-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mnie tam nie ma za co dziekowac;) Ale powiem Wam ze sliczna ta majeczka jest. Co prawda po narkozie to wiadomo, ze inaczej sie pies zachowuje ale w czasie jazdy tak sie cudownie wtulila, ze słodzinka. Sunia jest naprawde bardzo ladna i mam nadzieje, ze domki to zauwaza. Znow licze ze mloda, mala wlochata a do tego mila...Oby oby A ta koteczka ode mnie z pracy juz po sterylce, miala 4 szt...Ale najwazniejsze ze juz dochodzi do siebie i juz zaczyna chodzic;) A to watek malej na miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=113601[/URL] -
Czwórka małych budowniczych - wszystkie w swoich domach
divia_gg replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Jestem, śledze, czuwam;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I jeszcze dwa: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TDIck3uNevI/AAAAAAAADcQ/h7db5OWswvU/P1100012.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TDIclj1HY7I/AAAAAAAADcU/SkD9-kl7lc8/P1100015.JPG[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A ja wrzucam Pako z Nowin. Pako zglaszny jako szczeniak ma jednak ze dwa lata. Jest bardzo sympatycznym komunikatywnym psem. Pilnuje swojego "terenu" obszczekujaz "wroga". Jest przytulaśny i ogólnie wydaje sie byc lagodny. Oczywiscie zabiedzony...:roll: Jest neduzy, taki troszke podrosniety jamnik... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TDIcm8ELioI/AAAAAAAADcY/u1QLqAWejNo/P1100018.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TDIciGpw7WI/AAAAAAAADcE/TqsuEr2fkPs/s512/P1100009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TDIcix5AZVI/AAAAAAAADcI/j9vUpUdBZC0/s512/P1100010.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TDIckGesbwI/AAAAAAAADcM/Y3XvJnbj_Ww/s512/P1100011.JPG[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='jkp']divia to ja poprosze o namiary Twoje i ustalimy co i jak najlepiej przez Ciebie przekazac p Dabrowskiej OK ??[/QUOTE] Jak wolicie. Napisalam tak bo to naprawde prosta kobiecina. Nie ma problemu moge przekazac. Jelsi oczywiscie na taki uklad sie zgadzacie;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wstawie wieczorkiem - musze je obrobic. Ale dzis juz na pewno... A co do karmy to w sumie moze i racja...Biedaki choc troche witaminek :roll:dostana.... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W koncu mam chwilke na napisanie;) Pomysl dla pani Ani superowy. Wydaje mi sie ze to ja najbardziej ucieszy. A co do pani Dąbrowskiej ze Zgórska to moze zadzwon do niej Erko i uprzedz o ewentualnych przesylkach. Bo ona naprawde prosta dobra kobiecina. Zeby wiedziala co to:) A jesli moge swoja sugestie to moze nie zamawiajcie jakiejs mega wypasionej karmy tylko troszke "gorsza" a wiecej...Ale to juz nie moja decyzja. W razie jakby cos nie tak to karma moze przyjsc do mnie ja jej moge zawiezc - oczywiscie mowiac od kogo ona jest:) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Ja tez trzymam coby ludziska przyszli z szeroko otwartymi oczętami, sercami i ręcami coby Sonieczkę wziąc ze soba:) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Juz zapisuje w rozliczeniu. A co do ogloszen to mysle ze w pon uda mi sie wymyslic jakis tekst i moze uda mi sie ja wrzucic na te popularniejsze serwisy:) [B]jkp[/B] :loveu::loveu::loveu::loveu: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No czyz nie perelka? Mozna ja bedzie na metamorfozy wrzucic cos czuje. [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TC8a1HY5T-I/AAAAAAAADbU/ytfW_3QFdNY/s512/P1100002.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TC8a1iiOCgI/AAAAAAAADbY/uTkiWfigjYc/P1100004.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TC8a2a0hS_I/AAAAAAAADbc/Yvk1K0LMbxg/P1100005.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TC8a25GvIrI/AAAAAAAADbg/JbwwYBfenFs/P1100006.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TC8a3oJ81vI/AAAAAAAADbk/xXJi6AkNWeY/P1100007.JPG[/IMG] [/CENTER] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Juz zaraz wstawie. Ciekawe jak tam dziewczyny:) Kotka chyba miala dzis miec sterylke, mam nadzieje, ze sie zdazy. A sunia...No coz - cudenko. Jest piekna, mloda, mega przyjacielska, kudlata i chyba grzeczna. Kocha wszytskich. Jest po prostu cudowna:) A kobieta ktora ja "zlokalizowala" to bardzo dobra osoba. Moze - jakbyscie mialy gdzies nadmiar karmy to bym jej podrzucila? Bo kobiecina biedna, ale zawsze cos tym psiakom osiedlowym kupi. Az sie serce kroi, ze taka kobiecinka tak sie przejmuje. Strasznie mi dziekowala - nie wiem za co z reszta - za zabranie sunie. Ja te podziekowania przekazuje Basi i erce, o to Wy oczywiscie najwieksze "zaslugi" macie. I kolezance Basi za to ze przeyjechala i za to ze wziala mala na DT.:loveu: A kotecka, no tez cudasna. Taka umeczona bidulka byla ze szok. Ale jak sie wkladalo chocby palec do klateczki to sie przytulala i uspokojala. Malutka powodzenia:) A tu kudlatka: [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TC8ayI_suWI/AAAAAAAADbA/UqfKrYESiiE/s512/P1090995.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TC8ayrZu8sI/AAAAAAAADbE/S09CGVlfP8o/s512/P1090997.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TC8azWStX9I/AAAAAAAADbI/4YjB6fFwX_M/P1090998.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TC8azqmsMUI/AAAAAAAADbM/9YpuzbWqXug/P1090999.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TC8a0dUaiII/AAAAAAAADbQ/04QJpREC5LY/P1100001.JPG[/IMG] [/CENTER] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja sie nie znam na kotach zupelnie (z reszta na sukach w ciazy tez nie). Jest bardzo gruba, ale jak patrzylam na okolice "ujsciową" to normalna jeszcze...Ale grubasna i ocezala jest... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oki, Wiec kote łapię, potem na ok 2 h idzie kota do ewab:loveu:, ja zalatwiam "swoje" sprawy. Kote odbieram, jade na Nowiny i szewce. Zbieram kudlatke. Jade do domu na chwilke, potem jade znow do Kielc - przekazuje kote i kudlatke. Jakies pytania? :evil_lol: Ło matko, kto to wiedzial rano, ze taki dzien bedzie:) A teraz jeszcze troche koty: [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1472/c3e825da00047e764c2dccb7[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2091/1f40ef06001109464c2dccbc[/IMG] [url]http://i1.fmix.pl/fmi576/fb8b2ca8001026e84c2dccc3[/url][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi576/fb8b2ca8001026e84c2dccc3[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1267/0f9287ae001d5bf54c2dccd0[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1267/0f9287ae001d5bf54c2dccd0[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No jak sunia bedzie, to ja zawioze do Kielc. A w jakich godzinach? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jakby sie uadlo cos znalezc i jutro by bylo przekazanie piesy to do jutra moge kote przetrzymac. Ale cholewcia nie dluzej...I oby psina byla, to moze jakims cudem by we dwie pojechaly.... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No coz...Szukam pomocy...Przed moja praca dzis zauwazylam mega ciezarna kotke...Lezy i chyba niebawem bedzie rodzic...Wyslam do niej nie chciala jesc ani pic a tylko sie tulila...Jest mega symatyczna, lasi sie i chce byc glaskana. Nie wiem co robic...:placz::placz::placz: A to ona...Spi i chyba juz czeka...Nawet nie wiem gdzie moglaby sie okocic...Macie jakis - jakikolwiek pomysl? Nie mam dobrych zdjec z bliska bo sie ciagle tuli...:roll: [CENTER][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1522/14502215000d64a44c2dc341[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2251/fbafcfa700131aa34c2dc359[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1530/431af29b002a8f324c2dc361[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi715/f4a9b3b00017c5534c2dc366[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi403/f638e180002ca0e04c2dc36a[/IMG] [/CENTER] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam pytanie. Co Wam sie wydaje, ze mozna zrobic jak ktos trzyma psa na lancuchu w sloncu w te upaly? Z rodzina podobno nie za bardzo idzie sie dogadac. Chodzi o Brzesko w malopolsce. Jest tam jakas organizacja czy cos? Nie chodzi o jako taka interwencje a "zwrocenie uwagi". Macie jakas opcje jakiejs organizacji w tamtej okolicy? Czy np policja moze pomoc, jakby wykazala sie "laskawoscia"? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A dzis dzien psa podobno:) [URL]http://pies.onet.pl/1090,1,0,galeria.html[/URL] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
No racja racja z tym przywiazaniem. Ale Gosia najwazniejsze ze juz po, krytyczny czas odchodzi powoli w przeszlosc i ani sie obejrzysz sunia bedzie biegala i skakala jak wczesniej. A ze ciagnie to chyba prawie na pewno, przeciez jak kobieta jest po cesarce to tez ja szwy "ciagna", wiec chyba musi tak byc;) Bedzie dobrze, na pewno i nic sie juz nie martw;) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Podpisuje sie pod Jaaga jak nic. Ja co prawda az tylu nie mialam dziewczyn po sterylce, 4 czy 5 i jednego Pana po kastracji i wszystko spoko. Wiadomo komplikacje moga byc zawsze, jak u ludzi to jest niestety. Ja mialam szczescie ze suki prawie wszystkie na drugi dzien jak zdrowe. Mistrzostwo zrobila Rubi, ktora wlasciwie w tym samym dniu chciala juz sama chodzic. Jedynie Lusia miala tak ze lezala plackiem 2 cale dni, ale potem wstala i bylo jak najbardziej normalnie. W sumie ja tez moge suki po sterylkach trzymac. Nie moge sie doczekac az bede sama mieszkala, wtedy na te pare dni po sterylce moze bede moga przyjmowac dziewczyny. Oczywiscie sprawdzałam, dogladałam, ale bez paniki:) Moze troche przy Zuzi - ale to byla pierwsza troche bardziej, ale nie wiedzialam z czym sie to je;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co. Na jeszcze wieksze pocieszenie zaprosze na kolejny bazarek, z ktorego juz jest troce pieniazko. Ale zawsze moze byc wiecej. Prosze Was o odwiedziny:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187522-***MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-2.07-do-g.22.-**ZAPRASZAM-SERDECZNIE**[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='saga_86']Czekoladowy psiak ze świętokrzyskiego też już ma komplet ogłoszeń.[/QUOTE] Saga dziala ostro:) Sie wziela to przestac nie moze;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No coz, moze.... -
Wiesci od Larki:) Otoz mala w porzadku - ale jak terminator podobno. Tylko wióry leca. Mam nadzieje, ze wyrosnie. Kilka zdjec krolewny. Panstwo jeszcze sie remontuja, ale co to psiakowi przeszkadza jak jest kochany:) [CENTER][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1512/a2feead4001fa3884c289167[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2137/505de7a60022c2c64c28916d[/IMG] [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2186/64befd15001dc86f4c28916e[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1435/f296ca520013aa204c289171[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi519/335f66e10026afbc4c289176[/IMG] [/CENTER]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzka2']Puszek nadal szuka domu?bo w Realu go ogłaszam i ktoś przekreślił jego ogłoszenie-tylko to jedno spośród kilku,które tam napisałam.[/QUOTE] Puszko z tego co wiem nadal szuka. A przekreslenie? No coz malo to wandali, czy polmozgich yeti? Moze ktos chcial byc "fajny"...