-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Pisalam na watku Kali takze wiec i tu napisze... Mam ogromna prosbe...Czy moglby ktos pomoc w oglaszaniu gadzinki? Wiem, ze obiecalam ogloszenia, ale nie daje narazie czasowo rady zrobic porzadnych ogloszen...Cos tak tworze, ale narazie dorywczo i jak widac - bez efektu.. PLISSSSSSSS ogromne :oops: [U]Tekst do ogloszen:[/U] [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Pako młody jamnikowaty pies przyjacielski, łagodny PILNY dom[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Pako jakiś czas koczował na podkieleckim osiedu. Dokarmiany, ale jednak zabiedzony jakoś sobie radził. Ale pewnego dnia potrącił go samochód...Obolałego zbrał kielecki schron, który na pewno nie jest dobrym miejscem dla zdrowego psa, a co dopiero po wypadku...Udało sie psiaka wyciągnąć stamtąd i umieścić w domu tymczasowym na Śląsku. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Psiak już doszedł do siebie. Na szczescie obylo sie bez zadnych powazynych obrazen i Pako jest juz zdrowym psem. A do tego [B]jest niezwykle przyjacielski, uwielbia byc glaskany a ogon nie przestaje merdać.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Pako jest nieduzy, taki ”podreczny” psiak, który [B]doskonale zachowuje czystosc w pomieszczeniu. Lubi dzieci, [/B]wiec nadaje sie na wspanialego psa rodzinnego. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Odrobaczenie: tak[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Odpchlenie i odkleszczenie: tak[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Szczepienie: pod koniec lipca[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Kontakt: [/B]502 526 010 [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed](32) 235 28 06[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][email protected] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Pako zostanie wydany z umową adopcyjną. Pies przebywa w domu tymczasowym na Śląsku.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Mam ogromna prosbe...Czy moglby ktos pomoc w oglaszaniu zlosnicy? Wiem, ze obiecalam ogloszenia, ale nie daje narazie czasowo rady zrobic porzadnych ogloszen...Cos tak tworze, ale narazie dorywczo i jak widac - bez efektu.. PLISSSSSSSS ogromne :oops: [/B]Z takim tekstem ja oglaszam, zdjecia na pierwszej stronie: [B]Kala – cudowna MIX szpic suczka. Młoda, nieduża szuka domu[/B] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] Kala jakis czas temu zostala wyciągnieta z kieleckiego schronu. Udalo sie ja umiescic w domu tymczasowym w Katowicach, gdzie doszla do siebie. Sunia jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Miala jednak wade oka, ktore trzeba bylo usunac. W obecnej chwili jest juz po operacji, czuje sie doskonale i jest zdrowa. Sunia jest lagodna, uwielbia inne psiaki, kocha ludzi i lubi dzieci. Jest niezwykle rodzinnym psem, jednak pilnującym swojego terenu. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] Kala ma ok 4-5 lat. Ma dluzszy wlos, co czyni ja niezwykle urokliwa suczka. Dla przyszlego wlasciciela na pewno bedzie prawdziwym skarbem. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [B]Odbrobaczenie: TAK Odpchlenie: TAK Szczepienia: TAK Sterylizacja: TAK[/B] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [U]Kontakt[/U]: 660 124 623, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kala zostanie wydana z umową adopcyjną. Sunia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach.[/SIZE][/FONT] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zuzka ale prosze zagladaj czasem i oglaszaj....Bo tu tez ciezko jednak - nie porownuje oczywiscie, bo w Busku sytuacji za bardzo nie znam, ale u nas nawet pol zaplecza nie ma...Wiec jakbys czasem i kieleckie gadziny pooglaszala to by bylo super. Ja mam nadzieje w drugiej polowie sierpnia mi sie troche odblokuje, bo teraz i w zyciu i w pracy szal po prostu...:roll: -
A to allegro dla Pakosza. Oby owocne;) [URL]http://allegro.pl/item1154594338_pako_mlodyjamnik_mix_przyjacielski_lagody.html[/URL]
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Allegro malenkiej: [URL]http://allegro.pl/item1154593251_kala_cudowna_mix_szpic_suczka_mloda_nieduza.html[/URL] -
[quote name='TERESA BORCZ']Tak, prosze podać na mnie, zawsze jestem dostępna no i psiak pod ręką na stałej obserwacji.[/QUOTE] A poda Pani jakie te namiary:)? Bo nie znam :oops:
-
Na kogo kontakt do ogloszen?
-
[quote name='Jaaga']Erko, dług w przychodni uregulowany, a mnie chyba Divia będzie wpłacać. Na pewno napisze, jak wpłaci. Jesli nie bedzie trzeba na Pako tych 46 zł, to byłoby super, przecież wzięłam Stronghold na ich świerzba. Nimi niestety nie ma żadnego zainteresowania. Wejść na Allegro prawie wcale nie mają przy podświetlonych i pogrubionych tytułach aukcji.[/QUOTE] Ja mam kolejne 200 zł na Pako od Emilii. Przelewy mysle ze jutro najpizniej zrobie, ok? Ja mam na koncie na Pako 350 zł (ewab, Emilia i kundelkowa skarbonka). Bo wczesniej Jaaga Ci nie przesylalam?
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Kala jest naprawdę wytrzymałym psiakiem, przeżyła pobyt w kieleckim schronie, teraz otarła sie o śmierć i tak szybko wróciła do zdrowia, niesamowita jest.:) Nie wiem, czy ona juz jest ogłaszana.[/QUOTE] Oglaszalam ja na popularniejszych typu guntree, morusek szerolk w sobote. Dorobie moze w weekend reszte. -
Bardzo dzikujemy :loveu: No to Pako by byl "na zero". Nie myle sie:)?
-
[B]Jaaga sprawdz prosze rozliczenia, dobrze.:roll: U mnie na Pako jest jeszcze 150 zł. [/B]
-
No to Pako juz tylko z gorki bedzie mial i domki beda sie bily, nie ma innej opcji:) Portfel Jasia grubszy o 100 zł od ewab;) :loveu::loveu:
-
Wplynelo na konto Pako 50 zł od kundelkowej skarbonki :loveu::loveu::loveu:
-
Dostal chlopak 50 zł od kundelkowej skarbonki :loveu::loveu::loveu: Mega dzieki. :loveu:
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Pieknie dziękuję. Kala ciągle jeździ do lekarza, nadal kaszle, więc pieniądze bardzo przydadzą się jej. Divio, przeslę Ci rachunki na maila, to wstawisz? jeszcze muszę odebrać zaległy za wizytę, bo była kolejka i szkoda było czasu pisać, ale dzis też jedzie pokazać się, więc wezme razem. Kali rana goi się, nawet troche za szybko, bo w środku jeszcze jest duzo wydzieliny, a zarósł otworek, przez który wypływała. Do tej pory zdzierałam jej strupka i było dobrze, ale przez noc calkiem się zrosło.[/QUOTE] Sie goi dziewczyna - jak na psie;) Co do rachunkow to pczywiscie wysylaj - wstawie mysle ze najpozniej wieczorkiem w poscie rozliczeniowym. -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Wczoraj zakończył się bazarek, z którego połowa dochodu przeznaczona była dla Kali. Zebraliśmy w sumie 313 zł. Wkrótce połowa tej kwoty zasili jej konto. Pozdrawiam.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Superowo:) Dziekujemy:cool3: -
napisalam do kundelkowej skarbinki znow :roll: Moze cos pomoze. Emili z ogolnego kieleckiego tez wyslalam nr konta i podalam takze ewab. Nie wiem czy ktos juz cod podawal, ale jak cos to ja zbieram:)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Dorzucé sié do operacji Pakosza. A jak on sié czuje po operacji? I jaki jest koszt koncowy tej imprezy.[/QUOTE] Podalam Emilii nr konta dla Pako. Dziekujemy za pomoc bardzo...:loveu: -
Nie no masakra jakas sie dzieje...:placz::placz:Nr konta mam podawac swoj? Jaaga czy podawac Twoj ten co wysylam kasiorke na psy? Czyli jak cos to podeslac ewab i komus jeszcze? Moze jeszcze ktos sie dolozy do Pako biedaka...
-
O matko, a mialo byc tak pieknie. Ja dzis z doskoku, zaraz ide na wesele:roll: Kurde no...[B]Moze ktos ma rzeczy na bazarek, moglby mi wyslac zdjecia a ja bym poprowadzila....[/B]
-
Czwórka małych budowniczych - wszystkie w swoich domach
divia_gg replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Z Azą poczekaj na wszelki wypadek. Pani bardzo fajna, mam nadzieję, że ją weźmie. Na chłopczyka podpalanego tez mam chętna panią. Andrzej zawozi go do Mikołowa w poniedziałek lub wtorek, bo jedzie tam na sterylki. Mały bedzie kastrowany w przyszłości i będzie miał koleżankę spanielkę (po sterylce). Odpowiedzialny dom. Tego malucha możesz zdjąć z ogłoszeń, bo Pani jest zdecydowana. Wczesniej dzwonił o niego pan, ale jakoś intuicyjnie nie bardzo pasował mi, więc ucieszyłam sie podwójnie. Czyli jak dobrze pójdzie, to jeden chłopczyk zostanie. Wszystkie trzy dobre domy. Szkoda, że żaden z nich nie chce dorosłego psa :roll:. Tak kiepsko idą adopcje starszych psów.[/QUOTE] Ale dobrze ze maluchy prawie juz w domkach...Trzymam kciuki za ostatniego niedzwiadka. I za pozostale 3 rozniez oczywiscie;) -
Przeklejam poprawione: [B]Pako młody JAMNIK mix pies przyjacielski, łagodny PILNY dom[/B] Pako jakiś czas koczował na podkieleckim osiedu. Dokarmiany, ale jednak zabiedzony jakoś sobie radził. Ale pewnego dnia potrącił go samochód...Obolałego zbrał kielecki schron, który na pewno nie jest dobrym miejscem dla zdrowego psa, a co dopiero po wypadku...Udało sie psiaka wyciągnąć stamtąd i umieścić w domu tymczasowym w Katowicach. Psiak już doszedł do siebie. Na szczescie obylo sie bez zadnych powazynych obrazen i Pako jest juz zdrowym psem. A do tego jest niezwykle przyjacielski, uwielbia byc glaskany a ogon nie przestaje merdac. Pako jest nieduzy, taki ”podreczny” psiak, który zachowuje czystosc w pomieszczeniu. Lubi dzieci, wiec nadaje sie na wspanialego psa rodzinnego. [CENTER][CENTER]Odrobaczenie: tak[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Odpchlenie i odkleszczenie: tak[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Szczepienie: za ok 3 tyg (koniec lipca) [/CENTER] [/CENTER] Kontakt:[B] 660124623, [/B] [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] Pako zostanie wydany z umową adopcyjną.
-
Pako takze na katowiczaku, morusku, gumtree, OLX, szerloku, alegratce. Cafe animal mi wywala, wiec tam nie ma, jakby ktos mogl go tam wrzucic...:roll: Przykładowe ogloszenie: [URL]http://katowice.olx.pl/pako-mlody-jamnikowaty-pies-przyjacielski-lagodny-pilny-dom-iid-104449418[/URL]
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Kala jest na: [B]cafeanimal katowiczak gumtree katowice OLX Katowice szerlok[/B] [B]alegratka [/B] Morusek mnie oszukal i nie zamiescil ogloszenia, a nie chce teraz bo krzycza zeby nie powtarzac ogloszen. Dla pewnosci jakby ktos mogl ja tam tez dac...[B] Przykladowe ogloszenie z tekstem i zdjeciami: [/B][URL]http://katowice.olx.pl/kala-cudowna-mix-szpic-suczka-mloda-nieduza-szuka-domu-iid-104418858[/URL] -
A taki tekst dla Pako: [B]Pako młody JAMNIK mix pies przyjacielski, łagodny PILNY dom[/B] Pako jakiś czas koczował na podkieleckim osiedu. Dokarmiany, ale jednak zabiedzony jakoś sobie radził. Ale pewnego dnia potrącił go samochód...Obolałego zbrał kielecki schron, który na pewno nie jest dobrym miejscem dla zdrowego psa, a co dopiero po wypadku...Udało sie psiaka wyciągnąć stamtąd i umieścić w domu tymczasowym w Katowicach. Psiak już doszedł do siebie. Na szczescie obylo sie bez zadnych powazynych obrazen i Pako jest juz zdrowym psem. A do tego jest niezwykle przyjacielski, uwielbia byc glaskany a ogon nie przestaje merdac. Pako jest nieduzy, taki ”podreczny” psiak, który zachowuje czystosc w pomieszczeniu. Lubi dzieci, wiec nadaje sie na wspanialego psa rodzinnego. [CENTER][CENTER]Odrobaczenie: tak[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Odpchlenie i odkleszczenie: tak[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Szczepienie: za ok 3 tyg (koniec lipca) [/CENTER] [/CENTER] Kontakt:[B] 660124623, [/B] [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] Pako zostanie wydany z umową adopcyjną. I oczywiscie prosba o sugestie coby bylo dobrze. Ile Pako moze miec lat?