-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
divia_gg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
OO malenka. Dziekuje za fotki. Teraz sie robi watek Lili. Wera - znajac jej [I]zamilowanie[/I] do kotów :evil_lol: na pewno byla by szczesliwa:lol: -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Wiadomo cos? Wiem, ze jest bardzo rano, ale moze ... -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
O matko...Tego sie nie spodziewalam. Biedna malutka... Ja zaciskam kciuki z calych sil za Kale i za Was Jaaga zeby noc byla spokojna.... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tu tez zaprosze , najwyzej drugi raz;) czy moze i nawet trzeci... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL] -
I dziewczyny tez sie nie obraza chyba, w koncu tez byly w nieciekawych matczynych sytuacjach... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
-
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
divia_gg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Wera juz w dmku, a u nas znow cale stada;( Moze i im sie poszczesci jak gwiezdzie. :cool3: Jakby ktos ogloszeniowo mogl wspomoc czy te szczylki czy ogolnie kieleckie obszary to bylybysm,y mega wdzieczne. A to watek budowniczych: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL] -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
divia_gg replied to ewab's topic in Już w nowym domu
U nas znow kolejna porcja maluchow: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL] -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Poprawiam link Jaagi jej nowych tymczasów: Nie wiem czy trzeba, ale lepiej wiecej niz mniej;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Poprawiam link Jaagi jej nowych tymczasów: Nie wiem czy trzeba, ale lepiej wiecej niz mniej;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Poprawiam link Jaagi jej nowych tymczasów: Nie wiem czy trzeba, ale lepiej wiecej niz mniej;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL] -
Jasienku do domu juz wypadaj. A tymczasem zapraszam do nowych kieleckich maluchow u Jaagi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
-
Maluch w domku, a tu kolejka nastepnych 4. Moze ktos zajrzy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Chyba pisala juz Jaaga, ale dla pewnosci::cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu[/URL] -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Na ogolnych czy poszczegolnych psiakow? Moge tylko nie obiecuje ze juz;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Dzis Kala jedzie na operację. Przy okazji zapraszam do odwiedzenia kieleckich maluchów, które przyjechały wczoraj do nas: [URL="http://www.dogomania.188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu"]http://www.dogomania.pl/threads/1887...-w-szczepieniu[/URL][/QUOTE] Och och to juz dzis? O matko zapomnlalam, ze to ten czas tak szybciutko zapieprza...No to trzymamy kciuki. I czekamy na wiesci. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Wczoraj rozmawiałam z moją znajomą. podobno u Barego wszystko w porządku. Bardzo cieszę się z tego powodu, ale tak przeczuwałam od początku.[/QUOTE] Bardzo sie ciesze ze chlopak w koncu ma swoich ludzi i ze grzeczniutki jest. Oby tak dalej chlopaku:) -
Czwórka małych budowniczych - wszystkie w swoich domach
divia_gg replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
No to dobrze bede robic rozliczenia. Narazie Ancyk chyba tylko zaproponowala wplate. Ale to moze juz niech idzie na Twoje Jaaga konto, bo i tak zaraz je bedziesz szczepila, wiec zeby w te i we wte nie przelewac. A reszte na moje. OK? -
Czwórka małych budowniczych - wszystkie w swoich domach
divia_gg replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Jaaga jak cos to moge konto udostepnic i robic rozliczenia maluchow, tak jak jest z Kala czy bylo z Barym. Jak chcesz;) Tylko w sumie drugi post by mi sie przydal, chyba ze bedziesz przeklejac jak cos...