-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogloszen: [B]Kala – cudowna MIX szpic suczka. Młoda, nieduża szuka domu[/B] Kala jakis czas temu zostala wyciągnieta z kieleckiego schronu. Udalo sie ja umiescic w domu tymczasowym w Katowicach, gdzie doszla do siebie. Sunia jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Miala jednak wade oka, ktore trzeba bylo usunac. W obecnej chwili jest juz po operacji, czuje sie doskonale i jest zdrowa. Sunia jest lagodna, uwielbia inne psiaki, kocha ludzi i lubi dzieci. Jest niezwykle rodzinnym psem. Kala ma ok 5 lat. Ma dluzszy wlos, co czyni ja niezwykle urokliwa suczka. Dla przyszlego wlasciciela na pewno bedzie prawdziwym skarbem. [B]Kontakt: 660124623, [/B] [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] Kala zostanie wydana z umową adopcyjną. Prosze o sugestie i ewentulane bledow wylapywanie;) To wstawie do pierwszych postow. -
Ja na pewno cos pomoge ogloszeniowo. Postaram sie w przyszlym tyg i jego i Kale, tak jak obiecalam. Do tej pory w pracy oglaszala, ale teraz wsciec sie chca tyle pracy. Jakby nie wiedzieli ze ogloszenia wazne sa takze :mad::mad::evil_lol:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Co do sedalinu to pamietasz Ewelinko jak lapalysmy Mitzi. Tez dwa dni koczowania i w pierwszy dzien zero reakcji. Na drugi zwiekszylysmy dzialke, ale i tak nie byla snieta mocno. Wlasciwie udalo sie ja zlapac przez to ze "zapedzilysmy" ja w kozi roz i nie bardzo miala gdzie uciec. Ale jak ja wzialm na rece to kasala jeszcze calkiem energicznie... -
[quote name='ewab']Pako zostaje w lecznicy do jutra. Na szczęście chłopak jest nieuciążliwy, grzecznie siedzi w klatce, więc nie było problemów z przedłużeniem pobytu. Kala dziewczyno już dość atrakcji, wracaj do zdrowia:kciuki:, a nam daj więcej czasu na pomaganie następnym bidom:roll:.[/QUOTE] No to spoko. A Kala to zaborcza bardzo jest. Zobaczyla ze nowy osobnik sie zbliza to od razu cos wymyslila, atak wczoraj, dzis pewnie w tym oku se cos podlubala, zeby na niej uwage skupic :evil_lol::evil_lol: Kala ty pierunie:)
-
O rany Kala daj juz spokoj pieronku - juz wystarczy...
-
[B]To ja z obecnego bazarku przeznaczam na jegomoscia 50 zł.[/B] Wplace jak zbiore;) Czyli transport mamy, a gdzie reszta? Prosimy o pomoc w zbieraniu funduszy, oglaszaniu :roll: Poszlo juz na konto Jaagi 50 zł
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Moze byc? Wszelkie sugestie mile widziane;) -
Juz chyba;)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja to nawet widzialam jak ludzie to z ulicy lapali i adoptowali od razu psy. Potem je sterylizowali i kochali. Taki byl ruch ze nawet nie trzeba bylo kilku godzin czekac :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A wracajac na ziemie trzymam kciuki za mame szczylkow;) I za Was w tym upale...:roll: -
[CENTER][U][B]Wpływy: = 600 zł[/B][/U] [/CENTER] [LIST] [*][B]100 zł [/B]- Linssi:loveu: [*][B]50 zł [/B]- divia_gg (z bazarku na Kielce) [*][B]50 zł [/B]- kundelkowa skarbonka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [*][B]100 zł [/B]- po szczeniakach u Jaagi [*][B]100 zł [/B]- ewab :loveu: [*][B]200 zł - [/B]emila2280[B] :loveu:[/B] [/LIST] [CENTER][U][B]Wydatki: = 600 zł [/B][/U] [/CENTER] [LIST] [*][B]80 zł [/B]- lecznica w Kielcach i 2 dni szpitalikowania [*][B]150 zł [/B]- transport Pako do Jaagi (kozt paliwa) [*][B]370 zł [/B] - koszt operacji po wypadku :placz: [/LIST] [CENTER][U][B]JESTESMY NARAZIE NA ZERO :loveu::loveu::crazyeye: [/B][/U][B]*****************************************************************[/B][U][B] TEKST DO OGLOSZEN: [/B][/U][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Pako młody jamnikowaty pies przyjacielski, łagodny PILNY dom[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Pako jakiś czas koczował na podkieleckim osiedu. Dokarmiany, ale jednak zabiedzony jakoś sobie radził. Ale pewnego dnia potrącił go samochód...Obolałego zbrał kielecki schron, który na pewno nie jest dobrym miejscem dla zdrowego psa, a co dopiero po wypadku...Udało sie psiaka wyciągnąć stamtąd i umieścić w domu tymczasowym na Śląsku. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Psiak już doszedł do siebie. Na szczescie obylo sie bez zadnych powazynych obrazen i Pako jest juz zdrowym psem. A do tego [B]jest niezwykle przyjacielski, uwielbia byc glaskany a ogon nie przestaje merdać.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Pako jest nieduzy, taki ”podreczny” psiak, który [B]doskonale zachowuje czystosc w pomieszczeniu. Lubi dzieci, [/B]wiec nadaje sie na wspanialego psa rodzinnego.[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Odrobaczenie: tak[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Odpchlenie i odkleszczenie: tak[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Szczepienie: pod koniec lipca[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Kontakt: [/B]502 526 010 [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed](32) 235 28 06[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed][email protected] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Pako zostanie wydany z umową adopcyjną. Pies przebywa w domu tymczasowym na Śląsku. ************************************************************ [/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT][COLOR=Black][U][B]Linki do przykladowych ogloszen (tam sa wszystkie zdjecia):[/B][/U] [/COLOR][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5909229_pako_mlody_jamnikowaty_pies.html[/URL] [URL]http://aukcjewp.wp.pl/item1154594338_pako_mlodyjamnik_mix_przyjacielski_lagody.html[/URL] [/LEFT] [/CENTER]
-
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
divia_gg replied to kika22's topic in Już w nowym domu
I ja jestem. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Ale biedny ten ONek!! :placz::placz::placz: Gdyby Ewelinka sie zgodzila, to moze pojechalybysmy go lepiej ofocic w przyszlym tygodniu? Bardzo bym chciala mu pomoc... Mam slabosc do ONkow :oops: Gdyby moc mu zdiagnozowac te oczka...kurcze... Ja, tak jak Divia, rzucona jestem teraz w przymiarki sukni, buty, zaproszenia i caly ten slubny bajzel. Tym bardziej, ze bierzemy slub tego samego dnia :cool3: W miare mozliwosci bede sie starala jednak cos dzialac!! [/QUOTE] :placz::placz::placz::placz::placz: Linssi dzieki za zrozumienie. Ale dobrze to ujelac - slubny burdel :cool3: No nic damy rade, a co:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.do zdejmij prosze Fajfla z pierwszej. Na 99,9 % zostaje w DT:) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Ło matko, jak dobrze, że nie miałam czasu wejść wcześniej na watek Kali, bo nawet teraz czytam ze ściśniętym żołądkiem. Trzymam kciuki, żeby się dziewczynie wszystko udało. Jaaga dzięki. Divia_gg dolicz jeszcze 20 zł za kołnierz.[/QUOTE] [QUOTE]Zapłaciłam 20 zł za wizytę i leki oraz 20 zł za kołnierz.[/QUOTE] Jaaga tak napisala, wiec chyba 290 zła wsio? Tak? No jak cos to dopisze... Wczoraj mialam dopisac ale mi ...prad wylaczyli...W srodku lata bez burzy oni prad wylaczaja...No ale juz wrzucam... -
Czwórka małych budowniczych - wszystkie w swoich domach
divia_gg replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ancyk']Przypominam się nieśmiało..[/QUOTE] Juz wyslalam swoj. Jaaga pewnie zajeta a ja i tak mam notowac co i ile;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeny ale akcja. Dziewczyny jestescie wielkie...A ja przepraszam, ze nie mogla i wytlumaczenie mam takie ze mialam...miare sukni slubnej....Wiem, ze malo przekonujace, ale nie za bardzo bylam elastyczna w tej kwestii. :oops: Hmm jak cos moge udostepnic kont, ale narazie kolejny watek...Chyba ze z kims na "pol". Narazie Kale musze poprawic...Wiec jakby ktos sie podjal pierwszego postu z aktualnosciami moge prowadzic rozliczenie Pako. W koncu to pies z mojego "podworka". Choc tyle pomoge moze... -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Kala już po wizycie. Dostała leki, kupilam jej kołnierz. Zapłaciłam 20 zł za wizytę i leki oraz 20 zł za kołnierz. Divio, jesli mozesz, to prowadż rozliczenie, przesle Ci wszystkie rachunki, bo nie mam teraz mozliwości sama ich wstawić. Niestety, ciągle brakuje mi czasu. Teraz są dodatkowe 4 szczeniaki, jutro Andrzej jedzie do Kielc po pieska ze schronu. Mysle, ze na spokojnie dam radę w sobotę.[/QUOTE] Jaaga jasne ze prowadze...Znaczy zaraz zaktualizuje. Czyli 250 zł wczorajsza "akcja" i 20 dodatkowo za wizyte i leki. Cos mi umknelo? Jak cos to krzycz prosze bo sie zgubilam nieco - konczylam bazarek i na tym sie zkupilam:oops: U mnie na Kale jest 120 zł - przeleje jutro. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Tez mi przyszlo to do glowy. Ze pol biedy, jezeli taki biedak ma szanse na pelne wyleczenie...gorzej, kiedy wiadomo, ze bedzie niepelnosprawny. Ludzie sa okrutni. Chca sie psem pochwalic. Nie chca miec klopotu na glowie... W okresie wakacyjnym zawsze jest tutaj najgorecej... Teraz, kiedy nawet nie mamy dzialki, to nie ma jak im pomagac :([/QUOTE] Wlasnie o to mi chodzi, zeby nie skazywac psiaka na niewiadomo co. Jesli by nie bylo DT gdzie spokojnie moglby czekac...Ale to chyba nierealne. Bo Jaaga ma przeciez juz kilka "ciekawych" przypadkow...Choc tyle ze Pako maly jest...Czyli trzeba czekac na kontakt z tym panem? I nie schorn, tak? Erko ja tak jak Ty - nie wierzylam ze schorn tak zareagowal... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']Timuś szczeniak z jednostki wojskowej ....zostaje na stałe w dt u Javeny! :multi::multi::multi:[/QUOTE] Czy to nie bylo do przewidzenia:) :cool3: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Erka ma rację, gdyby ktos pomógł małemu, jak był cały i zdrowy, to nie byłoby problemu. Niestety, odleglość między nami jest taka, a nie inna. Nawet przy szczeniorkach lepiej byłoby przeznaczyć 200 zł na szczepienie, niz transport do mnie, tylko że nikt na miejscu ich nie wziął. Byłaby szansa dla połamanego pieska, gdyby ktos pomógł na miejscu Erce. Trzeba by zabrać psa ze schronu, jechac z nim do lekarza, zdiagnozować, wsadzić w gips. Potem moglabym po niego przyjechać i umieścić go w pustym mieszkaniu. Oczywiście jest ryzyko, ze złapał już w schronie wirusa. Erka juz nie daje rady, tym bardziej, że nie ma samochodu i wisi całymi dniami na telefonie, próbując wszystko połapać. Pomoże ktoś? Potem na pewno damy wspólnie radę. :oops:.[/QUOTE] Moglabym podjechac jutro kolo 15.30 - 16...Ale to chyba za pozno lub rano w sobote (do 13 jestem w miare dyspozycyjna) i dowiezc psiaka do lecznicy..Potem w sobote mam wesele wiec nie bedzie mnie...Jak cos to czekam na decyzje...Chyba ze go ten schron nie zabral... Ale jak bedzie kolejny kaleka...I powtorka z rozrywki jak z Albinka...Juz mam najgorsze (i najprostsze :placz:) rozwiazania w glowie..Tylko nie bijcie, ale wszyscy wiemy jak jest....:oops: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']No i już pewnie po Pako:placz:. Jak umówiłysmy weta, to pani Dąbrowska poleciała tam pilnować psiaka do jego przyjazdu , bo miał byc dopiero o 12 . No i Pako juz nie było:(:(:(. Zabrał go schron!:angryy: Zupełnie nie wiem, co teraz.:shake:[/QUOTE] A to pewne ze schron go zabral? Czy przypuszczenie? Tak pytam bo moze gdzies sie schowal... Masakra jakas po prostu, masakra:placz: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Wczorej taki stres związany z Kalą , a dzisiaj dzwoni do mnie ta pani Dąbrowska z Sitkówki,że tego małego jamnisiowatego psiaka, którego zdjęcia Divia_gg wsatwiała , potrącił samochód. Ma niewładny tył, cały się trzęsie. Ona oczywiście nic nie zrobi, wszyscy dzownią do mnie. Ja juz mam naprawde dosyć , całymi dniami siedze przy telefonie i tylko staram się cos organizować , narawdę nie daje juz rady, równiez finansowo, rachunki za tel mnie wykańczają. Dzwoniłam do pani Kazi z Sitkówki, czy by go nie mogła zabarc do weta, ale ona ma starego grata wyrejestrowanego, zreszta musi teraz wyjśc z domu. Ale zadzwoniła do miejscowego weta, który ma przyjśc o ocenić , w jakim psiak jest stanie. Ale co dalej? Jaaga powiedziała,że może go wziąc do siebie , ale musi byc zdiagnozowanyi jakos opatrzony już. Ale znowu trzeba wszystko jakos organizowac, gdzie go ewentulanie zabrać, jak dowieźć do Katowic. [/QUOTE] O matko...Ja moge podjechac, zobaczyc tego Pako, ale co potem. Moge go dzies dowiezc, do lecznicy, ale wieczorem dopiero...Ale co dalej...Moze udalo by sie do czasu diagnozy i organizacji transportu w lecznicy do przetrzymac? -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Rany swiata, co ona (a Wy z nia) przezyla..No brzmi to mega przerazajaco. Oby bylo juz z gorki... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny gdzie macie psa ktorego wzielyscie? :evil_lol: Toz to przeciez inny jest...No przyznawac sie gdzie kudlatka :cool3: -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
divia_gg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Nic nie obiecuje, ale jak Mloda wroci z obozu za 2 tygodnie, to sie wybieramy do hoteliku zobaczyc koty. Mloda zastrzegla, ze tym razem ona wybiera kocine ;-)[/QUOTE] Ulka nie nastawiam sie absolutnie i wiem ze inna kicia sie moze spodobac, ale mam wrazenie ze lepszej nie znajdziecie :evil_lol: A tak na powaznie kicia wydaje sie byc ..idealna. 100% kota w kocie. Uwielbia sie przytulankowac i lasic i mruczec. Wydaje sie tez byc bardzo zrownowazona i spokojna;) Taka mala reklamka;)