-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Wplynelo na naszego gada 100 zł od [B]Linssi.[/B] Bardzo dziekujemy...;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kar0la']Erka wiesz jakiej wielkości jest ten psiak ze złamaną łapą?[/QUOTE] Jutro bedziemy wiedziec. Mam zamiar podjechac i zorientowac sie w sytuacji. Chyba ze p.Kazia naswietlila sytuacje... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Jesli divia zgodzi sié pojechac z nim do weta na uspienie (z narkozá, dla komfortu psa)- pokryjé koszty wlácznie z paliwem.[/QUOTE] oj oj tak to chyab nie dam rady...Bylam raz przy usypianiu psiaka i chyba wiecej nie dam rady...Do dzis widze ten pycholek :placz: Chyba ze z kims i ja bede kierowca. Przepraszam, ale nie dam rady. Nie mowie ze to zle czy cos takiego, bo czasem trzeba, ale mam traume chyba jakas i na sama mysl...Jak pisze chyba ze z kims....Ale jak sie zobaczy psiaka, te oczyska...Oj nie chce nawet myslec... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Divia_gg, a może byłabys w stanie podjechać na Słowik, zobaczyć w jakim stanie jest łapa tego psiaka? On leżał gdzieś pod tirem za przejazdem kolejowym. A czy ci ludzie spod Buska to nie szukają bernardyna, bo ktos stamtąd dzwonił kiedys o nasze benie.[/QUOTE] Dzis nie dam rady...Jutro moze.Ale co z nim mialabym zrobic? Macie jakis zamysl? Bo ja z udzielania pierwszej pomocy to lewa jestem....Ale oczywiscie podejchac moge. Moze jednak jutro dalabym rade...Moglabym go w sumie nawet do weta zawiezc... Tylko co potem... Moze ktos by dal rade ze mna? Wzielabym kogos z Kielc i bysmy razem pojechaly? -
troche wiesci;) Dzis byla z nia Gosia na obejrzeniu u weta. Troche sie wystraszylysmy, bo ranka jej podpuchla. jutro miala miec sciagane szwy, ale stwierdzilysmy zeby lepiej ja wet obejrzal. Na szczescie wszystko odbrze. Troszke zalizala, ale nie bylo potrzeby antybiotyku. I przy okazji zdjete miala szwy. Wiec teraz poczekamy na mozliwosc zaszczepienia, choc moze juz w nowym domu sie zrobi. Choc mysle ze wirusowki im wczesniej tym lepiej bedzie...Zobaczymy;) No poza tym co do jej zapedow niszczycielskich to wylania sie obraz psiaka z energia z ktorym sie nie pracuje i nie spaceruje za duzo. Niestety Gosia nie ma takiej mozliwosci, ale w nowym domu pan podobno lubi spacerowac, wiec sie o to zatroszczy. Mam tez kontakt z nowym domem. Nie wiem czy pisalam, ale Pani sie bardzo wystraszyla, ze sie jej wlasciciel znajdzie...Hmmm, pani nie zna rzeczywistosci swietokrzyskiej. Zapewnilam ja ze jak do tej poty sie nikt nie zglosil to nie ma sie co bac. I teraz to i tak po ptokach, bo nie sadze, zeby ktos oddawal jakies koszty "ratowania psa";) No wiec dlaej kciukamy. A dzis mysza w wielkim miescie i bedzie miala egazmin z zostawania - na chwile - w samochodzie;)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']ma być spokojny i bardziej zaawansowany wiekiem, a Bary to chyba żywioł.[/QUOTE] Nie on podobno do ludziow to spokojny. A z tego co kojarze to jemu sie biegac nie chce. On po protu musi byc jedynym psem, bo tylko do innych psow niemily, ale tak to ideal...:cool3: Wcale nie zywiol...Ale szczegoly u Jaagi. A wiekowo to chyba kolo 4 latek... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Przekleje coby bylo na wierzchu:) Wyszło mi ze na kojec udalo sie zebtac 1482 zł. Po odjeciu 1450 zostaje do dopisania 32 zł / nie 42 zł/ . Dobrze licze czy mo cos umknelo? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Własnie zobaczyła na pierwszej, że zrobiłaś rozliczenie i myślałam, że znowu sie pomyliłam. Kojec kosztował 1450 zł.[/QUOTE] Oki to juz wpisuje wszystjko. W rozliczeniu dopisalam ten 1000 od jkp;) Ale wyszło mi ze na kojec udalo sie zebtac 1482 zł. Po odjeciu 1450 zostaje do dopisania 32 zł / nie 42 zł/ . Dobrze licze czy mo cos umknelo? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Ja równiez dziekuje Joasi. Pomnik już stoi. Ma 2x3 m :evil_lol:. Bardzo proszę o dopisanie na konto Barego tych 42 zł różnicy.[/QUOTE] Czyli u Barego na plus jest 42 zł. Bo ile dokladnie kosztowal kojec? Sorki, ale zapomnialo mi sie a szukac strasznie nie lubie :oops: -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
O rany Boskie, jkp obrabowala bank;) No to chyba jakis pomnik dogomaniacki musimy postawic;) -
Zapisze sie i melduje ze wyslalam prv z zapytaniem do Niebieskiej. Co do Rubi to jest w hoteliku narazie jeszcze i wszystko u niej ok... Czekam na wiesci takze.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']Jeśli ktoś oczekuje od nas pomocy w kwestii znalezienia domu, powinien wykazać się na tyle odpowiedzialnością i współpracą żeby zrobić chociaż głupie zdjęcia :angryy: jak mamy cokolwiek znaleźć nie mając aktualnych zdjęć :shake::shake:[/QUOTE] Ewelinko wylelas mi to z ust, choc sie powstrzymalam, bo do mnie tez Luske przybylyscie obfocic...:oops: ALe jestem teraz tego samego zdania. Musi byc choc cien wspolpracy.... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja w tym tyg raczej nie dam rady, moze w piatek. No ale niestety jak zwykle wiecej nie moge pomoc. Moge go zabrac do weta, obfocic i dostarczyc do DT(??? jakiego nie mam pojecia). Wiec jakby dziewczyny cos wymyslily ja moge tylko w takiej kwestii pomoc...:oops: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A Bary w jakim jest typie? sznaucera czy moze wyzla? Jak Wam sie wydaje? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Dzisiaj ogloszenie w Jarmarku. Trzymajcie kciuki, żeby cos z tego było.[/QUOTE] Ja zaciskam z calych sil. Chlopak juz czeka tak dlugo...Musi sie cos tuszyc koniecznie, bo juz jego oglaszanie mi sie nudzic zaczyna :evil_lol: A przenoszenie folderu nazwanego imieniem psiaka do folderu WYADOPTOWANE jest jednym z fajniejszych uczuc :lol: Oby Bary mi zrobil taka niespodzianke;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Na koncie Barego doszlo 140 zł z bazarku, ktory prowadzilam z rzeczy kika22. I wklad kiki22 w Barego to jest 40 zł które zaplacila za przesylki a za ktore nie chciala pieniedzy;) Wiec na konto naszego Bohatera wplynelo 180 zł. Z 20 zł ktore juz byly jest 200 zł. Po odliczeniu szczepienia oczywiscie. -
Najnowsze wiesci;) Wlasnie mailowalam z Pania i moga ja wziac 15-16 maja. Nawte jak dziewczyna jej nie przetrzyma to udalo mi sie w kielcach znalezc dla psicy tymczas na ten czas;) Wiec banerek chyba tez nie potrzebny:) Kochane wszystko wyglada az za dobrze. Ale prosze o jeszcze trzymanie kciukow, bo zawsze jest ta doza niepewnosci.Pani sie bala ze sie wlasciciel suni znajdzie. Gdzie tam sie znajdzie, w swietokrzyskim... Nie ma opcji. A nawet to przeciez kasy za sterylke nie bedzie pewnie oddawal...Nie no nie ma opcji. TEz Pani ma sie do sklepu udac kupic suni cos na powietanie. I maja tydzien urlopu po przybyciu suni, woe tez beda mieli czas na zapoznanie sie;D
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jaaga czyli tam bylo 20 zł i doslac 20 jeszcze. Czy cale 40? Bo z tego co kojarze 20 zł bylo w kopercie u Ciebie, 40 zł u mnie. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jaaga na moim koncie jest narazie 40 zł na niego. Przeslac Ci je teraz czy poczekamy na wplywy z bazarku? Tam 2 osoby jeszcze maja wplacic, ale to moze razem? Jak chcesz z reszta. Juz robie rozliczenie na gada;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Jeśli macie możliwość transportu do Krakowa lub Warszawy - czy też jakichś większych miast, polecam w Lokalizacji wpisać Warszawa Kielce (woj małopolskie , nie świętokrzyskie) tak aby wyszukiwało w wyszukiwarce [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Kielce to raczej zacofane miasto, no więc z adopcjami tam będzie raczej kiepsko [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/wink333.gif[/IMG] Ważne jest dopisanie zdania: Zapewniamy transport do nowego domu.[/QUOTE] Tak wlasnie robimy:) A reszta sie sprowdzi, dostosuje i pewnie poprawi;) Dzieki "specjalistko";)