-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jak erka pisala, to mix dosyc spory, jednak wyraznie widac ze cos tam z pekinczykopodobnego psa bylo. Widac rowniez kundelkowatosc, bo ogonek zawiniety, siersc taka krotsza. Ale cudowna sunieczka. Zywiolowa, musialam z piec minut poczekac az jakos sie uspokoi. Myslalam ze tak ma, ale jak p. Dąbrowska pozla odebrac telefon to sunieczka sie bardzo uspokoila i czekała na p. D. A jak przyszla to znow wybuch radosci. Czyli bardzo szybko sie przyzwyczaja. U p. D musi byc uwiazana, na noc przenoszona jest do jakiegos pomieszczenia gospodarczego. Wiec warunki takie maxymalnie chwilowe. Bo ona widac jest taka proludzka, taka przyjacielska. Bawic sie bardzo chciala ze mna. Widac bedzie skarbkiem dla wlasciciela. Nie jest jakos specjalnie zaniedbana czy wychudzona. Fajny, jak na moje powierzchowne oko gotowy do adopcji psiak. A oczko rzeczywiscie jak sie zwroci uwage na to to widac, ale nie jest to jakos specjalnie rażące. I widac sunieczce tez nie przeszkadza, wiec moze od urodzenia ma taka wade...No to pewnie by trzeba zdiagnozowac. A poza tym super psiak. Moze nie z tych mega mikro, ale na pewno z mniejszych. Tak moze z 7-8 kg. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dzis rozmawialma z wlascicielem Luski:) Pan specjalnie zadzwonil pochwalic sie jak sie dama zachowuje;) Panstwo juz na wsi na stale mieszkaja i Lusia sie doskonale tam odnalazla. Chodzi na spacery - choc kondycja lichutka;) Troszke schudla, dostaje do ogryzania duze kosci:) I jest bardzo grzeczna, jednak pilnuje terenu. A spi z Panstwem w pokoju. Pana sie juz nie obawia - na poczatku troszke sie bala, z racji ówczesnego stylu zycia. Ma trozke plochliwe zapedy jeszcze, ale ogolnie fajna sunia z niej jest. Pan oczywiscie ponowil zaproszenie, cobysmy odwiedzili ich juz na "daczy". Ciekaw tez jest czy Lusia by nas jeszcze poznala, ale mysle ze juz nie...Choc nie wiem sama. Mam nadzieje, ze uda nam sie na jednodniowa wycieczke sie tam udac;) A Czarny agent jest przekochany. Oprocz malych zniszczen w postaci legowiska Zuzy narazie nie ma strat. Jest przegrzeczny i przekochany. Jak sie do niego podchodzi od razu brzuchol w gore zeby glaskac;) I oczywiscie poziom uwielbienia mojego taty dla Czarnego jest niezmienny. Nie ma imprezy w domu bez opowiesci o Czarnym...:evil_lol: -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Podniosę z rana leniwca :evil_lol: A tak swoja droga to cwaniara z niej, przeszkoliła "personel" i teraz tylko nadzoruje spod palemki :evil_lol::diabloti: Dziad mały;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
mag.do mozesz wrzucic Kale do pierwszego postu chyba jej tam nie wiedze, chyba ze jest a ja nie dostrzegam;) Ale jak cos to link do dziewczyny, na pierwszej stronie wszelkie info i zdjecia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186551-***Uciek%C5%82a-%C5%9Bmierci.-Kala-po-walce-o-%C5%BCycie-szuka-cudownego-domu-*[/URL] -
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
divia_gg replied to kika22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kika22']ANIA I GOSIA wszystkiego naj, naj, najlepszego na nowej drodze zycia.[/QUOTE] Dziekuje bardzo ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] [COLOR=indigo][B]Najlepsze życzenia w dla naszych Kochanych Dogomaniaczek , Ani i Małgosi, dla których jest to jeden z najwazniejszych dni w życiu. Wszystkiego najlepszego, abyście były szczęśliwe i aby Wasi TZ podzielali Waszą pasję.:Rose::buzi:[/B][/COLOR][/QUOTE] [quote name='andzia69'][B]również dołączam się do życzeń![/B]:loveu::Rose: [B]wszystkiego NAJ NAJ NAJ![/B]:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Elka_Ka']Co prawda znam Was tylko z ładnego charakteru pisma na monitorze a nie osobiście, ale ponieważ plączę się tu od jakiegoś czasu i z całego serca popieram to co robicie, również dołączam się do życzeń. Wszystkiego NAJ...!!!:Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] [quote name='Kar0la']Ja także życzę Wam wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu. :loveu: :loveu:[/QUOTE] [quote name='mag.da']I ja również dołączam do życzeń.[B] [FONT=Verdana][COLOR=Blue][I]Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dziewczyny![/I][/COLOR][/FONT][/B]:Rose::Rose:[/QUOTE] [quote name='Rudzia-Bianca'][CENTER][SIZE=3][COLOR=darkgreen]I ja również szczęścia Wam życzę :loveu:[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/QUOTE] [quote name='Jaaga']Również chcę się dołączyć do tych życzeń.[/QUOTE] [quote name='zuzlikowa']Wszystkiego dobrego!!!! Dzisiejszy dzień przeżyjcie na radosnej zabawie,a resztę życia...w radosnym spokoju i zadowoleniu z życia!!![/QUOTE] [quote name='ewab']Ode mnie też przyjmijcie życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:Rose::Rose::Rose: Dziś to pewnie już marzą, żeby wszyscy dali im święty spokój:evil_lol::evil_lol:. Żeby spokojnie usiąść z wysoko ułożonymi nogami i wypić kawę/piwo (niepotrzebne skreślić):eviltong:[/QUOTE] [quote name='ewelinka_m'] [COLOR=Purple][B] [COLOR=Green]Aniu , Gosiu najlepsze życzenia w tym wczorajszym cudownym dniu :loveu: abyście zawsze były tak szczęśliwe :lol: :Rose: :calus:[/COLOR][/B][/COLOR][/QUOTE] [B][SIZE=3][COLOR=Navy]Jestem na chwilke;) Lekko ochlonięta, ale zmeczona. Bardzo bardzo i z calego serduszka dziekuje za zyczenia i pamiec :loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/B] -
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
divia_gg replied to kika22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Strasznie cicho... i tylko podrzucanie :( A Lord jest takim swietnym psem!![/QUOTE] Linssi Ty nawet dzis to zagladasz:) Hehe ja tez jakos tak w ramach relaksu:) Wszystkiego najlepszego:) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']a wiec...Pani ,ktorej wczoraj wyslalam Sonie,bardzo sie mala spodobala i chetnie ja zaadoptuje...problemem jest transport ,bo pani nie ma auta i sama wychowuje 2letnie dziecko. Ale chyba z transportem jakos bysmy wymyslili(wroclaw)?? Kto zadzwoni do pani i omowi szczegoly..wypyta itd... numer podam na pw.[/QUOTE] [CENTER][IMG]http://www.bosko.pl/kartki/kartki/21.jpg[/IMG] [/CENTER] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']Moja w dzien moze na łóżko co bardzo lubi :) jak juz ma pościel przykrytą, ale jak idę spać mówię schodzisz i idzie na dół, kiedyś hehe robiłam eksperyment czy zejdzie sama jak zobaczy , ze do spania się idzie, czy zostanie jak się jej nie powie i zeszła sama spać na dół :)[/QUOTE] Moj Akaj poki mieszkal u nas (teraz spi u moich dziadkow - jedno podworo wiec jakby u nas) to pare lat temu jak tata tylko szedl w pizamie juz spac, to akaj udawal sie na swoje legowisko, nie trzeba bylo nawet slowa mowic. Sam sie zbieral i szedl. I to bez jakis specjalnych nauk. Tak mial i juz;) Wiec madre te psiaki sa, oj madre;) -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
divia_gg replied to ewab's topic in Już w nowym domu
A mnie sie cos zdaje ze mala cos pisana im byla. Bo dziwne ze wszystkie maluchy sie rozeszly szybciutko a ona jedna nie....Ona wiedziala gdzie najlepiej i sama wybrala;) Slay - :loveu: -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Przelalam Jaadze pieniadze za caly sierpien 150 zł i zostaje na koncie Kali 34 zł. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='kika22']divia_gg sliczne plakaty, oby ktos pokochal je[/QUOTE] A dziekuje dziekuje. Mam nadzieje, ze moze to cos pomoze. Np potencjalny domek dla Terri teoretycznie nie szuka psa w internecie :evil_lol::evil_lol: Oby sie cos udalo:) A ze spraw biezacych to przekazalam p. Dąbrowskiej karme, narazie dla psiakow - 30 kg. Dla kotow jest w drodze - 15 kg. Wiec narazie zaopatrzona jest niezle;) I tu przekazuje bardzo duze dziekuje w strone jkp od p. Dąbrowskiej :loveu::loveu::loveu: i od siebie i od nas tu z Kielc mega dzieki kochana [I]wspieraczko [/I]kieleckich bid :loveu::loveu: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I dla innej tymczasowiczki Jaagi, ale jak u Jaagi to prawie jak kieleckie;) Jakby ktos mial ochote tez dziewczyne porozwieszac to by bylo super ;) [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi432/77e3ee8000075eaa4c52be70[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to zestaw plakacikow do druku zrywkowego. Jakby ktos chcial je u siebie porozwieszac. Moge wyslac czytelniejsze wersje na maila. [B][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi728/24b3046a001ee6374c52be78[/IMG] [/B][B] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2667/78f6a46900243bbb4c52be73[/IMG] [/B][B][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi935/264d1f9d0026a92e4c52be69[/IMG] [/B][B][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1206/d8b64045002915584c52be7f[/IMG] [/B][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1140/35f7bb74000115514c52be65[/IMG] -
Plakacik ze zrywkami dla Pako przytulaka najgrzeczniejszego:smile:: [B]Jakby ktos chcial nieco wyrazniejszy sluze lepsza wersja na maila [/B][CENTER][I]Jaaga podalam maila na Ciebie, bo ja to z wyborem domkow nie bardzo. Chyba ze nie chcesz tak to pisz i krzycz, to zmienie;)[/I] [B][I];-)[/I] [/B] [/CENTER] [B] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2667/78f6a46900243bbb4c52be73[/IMG] [/B]
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Plakacik ze zrywkami dla Soni słonicy:): [B]Jakby ktos chcial nieco wyrazniejszy sluze lepsza wersja na maila;-) [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi728/24b3046a001ee6374c52be78[/IMG] [/B] -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Plakacik ze zrywkami dla Terri grzeczniutkiej : [B]Jakby ktos chcial nieco wyrazniejszy sluze lepsza wersja na maila;-) [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1206/d8b64045002915584c52be7f[/IMG] [/B] -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Plakacik ze zrywkami dla Kali przepieronka: [B]Jakby ktos chcial nieco wyrazniejszy sluze lepsza wersja na maila;) [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi935/264d1f9d0026a92e4c52be69[/IMG] [/B] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m'] z Tumką to chyba jakieś żarty są...bo w takim razie to ja już dawno powinnam być zagryziona :razz: robiłam z nią wszystko co tylko sie dało, wywracałam na każdą stronę, a i na spacerach też nie chodziłyśmy po bezludnych okolicach, bo takich tu brak .. :mad:[/QUOTE] Wiesz co sobie pomyslalam...Ze moze robia z nia niewiadomo co i ona ze starchu tak. Przeciez to lagodna psica byla, ze nawet ja to zauwazylam :evil_lol: A byla nieco wystraszona, wiec moze kąsa ze strachu. No ja juz sama nie wiem... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jest gdzies nawet taka ankieta przedadopcyjna. Mozna wykorzystac pytania stamtad. Ja jak robilam wizyte (narazie raz jedyny) to z nij korzystalam. Trzeba by na dogo gdzies poszperac, albo moze ktos takowa posiada:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Słuchajcie nie wiem na ile to "prawnie" moze byc, ale w umowie jest zapis o oddaniu zwierzecia w razie gdyby cos...No ale kurna zmiana sytuacji zyciowej chyba musiala byc brana pod uwage. Przeciez pies to kilkanascie lat zobowiazania. Nie moze byc tak ze biora i oddaja, bo mi sie znudzil czy se nie radze. Moze wlasnie zmienic ten zapis na cos w stylu: [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]1.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Jeśli nowy właściciel z jakiegoś powodu zrezygnuje z posiadania zwierzęcia, [B]do czasu znalezienia zwierzęciu nowego opiekuna zapewni mu opiekę[/B] i powiadomi o tym kroku osobę wydającą, w takim wypadku z kolejnym nowym opiekunem sporządzi umowę adopcyjną o treści identycznej jak niniejsza umowa, a osoba wydająca ma prawo do skontrolowania nowych warunków i ewentualnego nie wyrażenia zgody na nową adopcję; [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]"[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tzn, zeby zopbowiazac nowego wlasciciela do trzymania psa do czasu znalezienia nowego domu, a w tym czasie wolontariusz robi co moze zeby znalezc dom. Bo wtedy odpada szukanie DT, a szukac ds i tak trzeba. Tlko nie wiem jak to prawnie wyglada i czy tak mozna. Ja przyznam ze zminilam ten zapis w jednej z umow...Wiec moze jest to jakies wyjscie. Oczywiscie nie jako lekarstwo na zwroty, ale moze cos..[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A co do Oskarka...to chyba przychyle sie troszke do Andzi. Prosze nie bic, bo wiem ze latwo mi pisac, bo nie znam psiaka, a wtedy wiadomo. LAe jakby rozwazyc wszystko to z dwojga zlego.... [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] -
[quote name='Jaaga']Czy mogłabym prosic o zrobienie małego plakaciku do wydrukowania ze zdjęciem i podstawowymi informacjami o Pako? Wczoraj dzwonił dr Parczyk pytac o niego. Wszystkim, którym odeszły psy go reklamuje, ale bez zdjęcia trudno. Fajnie, jakby mozna było w przychodni powiesić taki plakacik. Jeszcze jedną pania bedzie pytał o niego.[/QUOTE] Jaaga postaram sie jutro zobic i wydrukowac dla psikow u Ciebie i wyslalabym wszystko razem. Tylko co? Sonia, Kala, Lulka? Czy jeszcze ktores? No i Pako. A po ile na jednego psa tych plakacikow?