię później 1 post -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
jak na jakim zdjeciu?? podaj dlugosc koniecznie -
[URL=http://img714.imageshack.us/i/1009422.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/9447/1009422.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/1009423.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7430/1009423.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://img85.imageshack.us/i/1009411no.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/411/1009411no.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/1009414.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/7788/1009414.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img72.imageshack.us/i/1009418.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9583/1009418.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]