Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  2. Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  3. Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  4. Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  5. Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  6. Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  7. Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  8. Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  9. Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  10. Zapraszam na watek Lary... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  11. Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl?? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]
  12. [B]Max maxow do kiedy dziewczyna musi cos znalezc to polowa maja.[/B] Mamy zatem ok [B]3 tyg [/B]na znalezienie czegos dziewczynie.... Moge prosic o banerek???
  13. Wplacilam na konto Jaagi rozliczenia kojcowe, za bazarek i wplaty niezalezne od Ancyk, elkate i ogonek2:loveu:
  14. [quote name='majku33krakow']ale kojec sie przydał np na inne psy bezdomne ktore jaga uratuje.,nie?[/QUOTE] No wlasnie, dlatego akcje mozna uznac za prawie udana. Wazne ze kojec jest wykorzystany i to najwazniejsze. A czy Sonia czy Bary czy inna bida to nic nie wadzi przeciez;) Dzis zrobie roliczenie kojcowe, brakuje jednej wplaty, ale zaloze, zeby juz zamknac sprawe;)
  15. A ja postanowilam nie czekac juz na wplate. To jest znajoma z dogo, wiec ufam, ze zaplaci niebawem, ale ma jakies perturbacje, wiec zaloze. Dzis przeleje z bazarku z rzeczy Jaagi, ktory byl na Albinke. Wiec narazie mamy nadwyzke? O rany to niebywale. Ale i tak przeciez to pewnie nie koniec...No nic w koncu jakies dobre wiesci, wiec musi byc tylko lepiej....
  16. Dziewczyna naprawde w porzadku, uwielbia psiaki...
  17. Bardzo prosze o pomoc...Moze ma ktos chociaz wolny kojec? [IMG]http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/blagam.gif[/IMG]
  18. Poprosze bardzo o banerek, jakby ktos mogl, to bym byla mega wdzieczna:)
  19. Załozylam sunie watek, moze ktos bedzie mial jakis pomysl.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."] http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana.?p=14526011#post14526011"] [/URL]
  20. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tekst do ogloszen: [I][B]Piękna, młoda i łagodna suczka MIX owczarek niemiecki[/B][/I] [I]Lara jest młodą sunią, którą los doświadczył jak wiele innych. Błąkała się na jednym z podkieleckich osiedli. Tam dokarmiana, ale i przeganiana łasiła się do wszystkich. [B][U]Lara ma ok. 7 miesięcy[/U][/B]. Jest młodziutka i pełna ufności do ludzi. [/I] [I][B] Uwielbia dzieci – na osiedlu grała z nimi w piłkę i bardzo do nich lgnęła[/B]. Bardzo przyjazna i łagodna. Rozdaje całusy. Ma jeszcze w sobie urok szczeniaczka – mimo złych doświadczeń, które już na nią spadły.[/I] [/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I] [B]Odrobaczenie:[/B] tak[/I] [I] [B]Odpchlenie:[/B] tak[/I] [I] [B]Szczepienie:[/B] wkrótce[/I] [I] [B]Sterylizacja[/B][B]: [/B]tak[/I] [/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][I] Nadaje się do domu z ogrodem, ale i do bloku – otoczona miłością i opieką na pewno odda ją z nawiązką. [/I] [I]Musi mieć zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu, gdyż jest bardzo żywiołowym psem...Jak to szczeniak.[/I] [U][B][I]Kontakt:[/I][/B][/U] [I][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I] [I]600797313[/I] [I]Sunia przebywa obecnie pod Kielcami, ale jest możliwość dowiezienia suni do innego miasta w Polsce.[/I][/SIZE][/FONT]
  21. I jeszcze raz... [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDZH2dkZI/AAAAAAAAC2Q/wfOumk3NQZU/P1090335.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDZbfW9lI/AAAAAAAAC2U/HrP1mwTqiLM/P1090337.JPG[/IMG] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDaZxJGVI/AAAAAAAAC2c/jonyXbSRk38/P1090344.JPG[/IMG] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Moze nie do ogloszen ale slodziutkie[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDa8gar-I/AAAAAAAAC2g/YI-mt-HbFFA/P1090347.JPG[/IMG] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDbW64rgI/AAAAAAAAC2k/TvDfvh5F0dY/P1090352.JPG[/IMG][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  22. I jeszcze troche... [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDWGuJRzI/AAAAAAAAC10/oM9tfV7J_4c/P1090309.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDWl957iI/AAAAAAAAC14/rJ03DKJ5hlE/P1090312.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDXvCXI3I/AAAAAAAAC2A/nDC02VL-yTk/P1090321.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDYPuNnTI/AAAAAAAAC2I/CFDhky7Ree4/P1090332.JPG[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDYkRb_5I/AAAAAAAAC2M/U_Z-wo_sIlQ/P1090333.JPG[/IMG] [/CENTER]
  23. i zdjec ciag dalszy [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDT7so9_I/AAAAAAAAC1g/YBc9ueGCeaA/P1090289.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDU8-wnFI/AAAAAAAAC1o/EJqbkLJZX8E/P1090296.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDVOxUyXI/AAAAAAAAC1s/WsxY2ZZ_U78/P1090303.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDVgOtIpI/AAAAAAAAC1w/cznBfQCmyjo/P1090305.JPG[/IMG][/CENTER]
  24. [CENTER][B]Lara od 16 maja 2010 roku zamieszkala w Warszawie z nowym Paciostwem i 4 szynszylami:) ************************* Lara jest "zarezerwowana" dla Panstwa z Warszawy. Ale moga ja wziac dopiero 15-16 maja, ze wzgledu na przeprowadze i konczenie remontu.[/B] Trzymajcie kciuki, zeby wszytsko sie odbylo gladko:) ************************************ [/CENTER] Lara jest jedną ze świetkorzyskich bid. Blakala sie na podkieleckim osiedlu....Tam ja zlokalizowalam. Udalam sie by zrobic zdjecia - pomyslalam, ze zaryzykuje i oglosze suczke. Tam dogadalam sie z dziewczyna o wielkim sercu pracujaca w okolicy, ze ja przetrzyma ok 2 tyg, glownie chodzilo mi, zeby sunia mogla w spokoju dojsc do siebie po sterylce. Dzis sunia miala sterylke, dochodzi do siebie. Jest odrobaczona. Ogolnie zdrowa tylko oczywiscie zabiedzona, jak to blakajacy sie pies.... Sunia jest troszke w typie onka - umaszczenie. Jest duzym psem, ale bardzo lagodnym. Pieszczocha z niej straszna i przekochany psiak. Uwielbia dzieci - w DT jest 11-letni chlopiec ktorego uwielbia. Gra z nim w pilke i sie bawi. Ma w sobie urok szczeniaka jeszcze. Przylepa straszna.... [B]Narazie nie prosze w finansowe wsparcie. Odrobaczona z moich, wysterylizowana na talon, jedzenie jakies mamy, tymczas bezplatny - narazie i na zaszczepienie sie znajdzie kasa.[/B] Byleby sunia znalazla szybko domek. Moze ktos z Waszych znajomych szuka duzego psa? Sunia moze byc psem wolnobiegajacym podworkowym jak i mieszkac w bloku. Jest czysta w domu. Troche niszczy, ale to przeciez jeszcze szczeniak.. [SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=Red]BŁAGAM O REKLAMOWANIE SUCZY GDZIE SIE DA....[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] Dowoz do sasiednich wojewodztw jestem w stanie sama zapewnic, byle by znalazla super domek.... [CENTER]A to Lara: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDUepFbLI/AAAAAAAAC1k/le7P7c1c0bo/P1090290.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDZ0p4jTI/AAAAAAAAC2Y/nshgpylPtv0/P1090341.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S8YDX-RaTdI/AAAAAAAAC2E/_4aMomUEHiY/P1090329.JPG[/IMG] [/CENTER]
  25. Suczka ma powiekszone jelita, z ktorymi nie mogli sobie poradzic. Prawdopodobnie wynik jedzenia byle czego przez dluzszy czas. Sunia juz odpoczywa. Co prawda wyszla o wlasnych silach, ale nie chciala isc. Niestety mama tej dziewczyny sie czepia...mowic potocznie i dom coraz pilniejszy. Na pewno po sterylce przechowa, ale co potem jak sie dom nie znajdzie....Mialam telefon od pana z Katowic jako pies strozojacy - nie ze od razu atak i po przeciwniku, ale taki na obchody. Co prawda nie jestem przeciwniczka takiego przeznaczenia psow, ale jednak mam watpliwosci...Byl jeden mail, ale pozostal bez odpowiedzi i telefon - gosc ma jutro ja przyjechac obejrzec. Ten byl najsensowniejszy wiec blagam o mega mocne kciuki. Panstwo sie niedawno przeprowadzili na wies i szukaja wikszego osobnika. A ze pan blisko pracuje to ma podjechac....Moze jak nie to to to metro cos da. Rany ja sie nie nadaje... Prosze rozsylajcie dzie sie da. Wiem, ze kazdy z psiakow pilny, ale ta jest niestety z tych pilniejszych. Moim zdaniem dla niej najlepiej by bylo jakby byla psem podworkowym wolnobiegajacym. W mieszkaniu sie troche meczy niestety, ale wiadomo, ze wybrzeydzac nie mozna;) Wiec prosze o polecanie gdzie sie da;)
×
×
  • Create New...