-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Rubi miała "test na koty". Przywiezlismy kota znjomego i podstawilismy w okolice Rubi. Interesowała sie nim troche, ale ogolnie zareagowała strachem, cała się trzęsła i się go bała.... Troche powarkiwała, ale to ze strachu. Ona warczy jak jest na swoim posłaniu także na moją suke, ale jak sa na neutralnym terenie to z kolei Rubi jest bardzo uległa, zero warczenia, pełne poddanie:roll: Ma wszystkie objawy uleglego psa...Przykucniecie, pokazywanie brzucha, zacheta do wachania i popiskiwanie. Wiem, ze test nie do konca miarodajny, ale niestety nie mam kota takiego ktorego moglabym pozyczyc i dokladnie sprawdzic:oops: W każdym razie na pewno nie ma "uczulenia" na koty i raczej ona sie by ich bała niz atakowała...:cool3: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Rubinka jest przepiękna, j akiż ona ma cudny kolor i ten nochalek :) Kolejna suńka o którą ludzie powinni się bić nie może znaleźć domu :([/QUOTE] Nie trace jeszcze nadziei, bo narazie swieza sprawa z Rubka, jeszcze wymaga troszke pracy, ale mysle ze jak juz wyjdzie na prosta to bedzie dobrze:lol: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Dzisiejsze zdjecia Rubi, co prawda nie na salonach a plenerowe, ale modelka juz lepsza z niej;) [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/da/a8-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/da/a9-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/da/aa-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/da/ac-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/da/ae-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/da/b0-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/da/b2-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/da/b3-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/da/b4-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/da/b6-main.jpg[/IMG] Jeszcze bede ja lapac zdjeciowo, bo juz coraz smielsza jest:multi: No szalu nie ma, ale zawsze cos:cool3: A, no i od dzis chodzi w obróżce. [/CENTER] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rubi zostala u mnie na DT. Dochodze do wniosku ze najlepiej jej bedzie w bloku. Dzis rano mi zwiala z powrotem n ulice, wiec musialam ja znow lapas. Zatesknila chyba za swoimi znajomymi.:roll: Poza tym wczoraj wzielam ja do domu i okazalo sie ze zachowuje sie super. Do psow ulegla, do mojej suki tez narazie. Jedynie to warczala jak Zuza jej do poslania sie zblizyla z bardzo. Poza tym Luska i jej kolega czuja sie coraz pewniej i strasznie obszczekuja ludzi na ulicy w okolicy "ich dzialki".:smhair2: Boje sie ze w koncu ktos sie naprawde wkurzy. Poza tym nie da rady jej wyadoptowac u mnie w miejscowosci, bo ludzie mowia, ze bedzie sie szlajac i sie jej nie utrzyma na podworku, wiec nie za wesolo. Wiem, ze jest masakra z adopcjami, ale prosze miejcie ja na uwadze. Oglaszalam ja ale odzewu brak:placz: Ona moze byc na podworko spokojnie wydana, wiadomo - nie na lancuch, ale do budy luzem jak najbardziej:) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze ogłoszenia Barego i analogicznie oglaszalam te 4 sunie.:lol: [URL="http://portalogloszen.pl/ogloszenia.php?kat=126&id=32553"][B]http://portalogloszen.pl/ogloszenia.php?kat=126&id=32553[/B][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2657057_wspanialy_stroz_czeka_na_nowy_dom.html"][B]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2657057_wspanialy_stroz_czeka_na_nowy_dom.html[/B][/URL] - na śląsk i małopolske [URL]http://www.katowiczak.pl/20151_swietny_stroz_szuka_domu_gdzie_go_p.html[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/29027_swietny_stroz_szuka_domu_gdzie_go_p.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/7219/[/URL] Ćwirek na Warszawę OLX : Katowice, Warszawa, Kraków, Łódź, Świetokrzyskie Teraz krakow [URL]http://www.warsza.pl/41658_swietny_stroz_szuka_domu_gdzie_go_p.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,981069,19,,13,2,2,,,0/zwierzeta/swietny_stroz_szuka_domu[/URL] [URL]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/14574[/URL] Ma jeszcze gumtree katowice zrobione, petsy.pl, kupsprzedaj, kupie psa, e-oferty, portal goloszen. Tylko na tych sa wczorajsze i przedwczorajsze:oops: Jakby gdzies jeszcze, co popularniejsze przeoczone to piszcie.:lol: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m'] Barego ogłaszala też trochę divia_gg, z tego co wiem[/QUOTE] Oglaszalam go dzis na roznych roznistych stronach, teraz nawet nie pamietam gdzie.:oops: W kazdym razie gdzie sie da, na pewno na olxie (musze odswiezyc), na gumtree, na alegratka i tych co mi ewelinka.m podeslala jako najpopularniejsze. Jutro bede odswiezac. Oglaszalam tez te 4 sunie, one sa aktualne? Daisy, Shina i reszta. I jak ze sterylizacjami, są one czy nie sa? Poza tym czy moze mi ktos podac aktualne szczeniaki jakie szukaja domow. I mam prosbe do allegrowych dzialaczy - mozecie zrobic allegro Rubi i Czarnulkowi? To linki do ich ogloszen: [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert3683833.html[/URL] [IMG]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert3683527.html[/IMG][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert3683527.html[/URL] Jakby ktos oglaszal Rubi to najlepiej na mazowieckie, bo hotelik pod W-wa. Z gory dzieki:lol: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Hurra hurra;) Strasznie sie ciesze z tej Diny, bo to naprawde byl przecudny psiak.:loveu: Jakby sie dalo jakies zdjątka to jestem pierwsza w kolejce. Co do Rubinki to rzeczywiscie kolor ma świetny, taka ruda czekoladka, no i te biale wstaweczki. Mała dama:lol: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Wydaje mi się, że Rubinka będzie ważyła ponad 10 kg.[/QUOTE] Rubinka była ważona u weta we wtorek i narazie wazy 8 kg, ale troszke musi sie podpasc, wiec moze dojdze do 9-10. Jest juz po sterylce i tak szybko doszla do siebie, ze szok.:cool3: Kilka nowszych zdjec (wo koncu co ktores udaje mi sie wstawic:cool3:) [CENTER][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/d1/06-main.jpg[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/d1/05-main.jpg[/IMG] [IMG]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3683833&cid=1558#[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/d1/0f-main.jpg[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/d1/0e-main.jpg[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/d1/08-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/d1/09-main.jpg[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/d1/04-main.jpg[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/d1/03-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/d1/0d-main.jpg[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e4/d1/0a-main.jpg[/IMG][IMG]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3683833&cid=1558#[/IMG] [/CENTER] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']Divia, już wrzucam zdjęcia psiaków, te które mi wysłałaś wczoraj na meila :)[/QUOTE] Dzieki:lol: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Divia_gg, witamy na naszym wątku:). A jak z finansami na hotelik, poradzisz sobie ? Może , jak Rubi będzie u Ciebie po sterylce, uda się zrobic jeszcze jakieś fotki, na których będzie mniej przestraszona. Mag.do, proszę wstaw zdjęcia Rubi do pierwszego postu:)[/QUOTE] Pomoc obiecala babka, ktora zainteresowala sie Rubinka z ogloszenia i jeszcze jedna dziewczyna z Torunia, ktorej Rubi sie bardzo zal zrobilo. Babka od psów sama zajmuje sie psiakami-ma ich chyba z 11. Do tego szuka domow dla innych. Z finansami to tak jak mowie obiecaly pomoc, bo ona pod Viva jakos dziala i stamtad cos moze uszczknac. Przynajmniej tak obiecuje. Natomiast jakby nie wypalilo to bede chciala bazarek zrobic i przeznaczyc to na hotelik i na szczepienie Luśki i Ojca. No i pewnie dołożyć ze swoich. Taka ewentualnosc tez jest, no ale kto nie ryzykuje ten nie ma. Nie chcialam Wam jakos glowy zawracac, bo macie inncyh potrzebujących az nadto. Ale na dogo mozna ja wrzucic. No i jak pisze ciagle nie moge cos zdjec wrzucac:shake: Poza tym Rubinka jest wystraszona bardzo i super by bylo jakby od razu do DS poszla, ale marzyc mozna. Nie jest panicznie wystraszona. Do mnie sie juz przekonala i merda i podchodzi juz niesmialo. Taka drobinka. Mysle ze po max 1,5 tyg w domu bez krzyku i nacisku by byla swietnym psiakiem. Z zalatwianiem tez dobrze, bo ona chyba po prostu nie umie w domu sie zalatwic.:roll: Tak jak pisalam wczesniej oglaszam ja, ale narazie bez skutku.:roll: Dlatego tu do Was pisze, ze a nuz cos. Transport (jak nie wypali nic gdzies indziej) planuje na sobote lub niedziele z naciskiem na sob. Wiec jakbyscie mialy jakas przesylke w okolice W-wy to moglabym zabrac.:lol: Chyba ze sie cos wyklaruje to wtedy nie. A Luśka i Ojciec maja bude na nieogrodzonej działce, zalozone "piekne" obroże i jedzenia pod dostatkiem od sasiadow. Tylko nikt nie chce im domu dac. Mowia ze "i tak bedzie lazic". Moze cos w tym jest - moze trzeba im zmienic otoczenie no i oczywiscie zamkniety teren, bo rzeczywiscie laza po okolicy dosyc intensywnie;) Luśka juz taka gruba sie zrobila ze niedlugo bedzie ciezko ja objac. Poza tym pochwale sie (a wlasciwie ja) umie mysza siadac na komende i wczoraj dala mi nawet lapke. Nie wiem czy z rozpedu, ale zawsze cos. Wow mialam pisac o Rubi a tu Luska znow wskoczyla. No ale ona jest superowa. No i grzeczna, nawet za ogon ja mozna ciagnac:diabloti: a ona nic. I jak zwykle zamiast zdjec wysylam linka do najswiezszych ogloszen: Luśka vel Lusia vel Lońka vel Lusesita;) [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ida-swieta-zapros-ja-do-swojego-stolu-miski-W0QQAdIdZ170524393[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2606509_ida_swieta_zapros_ja_do_swojego_stolu.html[/URL] Ojciec (imie do zmiany, ale tak jakos sie przyjal;): [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2606519_od_zawsze_na_ulicy_zapros_go_do_swego.html[/URL] Tam sa najswiezsze zdjecia. Co do transportu to mysle ze w weekend dalabym rade. Jakby cos oczywiscie;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny mam prośbę - jakbyście mogły mieć na uwadze Rubinkę - moją podopieczną. Kojarzycie Luśke? To jest je nowa koleżanka. Dzis będzie sterylizowana. Jest odrobaczywiona i za ok 3 tyg będzie zaszczepiona (wczesniej nie da rady przez sterylke). Ma okolo roku. Co do suni to jest teraz u mnie, ale w weekend jedzie do hoteliku pod W-we. Jakby może sie ktoś na nią zdecydował to by sie jej juz w glowce nie mieszalo, ona jest taka niesmiala. Choc robi ogroooomne postepy. Na spacerach chodzi za mna krok w krok. Jest bardzo czysta - wczoraj bidulka caly dzien byla zamknieta i dopiero po poludniu puszczona i nic nie narobila;) Nadawała by sie do bloku jak i do domku. Narazie smycz ja paralizuje, ale ogolnie jeszcze jest strachliwa. Jak juz sie oswoi i zaufa to nie bylby to problem, bo sunia jest "kumata". Uniwersalny pies. Do ludzi jest w ogole nieagresywna, do psow raczej ulegla (choc wczoraj moja Zuze zwarczala jak sie jej do poslania zblizyla - no ale bylo tam jedzenie, wiec zrozumiale). Zamieszczam link do ogłoszenia. Jakby ktoś mógł bezpośrendio zamieścić zdjęcia suńki to byłaby wdzięczna. [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nie-chce-sie-juz-bac-i-uciekac-chce-miec-kogos-kto-mnie-pokocha-W0QQAdIdZ170524579[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2606503_nie_chce_sie_juz_bac_i_uciekac_chce.html[/URL] Wielkościowo to tak do kolana i drobniutka - moze wazy z 5-6 kilo. Dzis bede wiedziala dokladnie;) Pisze tu mimo ogloszen bo a nuz sie trafi jakis chetny wsrod Waszych znajomych czy ludzi, ktorzy dzwonią o inne psiaki. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Co do wyprowadzania psiaków to zgłaszam się raz czy dwa razy w tyg około godziny 16. Powiedzmy wtorki i czwartki. Robie tez troche ogloszen, ale to kropla w morzu. -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
divia_gg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
A taki mały "niewtemat" : jakie bazarki trwaja obecnie na kieleckie psiaki? Znalazlam jeden od Rudzi - Bianki i on dzis sie konczy. Jest cos jeszcze? -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
divia_gg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Puszczalam ogloszenia maluchów na portal.ogloszen, bardzi.pl, ale.gratka, gumtree katowice, olx (katowice, warszawa), katowiczak krakusik, e-zwierzak, ćwirek katowice i petsy.pl Tumlinkę jeszcze na pinesce dodatkowo. Kurcze niestety troche pospadały. Postaram sie poaktualizowac. -
Kolejny mail ;): "Witam mam pytanie odnosnie psiaka jaka jest jego przyblizona rasa i jakiej wielkosci moze byc. czy jest mozliwosc dowiezienia do woj Opolskiego?pozdrawiam katarzyna" z adresu : [email][email protected][/email].
-
Dostalam w nocy maila nastepujeacej tresci: "witam:)chciałbym się dowiedzieć jak duży pies to będzie w przyszłości? bardzo chcemy mieć psa ale tylko do max średniego wzrostu ok50-60cm" z adresu [email][email protected][/email]. Pewnie gdzies w formularzu odpowiedzi byl moj mail. Nie odpisywalam, gdyz nie chce sie wtryniac i posredniczyc, bo Ty jestes duzo bardziej na biezaco:lol:
-
Tak na szybko powrzucałam, gdzie łatwiej i się zdjęcia sensownie ładują;) [URL="http://jedrzejow.olx.pl/mamba-cudne-3mies-psie-dziecko-wyrzucone-na-klatke-schodow-bloku-iid-55872937"]MAMBA-cudne 3mies.PSIE DZIECKO-wyrzucone na KLATKĘ SCHODOWĄ bloku - Jędrzejów - Zwierzęta[/URL] - na Kraków, Katowice i Warszawę - nie wiem czy jest rozróżnienie w wyświetlaniu, w razie czego bedzie 3 x;) [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=167808519&Guid=124dd6a5-35b0-a20b-2766-c726ffff22af"]MAMBA - cudne 3mies.PSIE DZIECKO - wyrzucone na KLATKĘ SCHODOWĄ - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Kraków[/URL] [URL="http://www.katowiczak.pl/19421_mamba_cudne_3mies_psie_dziecko_wyrzucone.html"] [/URL] [URL="http://www.katowiczak.pl/19421_mamba_cudne_3mies_psie_dziecko_wyrzucone.html"]MAMBA-cudne 3mies.PSIE DZIECKO-wyrzucone na KLATKĘ - katowiczak.pl[/URL] [URL="http://www.krakusik.pl/27526_mamba_cudne_3mies_psie_dziecko_wyrzucone.html"] [/URL] [URL="http://www.krakusik.pl/27526_mamba_cudne_3mies_psie_dziecko_wyrzucone.html"]MAMBA-cudne 3mies.PSIE DZIECKO-wyrzucone na KLATKĘ - krakusik.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/6548/"] [/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/6548/"]MAMBA-cudne 3mies.PSIE DZIECKO-wyrzucone na KLATKĘ : Gosia : Oddam : Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/URL]
-
Wiecie co, dopiero w tym tyg zalogowalam sie na dogo i od razu trafilam na watek Jeżyka. Od wczoraj czytam każde opowiadanie o nim. Normalnie jak ksiazka, tak mnie wciagnelo. I tak naprawde to ksiazka ta skonczyla sie dobrze. Jezyk odszedl, bo przyszedl na niego czas. Ale za to w jakim stylu i jaka furore zrobil na forum. Za to jakie mial doskonale warunki w ostatnich miesiacach zycia. Teraz trzeba isc do przodu i myslec o kolejnych zwierzakach, bo pewnie takich Jezykow jest cala masa. A ja chce pogratulowac Anetce, bo zrobila swietna robote. A takze ludziom, ktorzy go znalezli, oglosili i prztransportowali. Po prostu jestescie niesamowici. Oby wiecej takich ludzi. Trzymam za Was kciuki;):cool2: