-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Czarli z rozprutą szyją prosi o wsparcie na leczenie !!!
divia_gg replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']a to nie jakies opatrunki zelowe czy cos?[/QUOTE] o chyba takie cos. Nie znam sie czy rzeczywiscie sie nadaje, ale tamten mial tez wszystko na wierzchu i normalnego nie mozna bylo zakladac, wiec takie specjaly mu zalozyli... -
Czarli z rozprutą szyją prosi o wsparcie na leczenie !!!
divia_gg replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Widzialam na jakims watku jak psiak mial caly bok zdarty i opatrywali mu takimi specjalnymi plastrami jakies takie wlasnie na takie ogromne rany, slimaczace sie. Taki maly brazowy caly bok zdarty, moze ktoras sie na niego natknela na dogo...Na 100% mial specjalne plastry a ta rana moglaby sie kwalifikowac wlasnie do takich;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Jakos na pocztaku tygodnia Jaaga pisala, ze w piatek, ale nie wiem o ktorej. No nic czekamy na nia, nie ma wyjscia;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No tak tak, bo dzis jest ten dzien zabiegowy. Trzymamy kciuki zeby dziewczyna byla grzeczna i nie dala Jaadze popalic;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Chyba takiej rany top nie widzialam jeszcze...:placz:Normalnie dziurzyca ogromniasta.... -
Czarli z rozprutą szyją prosi o wsparcie na leczenie !!!
divia_gg replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
zapisze narazie i moze uda mi sie porozsylac choc troche... -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
divia_gg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jakie rozciapirzone pazurki :loveu: -
Ja jestem jestem, ale jakos mi sie zapomnialo podnosci chlopaka. Obiecuje sie troche poprawic;)
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzka2']Chętnie pomogę w z znalezieniu domów tym psiakom,tylko informujcie na bieżąco kiedy które ogłoszenie już nieaktualne.Ta 3miesięczna czarna sunieczka wygląda dokładnie jak mój psiak-mieszaniec spaniela,gdy był szczeniakiem.Osiągnął wzrost 51cm,a ważył 13-15kg.Po kastracji przytył.Faktycznie te psy potrzebują bardzo dużo ruchu.Niby mieszańce,ale sporo cech dziedziczą rasowych,więc nie polecam do bloku.[/QUOTE] Wystarczy zagladac na pierwsza strone watkow, tam wszystko jest aktualizowane z predkoscia swiatla:) Ewentualnie profil na nk, ale tam gorzej z szybkoscia aktualizacji. I wszystkie wymagaja ogloszen o co bardzo prosimy:), na stronie drugiej jest post ogloszeniowy, znaczy jest napisane ktory ma a ktory nie ma ogloszen i podane strony na ktorych oglaszamy. Jak cos to pisz do mnie lub ewelinki_m - specjalistki ogloszeniowej i zarzadcy:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Czy one są widoczne tylko dla Was :roll:?[/QUOTE] Obawiam sie ze to slowo klucz w tym przypadku....:cool3: -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Nie napisze nic odkrywczego;) Nie meczylam narazie Soemy, bo i tak ma urwanie glowy, ale na watku sterylkowym sie w koncu :oops: wczytalam i mamy tak / cytuje;): "- osoba zgłaszająca sukę zobowiązana jest do znalezienia lecznicy o niewygórowanych cenach! (dobrze, jeśli klinika jest sprawdzona) (wykluczone sterylizację za np. 400zł, w takich sytuacjach możliwe odmówienie zabiegu...) pamiętajcie, że z akcji ma skorzystać jak największa liczba suk. [B][COLOR=MediumTurquoise]Poszukujemy tez lecznice weterynaryjne, które będą wykonywały zabiegi po kosztach [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/COLOR][/B] [SIZE=4] - sterylizacje będą refundowane,[B] tylko[/B] po przesłaniu faktury ![/SIZE] - jeśli osobą zgłaszającą będzie stały wpłacający/deklarowicz fundusz refundować będzie 100% kwoty zabiegu, w innych przypadkach będzie to [B]75%[/B] ceny" Czyli ja zglaszalam wiec 75 %, mysle ze o wiecej nie odwaze sie prosic;) To i tak duzo mysle. No i przeslac trzeba fakture i wtedy bedzie refundacja. No to chyba wszystko jasne;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Mysle ze wystarczy. A wlasciwie to ja zapomnialam o tym oczku :oops: To czekamy. A jak Kala z innymi rezydentami psowo-kotowymi? I z Twoimi coreczkami? No i czy koleguje sie z Albinka i Terri? Napisz cos w wolnej chwili plisss;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Powtorzylo mi sie;) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Przycmil kobite i juz. I po raz kolejny pokazal ze dżentelman z niego zaden :evil_lol: Ale Sonia tez musi trafic na swojego ludzia. Nie ma innej opcji...Cielątko jedne:cool3: -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Kala bedzie sterylizowana w piątek. Od razu wezmę fakturę i prześlę oraz podam koszt zabiegu. Mysle, ze do 250 zł Nie ma ciąży urojonej, zresztą żaden lekarz tu nie zrobiłby sterylki u suki z pokarmem, bo potem gruczoł sie paprze. Najpierw zatrzymuje sie laktację hormonami, a potem tnie. Co innego sterylka aborcyjna, wtedy trzeba ciąć. Kala jest super mądrym i wiernym psem. Boi się tylko nagłego dotykania i łapania za obrozę. Chyba musiała mieć przykre doświadczenia. Szpicowate to moje ulubione psy ze względu na cechy charakteru, a Kala taka właśnie jest.[/QUOTE] No to chyba trzeba wziac fakture i dopiero jest refundacja. Trzeba tez podac gdzie sunia byla ciachana. To sie juz podowiaduje konkretnie. A czy mozna u Ciebie zrobic platnosc pozniej czy nie bardzo. Bo jak cos to jak obiecalam cos bym zalozyla i by bylo na zasadzie refundacji...Zobaczymy;) Ciesze sie tez ze mala jednak nie bardzo dzika i tez z tego, ze Ci sie podoba;) A mala na pewno miala srednie doswiadczenia zyciowe...Ale najwazniejsze, ze jest juz na dobrej drodze. To wlasciwie chyba mozna ruszac z ogloszeniami? Czy jeszcze nie bardzo? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']cholera gdzie tu umieszczać te wszystkie psiaki :-( a z ciekawostek..to dziś zostałam poproszona o 2 przedadopcyjne u nas w kielcach :crazyeye: chyba zacznę ogłaszać na nasze województwo :diabloti: czyżby coś zaczynało się zmieniać w świadomości ludzi? mam nadzieję... :roll:[/QUOTE] Niezle. Tu sie wywozi psiaki, a ludzie je zwoza;) Moze rzeczywiscie. Ja mialam ostatnio maila o szczeniaka z Kielc wlasnie, ale pozostal bez ponownej odpowiedzi... Co do onka, to dzis moglabym z kims kto by wzial aparat podjechac tam zeby zrobic zdjecia. Jak cos to piszcie, mozemy podjechac...Tylko, zeby dokladniej bylo wiadomo co i gdzie.....:roll: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']Puszek już wykastrowany jest ;)[/QUOTE] A on chyba juz nie taki szczeniak jest:eviltong:. Nie awansowalby na psy dorosle??:roll: -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Jaaga jak tylko cos bedziesz wiedziala o sterylce todaj znac, musimy zglosic szczegoly do sterylkowej skarbonki:) No i jakby jakies leczeniedziewczyny to mysle ze tez do kundelkowej skarbinki watro by bylo zglosic i sie jakos rozliczyc;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bary z ok 17 maja, Sonia z zeszlego tygodnia jakos / z bazarku ogloszeniowego/ i kiedys tam Tunie, chyba ok 10 maja. Na pewno wymaga aktualizacji... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Divia_gg tam też trafiają się propsiowi ludzie:). Np. ja stamtąd pochodzę:) Telefonowałam do enedy. Ma się dowiedzieć co z tymi szczeniakami z działki.[/QUOTE] Wiem wiem. Wszedzie sa. Tak samo, ze na wsi tez sie tak mowi, ja ze wsi z dziada pradziada i rodzina tez raczej a psiaki chyba maja nie najgorzej:evil_lol:. Ja po prostu stereotypem poszłam;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Jaaga pewnie niebawem pojedzie do weta. Chyba narazie nie ma czasu albo ten wet jest dopiero od wczoraj. Cos takiego kojarze:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Erka ma rację, ze światelko coraz jaśniejsze. Bary ma jechać do swojego domu. Rozpuściłam wici o nim i Soni wśród znajomych i dzieki temu już byli Państwo go ogladać. Bary oszalał wręcz na punkcie swojej prawdopodobnie przyszłej Pani, ona zresztą też zakochana. Powiedziała, że jest tak sliczny i ma takie spojrzenie, ze powinien zostać psią gwiazdą filmową.Czekam na oficjalne potwierdzenie, bo nieoficjalnie od znajomej juz sie dowiedziałam, ze sie zdecydowali.[/QUOTE] No to podwajam sile kciukania. I dalej sie jeszcze nie ciesze:cool3: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Dziewczyny ja ogłaszałam szczeniaki-skalniaki wklejane przez Divię i mam Panią chętną na chłopaczka. Czy te szczeniaki jeszcze są? I czy jest możliwość dowiezienia ich do Ostrowca?[/QUOTE] Przedwczoraj jeszcze byly...Kurcze bede mogla pojutrze tam podjechac dopiero. A jakos sprawdzony dom, czy do sprawdzenia? Bo okolic Ostrowca to sie troszke boje...O ile psiaki jeszcze sa, bo te panie dokarmiajace juz jakiegos na pewno wydaly, albo ktos wzial... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Mam wiadomość,że światełko coraz jaśniejsze:).[/QUOTE] erka jak zwykle stopniuje napiecie, ale nauczona doswiadczeniem nie pytam, nie mowie nic tylko grzecznie i cierpliwie kciukam. I to bardzo bardzo mocno:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Jakieś maleńkie światełko w tunelu sie pojawiło, ale to jeszce za wcześnie ,żeby się cieszyc.[/QUOTE] Ja juz nic nie mowie, tylko po cichutku zaciskam kciuki z calych sil:roll: