Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. OO malenka. Dziekuje za fotki. Teraz sie robi watek Lili. Wera - znajac jej [I]zamilowanie[/I] do kotów :evil_lol: na pewno byla by szczesliwa:lol:
  2. Wiadomo cos? Wiem, ze jest bardzo rano, ale moze ...
  3. O matko...Tego sie nie spodziewalam. Biedna malutka... Ja zaciskam kciuki z calych sil za Kale i za Was Jaaga zeby noc byla spokojna....
  4. Tu tez zaprosze , najwyzej drugi raz;) czy moze i nawet trzeci... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  5. U nas tez stadko w kieleckim...(obecnie u Jaagi): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  6. U Mozarta tez zaprosze: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  7. I dziewczyny tez sie nie obraza chyba, w koncu tez byly w nieciekawych matczynych sytuacjach... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  8. Wera juz w dmku, a u nas znow cale stada;( Moze i im sie poszczesci jak gwiezdzie. :cool3: Jakby ktos ogloszeniowo mogl wspomoc czy te szczylki czy ogolnie kieleckie obszary to bylybysm,y mega wdzieczne. A to watek budowniczych: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  9. U nas znow kolejna porcja maluchow: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  10. Poprawiam link Jaagi jej nowych tymczasów: Nie wiem czy trzeba, ale lepiej wiecej niz mniej;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  11. Poprawiam link Jaagi jej nowych tymczasów: Nie wiem czy trzeba, ale lepiej wiecej niz mniej;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  12. Poprawiam link Jaagi jej nowych tymczasów: Nie wiem czy trzeba, ale lepiej wiecej niz mniej;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  13. Poprawiam link Jaagi jej nowych tymczasów: Nie wiem czy trzeba, ale lepiej wiecej niz mniej;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  14. U rodzenstwa zaprosze na watek nowych maluchow: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  15. Jasienku do domu juz wypadaj. A tymczasem zapraszam do nowych kieleckich maluchow u Jaagi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  16. Maluch w domku, a tu kolejka nastepnych 4. Moze ktos zajrzy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  17. Szopen zakochany, a z takich milosci to takie oto wychodza cuda: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL] Wiec niech on sie lepiej odkochuje a tymczasem zapraszam na watek budowniczych maluchow.
  18. U Zuzoliny takze zaproszam do starszych nieco kolegow i kolezanek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  19. Chyba pisala juz Jaaga, ale dla pewnosci::cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
  20. Na ogolnych czy poszczegolnych psiakow? Moge tylko nie obiecuje ze juz;)
  21. [quote name='Jaaga']Dzis Kala jedzie na operację. Przy okazji zapraszam do odwiedzenia kieleckich maluchów, które przyjechały wczoraj do nas: [URL="http://www.dogomania.188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu"]http://www.dogomania.pl/threads/1887...-w-szczepieniu[/URL][/QUOTE] Och och to juz dzis? O matko zapomnlalam, ze to ten czas tak szybciutko zapieprza...No to trzymamy kciuki. I czekamy na wiesci.
  22. [quote name='Jaaga']Wczoraj rozmawiałam z moją znajomą. podobno u Barego wszystko w porządku. Bardzo cieszę się z tego powodu, ale tak przeczuwałam od początku.[/QUOTE] Bardzo sie ciesze ze chlopak w koncu ma swoich ludzi i ze grzeczniutki jest. Oby tak dalej chlopaku:)
  23. No to dobrze bede robic rozliczenia. Narazie Ancyk chyba tylko zaproponowala wplate. Ale to moze juz niech idzie na Twoje Jaaga konto, bo i tak zaraz je bedziesz szczepila, wiec zeby w te i we wte nie przelewac. A reszte na moje. OK?
  24. Jaaga jak cos to moge konto udostepnic i robic rozliczenia maluchow, tak jak jest z Kala czy bylo z Barym. Jak chcesz;) Tylko w sumie drugi post by mi sie przydal, chyba ze bedziesz przeklejac jak cos...
  25. Wyglada jakny byla coreczka mojej Zuzy. Takie same barwy i tez nakrapiana;) "Ale o so chodzi?":loveu: [IMG]http://i49.tinypic.com/6yjw1s.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...